Login lub e-mail Hasło   

Mężczyzna idzie do więzienia, bo dziurawił prezerwatywy

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://daimyoblog.blogspot.co.uk/2013/01(...)bo.html
Pewien Kanadyjczyk został skazany na 18 miesięcy więzienia, ponieważ dziurawił prezerwatywy których używał ze swoją dziewczyną.
Wyświetlenia: 961 Zamieszczono 09/01/2013

Pewien Kanadyjczyk został skazany na 18 miesięcy więzienia, ponieważ dziurawił prezerwatywy których używał ze swoją dziewczyną. Pan Hutchinson został ponadto wpisany na listę przestępców seksualnych (na liście są m.in. pedofile, gwałciciele.... Celem jego tajnej działalności miało być (i było) zapłodnienie jego dziewczyny. Rzekomo miało to wzmocnić ich związek, który romantyczny Craig Jaret Hutchinson czuł, że umiera. Gdy jego dziewczyna zaszłą w ciąże ten ucieszył się i po jakimś czasie wyznał jej w sms'e co zrobił. Wkurzona dziewczyna zawiadomiła policję i udała się do kliniki aborcyjnej w celu wyskrobania niechcianego bękarta.
Całą historie można przeczytać tu. Co ciekawe to wypowiedź różnych ludzi.Sędzia w uzasadnieniu wyroku:

'the alleged victim must be fully aware of the exact nature of the proposed sexual activity.'
Domniemana ofiara powinna być w pełni świadoma natury danego aktu seksualnego (tłumaczenie - Daimyo)
 

Jedyny sędzia, który się nie zgadzał z wyrokiem (został przegłosowany stosunkiem głosów 4:1) obawiał się co to może oznaczać dla przyszłego komfortu kobiet, które takie numery masowo robiły od dawna i na pewno zamierzają je również robić w przyszłości:

But one judge who disagreed warned that this decision would have dangerous repercussions on women who secretly stop taking the pill to get pregnant.
Jeden z sędziów, który był przeciwko skazywaniu ostrzegł, że ta decyzja może mieć niebezpieczne konsekwencje dla kobiet, które przestają brać pigułki antykoncepcyjne by zajść w ciążę (tłumaczenie - Daimyo)Rzecznik Hilla Kerner z Canadian Association of Sexual Assault Centres :

Getting consent in a deceitful way is rape
Uzyskiwanie zgody na seks w oszukańczy sposób to gwałt (tłumaczenie - Daimyo)


Arcyciekawy przypadek pokazujący, że żyjemy w społeczeństwie matriarchalnym a całe to gadanie o równości płci w świetle prawa, to przysłowiowy "pic na wodę-fotomontaż"...

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2573
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 948
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 861
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 850
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 750
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 735
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 607
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1665
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 575
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 884
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 482
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Areva,  10/01/2013

A tak wogule ile tak ten niewinny mężczyzna zapłodnił kobiet? I zniszczył im życie?

To nic...jedna pani w Anglii przez 6 tygodni uczyła się jak, a potem przygotowała napalm którym spaliła męża mordując go..(http://www.youtube.com/watch?v(...)V3gm__8)..odsiedziała 3 lata za tak okropną rzecz a gdy wyszła dostała medal. Nie pamiętam jej hinduskiego nazwiska, ale na zachodzie takie wyroki to normalka. Serio. Za takie samo prze ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska