Login lub e-mail Hasło   

Światło prezjawione w człowieku.

Światło prezjawione w człowieku.http://taka-gra.blog.onet.pl/Swiatlo-prezjawione-w-czlowiek ,2,ID502842339,nhttp://taka-gra.blog.onet.pl/
Wyświetlenia: 869 Zamieszczono 11/10/2012

Znamy sie z Surją (Olgą Jerszową) prawie rok.Zwróciłam się do niej w sprawie mojej kondycji zdrowotnej i zainteresowaniem : jaka jest moja misja  przyjścia na Ziemię.
Co dotyczy stanu zdrowia,to miłam w ciągu kilku lat problemy z kręgosłupem i prawą ręką.Kontakt odbywał się przez Skajpa,ponieważ ostatnio mieszkam w Oklahoma City,USA,a ona w Tambowie w Rosji.
Po 10 minutach rozmowy przez wideo kamerę zaczęłam czuć mocne pieczenie ,jak ogniem w okolicach kręgosłupa,w odpowiednich dyskach.
Przy następnych zabiegach Surja nauczyła mnie sposobu medytacji ze Swiatłem, kontaktu ze Sw. Duchem  w medytacji.Przy tym odrazu wyjaśniła mi,że kręgosłup sie nie leczy błyskawicznie,najpierw jest potrzebne oczyszczanie,wzmocnienie układu immunologicznego i endokrynnego,zanim nastąpi uzdrowienie.
A za jakiś czas znalazłam się w  gronie  jej uczniów.
Z radością,chociaż z pewnych przyczyn nie odrazu  przyjęłam tę decyzję.
Stan mego zdrowia mocno się polepszył,jest mi coraz lepiej,odeszły moje lęki, stample i stereotypy myślenia,jest we mnie wiecej życia i radości.
Pózniej zaczęłam tłumaczyć artykuły Surji z j.rosyjskiego na j.polski.
Za wsystko chcę serdecznie Surję podziękować.
To jest grupa Jogi Swiatła.
Czym się rożni Joga Switła od innych Jóg,i nie tylko z nazwy,a właśnie ta Joga Swiatła,która przyszla z Rosji.,możecie przeczytać w jej artykułach,linki do których dołączam:
pol .: http://yogalight.ru/index.php?option=com_k2&view=item&id=366:co-to-jest-joga-swiat%C5%82a-i-czym-si%C4%99-ona-r%C3%B3%C5%BCni-od-innych-j%C3%B3g-?&Itemid=13
 рус:  http://yogalight.ru/


A teraz bardzo króciótko właśnie na temat   Surji :

Surja z wykształcenia jest prawnikiem. Pracowała w Najwyszym Sądzie,prowadziła doznania w Prokuratuże w Moskwie,obecnie jest emerytką.
W pewnym momeńcie zauważyła w sobie zdolności telepatyczne,którę służyły pomocą w pracy,chociaż to nie odrazu było świadome.
Od czasu rozpadu ZSSR Surja odeszła dobrowolnie z tej pracy,nie zadowolała ją tamta atmosfera,ponieważ miały miejsca łapówki i poźniej korupcja w Sądach i Prokuraurze.
Wtedy ona założyła prywatne wydawnictwo dziecięcych  ksążek.Bardzo dobże w tym prosperowała,zanim zaczęła mieć poważne kłopoty ze zdrowiem.
W poszukiwaniu uzdrawiacza zapoznała się Jogą Integralną Sri Aurobindego,ze źródłami amerykanina Manly Palmera Halla i francuza Satprema.
I doszła do wniosku ,że " Wszystko na swiecie   jest ze swiatla: ludzie,rzeczy.drzewa i trawa,zwierzeta,planeta i gwiazdy. Praprzyczyna czyli Bog  i jest  Swiatlem.My(ludzie) jestesmy z Boga  t.z. ze Swiatla."- Surja.
Tak w medytacjach,praktykach ,uzdrawianiu i nauczaniu minęło 20 lat. Obecnie Surja mieszka w m.Tabow,to jest Centralna Rosja.
I ostatnio zaczęliśmy zauważać,że Surja się świeci od wewnątrz,z każdym dniem coraz wiecej złocistym słonecznym światłem,które już jest zauważalne zwykłym wzrokiem,co jest widoczne na zdjęciach.Nie jest to źaden efekt fotograficzny,ani żadna sztuczka technologiczna.
Do tego warto dodać,że Surja odbywa Transformację ciała i ma Otwartą świadomość.
Koleżanki  Miła i Natalia zrobiły jej zdjęcia,które razem z tłumaczeniem ich artukułów zamieszczam:

Wiecej na temat Surji i Jogi Switła można obejrzeć na mych blogach i na stronie Jogi Swiat.
http://jogaswiatla-rozwoj.blog.onet.pl
http://yogalight.ru/
rownież  wideo :
pol.: http://www.youtube.com/watch?v=vcmAR0k34dM
рус.: http://www.youtube.com/watch?v=rs0wpDzSK7o&feature=relmfu

eng.: http://www.youtube.com/watch?v=z-zH0gHpenQ&feature=relmfu

http://www.eioba.pl/files/user30507/a187375/swiatlo-prezjawione-w-czlowiek-2339-n.jpg
http://taka-gra.blog.onet.pl/Surja

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 635
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 734
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 628
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 646
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 874
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 424
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 414
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 687
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 576
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 668
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 589
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 467
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 501
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 438
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska