Login lub e-mail Hasło   

Mężczyzna spełniony

Z cyklu PMS atakuje...
Wyświetlenia: 2.729 Zamieszczono 07/12/2012

Właśnie mnie olśniło... znaczy PMS atakuje. Moje dzisiejsze dywagacje będą na temat "Po co jest facet w domu.". Jeśli którejś przebiegło przez myśl wbijanie gwoździa, przesuwanie mebli czy inne tego typu prace, których wykonanie odbywa się nie wcześniej niż po trzecim "Dobrze, Kochanie", to jest w grubym błędzie. Chodzi mi o coś, co facet wykonałby bez szemrania, w czym czułby się spełniony, nie wykorzystywany....

Owszem, panowie spełniają się również w piciu piwa przed telewizorem, w drzemkach poobiednich, oglądaniu meczy czy też w siedzeniu przed komputerem, ale do tego nam nie są w ogóle potrzebni. Z piwem jakoś sobie poradzimy, z drzemką też nie problem, a jeśli chodzi o mecz czy komputer, to można skorzystać z męża sąsiadki... Serio, można. Nie można tylko w pozycji horyzontalnej korzystać z czyjegoś męża, no i w niektórych wertykalnych, ale te dwie są z pewnością bezpieczne..., no chyba że mamy szurniętą sąsiadkę, ale to już inna bajka. 

Z sąsiadką jest tak, że jak się trafi myśląca babka, to z pożyczaniem różnych produktów nie ma problemu. Cukier pożyczy i proszku do pieczenia, a i wspomnianego już męża nie poskąpi, bo spokojnie sobie wtedy może jakąś "lekturę" obejrzeć lub firanki powiesić i nikt jej nie będzie czterech liter zawracał, że telewizor zasłania..., a my z czystym sumieniem zaspokoimy chwilową potrzebę komplikacji w domu. Jeśli jednak sąsiadka jest stworzeniem o lekko skrzywionej naturze, lepiej będzie zaopatrzyć się w środek zastępczy, na przykład kota. Nabałagani podobnie, ale przynajmniej piwa nam nie wychleje i telewizora nie zablokuje na stałe, jak to bywa w zwyczaju przygarniętej, pełnej wersji.

Wracając jednak do rzeczy, czyli do męża... Mąż zazwyczaj spełnia się w jeszcze jednej czynności, a mianowicie w seksie, i to jest sedno całej sprawy, bowiem nawet zdrowa umysłowo sąsiadka do tego nam męża nie pożyczy. Przynajmniej nie dobrowolnie. A jeśli chodzi o zwrot "jeszcze jednej czynności", jest on jak najbardziej zwyczajnym nadużyciem. Wszystkie wcześniej wymienione funkcje męża należą do kategorii "bezczynność". 

Do seksu mąż, kochanek, partner..., generalnie rzecz ujmując, facet jest niezbędnie konieczny. Dla tych czytelniczek, które w tym momencie wydały z siebie wymowne "phi" podpowiadam, że pisane jest o seksie, nie o orgazmie. Różnica między wibratorem a facetem jest taka, że... może lepiej same sprawdźcie jaka. Co ja wam będę przyjemności odbierać...

I w taki oto sposób doszłam do pewnych, daleko idących wniosków. Może nie są one zupełnie słuszne, ale jak na kobietę z krwi i kości przed PMS przystało, mało mnie to obchodzi.

Drogi czytelniku, jeśli zamierzasz podjąć ten desperacki krok i ożenić się, a nie chcesz być nieszczęśliwym przez resztę życia, poszukaj sobie partnerki, która lubi seks... Problem w tym, że przed ślubem każda lubi...

Zdjęcie z netu.

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 632
10
komentarze: 154 | wyświetlenia: 963
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1205
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1738
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1840
9
komentarze: 617 | wyświetlenia: 948
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1923
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 878
8
komentarze: 37 | wyświetlenia: 522
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 453
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 426
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 381
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 631
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 786
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104581
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lepiej byłoby gdybym zmilczał miast przyznać Ci słuszność wyciągniętych wniosków. Zwłaszcza zawartych w dwóch ostatnich zdaniach.
Ale jak tu milczeć, gdy za ścianą słyszę właśnie co dwutygodniowy koncert weekendowy nieustających orgazmów. I nie pomaga podgłośniony dzwięk, przyrodniczej dzikiej nomen omen natury na Tv Puls.
I czort z tym że tak wielokrotnie do północy, a i ona całkiem ...  wyświetl więcej

Dzięki Jotko, wzajemnie:) A co do pani za ścianą... nosił wilk razy kilka...:P

  Elba,  08/12/2012

Życie ludzkie można przyrównać do życia pszczół. Tylko za dużo w nim uli i za dużo trutni - stąd cały problem :)

Problem? Bo za malo "miodu" w takim domowym "ulu"... :P

Jak za dużo jest, to też zemdli:)

>> (...), facet jest niezbednie konieczny.<<

„Niezbednie konieczny”? :/ Jesli tak, to nie jest zle.:D gorzej gdy jest – niekoniecznie niezbedny!:P Istnieja przeciez... eee... substytuty.:D A swoja droga... ciekawe, czy takiego eee... „meza”, sasiadka by pozyczyla? :D

>> Problem w tym, że przed ślubem każda lubi...<<
Dlatego nie lubie mezatek! :D :P

  jotko49,  08/12/2012

>Dlatego nie lubie mezatek!< Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ponadto mężatki z odzysku mają piękną cechę...wraca im "lubienie" sprzed ślubu. Czasowo ma się rozumieć. Niestety. ;)

Robert, facet zdecydowanie jest niezbędnie konieczny... Nie ma czegoś takiego, jak seks z wibratorem. A co do mężatek, to byle nie była Twoją mężatką. Cudze mężatki lubią:P

  pirx,  08/12/2012

Z mężem to chyba są obowiązki małżeńskie, nie seks;) Chyba, ze z cudzym. Wtedy tak:)
To samo tyczy się żon. Z własną- obowiązek. Z cudzą wyuzdana rozkosz:))

Cudze - mężatki lubią? Chyba cos w tym jest.

---
Rozmawia matka z corka, w pewnym momencie corka pyta matke:
- Mamo, jaki jest idealny mezczyzna?
Matka odpowiada:
- Ogolony, obyty i przede wszystkim.... obcy! :P

  ykes,  08/12/2012

Dziwne, w tym miesiącu cykl opóźnił ci się o trzy dni...

To przez komplikacje w domu:P

  awers,  08/12/2012

Energię przecież trzeba oszczędzać. A pieska masz sympatycznego, jeno coś smutny troszkę - tak, jakby przeczytał Twój artykuł .Może go głodzisz...Rasa Kundelburry ?

To nie mój:) Pieski polecane są tym paniom, które jeszcze nie wyrosły z bajek o królewiczu:) Ja mam kota... wredne bydlę, które przynajmniej otwieracza nie umie używać:)

  awers,  08/12/2012

Mój głupieje, kiedy mnie dłużej nie ma w domu. Na wszystkich ciuchach mam jego sierść, dobrze, że chociaż wąsy mam własne.

Sierści nie masz, więc chce Ci trochę swojej oddać... No jak facet... jak któraś kobitka nie ma własnych, śmierdzących skarpetek, to on z miłą chęcią podrzuci jej swoje:)

  awers,  08/12/2012

A co, ma chodzić zimą bez skarpetek?

Jeśli lubi? Uszczęśliwiać na siłę się nie da:)

  awers,  08/12/2012

Niektórzy twierdzą, że czasem trzeba.

No i to jest kolejny błąd... Większość kobiet pragnie być nieszczęśliwą, dążą do tego z całych sił, a przyjdzie taki ze skarpetkami i wszystko schrzani...:(

  berni*,  09/12/2012

No jak to? Poco facet? Jako pomoc domowa:-) Ma się rozumieć! Oj te hormony! Współczując z całego serca,gorąco pozdrawiam.

To zdjęcie kompletnie mnie osłabiło...

Też mi się podoba:) Powiększę i powieszę na ścianie w sypialni:)

  ewfor  (www),  10/12/2012

Fajne, z humorkiem i tak w ogóle... A psina super :) Chyba zacznę odwiedzać sąsiadki... Pozdrawiam

  Tomasz Het  (www),  11/12/2012

Humor najlepszy w tym, bardzo fajny tekst

  Animus,  01/05/2013

Wspaniały tekst:)

@Animus: :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska