Login lub e-mail Hasło   

Zwycięstwo Obamy to efekt 50-letnich zaniechań Kościoła

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.bibula.com/?p=63174
Ameryka dostała to, co chciała: przywódcę, który jest radykalnym zwolennikiem aborcji oraz legalizacji homozwiązków
Wyświetlenia: 674 Zamieszczono 11/11/2012

Niepokojąca prognoza Rona Paula


Ron Paul, członek Izby Reprezentantów, oceniając wynik wyborów w USA zaprezentował wstrząsającą prognozę do tycząca najbliższych lat. Zdaniem legendarnego kongresmena Partii Republikańskiej, Stany Zjednoczone stanęły nad przepaścią.

- Naszego kraju już nie ma. Stanęliśmy nad przepaścią – powiedział Paul w wywiadzie dla Bloomberg Television. – W ciągu najbliższych 5-10 lat nie wybierzemy do Kongresu ludzi, którzy mogliby podjąć mądre decyzje – dodał.

Paul kończy swoją 12-letnią karierę polityczną w Izbie Reprezentantów. Jak mówi, kluczowe znaczenie dla klęski Mitta Romneya miał jego sprzeciw dla wykupienia przez władze federalne długów przedsiębiorstw produkujących samochody. – Ludzie głosowali na Obamę, a nie na Romneya myśląc sobie” O nie, ktoś musi się przecież nami zająć!” –dodał.

Kongresmen podkreślił także, iż ludzie generalnie nie lubią cięć w wydatkach rządowych. – Oni chcą, by ich długi zostały wykupione, a Rezerwa Federalna drukowała coraz więcej pieniędzy. Oni wierzą, że przepaść, nad którą stoimy, można przeskoczyć dzięki jakiemuś magicznemu rozwiązaniu – ocenił. Jak dodał, taka sytuacja będzie trwać aż do chwili, gdy ludzie zorientują się, kto tak naprawdę „zgarnia pieniądze, wydawane przez rząd stanów Zjednoczonych na państwo dobrobytu i pełnienie funkcji światowego żandarma”.

Korespondencja Katolickiej Agencji Informacyjnej

Ameryka dostała to, co chciała: przywódcę, który jest radykalnym zwolennikiem aborcji oraz legalizacji homozwiązków – podkreśla katolicki komentator Michael Voris z ChurchMilitant.tv. Jego zdaniem, zwycięstwo przedstawiciela cywilizacji śmierci to także efekt zaniedbań Kościoła katolickiego, który przez odstanie pół wieku systematycznie oddawał „modernistom” system edukacji, media, seminaria duchowne, zakony, różne formacje religijne i parafie.

Voris przypomina, że Kościół w USA już w 2008 roku, gdy Obama zyskał głosy większości katolików, powinien sobie dostatecznie mocno uświadomić prawdziwe zagrożenie, jaki stanowi „fałszywy katolicyzm”, polegający m.in. na tym, że politycy, uważający siebie za katolików, popierali publicznie aborcję i sodomię. „20 proc. Amerykanów to ateiści. A kolejne ponad 30 proc. żyje tak jak ateiści, mimo ich mdławych deklaracji, że wierzą w Boga” – dodaje komentator i zaznacza, że Amerykanie wierzą w „swoją własną wersję Boga”. „Ostatecznie amerykańska cywilizacja czci samą siebie, nazywając to swobodą i wolnością” – dodaje Voris.

rk (KAI) / Waszyngton

 
 
 

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1771
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1036
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1317
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1004
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1167
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 690
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 547
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 933
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1218
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1098
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 570
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 800
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1044
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 875
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

  ulmed,  11/11/2012

Obama nie zadzwonił! Zadzwonił do 13. innych, a my? Taki nasz..
Jak działamy, tak mamy. To już tyle razy przerabialiśmy, że każdy historyk powinien znać historię.
Historia, tak ma, że lubi się powtarzać..

  Areva,  11/11/2012

Romney Mitt jest mormonem i ludzie (szczególnie kobiety) nie chcieli prezydenta poligamistę. Ale dla mężczyzn katolików pokroju świstaka żyć i wierzyć jak mitt romney że można ruchać przez całą wieczność że wszystkimi babami (boginiami) to zajebista sprawa!!!

Jak prawo do aborcji nazywasz cywilizacją śmierci, to co powiesz o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wi(...)i_ .htmlDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska