Login lub e-mail Hasło   

19 Top Wszech Czasów

trójkowa lista przebojów
Wyświetlenia: 2.861 Zamieszczono 01/01/2013

Ciekawe czy wiele osób słucha jeszcze trójki? Słucham jej często, lubię zwłaszcza poranne audycje Marcina Łukawskiego, którego młodzieńczy głos pomaga mi zwlec się z łóżka. W piątki prowadzi je Wojciech Mann, który słynie z niekonwencjonalnych prognoz pogody. Kuba Strzyczkowski, który w tym roku samotnie przepłynął Atlantyk jest trochę stronniczy ale też da się lubić. Podobnie jak trzech Piotrków: Baron, Mec i Stelmach, Marek Niedźwiecki i Michał Nogaś, który z niezmiennym zapałem opowiada o nowych książkach. Artur Andrus z powodzeniem zastąpił Jacka Fedorowicza, którego pamiętam z dawnych czasów. W trójce ma swoją audycję Jurek Owsiak w środowe wieczory.

Można powiedzieć, że trójka to mój numer 1. Jest w tym radiu szeroko pojmowana kultura, problemy społeczne i trochę polityki, nie za dużo. Trójka promuje polskich artystów, prawie wszystkie polskie zespoły muzyczne zostały przez nią i przez trójkową listę przebojów wypromowane. W trójce można posłuchać muzyki tematycznej np.; „Pod dachami Paryża”, „Strefa rock and rolla bez angola”, a także muzyki alternatywnej. W wielu radiach komercyjnych jest wyłącznie rozrywka, reklamy, konkursy i przeboje, czasami jeden „przebój” puszczają kilkanaście razy w ciągu jednego dnia. W trójce tak nie jest. Trójka nie promuje takich osób jak Doda, Szymon Majewski czy Kuba Wojewódzki,co też w jakiś sposób cenię.

Właśnie dzisiaj od 9.00 do 21.00 emitowany był w trójce  19 Top Wszech Czasów. Pierwsze miejsce zajął utwór „Brother in arms”, cała lista najlepszej setki znajduje się na stroni trójki. Z polskich utworów najwyżej, bo na 13-stym miejscu uplasował się „Dziwny jest ten świat”

Aha, gdy płacę abonament robię to z myślą o trójce.     

Podobne artykuły


12
komentarze: 32 | wyświetlenia: 967
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 798
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 970
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 907
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 502
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 480
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 923
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1094
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 720
9
komentarze: 25 | wyświetlenia: 330
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 801
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 562
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 636
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 899
9
komentarze: 124 | wyświetlenia: 668
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  greenway,  01/01/2013

Bardzo lubię "Brothers in arms". :)

  barkarz  (www),  01/01/2013

@greenway:
Też ich lubię ale na drugim były "Schody do nieba, a na piątym "Dziecko w czasie". Miło było posłuchać:)

Próbowałam wczoraj też słuchać "Topu...", ale jakoś mnie nie zainteresował.
Słuchałam natomiast "Koncertu Noworocznego" z Wiednia.Był wspaniały! Zaraz potem prawdziwą ucztę duchową sprawił mi cudowny koncert Michała Bajora nadawany przez TV Polonia z Pałacu Królewskiego w Warszawie.
Na koniec zainteresowało mnie spotkanie M. Jasińskiej z K. Herdzinem w PR PiK. Bardzo ciekawy wywiad i ...  wyświetl więcej

http://www.youtube.com/watch?v(...)9wIinkW - link do pełnej setki na yt :)

I masz rację - świat się zmienia i jest najdziwniejszy z dziwnych. A my? Pozdrawiam Serdecznie

Artykuł mi się bardzo podoba.

Radio trójka jest jak dla mnie jedyną sensowna rozgłośnia w Polsce. Nie słucham jej jakoś specjalnie, ale jeśli już jadę samochodem to tylko trójka. niestety to radio jest coraz bardziej stronnicze, np. audycja za, a nawet przeciw Jak ktoś ma zupełnie inne zdanie niż prowadzący to ten szybko go spycha i kończy rozmowę. Ludzie z trójki, pamiętajcie, że dziennikarz musi być bezstronny!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska