Login lub e-mail Hasło   

Masońskie korzenie międzynarodowych organizacji ekologicznych.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://http://nwonews.pl/artykul,3732,Pr(...)zasiegu
Przegląd najpotężniejszych organizacji ekologicznych o globalnym zasięgu: 1. Greenpeace - założone w 1971 roku w Kanadzie (Vancouver). Finansowane przez masońskie organizacje: F...
Wyświetlenia: 3.093 Zamieszczono 10/12/2012

Przegląd najpotężniejszych organizacji ekologicznych o globalnym zasięgu:

1. Greenpeace - założone w 1971 roku w Kanadzie (Vancouver). Finansowane przez masońskie organizacje: Fundację Rockefellerów i Carnegie. Sporych środków finansowych udzielił Greenpeace'owi żydowski milioner, mason Armand Hammer, a także Rotschild i organizacje globalistyczne takie jak np. World Institute. Greenpeace jest powiązane z new age'owskim Lucis Trustem (dawniej Lucyfer Trust), potężnym stowarzyszeniem (uznawanym przez ONZ!), któremu podlegają wszystkie inne sekty new age. Organizacja ta nalega na rządy wielu państw, aby te w imię obrony środowiska hamowały rozwój swoich gospodarek.


2. Worldwatch Institute (Instytut obserwacji świata) - założony w 1974 roku, finansowany przez Fundację Rockefellerów, zajmuje się propagowaniem walki z przeludnieniem i zachęca rządy państw do obniżania przyrostu naturalnego. Członkowie tej organizacji twierdzą, że na ziemi powinno pozostać zaledwie kilka procent obecnej populacji, gdyż pozostała część ludzkości szkodzi przyrodzie, Matce Ziemi - Gai (widzimy tu tendencje new age'owskie i poparcie dla depopulacji).


3. World Wildlife Fund (Fundacja Dzikiego Życia), czyli słynne WWF, przemianowane na World Wide Fund, założone w 1961 roku przez księcia Edynburga Filipa, przy pomocy holenderskiego księcia Bernarda (pierwszego przewodniczącego Grupy Bilderberg) i szefa UNESCO, zwolennika depopulacji i eugeniki, masona Juliana Huxleya, brata satanisty Aldousa Huxleya, członka sekty Zakonu Złotego Świtu, propagatora legalizacji narkotyków i wszelkiego seksizmu!
WWF pod pretekstem obrony przyrody umieściło pośród swoich głównych celów ograniczenie liczby ludności na ziemi, wprowadzenie prawa eugenicznego (kastracja ludzi, przymusowa aborcja, przymusowa eutanazja, przymusowe szczepienia, manipulacje genetyczne człowieka), oraz wprowadzenie ścisłej, globalnej kontroli nad gospodarkami państw i wszelkim przemysłem. WWF dąży do stworzenia ''globalnego rządu'', który narzucałby całej ziemi surowe prawo w zakresie ochrony przyrody.
Tego roku można było obejrzeć w poprawnych politycznie mediach polskojęzycznych wywiady z członkami WWF, którzy zarzucają Polsce cytuję: ''przyczynianie się do ocieplenia klimatu poprzez wzrost demograficzny i rozwijający się przemysł!''.
Ale to nie koniec faszyzmu jaki planują nieświadomej ludzkości opętani ekolodzy z WWF. Szef tej organizacji na Włochy - Fulco Pratesi uważa iż cmentarze są nieekologiczne, toteż zaleca kremację zwłok lub przerabianie zmarłych ludzi na paszę dla zwierząt!!! W taki oto sposób ekolodzy ''szanują'' ludzkość.


4. Liga na rzecz środowiska, działająca przy ONZ i UNESCO, założona przez masonów, propaguje new age'owski, pogański kult przyrody i wyższości zwierząt nad ludźmi. Organizacja ta otrzymała ogromne poparcie ze strony Klubu Rzymskiego, Komisji Trójstronnej i Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, głównie za sprawą właściciela amerykańskiej korporacji Xerox, żyda Sola Linowitza!


5. The Friends of Earth (Przyjaciele Ziemi), organizacja ekologiczna działająca przy ONZ, współpracuje z globalistyczną organizacją Pilgrims Society, jest finansowana przez Fundację Rockefellerów.


Jak więc widać z gruntu idiotyczna idea równości, a nawet wyższości zwierząt nad ludźmi jest forsowana przez tzw. ekologów, zielonych. Zrzeszają się oni w takich organizacjach jak wymienione powyżej. Szefowie i elita tych organizacji wiedzą o co tak naprawdę toczy się gra. Pozostali członkowie to zazwyczaj nieświadoma zagrożenia młodzież z wypranym mózgiem, rekrutująca się z młodzieżówek lewackich partii.
Wspólnym mianownikiem tych organizacji ekologicznych jest ''geolatria'' - new age'owskie uwielbienie ziemi, ratowanie jej kosztem zgładzenia setek milionów ludzi!

Podsumuję ten artykuł słowami masona, żyda z Algierii Henri'ego Atlana:

'' Ruchy ekologiczne, uchodzące za postępowe i uniwersalne są spadkobiercami mrzonek iluminatów.''


................................

Bibliografia:

Epiphanius, ''Ukryta strona dziejów, Nowy Porządek Świata, Nowy Ład Ekonomiczny, Globalizm, masoneria i tajne sekty'', wydawnictwo ANTYK, Marcin Dybowski, 2008

Pierre P. Fillant de Villemarest, ''La letre d'information'' nr 10 z 1985 r. dot. finansowania organizacji ekologicznych przez Rockfellerów i innych globalistów.

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1573
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 654
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1137
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 924
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 760
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 718
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 644
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1012
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 801
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 312
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 472
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 462
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 955
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 513
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 362
 
Autor
Dodał do zasobów: lechu20
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska