Login lub e-mail Hasło   

Od Nowego Roku zakochaj się w Bogu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://gloria.tv/?media=312776
Bóg, kocha nas do szaleństwa, gotów ponownie umrzeć na krzyżu, za każdą nędzną i grzeszną duszę. Wolność to zbawienie, a nie rozpusta i swawola na ziemi zawłaszczonej przez Szatana
Wyświetlenia: 903 Zamieszczono 30/12/2012

 

Wolna wola, to deklaracja Boga Stwórcy złożona człowiekowi, by ten dojrzał mentalnie i intelektualnie do przestrzegania praw Boskich, a moralnie osiągnął dojrzałość umożliwiajacą mu życie wieczne w obecności Świętych i Świętej Trójcy.

Jako ludzie, używamy tej wolności, głównie do bronienia się przed Bogiem, wymyślając ludzkie prawa, dopuszczajace aborcję, eutanazje, karę śmierci, w czym na wyścigi, pomaga nam Szatan.

On nie składał takich deklaracji, stąd jest dostarczycielem wszelkich wszawych, obleśnych i grzesznych pomysłów w naszej głowie. Bez sumienia daru Boga, bylibyśmy gorsi od zwierząt, choć te nie kierują się nienawiścią i okrucieństwem w obrębie swojego gatunku. Przed fizycznym atakiem demonów bronią nas dobre duchy, czego warunkiem jest codziennie odnawiana prośba o tą opiekę i wiara w Boga i duchowość pochodzącą od Ojca i Stwórcy życia.

Wolna wola, to nie rzecz, którą możemy raz na zawsze ofiarować Bogu. Ona dotyczy jednego dnia. Dożywotnio możemy ja przekazać Jezusowi w tkzw żertwie ofiarnej. Dlatego prosząc Matkę Boską o opiekę nad bliznimi i bliskimi też musimy robić to codziennie od nowa.

Nauka, która nie jest zgodna z religią, objawioną przez Boga jest kłamstwem Szatana. Każdy autorytet naukowy, nawet z Noblowskim tytułem, pęka od pychy, zarozumialstwa i egoizmu.To furtki którymi wchodzi Szatan. Stąd jako cywilizacja drepczemy w miejscu, albo kręcimy się w kółko, także dzięki demokracji i relatywizacji dobra i zła. Bez pomocy Boga nie obronimy się przed Szatanem.Te i inne rewelacje są dostępne w objawieniach. Dla mnie są wiarygodne, bo ja wiem, a nie tylko wierzę w istnienie Boga, Szatana, życie wieczne, jak kazdy człowiek po NDE. Demokrację wymyśloną przez masonów możemy zastąpić polityczna władzą Chrystusa, którą zapowiadają proroctwa i objawienia, zwalczane i ukrywane przez satanistów. To jest nieuchronne, bo z Bogiem nikt nie wygrał, czemu przeczy sfałszowana historia, archeologia, geologia i geofizyka a potwierdzaja ewangelie. Współczesna nauka, mimo rozwoju i postępu jest cenzurowana przez Szatana, stąd rzadko służy człowiekowi a więcej jego zagładzie. Inteligencja przeciwnika człowieka jest skierowana na zniszczenia dzieła Boga stworzonego na jego podobieństwo. On nigdy nie blużni Bogu, bo ten może go zniszczyć. Od tego ma, uwiedzionych przez zmysły i ziemski dobrobyt, głupców rządzacych cywilizacją.

Na eioba, zamieściłem fragmenty tego, co Jezus podyktował mistyczce Marii Valtorcie. Jest dostępna cała treść objawień dzięki linkowi na początku artykułu. Jezus uzdrawiał ciała i dusze wędrując po Palestynie. To cuda z dziedziny fizyku kwantowej. Są określane przez jego przeciwników jako sztuczki.

Kuglarskie sztuczki pokazuja programy telewizyjne o magikach. Nie służą one dobru, lecz mają budować rozgłos i karierę celebryty od magii. Płaci się za to zbawieniem i życiem wiecznym w piekle.

Nasza materialna czasoprzestrzeń ma zwierciadlane odbicie w Astralu.Tam przebywaja duchy i demony. Każdy przedmiot i obiekt ma duchową strukturę.

Przesunięcie duchowego obiektu ma reperkusje w naszej czasoprzestrzeni.

Stąd można z pomocą ducha włożyć telefon komórkowy do butelki, umieścić coś za szybą, lewitować itp.

Człowiek dobry, kochajacy bliznich, to ofiara losu wywołująca pogardę i szyderstwo. Te przeciwności hartuja duszę. Dlatego spływa po mnie wszelkie plugastwo jakie spotyka mnie na eioba. Głupcy moga tylko budzic współczucie. Mądrość to inteligencja i wiedza służące dobru, a nie karierze i sławie, pięcia się po szczeblach władzy.

Prawdziwa wiedza jest ukryta i jej zdobycie wymaga wysiłku. Mnie zajęło to całe zycie. Łaska Boga i NDE zmieniło mój ateistyczny i cyniczny swiatopogląd z egoisty na altruistę. Wiem, że nie przekonam faryzeuszy, lecz może ukierunkuję tych co zdobędą sie na wysiłek poszukiwania prawdy, a tą jest Jezus, Mesjasz i Bóg w Trójcy.

Bogiem jest całe stworzenie, bo to energia przetworzona myślą Boga w materię. Decyduje On o każdym atomie naszego ciała i jego funkcjach. Monitoruje nasze myśli i czyny. Bardziej ceni nawróconych grzeszników niż żyjacych pod kloszem jego łask dewotów, którzy nie potrafia okazać wdzięczności, ani docenić łask ofiarowanym im bez zasług.

Cierpienie i choroby to demoniczczny  pastuch, byśmy nie zapominali o rozwoju duchowym,  jakim jest odwzajemnianie swemu Stwórcy Miłości, zamiast tuczyć się jak wieprze. Nie ma wybranego narodu do zbawienia. Zbawić się trzeba indywidualnie i pomóc zbawić sie bliznim. Bóg znając nasze zamiary przysyła nam do ochrony aniołów i kosmitów. Życie na Ziemi to eksperyment dobiegający końca. Prawdopodobnie cyklicznie ponawiany. Wiedzę o tym zaciera i fałszuje Szatan. Stąd tyle spekulacji i teorii spiskowych. By nie zatracić duszy trzeba uwierzyć jak 15 mln. obywateli USA którzy doświadczyli NDE. Doświadcza tej łaski 15 % ludzkości. To wiedza wyśmiewana i wyszydzana przez religie i naukowców. Niecnie wykorzystywana przez militarystów. Podobnie rzecz się ma z objawieniami. Są prawdziwe i fałszywe. Te prawdziwe są niewygodne dla kleru za to popierane przez Jana Pawła II i Benedykta XVI jako Słowo Boże nie wymagające imprimatur człowieka. To orędzia Vasuli Ryden, Marii Valtorty i polskich mistyczek Anny Dąmbskiej i Siostry Faustyny. Bóg przemawia do nas przez orędzia dyktowane żyjacym współcześnie mistyczkom. Treści mówiące o dechrystianizacji KrK na ziemi Polskiej są blokowane przez Polski episkopat. Głównym hobbi episkopatu jest walka z kultem Maryjnym, patronką Kościoła Powszechnego. O tych sprawach informuje w kazaniach suspensowany za nieposłuszeńtwo zwierzchnikom ks, Natanek, przekładajacy posłuszeństwo Bogu I Matce Boskiej, nad klerykalna karierę. Żyjemy w czasach ostatecznych, kończących projekt Boga, pod nazwą cywilizacja. Każdy naród i państwo ma zbiorową duszę. O jego losie decyduje wypadkowa siła wiary i poświecenia dla wiary. Tym jest modlitwa. Jako Polacy modlimy sie też za swiat, co zawsze historycznie potwierdzaliśmy czynami jak Sobieski pod Wiedniem czy Anders na Monte Casino.

W Nowym Roku zróbmy Bogu prezent z wolnej woli łacząc to z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Świętych

Bóg obiecuje ocalić te dusze i zatroszczyc sie o ich pomyślny ziemski los

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1207
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 724
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 935
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1404
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1613
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1328
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1324
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1573
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 728
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 742
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1114
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 546
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 921
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

A ja wierzę, że ten Bóg miłości ukryty jest w tych najmniejszych - prawie anonimowych - cząstkach świata. Jest podwaliną świata który sam tworzy. I żeby być z nim, trzeba się rozproszyć - tak jak on - do wymiaru "bez znaczenia", który jest wielkością jedyną istotną. Miłość bowiem znajdujemy nie w monumentach dziejów, ale w tym drobnym, czasami na pozór nic nie znaczącym uśmiechu "niewielkiego" rob ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  31/12/2012

Mirku ! I za to Kain zabił Abla. Abel wszystko ofiarowywał z MIłością i żył trancendencją. Kain z przymusu prawa.
Dlatego dzis, wszyscy dzielimy się na Kainów żyjacych sprawami swiata stanowiących prawo sprzeczne z dekakogiem i Ablów walczących ze złem Miłościa i modlitwą. W dniu Pana Bóg nas rozdzieli.

Co zrobić, by ktoś wyciął mi kawałek mózgu, różniący mnie od katolika?

A propos, rozumiem, że Bóg, "kochając nas do szaleństwa" - tej granicy szaleństwa nigdy jednak nie przekracza?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska