Login lub e-mail Hasło   

Żydzi

- "Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa".
Wyświetlenia: 6.000 Zamieszczono 12/10/2012

...

Prawda

 

Nasza Siła w Prawdzie.

 

 - Słowianie - Dzieci Bogów.

- Twary - Słudzy Boży.

- Oprócz ludzi mamy jeszcze istoty stworzone.

- Naukowcy zajmują się np. klonowaniem? - Słyszeliście o tym?

- A myślicie, że Bogowie i Demony klonowaniem się nie zajmują?

- Zajmują się, a jakże.

- Przeczytajcie np. Biblię (Księgę Rodzaju).

- Z czego stworzono Adama?

- Z prochu? – Tak; - I z gliny. - Prawda?

- A Ewa z czego została stworzona?

- W naukowym języku jak się to nazywa? – Klon.

- Tak, też potomkowie tych „istot stworzonych”, które stworzono nazywają się Twarami (stworzeniami), tj. istotami stworzonymi.

- Oni pokłaniają się Twórcy. - Prawda?

- Oni są jego sługami.

- Jeśli u nas rządzi sprawiedliwość, to u nich jest służalczość.

- My Jesteśmy Dziećmi Bożymi; - Oni są Sługami Bożymi.

- U nich rządzi strach.

- A My Tylko Sławimy Swoich Bogów.

- Ponieważ są Oni Naszymi Przodkami.

- Którzy już według swojego stopnia ewolucyjnego doskonalenia, dosięgli takich...

- wysokich poziomów rozwoju.

- O tym już Całkowski, Wiernacki, Cierzewski pisali, że...

- Życie człowieka ma swoją kontynuację w kosmosie, jako użyteczna forma życia.

 

- Nasi Przodkowie dosięgli takiego poziomu ewolucyjnego rozwoju.

- Oni stali się Bogami.

- Bogami Świata Sławi, Bogami Świata Prawi.

- Tj. Nasi Przodkowie.

 

- A My Jesteśmy Dosłownie Ich Dziećmi.

 

- I prędzej, czy później sami będziemy na takim poziomie ewolucyjnego rozwoju.

- Jeśli "twary" mogą wspomnieć swoje poprzednie wcielenia tylko do "probówki"...

- To Nasze Korzenie sięgają już innych rzeczywistości.

 

 

Słowianie – Dzieci Bogów

http://www.eioba.pl/a/3uy4/slowianie-dzieci-bogow

 

 

Pamiętajcie kochani, że dziś prowadzimy wojnę, wojnę informacyjną, najgroźniejszą ze wszystkich możliwych, ponieważ…

 

Agresja informacyjna jest groźniejsza niż militarna; zniewala umysł, prowadzi do okupacji myśli, czyni z człowieka niewolnika, który nie tylko haruje dla okupanta, ale jeszcze się z tego cieszy.”

 

Wojna Informacyjna, Rafał Brzeski:

  1. http://niepoprawni.pl/blog/6078/wojna-informacyjna-cz-1
  2. http://niepoprawni.pl/blog/6078/wojna-informacyjna-cz-2

 

 

- Z kim prowadzimy wojnę?

- Z Żydami, czyli „twarami”, pasożytami jednym słowem.

 

- „Jedwabne Jaja”, czyli pogrzeb Polski - Judeopolonia (2001)

...

...

 

Wielka Encyklopedia Żydów…

1 - http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=51&Itemid=86

2 - http://www.polskapartianarodowa.org/files/tajs1_07.pdf

 

 

 

Czy to prawica, czy też lewica rządzi, to nie ważne, dziś Naród Polski jest pod okupacją i nie tylko Naród Polski, ponieważ inne Narody również są zniewolone – zwykli ludzie, czy to Polak, Rosjanin, Ukrainiec, Niemiec, Francuz, Brytyjczyk, Białorusin, to nie ma znaczenia, wszyscy podlegamy Indoktrynacji. Różnica polega tylko na tym, że „jedni dostają w tyłek bardziej, a inni mniej”. Czy to Putin, Komorowski, Obama, to wszystko to tylko prezydenci, a wiecie kim jest prezydent? – Prezydent, to nikt inny jak „rezydent”. To jest taki człowiek, który wykonuje rozkazy „rządu światowego”…

 

- „Ten materiał pochodzi z filmów-monologów Eduarda Hodosa, szefa żydowskiej gminy religijnej, mieszkającego w Charkowie, jedynego w świecie specjalisty w sprawach żydowskiej sekty Chabad.

Eduard Hodos: „To nie jest byle jaka sekta, to są ludzie którzy trzymają pod kontrolą szefów rządów czołowych krajów świata i spotykają się z nimi” (36, 23:00)

„Dzisiaj Chabad jest wiodącą siłą życia żydowskiego”(35,25:00)

Obecnie cała polityka żydowska jest pod wpływem książki „Tania”, żydowskiego „Mein Kampf”, napisanej piętnaście lat temu. Jej istotą są dusze żydowskie, boskie, inne mają pochodzenie zwierzęce. Według tej książki istnieje konflikt dwóch cywilizacji, żydowskiej, wybranej przez Boga i cywilizacji gojów (nie żydów) (/1/,?35,25:00). Cywilizacja gojów powinna zniknąć z powierzchni ziemi. Sekta Chabad powstała w XVIII wieku w środowisku lubawiczewskich chasydów w miasteczku Liubawicz na smoleńszczyźnie. Kierowanie sektą zapewnia lubawiczewski rabin i kierownictwo sekty jest przekazywane dziedzicznie. Chabad kontroluje amerykańską Federal Reserve , zorganizowaną w 1913 roku przez kilka prywatnych, żydowskich banków a także kontroluje Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

 W 1989 roku w sekcie Chabad było 20 tysięcy członków. W skład Chabadu nie tylko wchodzą najbogatsi ludzie świata. Członkiem Chabadu był także rabin doktor Naftali Berg (zmarł w 1994 roku), którego chabadnicy nazywali „nasza super broń” lub „duma Chabadu”, dyrektor Departamentu Badań Naukowych w Sekretariacie Obrony USA, to on właśnie był mózgiem Pentagonu, opracował system HAARP, który jest systemem klimatycznej, geofizycznej i psychotronicznej broni. HAARP został stworzony w celu kontroli ludzkiego umysłu, stosowany był przez Amerykanów w Iraku. Siódmego lubawiczewskiego rabina Menachema Mendela Schneersona doktor Berg uważał za swego ojca duchowego i radził się go w wielu kwestiach.

 Rebe Menachem Mendel Schneerson-oszalały piekłoszczyk

Chabad zorganizował systematyczne niszczenie ZSRR poczynając od lat 60-tych. Podziemny, nielegalny, przestępczy biznes i awaria czernobylskiej elektrowni atomowej to dzieło ich rąk. Morderstwo Kennedy’ego zorganizował Chabad po wydaniu Dekretu Prezydenckiego Nr 11110 z 4 czerwca 1963 roku mówiącego o tym, że dolary powinno emitować Ministerstwo Finansów zgodnie z Konstytucją USA a nie Rezerwa Federalna. Wewnątrz samej sekty panują stosunki homoseksualne, na określonym poziomie hierarchii są wykorzystywane jako obowiązkowy rytuał. Sekta stosuje satanistyczno-kabalistyczny rytuał „Pulsa denura” (cios ogniem) w celu zniszczenia niewygodnych przywódców politycznych. Za jego pomocą zabito Stalina, premierów Izraela Rabina i Szarona. „Pulsa denura” czyta się rzadko, kilka razy na sto lat i zwykle na żydów i posiadających krew żydowską. Rytuał ten był zastosowany także przeciwko Eduardowi Hodosowi o czym powiedział mu szef ukraińskiej bezpieki (SBU). W Rosji przywódcą Chabadu jest główny rabin Rosji Berl Lazar. Na Ukrainie członkami sekty chabadzkiej są: główny rabin Ukrainy Asman, biznesmeni Igor Kołomojskij, Wadim Rabinowicz, Giennadij Bogoliubow, Wiktor Pinczuk, Alieksandr Feldman. Eduard Hodos wymienia PrivatBank jako bank Chabadu. W swojej działalności Chabad stosuje także prowokacje. Tak więc wydanie w Charkowie książki Hitlera „Mein Kampf” było sponsorowane przez chabadnika Alieksandra Feldmana. Usunięto z niej wszystko co dotyczyło ludobójstwa Słowian a pozostawiono tylko tematykę ludobójstwa żydów (holocaust). Chabad jest autorem obecnego kryzysu finansowego. Świat kroczy ku nowemu porządkowi światowemu, który w swoim czasie był przepowiedziany w „Protokołach mędrców Syjonu”. Kryzys finansowy to precyzyjnie zrealizowany scenariusz, jeden z tych który jest realizowany w procesie przekształcania świata. „Ten kryzys finansowy popchnął cały świat po równi pochyłej. To początek przebudowy świata”.

Celem przebudowy świata organizowanego przez Chabad jest wprowadzenie do świata Antychrysta. Szef sekty, lubawiczewski rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson, przemawiając do chabadników, powiedział: „Czyńcie wszystko co tylko możecie sprowadzić na ten świat sprawiedliwego zbawcę i to natychmiast”. W ukraińskim czasopiśmie chabadzkim „Od serca do serca”, nr 50 z 2004 roku, napisano:Cała praca zakończona. Moshiah (to znaczy mesjasz-Antychryst- autor artykułu) już tu jest, trzeba tylko otworzyć oczy żeby to zobaczyć”. Złota, 700-kilogramowa menora, odlana w Izraelu ze złota, z inicjatywy i ze środków mieszkańca Ukrainy, Wadima Rabinowicza, jest zwiastunem Trzeciej Świątyni ( którą żydzi muszą wznieść na miejscu gdzie nauczał Zbawiciel i gdzie dzisiaj stoi Meczet Omara i której będzie koronowany Antychryst-autor art.). Po 1991 roku kiedy rebe Schneerson został sparaliżowany to Chabad podjął decyzję żeby go klonować. Eduard Hodos przypuszcza, że młody człowiek, który ma DNA lubawiczewskiego rebe Schneersona, rzeczywiście istnieje. W październiku-listopadzie 1991 roku na zaproszenie szefa Chabadu rebe Schneersona, Eduard Hodos jako szef liberalnej żydowskiej społeczności, przez ponad miesiąc obcował z przedstawicielami Chabadu w Nowym Jorku, był wtajemniczony w ich plany przebudowy świata a 1 listopada na prośbę lubawiczewskiego rebe Schneersona spotkał się z członkiem sekty Chabad, amerykańskim senatorem Josephem Liebermannem. Joseph Liebermann powiedział mu, że Związkowi Sowieckiemu pozostało 2 miesiące istnienia a Stanom Zjednoczonym Ameryki 20 lat. Rebe mówił, że Liebermann będzie przyszłym prezydentem USA. Eduard Hodos: „Liebermann jest zakulisowym prezydentem przy wielu prezydentach USA. Chabad stoi za plecami licznych prezydentów USA”.

Pierwsze zadanie geopolityczne Rządu Światowego, składającego się z parobków Antychrysta, polegało na tym żeby przekształcić bipolarny (dwubiegunowy) świat (system socjalistyczny kontra system kapitalistyczny) w świat jednobiegunowy, niszcząc system socjalistyczny. Zrealizowane ono zostało przez Chabad rękoma Gorbaczowa. Upadek socjalizmu był przygotowywany przez Chabad systematycznie od lat 60-tych ubiegłego wieku. Czarne podziemie gospodarcze, gangi i awaria w atomowej elektrowni Czarnobyl były ważnymi elementami rozwalenia ZSRR przy czym awaria elektrowni atomowej była precyzyjnie zaplanowaną akcją terrorystyczną atakującą gospodarkę ZSRR a przeprowadzoną z udziałem specjalistów jądrowych. W latach 1990-1991 chabadnicy odbywali w mieście Pripiat’ modlitewne tańce rytualne. Oprócz ciosu w gospodarkę ZSRR, awaria elektrowni atomowej w Czarnobylu była zemstą na potomkach Bohdana Chmielnickiego, który w XVII wieku ogniem i mieczem wyciął tam czernobylską gałąź chabadskich praprzodków. Czarnobyl zawsze był uważany przez członków sekty Chabad za święte miejsce karzącej pomsty. Berl Lazar, chabadnik, jest dzisiaj głównym rabinem Rosji, w 2005 roku w Nowym Jorku na corocznym spotkaniu sekty Chabad, powiedział on o rozwaleniu ZSRR: „Wiele rewolucji Rosja poznała ale najspokojniejsza, najcichsza i najskuteczniejsza to była rewolucja, którą stworzyli emisariusze Chabadu”.

Drugie zadanie geopolityczne polega na tym żeby zniszczyć system kapitalistyczny, zniszczyć narodowe elity, jednocześnie uczynić wszystkich nędzarzami. To zadanie ma do wykonania Barack Obama. Świat będzie w międzyczasie przebudowany w jedno światowe państwo. W ślad za finansowym krachem nastąpią wszystkie inne kryzysy, gospodarczy, społeczny, konflikty, starcia, to wszystko aby ostatecznie doprowadzić świat do nowego porządku światowego.

Trzecie zadanie geopolityczne polega na przemieszczeniu centrum jednobiegunowego świata do Jerozolimy aby utworzyć jedno państwo światowe pod władzą Antychrysta. Wszystkie zasoby będą w jego rękach. Głodnym ludziom zaproponuje się chleb w zamian za przyjęcie znamienia Antychrysta, implantowanego w skórę czipa nadającego na częstotliwościach radiowych i służącego do identyfikacji a także powodującego duchową destrukcję ludzi. Ślad za duchowym zniszczeniem nastąpi zniszczenie fizyczne, redukcja liczby ludzkości, według słów Eduarda Hodosa, do kilkudziesięciu milionów ludzi, pozostali zostaną zabici.

Obecnie przeprowadzana jest realizacja drugiego zadania geopolitycznego.

 Przywódcy „duchowi”, bogowie, herrenvolk, „iskry boże” (Nie rozważać jaki bóg i skąd wyemanował te iskry! Może zemdlić!)

W obecności Eduarda Hodosa w październiku-listopadzie 1991 roku omawiano następujące zagadnienia:

1) Analizowano sposoby i wysiłki Chabadu, które były zastosowane do zniszczenia ZSRR.

2) Omawiano doprowadzenie do nędzy, neutralizację i ostatecznie zniszczenie tych elit narodowych, które zdolne są do oporu. W kontekście tych globalnych transformacji elity narodowe są skazane na zniszczenie ponieważ nie pasują do nowego porządku światowego, do tej nowej elity która będzie stworzona odgórnie według kryteriów religijno-ideowych.

3) Zniszczenie ludzkości do poziomu kilkudziesięciu milionów ludzi (cel „złotego miliarda”, według słów Eduarda Hodosa, jest zwodniczym celem, żeby ludzkość, mając nadzieję trafienia do tego „złotego miliarda”, obojętnie przyglądała się jak pozostała część ludzkości będzie tępiona).

Od początku kryzysu finansowego „świat został popchnięty po równi pochyłej”. Eduard Hodos sądzi, że okres przejściowy do nowego porządku światowego zajmie od tej daty 5-6 lat, tak jak przy zniszczeniu systemu socjalistycznego (który miał miejsce w latach 1985-1991) a zniszczenie ludzkości od tej daty zajdzie w ciągu 10 lat.

Eduard Hodos: „Dlatego uważam, że proces początku zniszczenia ludzkości w sytuacji kryzysowej (początkowo w formie finansowej) już się rozpoczął i będzie rozłożony przez okres, moim zdaniem, 10 lat”.

Los USA

Kiedy mikroskopijna mniejszość (Chabad) „posprząta” świat za pomocą USA, posługując się nimi jak narzędziem to Stany Zjednoczone nie będą już potrzebne. Jak już wspomniano, senator Liebermann 1 listopada 1991 roku powiedział Eduardowi Hodosowi, że Stanom Zjednoczonym pozostało 20 lat istnienia (ten termin zakończył się 1 listopada 2011 roku).

Eduard Hodos: „Barack Obama ma do spełnienia tę samą rolę co i Gorbaczow, pierwszy zniszczył system socjalistyczny, drugi zniszczy system kapitalistyczny”. To odpowiada prognozie Igora Panarina, politologa, profesora Akademii Dyplomatycznej MSZ Rosji, autora książki „Krach dolara i rozpad USA”, wydanej w 2009 roku.

Los Ukrainy

Eduard Hodos: „Zagrożenia wewnętrzne SA dzisiaj większe niż zagrożenia zewnętrzne, niż jakiekolwiek rakiety”.

Chabadnicy nazywają Dniepropietrowsk „żydowską stolicą Ukrainy”. We wrześniu 2011 roku miał być wybudowany ogromny, wielofunkcyjny kompleks „Menora” o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych. Największe centrum żydowskie w świecie, które jest ponad dwukrotnie większe od analogicznego centrum żydowskiego w Moskwie na Marinoj Roszczie (17 tysięcy metrów kwadratowych).

 Wyznawcy Lucyfera, „Starsi bracia w wierze” z Chabadu. Był taki pachołek Antychrysta głoszący podobne bajdury.

Na jego budowę Giennadij Bogoliubow, wraz z Igorem Kołomyjskim, przeznaczyli 80 milionów dolarów. Takiej synagogi jak w Dniepropietrowsku nie ma na całym świecie. Główny rabin Dniepropietrowska, chabadnik Szmul Kamienieckij: „Społeczności udało się wybudować w Dniepropietrowsku państwo w państwie”.

W świecie istnieją jedynie trzy chabadzkie centra, jedno w Izraelu, drugie w Nowym Jorku, trzecie w Dniepropietrowsku (punktów oparcia jest znacznie więcej).

 W polińskim kne-sejmie chabadczycy trzodę także dozorują

Eduard Hodos napomyka, że właśnie Ukrainę wybrał Chabad na Nowy Izrael, właśnie tutaj chcą się oni przenieść i tutaj mieszkać i tutaj być panami.

W Brukseli (po spotkaniu Igora Kołomyjskiego z prezydentem Izraela) w budynku europarlamentu zostało otwarte centralne biuro Europejskiej Rady Gmin Wyznaniowych Żydowskich, którego prezesem jest Igor Kołomojskij. W kwietniu 2011 roku utworzony także został Europejski Związek Żydowski, którego przewodniczącym na okres pięciu lat wybrany został Igor Kołomojskij. Gospodarka Ukrainy w prawie 80% znajduje się w posiadaniu żydowskim. Media Ukrainy także są w rękach żydowskich. Na przykład agencja informacyjna UNIAN, kanał telewizyjny „1+1”, „Gławred” należy do Igora Kołomyjskiego natomiast kanały telewizyjne „TV STB”, „ICTV”, „Nowyj Kanał”, M1, M2 należą do Wiktora Pinczuka. Oni obaj i Giennadij Bogoliubow są aktywnymi członkami dniepropietrowskiej, żydowskiej społeczności Chabad. Dzisiaj chabadniki Dniepropietrowska z dumą nazywają swoje miasto żydowską stolicą Ukrainy. Julia Timoszenko, według słów Michaiła Brodskiego, jest w połowie Ormianką a w połowie żydówką a Siergiej Tigipko to mołdawski żyd. O morderstwo Jewgienija Kusznariewa, Eduard Hodos podejrzewa Alieksandra Fieldmana. Ziemię na Ukrainie będą kupować żydzi, 150 tysięcy obywateli ukraińskich z izraelskimi paszportami.

Chabadnik rabin Icchak Pintosewicz, najlepszy, najlepszy izraelski, polityczny technolog, był także głównym pijarowcem (politycznym technologiem) Arsienija Jacieniuka podczas kampanii w wyborach prezydenckich. W jego modelu „Prawo stanu wojennego”, bazującego na naukach Tory i kabały, zawarte są zasady organizacji jednostek wywiadowczo-dywersyjnych Izraela i te zasady legły u podstaw „Frontu zmian”. „Osiem zasad przemienia grupę ludzi wchodzących w skład oddziału w nieuchwytny, skuteczny i śmiertelnie niebezpieczny mechanizm działający na tyłach wroga”.

Jego klientem jest także Alieksandr Feldman. Dzisiaj kabaliści stoją za plecami wszystkich kandydatów na stanowiska prezydenta Ukrainy. Nie tylko rozchodzą się pogłoski, że partię „Swoboda” Oliega Tiagniboka finansuje Igor Kołomojskij. Ten ostatni uważa, że partia „Swoboda” może stać się liderem zachodniej i środkowej części Ukrainy.

Eduard Hodos: „Przemysł na Ukrainie będzie celowo zwijany. I Ukraina znajdująca się wśród dziesięciu krajów o szkodliwej produkcji, prawdopodobnie jako pierwsza odczuje realizację planu zmniejszania produkcji. Przemysłowcy, bankierzy i pozostała elita narodowa będzie jako pierwsza poddana procesowi niszczenia ponieważ jest siłą zdolną do stawienia oporu i stanowi realne zagrożenie dla sił, które zdecydowały się na przebudowę (rekonstrukcję) świata. Elity narodowe są skazane”.

 

 Rabin Eduard Hodos

Eduard Hodos jest przekonany, że istnieje określony plan, mówi się także i o spisie tych, którzy zdolni są do oporu. W marcu 2011 roku Alieksandr Fieldman zaprosił do Charkowa patriarchę jerozolimskiego Teofila III. Celem Chabadu jest przemieszczenie punktów orientacyjnych prawosławnych Ukraińców i przeorientowanie Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego z Patriarchy Moskiewskiego i Wszechrusi Kiriłła (Cyryla) na zapalającego Święty Ogień Teofila III. Jak wiadomo w grudniu 2011 roku prezydent Wiktor Janukowycz otrzymał od patriarchy jerozolimskiego Teofila III najwyższe odznaczenie w Jerozolimskiej Cerkwi Prawosławnej czyli Order Świętego Grobu Pańskiego.

(Wydaje się, że pułapka zastawiona przez Chabad na Wiktora Janukowycza zadziałała).

W ten sposób rzecz idzie o realne plany podboju Ukrainy przez Rząd Światowy, zniszczenie prawosławia (Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej) i rzecz idzie o przesiedlenie na Ukrainę członków judejskiej sekty Chabad. Ukraińcy mają być poddani implantacji czipów czyli duchowemu zniszczeniu a następnie razem z innymi gojami powinni zniknąć z powierzchni Ziemi. Nawiasem mówiąc implantacja czipów Rosjanom do mózgu jest już formalnie załatwiona na mocy zarządzenia Ministerstwa Przemysłu i Energetyki Federacji Rosyjskiej pod tytułem „Strategia rozwoju przemysłu elektronicznego do 2005 roku”, nr 311 z dnia 7 sierpnia 2007 roku.

Wniosek.

1) Kluczowa kwestia, która pozostaje przez większość ludzi dzisiaj niezauważona jest taka, że Wszystkie prace są już zakończone. Moshiah już tu jest”

Oznacza to, że cała judejsko-chabadzka i żydomasońska polityka, działania Rządu Światowego, jest dzisiaj kierowana przez Antychrysta. I sekwencja wydarzeń światowych jest przez nich tak ustawiona żeby w wyznaczony dzień i godzinę wprowadzić na tron swojego przywódcę Moshiah’a-Antychrysta.

 Ekonomia judaizmu po ludzku nazywa się satanistyczne ludobójstwo

I czas ten jest już bliski:Wszystkie prace są już zakończone”.

2) Druga kluczowa kwestia polega na tym, że terminy nadejścia Antychrysta określa nie Rząd Światowy ale my sami, sama ludzkość.

Jeden przenikliwy prawosławny kapłan w ubiegłym roku w drugi dzień Wielkanocy tak powiedział o tej sprawie swoim duchowym dzieciom: „Wszyscy umacniajcie się i pokrzepiajcie, wspólnie stawiajcie opór, piszcie listy do prezydenta przeciwko znamieniu (Antychrysta-czip- tłum.), przeciwko trzem szóstkom i możemy żyć jeszcze może nawet i tysiąc lat. Chociaż to wszystko jest już na progu to jednak zależy to od naszej, ludzi prawosławnych, skruchy i pokuty. Bóg może nam odroczyć, mówię wam uczciwie, nawet i na sto lat, i na pięćset i na tysiąc. Wszystko zależy od nas. Jak pokutujemy, jak się spowiadamy, jak uczestniczymy (we mszy-tłum.), jak prosimy Boga. A straszyć nas będą i powinni straszyć a my powinniśmy się bać i powinniśmy mocno się starać tak jak jest napisane w Świętych Księgach i w Żywotach Ojców Świętych i w Objawieniu Św. Jana Apostoła. Chrystus przyjdzie, długiego Wam życia, oczekujemy zbawienia i uzdrowienia świata prawosławnego! Wiele lat!

Sługa Boży Alieksandr

Źródło: - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

 

Żydzi, to po prostu Kłamcy, mają do tego talent…

 ...

 ...

 

Rzekł do nich Jezus: Gdyby Bóg był waszym ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. (Jn 8:42-45)

 

To jest fragment z Biblii, nota beneocenzurowanej”, ponieważ przez wieki zmieniano i usuwano z niej całe ewangelie, zwane później apokryfami, coś w temacie…

...

...

Słowianie przed nastaniem Chrześcijaństwa mieli swoją KulturęWedyjską. Światopogląd Wedyjski jest przedstawiony w „znikomej części” tutaj…

  1. http://www.youtube.com/user/michalxl600?feature=watch
  2. http://www.youtube.com/user/TrexlebovPL
  3. http://forum.przebudzenie.net/mistrzowie-nauka/gry-bogow-slowianskie-przebudzenie-t2712-600.html
  4. http://davidicke.pl/forum/spojrz-na-korzenie-t10582.html
  5. http://www.eioba.pl/siemargl/articles

 

 

 

Koncepcja Wedyjska doskonale wyjaśnia dlaczego Żydzi w ogóle pojawili się na Ziemi. Mają oni tylko i wyłącznie jeden cel…

 

 

Nauczyć Ludzi Zdrowo Myślenia, czyli - http://www.eioba.pl/a/40c4/wiedza

 

 

Główną bronią Żydów jest Kłamstwo. Kłamią i oszukują na każdym kroku, jedyną naszą obroną przed kłamstwem jest Zdrowo Myślenie, to dziś nasza najważniejsza lekcja, lekcja numer jeden…

 ...

 ...

 

 

Zdrowo Myślenie - Lekcja No. 1


- Nas zabijają, po prostu zabijają...

- Wszystkimi dostępnymi sposobami "twary" nas zabijają.

- Kto się z tym będzie kłócił - wszyscy to rozumieją?

- „Przebudowa" trwa, kiedy zaczną się te kataklizmy, oni się nim posłużą.

- Zaczyna się wojna u nas na Kaukazie, wojna w ..12 roku.

- w ..14 roku Turcy robią desant, zaczyna się okupacja Chińczyków ze strony Syberii.

- Wykorzystana zostanie broń jądrowa, wszystko za zgodą Rządu Światowego.

- Dlatego, żeby okupować Rosję.

- Moskwa poprosi o pomoc Rząd Światowy, oni powiedzą - "Dajcie nam pod kontrolę broń jądrową to wam pomożemy".

- W Moskwie wszystko oddają i Rząd Światowy zaczyna okupować Rosję i wydobywać surowce naturalne.

- ... tak jak w Ameryce Indian. Ten Plan jest już rozpisany.

 - Ja wam dałem receptę jak wygrać w tej wojnie.

- Hasło - Wyjaśnienie - Głoszenie.

 


- Wy dalej nie rozumiecie - Ja wam dałem taką Broń w ręce...

- ... przeciw, której plany tego Światowego Rządu - pfuuu..

- Poradźcie się człowieka, który wspomniał jaka to Potężna Broń.

- Oni są bezsilni przy tej broni.

- To jedyna broń, z której pomocą My możemy wygrać.

- Wszystko jest oparte na Zarozumialstwie.

- To Nie Wchodzi w Plany Naszych Bogów.

- W Plany Naszych Bogów Wchodzi Jedno - Nauczyć Nas Zdrowo Myślenia.

- Tylko w ten sposób, "pomoc" tych twarów(tego rządu światowego) już nie będzie nam potrzebna.

- Oni znikną w tej sekundzie.

- Tylko jak wypełnią to, po co Przyzwali Ich Nasi Bogowie.

- Jak tylko będzie u nas Zdrowo Myślenie.

- Nauczcie swoich znajomych zdrowo myślenia - to wszystko, czego wam trzeba.

- W tej sekundzie ich władza przepadnie.

- I nie mówcie, że tego nie rozumiecie.


- Wy nie doceniacie tego.

- ... to co Ja Wam teraz dałem.

- Zrozumcie w czym tkwi siła Zdrowo Myślenia.

- Zrozumcie - Przyjmijmy, że teraz każdy z Nas stał się zdrowo myślącym człowiekiem.

- i nauczy innych, i gdzie ich władza.

- Wiecie jak Mahatma Gandhi uwolnił Indie od Brytyjskiego Kolonializmu ?

- Nie Kupujcie ich towarów.

- Plunęli na ich wszystkie prawa, nikt na nich nie pracował, karmił.

- Tak, było w Indiach.

- A jeśli jeszcze będziesz stał na osnowie Zdrowo Myślenia.

- Oni nawet sekundy u władzy się nie utrzymają.

- Mahatma Gandhi zasłużył na szacunek, ale Zdrowo Myślenia Narodowi nie dał.

- A ja mówię, że jeśli Wy będziecie Zdrowo Myślącym Narodem.

- To Stuprocentowe Zwycięstwo.- Na naszym ciele nikt wtedy nie może pasożytować - zrozumcie.

- Na ciele zdrowo myślącego człowieka pasożyty nie żyją.


- To wrzucajcie do internetu i z jego pomocą walczcie, kto wam broni ;)


- Zrozumcie na ile Zdrowo Myślenie jest ważne.

- To jedyna broń z pomocą której możemy wygrać.

- Główna Broń.


- Pomyślcie na ile to ważne.

- To cement, który nas łączy na fundamencie Naszych Przodków.

- To cement, który wszystkie organizacje polityczne...

- ... religijne łączy w jeden monolit.

- Tylko wtedy u Nas odrodzi się Wielka Dzierżawa - 
http://www.eioba.pl/a/3w3v/wielka-dzierzawa

 

 ...

 

 

 ...

 

Jewrejska ”Bestia” z trójkąta

 To, że światem kieruje tajny rząd żydowskiego bankowego szczebla pod kierunkiem Rothschildów wiedzą prawie wszyscy. Nasuwa się jednak pytanie, kto jest szefem tego Światowego Rządu, kto jest tą istotą, okiem które patrzy z trójkąta piramidy na jednodolarowym banknocie, zazwyczaj zrzuca się to na bliżej nieokreślone „ciemne moce”, „socjalnych pasożytów” itp. Okazuje się obecnie, że niektórzy trzeźwomyślący „poświęceni” Żydzi nagle zaczęli marzyć o dniu kiedy naród żydowski uwolni się wreszcie od “Bestii”, która kroczy z nimi już od ponad 5000 lat.

 

Oto na przykład John Kaminski,24.12.2009

https://radosvet.net/5968-john-kaminski-yeto-sluchitsya-v-odin-den.html


“Kto ocali Żydów, kiedy świat się dowie, co oni zrobili?”

 

“… Finałowa rewolucja za wolność ludzkości (gojów) zostanie wygrana w jeden dzień. Nie bombami, nie głodem, nie masowym truciem, nie elektronicznym smogiem, ale po prostu kilkoma, wiernie sformułowanymi słowami w dokładnie wybranym czasie i miejscu, które oświetlą w ciemności Bestię, która była w naszym (żydowskim) sercu więcej stuleci niż możemy zliczyć. Stanie się to pewnego dnia, ponieważ ta żmijopodobna Bestia mackami jak ośmiornica obejmuje całą planetę swoim mrocznym nienasyceniem…”.

 

Jest bardzo duże podejrzenie, że ta “bestia” w niedawnej przeszłości była na planecie dość często (na przykład, zgodnie z Biblią – 666). Wizualnie jest postrzegana przez Ziemian jako Wąż-smok. Obce gady (bogowie) posiadają potężne intelekty, silne hipnotyczne zdolności i najwyższą wiedze naukową co prawie uniemożliwia ich fizyczne zniszczenie. Jednak zdecydowanie zmniejszono ich liczbę w dawnych czasach przez pogromcę smoków znanego w rosyjskiej epice jako Gieorgij Zwycięzca, który z jakiegoś powodu był odporny na hipnozę “bestii”. Ale kilka tych stworzeń niestety ocalało i postanowiły nie ryzykować więcej i zaczęły posługiwać się pełnomocnikami (proxy), przez “wybrany” przez nich naród. I dzięki temu do tej pory “bestie” były nawet o parę kroków od przejęcia absolutnej władzy na planecie. Jak twary miały zamiar korzystać z tej władzy – nie jest znane, ale najprawdopodobniej nie z korzyścią dla Ziemian.

 

O pożywieniu “bestii

Najlepszym pożywieniem dla nich w warunkach Ziemskich staje się krew nowo narodzonych dzieci ludzkich. Krew ta posiada właściwości tak zwanego kołostruma (Stolesznikow “Czym wypełnić organizm?“- http://zarubezhom.com/Stoleshnikov2.htm). W starożytności Żydzi dla zbierania tej krwi zbudowali Świątynię Salomona, gdzie lewici cięli i zlewali krew dzieci pierworodnych izraelitów, które nawiasem mówiąc, aby oddać dziecko “bogu”, stali w całodobowej kolejce. Rozpędził to bezprawie król Nabuchodonozor (w innej wersji cesarz rzymski Tytus). Teraz problem karmienia twarów rozwiązano decydując się na pobieranie krwi Żydów z łożysk nowo narodzonych. Ich zbieranie jest organizowane na całym świecie, niezależnie czy jest demokracja w danym kraju czy dyktatura. W szpitalach państwowych łożyska podlegają ścisłej odpowiedzialności dyrektorów.

A to informacje o NIELUDZIACH od Walerija Łarionowa (http://ru22.info/bastion/vajnoe/georg/georg.html).

“… Populacja istot NIELUDZI, to ci co nie urodzili się na naszej planecie. Nie klasyfikuje się ich w dzisiejszych biologicznych naukach, nie istnieją w «oficjalnych» naukowych doktrynach, chociaż przedstawiani są w «zamkniętej» części nauki i folklorze. Przedstawiciele nieludzi porównywani są rozmiarami z normalnymi ludźmi oraz pewnymi wspólnymi cechami w budowie ciała, w porównaniu z Ludźmi występuje u nich obniżona temperatura, źrenice przesunięte w czerwony obszar widma, pionowe, «przymrużony» typ źrenic, większa od Ludzi czułość na promieniowanie. Posiadają zdolność do psychicznej kontroli, ograniczone zdolności telepatyczne, nie posiadają nieśmiertelnej esencji ludzi i umierają bezpowrotnie. Zdolne do żywienia się ciałem każdego ciepłokrwistego zwierzęcia na Ziemi, ale najbardziej pożądana jest w celu regeneracji ludzka krew.

Nieludzie dobrze są znani w folklorze i w literaturze pod imionami «nieumarli», «upiory», «wampiry», «wilkołaki». Żeby przedstawić ich powierzchowność, wystarczy przypomnieć sobie dzieła Gogola  «Wij», Tołstoja «Rodzina upiora», odrzucając mistykę i baśniowe momenty, stosując logikę i współczesną wiedzę. W pierwszym przypadku mowa jest o Nieludziach, a w drugim o potomstwie Nieludzkich – Stworzeń. I jedni i drudzy, samodzielnie nie mogą mieć potomstwa. I to ich najważniejszy problem na Ziemi.

Struktura społeczna wśród wyższych form życia na Ziemi nie istnieje. W naturalnych dla siebie warunkach Nieludzie zamieszkują równo rozdzielone wśród osobników miejsca - «gniazda», z autonomicznymi i samo wystarczającymi środkami na zasadzie plastra, z jednolitym centrum-matką z reprodukcyjną i koordynującą funkcją. Ostatnie takie centrum, które miało dostęp do hybrydowych organizmów (Stworzeń, Tworów) i kierowanym przez ludzi, leżał na wyspie Malta, ale obecnie centrum już nie istnieje.

Część przedstawicieli nieludzi żyje wśród etnicznych ras ludzkich praktykujących składanie ofiar będąc z nimi w porozumieniu, lub zaspokaja życiowe potrzeby wśród elementów aspołecznych, które “wypadły” ze społeczeństwa wskutek zwyrodnienia. Inna część, umocniła się na ochranianych znajdujących się pod kontrolą ludzi strukturalnych wyspach, uzyskując całkowitą przebudowę struktury koegzystencji rozumnych form życia na Ziemi i wpływając na społeczne procesy ludzi. Program realizuje się poprzez sztucznie stworzone istoty, stanowiące produkt wielostopniowych mieszanek krwi ludzi i nieludzi (Stworów w ludzkim rozumieniu); przez oddzielne społeczności i grup ludzi poddanych mutacjom, kierowanych psycho-somatyczymi metodami.

Wpływy widać w kluczowych strukturach większości państw, w narodowych i ponadnarodowych instytucjach władzy, finansowych, społeczno-kulturalnych, naukowych i innych ośrodkach. Bezpośrednie kierownictwo przedstawicieli nieludzi urzeczywistnia swoje plany w bardzo ograniczonym “bliskim kręgu” ludzi, na ogół zmutowanych, posiadających największy wpływ na państwowe struktury władzy. Do wspomnianych w szczególności zalicza się «poświęcona część» dobrze znanego “klubu bildierberg”. Nad nim są jeszcze cztery szczeble, ale też nie sami kierują strukturami, i podporządkowani są nieludziom. W całości znajdujące się pod kontrolą, chociaż nie wchodzące w «bliski krąg», ponadnarodowych struktur finansowych, wszystkich ważnych farmaceutycznych, inwestycyjnych, medialnych, koncernów wydobywczych, wszystkich towarzystw zbudowanych w formie ponadnarodowych sieci. Członkowie sprawujących władzę elit państw, indywidualni artyści, naukowcy – w niektórych dziedzinach mają dla nieludzi priorytet, przechodzą wspólnie z przedstawicielami nieludzi «wtajemniczenia» w formie współudziału w uśmiercaniu ofiar i manipulacjach krwią, uzależniając się psychicznie i fizjologicznie od nieludzi.

Takie działanie nieludzi zaczęło się jako program przeżycia z powodu niemożliwości reprodukcji w ludzkim rozumieniu w warunkach Ziemskich. Do tej pory, cele programu nie zostały spełnione. Przedstawiciele nieludzi praktycznie są bezpłodni. Osiągnięcie naturalnej reprodukcji nieludzi, a tym samym powstanie pełnowartościowego rozmnażającego się w warunkach Ziemi organizmu, posiadającego fundamentalne funkcje nieludzi, nie powiodło się. Hybrydowe istoty wydają na świat potomstwo wskutek długotrwałych zabiegów technologicznych, wymagających udziału kilku pokoleń kobiet ras ludzi. Mutujący ludzie w cyklu reprodukcyjnym potrzebują stałej medycznej obecności.

Grupa jest obecnie zaangażowana w technologie przetrwania poprzez zmianę struktury społeczne ludzi, podjęcie kroków w celu zakończenia przebudowy stosunków istniejących w świecie, zniszczenie większości ludzi metodami biologicznymi i technicznymi, skupienie wszystkich form inteligentnego życia i działania w bardziej ścisłych obszarach, “zagnieżdżenia” składającego się z grup “gniazd”, z infrastrukturą dla organizmów hybrydowych i sterowanych, z najbardziej odpowiednimi dla nich (nieludzi) warunkami naturalnymi. Na terytorium Rosji będą trzy takie “gniazdowiska”. Poza “gniazdowiskami” planuje się ustanowienie dla pozostałych ludzi niewolnictwo z całkowitym stłumieniem intelektu, woli, indywidualnych cech,  tożsamości narodowej i likwidacja instytucji rodziny.

Tradycyjne gniazdowiska nieludzi rozmieszczone na oddalonych i odizolowanych od kontynentów wyspach, o istnieniu których wielu nie zdaje sobie sprawy. Najważniejsze “gniazdowiska” ochraniają służby specjalne potężnych państw i tak zwane organizacje międzynarodowe (ONZ), nie wiedząc nawet czego pilnują.

Mają wielu pomocników wśród ludzi, nad którymi kontrolę sprawują hybrydy nieludzi i ludzi – Twarów (stworzeń, tworów), mieszkający w zasadzie w dużych miastach, gdzie łatwo ukryć ślady swojej obecności.

Ponieważ wszystkie próby nieludzkich istot stworzenia własnego nieśmiertelnego potomstwa skończyły się na Ziemi niepowodzeniem, opracowali oni metody kontroli umysłu i hybrydyzację – Stworzeń i uczynienie ich swoimi niewolnikami, które kierując się stworzonymi programami, osiągnęli punkt, z którego nie ma powrotu. Kontrola odbywa się metodą podprogowo-umysłowego i emocjonalnego zastępowania własnych myśli na Twaro-zorientowane, a także na szeroką skalę stosowanie systemów kodowania i zombizacji. Ludzkość jest bardzo głęboko porażona tą demoralizującą ludzi postawą, ale każdy człowiek zachował swój indywidualny wybór.

Odbywa się aktywna budowa “gniazdowisk” nieludzi. “Centralna aglomeracja gniazdowisk” – Ałtaj. Nieludzie obiecują przez “zaangażowanie” miejsce u siebie i komfort. Dołączenie do nich poprzez krew i kolaborację. Przez ten współudział związali oni obecne “mega-elity” i ich najbardziej wpływowych współpracowników spośród “osób publicznych” – tzn. głów państw, właścicieli finansowych imperiów.

Realne zagrożenie teraz – to przejście tych nieludzi, gospodarzy tych wszystkich “bildierbiergskich klubów”, do bezpośredniej formy rządzenia. Kiedy otwarcie zostanie ogłoszone, co komu się należy i gdzie, kto komu musi się podporządkować…”

Twar

Naoczny świadek o nieludziach: „Spotkanie z Reptoidem, październik 1941. Opowieść sanitariusza” - https://radosvet.net/2664-vstrecha-s-reptoidom-oktyabr-1941-rasskaz.html

W sierpniu, kilka osób mogło zginąć w wyniku przypadkowego wybuchu dwóch ogromnych podziemnych bunkrów w USA. (24 sierpnia 2011 “Rosyjskie Raporty wybuchów jądrowych Hit Vast US Military Network Tunnel“ - http://www.whatdoesitmean.com/index1514.htm)

Dlatego Żydzi zaczęli mówić śmielej i głośniej o potrzebie jawności powyższej kwestii, potrzebie apokalipsy. Ponieważ apokalipsa w języku greckim – jest usunięcie zasłony, ujawnieniem tajemnicy. Jak na przykład David Wilcock w pozycji “Ujawnienie nieuniknionego? Zburzenie 2 podziemnych baz NWO“ - http://divinecosmos.e-puzzle.ru/Article81.htm

Eврeйcкий "Зверь" из треугольника - https://radosvet.net/12364-evreyckiy-zver-iz-treugolnika.html

 ...

 ...

Dwie Twarze, można je mieć i to dosłownie…

 

 

A teraz coś ze Słowiano-Aryjskich Wed na temat „nieludzi” – cudzoziemców

 

RÓŻNI LUDZIE

Ziemię Midgard (tak nazywa się nasza planeta - Midgard oznacza mniej więcej "szkoła średnia") zamieszkują ludzie z różnym kolorem skóry i na ściśle określonych terytoriach. Ta ziemska ludzkość ma swoich przodków, którzy przybyli tutaj z rozmaitych części kosmosu - gwiezdnych systemów, konkretnie z rejonu Wielkiej Rasy - ludzie białoskórzy, z rejonu (gwiazdozbioru) Wielkiego Smoka - ludzie żółtoskórzy, z systemu Ognistego Węża - kolor skóry czerwony, z systemu Mrocznej Otchłani - ludzie czarnoskórzy oraz z obszarów Piekielnego Świata - szaroskórzy zwani cudzoziemcami.


Sojusznikami białej Rasy w bitwie z siłami mroku byli ludzie z systemu Wielkiego Smoka. Rusicze zalecili im by osiedlili się na Ziemi wydzielając im miejsce na południowym wschodzie, tam gdzie wschodzi Słońce - Jariło - jest to teren współczesnych Chin.


Drugi sojusznik Rodów Wielkiej Rasy, to ludzie ze skórą koloru świętego ognia (czerwonoskórzy) z kosmicznej przestrzeni Ognistego Węża. Dla nich Rusicze wyznaczyli miejsce na ziemiach znajdujących się na oceanie Atlantyckim. Po przybyciu do nich Rodów Wielkiej Rasy na czele z wielkim wodzem "Antem" ziemia ta została nazwana "Ant- land" czyli Ziemia Antów. Starożytni Grecy nazywali ją Atlantydą. Na ziemi tej wielki wódz zbudował świątynię Boga z Trójzębem, Boga mórz i oceanów (boga Nija), który posyłał im niezmierzone dary i zabezpieczał tę ziemię przed wpływami zła. Po zniszczeniu Antlanty ludzi sprawiedliwych i prawych o ogniowym kolorze skóry - "siła Niebiańska " (Vaitmara) przeniosła na wschód na bezkresne ziemie leżące tam gdzie zachodzi Słońce - Jariło (kontynent Amerykański). Tak też ludzie o kolorze świętego ognia pojawili się na kontynencie amerykańskim niosąc ze sobą nie tylko oznaki zmieszania z białą Rasą, lecz także przejmując od nich dziedzictwo kulturowe.


Ludzie ze skórą koloru mroku przybyli z obszaru mrocznej pustki. W dawnych czasach zasięg wielkiego kraju ludzi czarnoskórych obejmował nie tylko kontynent Afryki i południowej Ameryki lecz również część Indostanu. Indyjskie plemiona Drawidów i Nagów należały do narodów negroidalnych i czcili boginię "Kali- Ma" - boginię czarnej materii. Nasi Przodkowie darowali im Wedy - święte teksty dziś znane jako Wedy Indyjskie (Hinduizm). Poznawszy podstawowe prawa Niebios takie jak prawa karmy, inkarnacji, reinkarnacji i inne odwrócili się oni od niewłaściwych działań - nie czynią już krwawych ofiar z ludzi na cześć bogini Kali- Ma i czarnych smoków.
Na Ziemi Midgard żyli też ludzie z zielonym kolorem skóry - zielonoskórzy - ziemnowodni, ludzie amfibie. Żyli oni w kraju Alanka, Sri Lanka. Wcześniej znajdował się tam kontynent "Mu" na oceanie Marjennym (Indyjskim), który nasi Przodkowie nazywali RAMTHA. Ten kontynent skrył się pod wodą tak samo jak i Atlan. Ludzie ci mieli skrzelową strukturę płuc i mogli żyć zarówno na lądzie jak i w wodzie. Zajmowali się oni bardzo długo inżynierią genetyczną i prowadzili eksperymenty polegające na krzyżowaniu ludzi i zwierząt. Trwało to bardzo długo. W rezultacie tych eksperymentów wiele rodzajów tych krzyżówek przeżyło i nazywane są "nieżit". Zewnętrznie wyglądają jak ludzie, ale w rzeczywistości są to "niezity". Na oko są to normalni ludzie lecz wewnętrznie są to "nieżity" i równocześnie "nie-ludzie".


Wrogiem Wielkiej Rasy i innych ludzi na Ziemi Midgard są przedstawiciele Świata Piekieł potajemnie przenikający na Ziemię Midgard, dlatego terytorium ich zamieszkania nie jest określone. Przedstawiciele światów ciemności przybyli na Ziemię Midgard jako ostatni z galaktycznego wschodu z Ziemi "Edem"(lub Edjem - przyp.tłum.) i "Nod". Zajęli oni wolne ziemie na Sri Lance i innych kontynentach. W tym też rejonie leży współcześnie miasto "Edjem".
Bóg Pierun nazywa ich cudzoziemcami: - "Maja oni szarą skórę i oczy koloru mroku oraz są dwupłciowi (początkowo), mogli być kobietą i mężczyzną (hermafrodyci u których w zależności od faz księżyca zmienia się orientacja seksualna). Posiadają połączony system genetyczny. Początkowo zaczęli się krzyżować z ludźmi o skórze koloru mroku. Brali sobie kobiety i rodziły się już istoty jednopłciowe. Jest to jedyny naród u którego dziedzictwo przekazywane jest po linii żeńskiej. Cudzoziemcy podporządkowują się Koszczejom - książętom mroku, którzy wykorzystują ich w swoich celach. Niosą oni inny genotyp i inną strukturę.
Mogą oni "irinirować" się między sobą, między ludźmi i miedzy zwierzętami ("irinirować" - jednoczyć się, zlewać, mieszać się nie tylko na poziomie fizycznym i genetycznym lecz także na bardziej subtelnych poziomach). Mieszając się z innymi ludźmi przyjmują oni zewnętrzną budowę danego narodu lecz psychostruktura pozostaje hermafrodytyczna bez ducha Bożego i sumienia. Twarze swoje podkolorowują sztucznie, aby się upodobnić do ludzkich potomków. Nigdy też nie zdejmują odzienia przy ludziach.

Tworzą wszelkie możliwe kłamliwe kulty religijne i specjalnie starają się zniszczyć lub oczernić kult Boga Pieruna. Łakomi są na wszystko co cudze i nie należące do nich. Wszystkie ich myśli są wyłącznie o władzy.


Celem cudzoziemców jest naruszyć harmonię istniejącą w świecie Jasności i unicestwić Potomków Niebiańskiego Rodu i Wielkiej Rasy ponieważ tylko oni mogą stawić konkretny opór Piekielnym siłom. Chcą oni zgubić duszę białych ludzi, aby nie trafili oni do Niebiańskiego "Asgard" i stali się wiecznymi tułaczami w bezkresnej ciemności.


Za pomocą kłamstwa i wielkich pochlebstw zyskują zaufanie mieszkańców, a gdy je uzyskają zaczynają się uczyć ich pradawnego dziedzictwa. Gdy poznają wszystko co się da z dawnej wiedzy zaczynają wszystko tłumaczyć na swoją korzyść. Objawiają samych siebie bożymi posłańcami lecz światu przynoszą tylko konflikty i wojny. Używając chytrości i przewrotnych działań odwodzą młodzież od mądrości i przyuczają ich do życia w bezczynności i hulankach oraz w pogardzie dla ojcowskich tradycji. Młodzi nie uczą się o czci i prawdzie niebiańskiej, gdyż w sercach ich brak sumienia.


Kłamstwem i nienależnymi pochwałami zagarną oni wiele krajów Ziemi Midgard lecz zostaną zwyciężeni i zesłani do kraju gór zbudowanych rekami (Egipt) gdzie zamieszkiwać będą ludzie o skórze koloru mroku i potomkowie Niebiańskiego Rodu. Ludzie zaczną uczyć ich pracy, aby mogli oni sami wykarmić swoje dzieci ... Lecz niechęć do pracy zjednoczy cudzoziemców i opuszczą oni kraj gór ręką stworzonych i rozsieją się po wszystkich krajach Ziemi Midgard. Miliony istnień pochłoną bezmyślne wojny za sprawą i dla korzyści cudzoziemców, gdyż im więcej będzie wojen i śmierci, tym większe bogactwa posiądą posłańcy świata mroku. Ciemne siły dla osiągnięcia swoich celów zastosują także ogniowe grzyby, które śmierć przyniosą rosnąc na Ziemi Midgard."

Fantastyka, fantastyką - ale dzisiaj na Ziemi rządzi kłamstwo i ile w tym tekście jest prawdy - zdecydujcie sami.

Indianie (Inkowie, Majowie, Aztekowie itd.) - czerwonoskórzy, którzy poddali się działaniu kłamstwa (byli zaciekawieni obcymi zza oceanu i nie byli dość ostrożni - roztropni w kontaktach z cudzoziemcami) zostali praktycznie unicestwieni - zamknęli ich w jakichś rezerwatach i niektórzy żyją w nich po dziś dzień. Jedynym ratunkiem, żeby z nami nie zrobili tego samego jest zdrowo myślenie, czy jak kto woli - używanie mózgu zamiast tyłka.

Myśl Zdrowo

 

Pora wykorzystać Dziedzictwo Naszych Przodków - Zawarte w Wedach Słowiano-Aryjskich

 

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1192
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 716
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1350
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1568
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 922
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1311
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1540
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1315
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 720
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 401
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1079
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 908
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1181
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  12/10/2012

Jezus jest pierwszym zdrowo myślicielem, który w dniu paruzji zrobi porządek

Jedno jest pewne... Zdrowo-myślenie nikomu nie zaszkodzi...Uczmy się niepoddawania manipulacji i jej odróżniania od przyjaznych kontaktów międzyludzkich.

  Elba,  12/10/2012

Bezustannie słyszymy o antysemityzmie, względnie antyjudaizmie i prawie nigdy nie spotykamy się z wyrazem antygoizmu. A jednak antygoizm istnieje i posiada tę przewagę nad antyjudaizmem, że o ile ten wynika tylko lokalnie i przycicha, to tamten istnieje zawsze.
Antygoizm jest źródłem antyjudaizmu. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm. Antygoizm wyprowadza nazwę od wyrazu "goj". W ...  wyświetl więcej

  nse,  13/10/2012

Masz na myśli wzór buntu wskazanego przez ... http://pl.wikipedia.org/wiki/M(...)_Gandhi ... ??

  Elba,  14/10/2012

Metoda Gandhiego poprzez bierny opór jak nic poskutkowałaby i dziś. Gdyby tak umówić się, że jeden dzień w tygodniu, weźmy np. piątek nie robimy zakupow, pościmy, oczyszczamy się, jesteśmy tylko na przetopionej wodzie. Zyskamy na zdrowiu, lecz koncerny starcą 1/7, czyli 14 % swoich dochodów, a to już dla nich nie będzie wysoło. A gdyby tak 3 dniowe głodówki wprowadzić - to jest to już 42,8%. A i f ...  wyświetl więcej

  nse,  14/10/2012

Same uszczelnienie osobistej ekonomi, czyli zrezygnowanie ze zbytecznych bzdur na które wydajemy pieniądze dając się ponosić kampaniom reklamowym już coś da ...; a my zyskamy lepsze zdrowie psychiczne nie goniąc za iluzjami ...

  Elba,  14/10/2012

Pieniądze szczęścia nie dają... a więc mogą być śmiercionośną trucizną - również dla zachłannych banksterów!
Bowiem kto czym wojuje, od tego ginie! Tak nam dopomóż Bóg!

  nse,  15/10/2012

... ani poczucia bezpieczeństwa ..

No coz , jak mozna skomentowac ten artykul..? Moze cytatami z napisanego przed rokiem przeze mnie tekstu.

"Jest ruiną chrześcijaństwa nastawianie się na pobożność ludzi wiernych, ale ciemnych". – Leszek Kołakowski

*

"A ty dlaczegoż się nie umył?" – tzw. “ojciec-dyrektor” do czarnoskórego kleryka

*

"Żyda trzeba było zmarnić" - powiedzenie z kieleckiego

...  wyświetl więcej

Young, czy dzisiaj można cokolwiek odpolitycznić? Polski antysemityzm to jedno - bo ukierunkowany na prostych Żydów, tych, co między nami mieszkają, pracują i są równie oburzeni na "politykę" Izraela... Takie zachowania potępiam. Natomiast scena "kierownicza", niekoniecznie i li tylko mająca źródło w organizacjach typu Chabad i manipulacja polityką/instygowanie ludobójstwa, odwracanie uwagi ludzi ...  wyświetl więcej

Youngcontrarian,
Jestem za indywidualnym człowiekiem. Nie oceniam go przez pryzmat jego narodowości, bo to i głupie i podłe. Najbardziej przykre są dla mnie pozytywne reakcje na tego typu treści. Nie odrzucam artykułu tylko dlatego, że postanowiłam nie korzystać z tego typu narzędzia oceny.
Pozdrawiam

  jotko49,  13/10/2012

I w tym właśnie problem że utożsamiamy zło czynione przez jednostki, jakby na nich nie patrzeć (rząd, radykaliści i fanatycy), na całą społeczność.
I nie wierzę że podświadomie potrafimy ich rozdzielić.
I na to liczą, dość skutecznie, niektórzy piszący tego typu artykuły.
Chciałbym wierzyć że i oni wpadli niechcący w tę pułapkę.
W każdym razie, art ten nosi takie znamio ...  wyświetl więcej

Jotko, miejmy nadzieję, że się mylisz, choć w dzisiejszym świecie wszyscy wszystkimi i wszystkim manipulują - pytanie, czyja manipulacja ma na celu obudzenie ludzi ze śpiączki w jakiej się pogrążyli, a czyja wykorzystać do kolejnej batalii o wpływy?

@Skalny Kwiat
Artykuł mówi o zdrowo-myśleniu, wrzucając tu niejako zajawkę tzw "teorii spiskowej"

"Ukraińcy mają być poddani implantacji czipów czyli duchowemu zniszczeniu a następnie razem z innymi gojami powinni zniknąć z powierzchni Ziemi. Nawiasem mówiąc implantacja czipów Rosjanom do mózgu jest już formalnie załatwiona na mocy zarządzenia Ministerstwa Przemysłu i Energetyki Fed

...  wyświetl więcej

Ja też mój drogi mam takowych przyjaciół... a w Kanadzie, nawet wszelkich maści i orientacji zarówno płciowo jak ideologicznie... Z różnego typu materiałów informacyjnych, wybieram te, które są interesujące dla mnie i mojej działalności w społeczeństwie... Artykuły, jak ten powyższy, mają za zadanie wstrząsnąć, by choć przez chwilę rozpatrzyć sytuację globalną, która nas niestety dotyczy przynajmn ...  wyświetl więcej

Serpico,
Jest i bardzo przykro, ze moje doswiadczenia nowojorskie odbiegaja od tych opisu tutejszych realiow jakie otrzymujesz z "rak obiektywnych".

  swistak  (www),  13/10/2012

Porządni uczciwi Zydzi przechodzą na Chrześcijaństwo. Tak zrobili ci co czytali oredzia Jezusa przekazane Vassuli Ryden. Reszta dalej obłudnie czeka na Mesjasza z piekła rodem. Jest modlitwa o nawrócenie Żydów

Swistaku, 70 lat temu wielkim nakladem srodkow ludzkich i materialnych probowano Narod Zydowski przechrzcic przy pomocy "obrobki gazowej"...i to bez powodzenia...

Co za zbieg okolicznosci wcale nie tak dawno syszalem podobna teze od moich islamskich znajomych:
"Koran jest OSATECZNYM slowem BOGA a Muhammad jego ostatnim prorokiem i tylko przejscie porzadnych i uczciwych Chrzescijan (

...  wyświetl więcej

  Siemargl  (www),  13/10/2012

Ja jestem Polakiem, czy to źle, że staram się odbudować wiarę ojców, dziadów, pradziadów? - Uważam, że postępuję właściwie, w innym wypadku nie widzę możliwości dalszej egzystencji w "globalnym świecie". Globalne banki, globalna polityka finansowa, globalne rolnictwo, przemysł... - to mi "nie gra w duszy".

A co by mnie obchodzili jacyś Żydzi, niech oni sobie żyją, co mi to przeszkadza... -

...  wyświetl więcej

  nse,  13/10/2012

Generalnie masz racje, tylko my również musimy uważać by nie wpaść w sidła antygoizmu ... tak jak wpadli w niego żydzi .., a świadectwo tego antygoizmu jest opisywane w Biblii ...
Mamy do czynienia z poważną pułapką, i wpadają w nią nie tylko żydzi ..., ale i ludzie innych kultur uważających się za lepszych od innych ... Jak dowodzi historia naród wybrany w tą pułapkę wpadł po same uszy, gd ...  wyświetl więcej

Siemargl
"Ci Żydzi, którzy są zwykłymi, uczciwymi ludźmi - zdrowo myślącymi, są moimi braćmi, ci którzy są kłamcami i oszustami i złodziejami są po prostu zwykłymi pasożytami, a pasożytów się nie karmi i tylko frajerzy i kompletni idioci pozwolą, żeby pasożytował na nich i na ich rodzinie jakiś darmozjad..."

Wszystko w porzadku, rozumiem... ale proponuje abys zaczal naprawe Polski (

...  wyświetl więcej

Drogi Serpico,
USA wcale nie jest idealna demokracja i ma sporo wewnetrznych problemow... ale Amerykanie zawsze sobie jakos z nimi radzili. Nie mam pojecia dlaczego tak okropnej opinii o Ameryca w swiecie wszyscy pachaja sie tutaj drzwiami, oknami.... a nawet przez komin ;-)
Moze gdy ujrze przed polskimi placowkami konsularnymi w USA kolejki Amerykanow starajacych sie o wizy pobytowe z pozwoleniem pracy w Polsce wezme Twoj komentarz bardziej powaznie. :-)

Kasiu, Bardzo Ci dziekuje za link dotyczacy "dziury ozonowej". Sprawy te byly mi czesciowo znane od przyjaciol pracujacych dla WHO.

Jednak bardziej zaintrygowal mnie inny link umieszczony pod polecanym przez Ciebie fejsbukowym tekstem:

http://zmianynaziemi.pl/wiadom(...)zkancow

O t

...  wyświetl więcej

  Areva,  13/10/2012

Siemargl, czym się różnią normalni ludzie od twarów? Chodzi Po czym można ich rozpoznać (że wszyscy żydzi to chyba aż tak źle nie jest i kwestia czy geny twarów nie z błądziły do zdrowych normalnych skazując potomków na bezdusznośc)? Ich zainteresowania i wartości różnią się od normalnych ludzi?

  Siemargl  (www),  13/10/2012

Normalni Ludzie - Tutaj sprawa jest następująca, dziś czystych genetycznie ludzi jest bardzo mało, wszyscy jesteśmy wymieszani genetycznie. Z tego co mogłem obejrzeć w wykładach, to istnieje koncepcja, że Czyści Genetycznie Ludzie nie mają włosów na przykład na rękach i nogach, włosy im po prostu na kończynach nie rosną - ile w tym prawdy, to nie wiem, ale wiem za to na pewno jedno... - Sam nie zn ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska