Login lub e-mail Hasło   

Uwodzenie wzrokiem - krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak poderwać dziewczynę wzrokiem, chcesz wiedzieć jak ją oczarować bez słowa? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz co znaczy uwodzenie wzrokiem.
Wyświetlenia: 5.778 Zamieszczono 04/12/2012
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako spam

Pewnie już widziałeś to w jakimś filmie. Mężczyzna i kobieta patrzą na siebie ignorując to, co ich otacza. Niezależnie czy są w klubie, w restauracji lub na zatłoczonej ulicy. Ich spojrzenia spotykają się ze sobą i nie liczy się nic więcej. Nic nie może rozproszyć tej chwili intensywnego i intymnego kontaktu, który mają patrząc na siebie.

No cóż, jest to typowy filmowy motyw, który można obejrzeć w dziesiątkach różnych filmów na całym świecie. Jednak takie sytuacje zdarzają się też w prawdziwym życiu. Nie wiem czy Tobie kiedyś zdarzył się taki magiczny „moment” intymnego kontaktu wzrokowego z kobietą.

Jak rozpoznać po oczach, że się jej podobasz?


Kontakt wzrokowy jest tradycyjnie pierwszą oznaką, że dziewczyna jest zainteresowana facetem. Oczywiście są też inne sposoby, aby poznać się z drugą osobą jednak kontakt wzrokowy to jest instynktowny „sygnał”, który „łączy” dwie osoby ze sobą. Wiele par, jeśli się dobrze zastanowisz, poznało się i nawiązało „więź” właśnie przez pierwszy kontakt wzrokowy. Wszystko zaczynało się od pierwszego „wyjątkowego spojrzenia”.
Kontakt wzrokowy w czasach Internetu, imprez itp.?

No dobrze. Niby kontakt wzrokowy miedzy dwa osobami jest taki ważny, ale jak to wszystko odnieść do dzisiejszego stylu życia. O jakim kontakcie wzrokowym może być mowa, jeśli ludzie poznają się przez Internet, w klubach, gdzie ledwo cokolwiek widać itd?

Widzisz prawda jest taka, że niezależnie, jaki jest świat (ani w jakiej części świata jesteś) i jak wyglądają relacje damsko-męskie, wciąż obowiązują pewne zasady rządzące „między płciową” atrakcyjnością. Jedną z tych zasad, jest to, że zdradzamy swoje zainteresowanie drugą osobą patrząc na nią.

Wszystko fajnie, jeśli chodzi o trochę teorii, ale dlaczego w ogóle Ci o ty piszę?
Dlaczego kontakt wzrokowy ma OGROMNE znacznie w zdobyciu dziewczyny?

Powód 1.

Widzisz z perspektywy kobiety kontakt wzrokowy jest pierwszą oznaką i niejako odsłonięciem Twojej osobowości. Mało tego. Pierwszy kontakt wzrokowy wiele mówi dziewczynie: na temat Twojej pewności siebie. Jak wiadomo pewność siebie jest jedną z najważniejszych cech charakteru, na która zwracają uwagę kobiety. Jeśli Twój kontakt wzrokowy z kobietą jest prawidłowy to natychmiast możesz jej pokazać, że jesteś interesującym facetem.

Powód 2.

Dodatkowo jeszcze kontakt wzrokowy jest niewerbalnym komunikatem. A więc odbieramy go na poziomie podświadomym. Szczególnie kobiety doskonale odczytują te niewerbalne sygnały dzięki kobieciej intuicji i bardzo mocno im ufają. To znaczy, że jeżeli kobieta odczuje przez kontakt wzrokowy, że jesteś pewnym siebie mężczyzną, to będzie o tym przekonana wręcz w 100%.

I to jest właśnie to, co chcesz osiągnąć.

Pewnie, że jest wiele różnych sposobów na to, żeby udawać pewność siebie. Jednak niewerbalne sygnały, które wysyłasz wzrokiem i ciałem są dużo potężniejszym komunikatem dla kobiety. Szczególnie, jeśli nie znasz dziewczyny z byt długo i masz tylko trochę czasu, żeby wywrzeć na niej wrażenie (np. w klubie, w pracy itd.)

Jak wysyłać szczere sygnały atrakcyjności, w które kobieta będzie wierzyła na 100%? Szczere sygnały atrakcyjności działają na podświadomość, a tę z kolei trudniej oszukać i kobiety bardziej jej zawierzają. Wiele kobiet mówi, że kiedy spotkały swojego faceta to „poczuły”, że jest w nim coś wyjątkowego. Takie poczucie to są właśnie te „szczere” sygnały atrakcyjności, które podziałały na kobietę.

Jednym z najlepszych takich szczerych sygnałów jest właśnie silny kontakt wzrokowy. Jeśli Twój kontakt wzrokowy jest „średni” albo „słaby”, to i kobieta bardzo szybko zakwalifikuje Cię do kategorii „tylko przyjaciel”. Najgorsze jest to, że kobieta zakwalifikuje Cię do takiej „przegranej kategorii” bardzo szybko i z powodu rzeczy, na które ty nieświadomie nawet nie zwrócisz uwagi. Jakkolwiek jeśli potrafisz pokazać pewność siebie spojrzeniem, spokój to wasz kontakt może dać zupełnie inne rezultaty, a cala interakcja nabrać niesamowitego tempa.

Konkret: Jak podrywać wzrokiem i jak po oczach poznać, że podobasz się dziewczynie?

1. Patrzenie się i spuszczanie wzroku

Jak konkretnie wyglądają wskazówkiwysyłane przez nią, że się jej podobasz? Dla większość kobiet będzie to bardzo intensywnego spojrzenie Ci w oczy a następnie spuszczenia wzroku. Później po chwili dziewczyna znowu powinna nawiązać kontakt wzrokowy (przerwa między spojrzeniami trwa nie więcej niż 3-10 sekund).
Kontakt wzrokowy – Zerwanie kontaktu na 3-10 sekund – Ponowne nawiązanie kontaktu wzrokowego

Teraz to, co się stanie jest ogromnie ważne i będzie świadczyło o tym, że dziewczyna naprawdę jest Tobą zainteresowana. Kobieta powinna spojrzeć na Ciebie w ciągu najbliższej minuty.

Zrobi to, jeśli jej się podobasz i poczuje się bezpiecznie, dlatego że nie ma między wami napięcia. Jest to pewien naturalny rytm, który przychodzi nam podświadomie. Po tym wszystkim najprawdopodobniej uśmiechnie się do Ciebie, co tylko dodatkowo wyrazi, że jest Tobą zainteresowana.

Jeszcze jedno. Jeśli dziewczyna wysyła oczami te sygnały zainteresowania do Ciebie, to nie czekaj tylko od razu działaj. Podejdź do niej i zagadaj. Nie ma, na co czekać i nie ma się co czaić.

Ważne: Nie gap się. Jeśli ona zerwie kontakt wzrokowy to ty po chwili też to zrób i dopiero po paru sekundach spójrz się znowu. Nie masz się w nią gapić jak psychol. Staraj się raczej „złapać” na tym, że to ona patrzy na Ciebie.

2. Skanowanie

Kolejnym wskaźnikiem, że kobieta może być Tobą zainteresowana jest skanowanie. Skanowanie polega nas tym, że dziewczyna patrzy na Ciebie i niejako skanuje Cię od dołu do góry. Ona nie jako przegląda Cię jakby szukała czegoś co ją zainteresuje.
Oto kilka dodatkowych wskazówek, które pozwolą Ci opanować sztukę uwodzenia oczami i odczytywania, co mówią kobiece oczy.

- WAŻNE! Nigdy pierwszy nie zrywaj kontaktu wzrokowego. Za wszelka cenę musisz uniknąć zerwania kontaktu wzrokowego, jako pierwszy. Nigdy prze nigdy nie tego nie rób. Zerwanie kontaktu wzrokowego, jako pierwszy oznacza słabość i uległość. W królestwie zwierząt dominujący samiec patrzy wszystkim w stadzie w oczy, a tamci odwracają wzrok, jeśli nie chcą go sprowokować. Jasne, że nie jesteśmy zwierzętami jednak pewne naturalne zachowania podświadomie pozostają.

- Nie chodzi tylko o same słowa. Niewerbalna komunikacja jest dużo ważniejsza niż same słowa. Ważniejszy jest kontekst, ton, sposób mówienia niż to, co mówisz. Jest to szczególnie prawdziwe, kiedy rozmawiasz z kobietą, dlatego że one o wiele więcej „czytają” i odczuwają podświadomie.

- Zawsze bądź zrelaksowany, gdy patrzysz na dziewczynę. Jeśli jesteś spięty i nie wyglądasz na kogoś, kto jest pewny siebie, dobrze się czuje, to kobieta to wyłapie. Jak temu zapobiec? Przede wszystkim uśmiechnij się. Nie masz „jarzyć michy” jak jakiś troll, ale masz przyjacielsko się uśmiechać, pokazując że jesteś zrelaksowany, spokojny i pewny siebie. Możesz też uśmiechnąć się tylko trochę jakbyś miał cos do ukrycia. To doda Ci odrobinę tajemniczości i być może bardziej zaintryguje kobietę.

- Pamiętaj o reszcie mowy ciała. Pisałem już o tym wielokrotnie, więc nie będę się powtarzał. Wyprostowana sylwetka, głowa do góry, ramiona trochę do tyłu. Kiedy siedzisz siedź zajmując więcej niż Ci trzeba miejsca.

- Odpuść sobie okulary przeciwsłoneczne. Nie da się nawiązać kontaktu wzrokowego, jeśli masz przyciemnione okulary i ona nie może spojrzeć Ci w oczy. Naturalnie, więc nie możesz zacząć „podrywać” oczami. Bardzo często ładne kobiety noszą takie wielkie przeciw słoneczne okulary, żeby faceci nie lampili się na nie.

- Działają pomimo wątpliwość. Spojrzy prawdziwie w oczy. Choćby nie wiadomo, jakim bossem byś nie był to I tak zawsze są pewne wątpliwość przed podejściem do dziewczyny. Możesz dostawać różne sygnały od niej, ale i tak gdzieś w głowie zawsze jest: „nie podchodź do niej”. Działaj pomimo strachu, a będziesz miał z czasem więcej pewności siebie niż przedtem.

Podsumowując:

Najważniejsze jest abyś nauczył się bardziej zwracać uwagę na niewerbalne sygnały, które kobieta Ci wysyła. Uwierz mi jest wiele kobiet, które już interesują się Tobą tylko jeszcze nie wiesz o tym, albo Twój brak pewności siebie nie pozwala Ci tego zaakceptować.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zdobyć dziewczynę odwiedź mój blog: Uwodzić-Uwodzicielki.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1794
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1052
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1337
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1217
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 561
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1025
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 705
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 972
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1084
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 813
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1243
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1120
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 923
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska