Login lub e-mail Hasło   

Życie po nowemu

Czy chcesz wiedzieć jak żyć w Nowym Świecie, to poczytaj.
Wyświetlenia: 1.483 Zamieszczono 30/12/2012

Po pierwsze, należy odnaleźć klucz do własnego wnętrza, gdyż ono będzie teraz sterem nowego życia. Nie zewnętrzny rozum i niższy umysł ale serce i intuicja. Niektórzy są mocno zawiedzeni, że przepowiednie Majów się nie sprawdziły i nie było totalnych katastrof, ale nie o to w tym wszystkim chodziło. Przemiany mają być widoczne na poziomie świadomości.

Katastrofy ziemskie już się odbyły, poprzez chociażby film „2012” czy przez myśli wielu ludzi żyjących w strachu przed kataklizmem i dlatego nie musiał odbyć się tragiczny w skutkach scenariusz. Czemu to miałoby służyć? Na pewno nie Ziemi ani ludziom.

21 grudnia 2012 roku, to był moment rozpoczęcia nowego cyklu kosmicznego, który nadał ton na dalsze życie planety. Dla każdego mieszkańca Ziemi będzie on inny. Dla jednych jest szansą na totalną zmianę świadomości i postrzegania a dla drugich dalszym uwięzieniem w pułapce starych wzorców i przekonań. Każdy wybierze to, w co wierzy. Efekt końcowy stąd będzie różny.

Do tej pory korzystaliśmy z potencjałów 2, 3 i 4 Gęstości (G), gdzie najwyższym wzorcem i prowadzeniem był rozum indywidualny i zbiorowy. Teraz do tej „trójcy” doszła 5 G i to ona nada ton wibracyjny na nowe życie.

5 G kojarzy mi się osobiście z 5 ośrodkiem w ciele i 5 czakrą.  Z tego ośrodka pochodzi komunikacja i głos czyli mowa lub śpiew. Do tej pory naturalnym komunikatorem była mowa poprzez słowa. Teraz dla niektórych osób nastąpi zmiana komunikacji z ludźmi i będzie nią głębokie odczuwanie innych całym sobą, często bez używania słów. 

Mowa może być skrzywiana, bo co innego można myśleć a co innego mówić. Ten styl zafałszowanej komunikacji przemija i nadchodzi era uczciwości. Dla niektórych może to mieć posmak zawalenia się ich fałszywego życia, gdyż inni będą odczytywać ich ukryte myśli. Na innych planetach o wyższym poziomie świadomości, każdy zna myśli rozmówcy. Tak wygląda  uczciwość.

Myślo – czucie daje prawdziwy obraz o człowieku, który jest naszym partnerem czy rozmówcą. Do tego potrzebny jest klucz do wnętrza aby otworzyć drzwi intuicji i odczytać jego przekazy.

Coraz bardziej zbliżamy się do pojednania przeciwieństw, które w 5 ośrodku ciała (czakra  gardła) ulegają zjednoczeniu. Pierwotny dźwięk i światło zaczynają łączyć się w 5 ośrodku i oddziaływać na przestrzeń.  Idealny wzorzec dźwięku już przejawia się w muzyce, która działa wręcz porażająco na zmysłowy odbiór świata. Nie wszyscy będą tak to odbierać i przeżywać piękno harmonicznych dźwięków.

Nie będąc w nowych wibracjach, trudno będzie odczuwać idealny wzorzec pierwotnego dźwięku. Może on dla niektórych brzmieć jak fałsz, gdyż dawny, fałszywy dźwięk jest dalej dla nich prawdziwy. Fałsz jest prawdą a prawda fałszem, to motto starego świata, który odchodzi.

Z tego względu mogą występować trudności w komunikacji międzyludzkiej, gdyż będziemy mówić do siebie innymi językami. Ta zmiana spowoduje, że sami ludzie będą szukać odpowiedniego towarzystwa dla siebie, które nadaje na tych samych falach. W ten sposób nastąpi naturalny rozdział  na dwa światy, o różnym poziomie świadomości.

Ta piękna kosmiczna gra, zachodzi bardzo płynnie i nie powoduje totalnych zaburzeń na Ziemi. Jeśli dokonują się głębokie zmiany, to zachodzą one na poziomie świadomości. To nie Ziemia miała ulec katastrofie, jak głosiły przepowiednie ale świadomość ludzka. W tym aspekcie będą jeszcze następować głębokie przeobrażenia, jakoby trzęsienie umysłu.

Dla mnie osobiście tak się dzieje niemal każdego dnia. Widzę, jak stare algorytmy odchodzą a na ich miejsce wstawiane są nowe, bardziej odpowiednie do obecnego  czasu. Dostaję też kompatybilną do algorytmów wiedzę, jak żyć po nowemu.

Pokonuję przy tym własne lęki związane z przeszłością i wprowadzam na ich miejsce aspekt odwagi, do poruszania się w nowym świecie. Jest to bardzo imponujące doświadczenie dla Wodnika, którym jestem. Nowe mnie zawsze fascynuje i daje napęd do życia.

Takiego napędu świadomości życzę dla wszystkich czytelników moich artykułów na Nowy Rok w Nowym Świecie. Niech harmoniczne dźwięki będą stymulacją do coraz głębszego poznawania własnej istoty. Ta głębia, niech projektuje się  na otaczającą przestrzeń i zmienia jej wibracyjny ton, do poziomu idealnego wzorca.

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 917
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 712
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1187
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1320
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1544
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1531
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1309
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 717
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1254
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 540
11
komentarze: 158 | wyświetlenia: 520
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 899
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 443
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Elba,  30/12/2012

Wydostajemy się z piekieł... Miłość silniejsza niż śmierć... Polecam: http://www.youtube.com/watch?v(...)e=share

  swistak  (www),  30/12/2012

Czarne staje się czarne a białe białym. Czyli szach i mat, piękny gambit Boga i przegrana Szatana. Najpiękniejszą muzyką i modlitwą dla uszu staje się cisza. Wylanie Ducha Świętego i modlitwy przyczyniły się do złagodzenia transformacji. Rok wiary też zrobi swoje przed paruzją. Życzę Ci więc pokoju serca jakim jest wzajemne obdarowywanie się Miłoścą naszej duszy i Boga.

@swistak:

Dziękuje świstak. Tobie też życzę bezwarunkowej, głęboko przeżytej miłości w Nowym Roku i Świecie:)

Danusiu, ukłony podsyłam:)

@Skalny Kwiat:

Samych Radości w Nowym Roku życzę:)

Fajny tekst, ale czy czarne będzie takie i tak widoczne to chyba nie teraz jeszczeDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska