Login lub e-mail Hasło   

Świat ego i świat ducha

Ignorant ten artykuł odrzuci, natomiast człowiek szlachetny go odbierze i zrozumie, gdyż jest przebudzony
Wyświetlenia: 3.064 Zamieszczono 21/10/2012

Transformacja roku 2012 polega na rozdzieleniu świadomości ludzi na dwa odrębne światy. W starym świecie opartym na szaleństwie i egoistycznym życiu, ludzie żyją tylko dla siebie  i swojej najbliższej rodziny. To 3 gęstość najcięższej energii czyli materii. Obok niego powstaje Nowy Świat oparty na służbie sobie i innym a szczególnie na rozsądku i pomocy ludzkości w obecnym  okresie transformacji. To świat 4 i 5 gęstości subtelnej energii.

Stary Świat 3 D pozostanie jako obszar oczyszczania, gdzie skupią się ludzie o najniższej świadomości, aby być dla siebie lusterkami. Rządzą tu zasady egoizmu czyli: chaos, bałagan, samowola, intelektualne dążenia, lekkomyślność, niecierpliwość oraz miłość własna, równa samolubstwu i okrucieństwu.

Taki system  życia skupiać będzie osoby z dużym EGO, którzy ignorują wszelkie zmiany. Są to ludzie pełni nienawiści do innych istot inaczej myślących. Wiele warstw egoizmu, które otaczają takiego człowieka powoduje, że tworzy się  ciemna skorupa w aurze.

To zabija ich głos sumienia i odcina dostęp do uczuć wyższych oraz właściwego odbioru świata.  W swym szaleństwie to oni „nie wiedzą co czynią”. Stąd rodzi się przemoc, osądy, brak tolerancji i sceptycyzm w podejściu do nowego.

Ponieważ to, co wysyłamy musi do nas wrócić, dlatego ludzie o niskim poziomie świadomości skupiają się wokół siebie. Będą graczami i lusterkami dla drugich o podobnym sposobie życia, aby mogli zobaczyć swoje szaleństwo.

Z tego krótkiego opisu widać, że ci ludzie będą się kierować i kierują ideami własnego ego, które przeciwstawia się prawom Boga. Są to prawa pokrzywione i przekłamane przez ciemne moce, którym służą. To świat mroku i niszczenia życia duchowego.

Do Boga idzie się poprzez to, co dobre w nas i rozsądne. Dlatego z chaotycznej świadomości ludzi jest wyodrębniany Nowy Świat, pełny dobroci i miłosierdzia, reprezentowany przez istoty światła o szlachetnym charakterze.

Aby dojść do Stwórcy życia, trzeba mieć Jego cechy. Dlatego do Nowego Światu wchodzą istoty o czystych sercach i mentalnym rozsądku. Rządzą tu naturalne prawa obowiązujące wszelkie życie na planecie. Szamanizm jest drogą powrotu do Źródła, gdyż wskazuje na pierwotne związki z naturą i odkrywa prawa boskie.

Powstające dwa światy są tworzone na zasadach odzwierciedlenia czyli odpowiedników grupowej świadomości ludzi. Niskie wibracje z 3 D będą jednoczyć szaleńców i rozbójników. Natomiast wyższe, subtelne wibracje z 4 i 5 D łączą istoty świadome swego życia i działania. Nowy Świat to przestrzeń kreacji prawdziwego tworzenia z boskim JA.

Prawa Boże to przede wszystkim: porządek, wola działania, mądrość, rozsądek, powaga, cierpliwość, dobroć, miłość związana z miłosierdziem do innych istot oraz łagodność charakteru. Tymi cechami oddziałujemy na przestrzeń wokół nas i przyciągamy istoty podobne boskim przymiotom.

Ludzie, którzy zdradzili Boga, będą od Niego się oddalać. Natomiast prawe istoty już zbliżają się do Niego oraz  upodobniają do światła i miłości boskiej. Takie są prawa wszechświata.

Czyste istoty, które pozbyły się karmicznych obciążeń, będą przyciągać same dobre i czyste rzeczy jak: ciekawą pracę, która daje zadowolenie, zdrową żywność i powietrze oraz  ludzi o tych samych świadomościach.

Pozostali będą dalej odżywiać się zchemizowaną żywnością i lekami, które coraz wyraźniej zatruwają życie człowieka. Ich praca będzie bardzo uciążliwa i nie dająca satysfakcji. Ciągłe konflikty i nieporozumienia będą na porządku dziennym aby pokazać im, jaki bałagan noszą w swoim umyśle.

Już dziś świadomy człowiek może zobaczyć okiem rozsądku w którym świecie żyje i gdzie chce zdążać. To widać bardzo wyraźnie jak dwa światy się rozchodzą w przeciwnych kierunkach. Ludzie zaczynają się skupiać w osobne grupy świadomości.  Następuje podział świata.

Ważne jest aby istoty dobre, zdążające do Boga mogły się ze sobą kontaktować i spotykać. W ten sposób wzmocnią energię wyższej świadomości i utworzą miejsce w przestrzeni  dla Nowego Świata.

W ten sposób wyłania się z chaosu Nowy Świat, wynikający z mądrości, wzajemnej tolerancji i ogólnego dobra istot w nim żyjących. Nie ma w nim miejsca dla przewodników ani prowadzących daną społeczność, gdyż człowiek o wyższej świadomości jest wolny od nadzoru.

Jest świadomy tego co czyni i kieruje się w życiu dobrem, które rozprzestrzenia wokół siebie. Nie potrzebuje żadnych ziemskich kodeksów ani praw ludzkiego ego, które ograniczają istotę w jej rozwoju.

Natomiast prawa i kodeksy będą obowiązywać dalej w 3 D, gdyż człowiek pozbawiony sumienia nie wie co jest dobre i prowadzi do Boga a co złe i gubi jego duszę. Stracił swoje sumienie jako przewodnika po rozsądnym życiu.

Dwa światy istnieją obok siebie ale są rozdzielone na ludzi mieszkających w oddzielnych miejscach w przestrzeni. Mają inną pracę oraz wspólne idee. Taki podział na dwa światy już się odbywa dość szybko, bo czas przyśpiesza a Słońce świeci coraz jaśniej i odkrywa ciemne tajemnice ludzkiej psychiki.

W ten sposób możemy uzdrawiać swoją przeszłość jak i naszych przodków, aby móc wejść do Nowego Świata oczyszczonym z karmicznych brudów. Bądźmy wzorem i przykładem dla innych, którzy jeszcze śpią w swym szaleństwie egoistycznych upodobań.

Jako istoty światła i miłości emanujemy tym, co mamy w sobie na otaczającą nas przestrzeń. Przyciągamy innych ludzi o podobnych cechach świadomości a odpychamy te o niskich, ciężkich wibracjach z 3 D. Ludzkość sama się przekształca i formuje w nowe i stare wzorce postępowania oraz życia. 

Dwa światy są naszą obecną rzeczywistością. Kto je postrzega, to jest już w Nowym Świecie a kto nie, to dalej żyje w swym śnie. Możemy go lekko przebudzać, aby nie doznał szoku. Ten artykuł ma  pełnić rolę budzika dla śpiących jeszcze istot. Czas przebudzenia nadszedł!

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1793
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1049
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1336
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1023
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1216
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 703
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 560
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 965
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1241
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1117
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 584
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 812
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1082
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 917
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Myślę, że czas przebudzenia wcześniej czy później dotrze do każdej duszy. :)

Mniej więcej kiedy mości Panie?W kazdym tkwi demon i anioł,zmagają się do końca życia,,nie wierzę w cuda,ze z czlowieka anioła kościół zrobi,skoro w samym Watykanie same lucypery,no może świętobliwe Radyjko Rydzyka nas nawróci zjadaczy chleba na ich łono..

  swistak  (www),  21/10/2012

Jak w " Dniu Świstaka " obudzimy sie w innej wersji świata równoległego. Myśle, że to permanentny proces w którym dokonuje się Boska sprawiedliwość ! Polecam http://eiba.pl/b

A na czym ona tak na serio polega,na klepaniu zdrowasiek,pielgrzymce,całowaniu obrazków i pierścieni "ojców świętych i na wierze,którą wciska Radio Maria,kościołki?
Na czy ona polega,ta boska sprawiedliwość,na obiecanym straszonym sądzie,piekle?, A może na moralności katolickiej?

  Paweł Malec  (www),  21/10/2012

Nie odrzucę, nie. Cóż by na to powiedziało moje ego?:)

EGO nie chce tego słyszeć. Masz Pawle bardzo posłuszne Ego. Brawo:)

  jotko49,  21/10/2012

Jak by nie patrzeć coś, czuć w powietrzu. Coś się zmienia. Kto patrzy i słucha i ma "nosa" czuje... Czuje że musi się zmienić. Na lepsze. Bo albo rybki albo...
Pozdrawiam

Masz rację jotko49, że coś czuć w powietrzu. Jakieś zmiany, które nadchodzą wielkimi krokami. Trzeba być uważnym aby je zobaczyć. Pozdrawiam:)

Dla oczekujących pełnych wiary i nadziei, drobne to kroczki, ale jednak do przodu. Dla bardziej świadomych wielkie to kroki, Ale to zależy od punkt... Zresztą co nagle to, spiesz się po woli. ;)

Piękne przeslanie, Danusiu:)

Aż chce się być w tak pięknym świecie. Jest nadzieja, że zbudujemy Nowy Świat z ludzi dobrej woli o szlachetnych sercach i będziemy razem z Tobą Skalny Kwiat świętować:)

Ja już świętuję... już od jakiegoś czasu doświadczam przychylnych ludzi, pomocne dłonie, realizowanie marzeń "jak po maśle" - chciałabym tego dla innych również - i obudzenia z uśpienia w sprawach zdrowia, spożywanej żywności, zdrowomyślenia (w sensie niepoddawania się manipulacji ze wszystkich kierunków)

Też tak mam Skalny kwiecie. Doświadczam dużo dobrego od wspaniałych ludzi, którzy potrafią się dzielić. Budźmy wiec uśpionych! Niech wstają. Czas przebudzenia nadszedł. Dziś o 2,30 w nocy będzie globalna medytacja na temat podniesienia częstotliwości energii światła. Przyłączmy się do niej. Na portalu Telewizji Nowego Świata w internecie, będziemy mieć kontakt ze sobą, poprzez Sandrę. Zapraszam. P ...  wyświetl więcej

Okazuje się, ze medytacja dzisiaj będzie w Polsce o 3,30 w nocy. Link do medytacji: http://czasprzebudzenia.wordpress.com/
:)))

Bardzo ciekawy koncept rzeczywistości. I z pewnością jest wielu ludzi, którzy zrozumieją. Nie potrzebny jest w tym wszystkim podział na oświeconych i nieoświeconych, dobrych i złych, na plus i minus, na świat boga i jego przeciwnika. Jest rzeczą oczywistą, że pomiędzy każdą skrajnością jaką tworzymy jest prawdziwy pozwalający nam istnieć i rozwijać się świat. A jeżeli chodzi o nasze ego to powinni ...  wyświetl więcej

  Fraktal  (www),  23/10/2012

"Ignorant ten artykuł odrzuci, natomiast człowiek szlachetny go odbierze i zrozumie, gdyż jest przebudzony" - piękne warunkowanie na wartościach, standardowa manipulacja, również stosuję w hipnozie jako jeden z nośników sugestii. W nagłówku artykułu zastosowałbym coś subtelniejszego znając się manipulacji (np. presupozycję stosowane w neuro-lingwistyce ) Pomijając do tego semantykę (gęstości itp.) ...  wyświetl więcej

Roboczy tytuł tego artykułu był: Dwa światy. Ponieważ EIOBA nie chciała mi go przyjąć( był już zajęty), więc na poczekaniu napisałam taki jak wyżej, dlatego być może nie odpowiada zawartej w nim treści. Nie znam się na NLP i nie stosuję manipulacji, tylko chciałam oszczędzić czasu dla czytelników, których taki temat nie interesuje.
Temat gęstości jest znany w hiperfizyce, gdzie określa się ...  wyświetl więcej

  Fraktal  (www),  24/10/2012

Co do manipulacji wiem, że nie była celowa. Choć jak widać po komentarzach mogła ludzi dotknąć.

Nie kupuję totalnie tej "hiperfizyki" więc i semantyka mi nie leży. Nie byłbym jednak uczciwy z sobą samym gdybym tylko dlatego miał przekreślić wartość artykułu. Czytając między wierszami widzę, że intencje masz dobre... to jest chyba najważniejsze więc za to plus. :)

Jako istoty światła i miłości emanujemy tym, co mamy w sobie na otaczającą nas przestrzeń. Przyciągamy innych ludzi o podobnych cechach świadomości a odpychamy te o niskich, ciężkich wibracjach z 3 G. Ludzkość sama się przekształca i formuje w nowe i stare wzorce postępowania oraz życia.

W tym tkwi doża prawda,tak ,w człowieku dobro i zło,homo sapiens nosi dwa oblicza,a nawet więcej w zale

...  wyświetl więcej

Racja Szymonie, przecież w każdym z nas jest dobro i zło. W która stronę pójdziemy, to zależy od nas i naszego zrozumienia tego, kim jesteśmy. Bóg w moim ujęciu to najwyższa świadomość do której zdążamy. Jesteśmy Jego częścią i Jego tworzymy poprzez nasze w tym życiu doświadczenia. Pozdrawiam:)

  ykes,  23/10/2012

Nie wiem co z tym artykułem jest nie tak, ale według dość manipulującego nagłówka jestem ignorantem. Nigdy nie przemówi do mnie tekst z zawartą "aurą", "gęstością subtelnej energii" i innymi mającymi brzmieć tajemniczo zwrotami, bo od razu mam przed oczami jakieś kiepskie fantasy. A może to surrealizm okazał się za ciężki...

  liwa,  23/10/2012

niektórzy "wierzą"...
:))

  bozonik,  23/10/2012

Jedyne co się w 2012 roku, to nastąpi wreszcie koniec wierzeń w tą magiczną datę. Dziękuję za uznanie mnie za kogoś gorszego, nie zasługującego na łaskę cudowne przemiany, dostępnej tylko dla wybranych. Od razu widać że to od wyższej istoty pochodzi. Widocznie moja świadomość jest na poziomie 0 - G, bo ja tego nie kupuję. Można było dosadnie napisać, że kto się z tym nie zgadza, to głupek. Pozdrowienia dla załogi G z 7 poziomu gęstości.

  ykes,  23/10/2012

21 grudnia już blisko, pilnuj się lepiej ;)

Bozonik, nikt tu nie musi się zgadzać albo z nie zgadzać. Świat i tak czy z nim czy bez niego pójdzie do przodu. O - G ( gęstości) nie ma. Możesz być jak wszyscy od 2 - do 7 G w tych przedziałach. Wybór zależy od Ciebie, gdzie chcesz być. Aby wyjść poza 3 G, trzeba przejść przez własne piekło a nie każdy jest gotowy stawić czoła własnym demonom przeszłości. Powiem, że jest to przerażające, gdyż zn ...  wyświetl więcej

@Danuta Wachowska:
PRZEPRASZAM :) A na czym polega "swoja śmierć" ? W skrócie oczywiście.

  bozonik,  23/10/2012

Spotkamy się po nowym roku i porozmawiamy o tych przemianach. Wojny się nowe szykują, tak to będzie przemiana, nic więcej się nie zmieni. Świat to nie bajka i dla niego daty są bez znaczenia. Już ponad 70 razy różne daty miały być przełomowe dla ludzkości, ta jest po prostu kolejną datą, niczym więcej. Jak ktoś mi mówi o demonach i roku 2012 to wiem że dalsza rozmowa nie ma sensu. Sekciarstwem mi tu pachnie. Prawdą natomiast jest, że ktoś tu się powinien obudzić.

Jeśli znasz bozonik całą prawdę o wszystkich, to jesteś bogiem.

  bozonik,  23/10/2012

Tak, albo bogiem, albo ignorantem, innej możliwości nie ma?

Ave Boski Bozonik. Jak ruszy Twój kult to dasz znać? ;-)

Być bogiem i ignorantem,to jest prawie to samo. Przykro mi, że takim chcesz być. Napisałam ten artykuł dla takich jak Ty, aby ich poruszyć i przebudzić. Widzę, że chcesz ale się droczyć. Widocznie nie nadszedł czas dla Ciebie. Pozdrawiam cieplutko:)

Ten świat pełen miłości byłby nudny jak flaki z olejem. Można by w nim wytrzymać rok, no dwa lata. Ale całą wieczność?!
Najlepsze, co dobra bozia może zrobić dla nas, to ochrona przed rajem.

PS. Nie przepadam za marzycielami. Brawo Szymon!
Swoją drogą, nigdy nie byłem człowiekiem szlachetnym i bardzo się tego wystrzegałem.

Bardzo dobry artykuł. Zrobiło się ciepło i miło :) Pozdrawiam serdecznie :)

@nikt ważny:
Dzięki. A może bardzo ważny?

@Danuta Wachowska:

:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska