Login lub e-mail Hasło   

Genitalizm

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://marucha.wordpress.com/2013/02/06/(...)e-30101
Polityka z roku na rok obniża się do poziomu genitaliów. Jeszcze tylko lekkie wahnięcie w tylne partie i znajdzie się, za sprawą dewiantów, w odbycie albo niebycie
Wyświetlenia: 1.122 Zamieszczono 07/02/2013

Do niedawna socjalizm swoje istnienie uzasadniał walką klas. Proletariat jednak przestał kupować tę ideologię – współczesny proletariusz woli kupować światowe produkty w realu i biedronce. Walka klas odeszła zatem do lamusa i została zastąpiona przez akademickich uczonych walką płci, zaś w jej obrębie powstał nurt, który na potrzeby chwili nazwę roboczo – genitalizmem.

Zacznijmy od tego, że Stwórca dał człowiekowi możliwość doświadczania wspaniałych doznań cielesnych. Seks jest czymś pięknym, rozkoszną ucztą dla ciała. Katolicyzm tak dalece uszanował decyzję Pana Boga – w zakresie ludzkiej płciowości – że stosunki seksualne podniósł do rangi sakramentu.

Tak. Kościół powiada nowożeńcom: kochajcie się, szanujcie, bądźcie sobie wierni, rozmnażajcie się i róbcie, co chcecie w łóżku, figlujcie na wszelkie sposoby, cieszcie się swoimi ciałami, również po to je macie. Nikomu nic do tego, co i jak będziecie robić w małżeńskim łożu.

I takie stanowisko jest piękne, spójne. Religia, którą wyznaję, stara się patrzeć przez palce na zdrady małżeńskie, z pobłażaniem, ostatecznie nikt nie jest wolny od pokus. Chociaż życzliwie upomina, karci, ale przecież bez większych sankcji, przypominając cały czas – masz żonę, masz męża. Na spółkowaniu, choć jest zajefajne, świat się nie kończy.

Inna optyka dominuje pośród tzw. artystów, celbrytów, zaawansowanych lewicowców i innych dewiantów oraz nieprzyjaciół rodu ludzkiego, a w szczególności jego białej odmiany. Oni posiadają chorobliwą potrzebę manifestowania swojej seksualności na każdym kroku i na wszystkich płaszczyznach życia prywatnego i zbiorowego. Dążą do tego, aby każda czynność seksualna bądź jej przejawy, była usankcjonowana prawnie i za pomocą terroru poprawności politycznej wymuszają na większości, pod rygorem odpowiedzialności karnej, nie tylko posłuszeństwo dla swoich zachcianek, ale także afirmację dla własnych żądań.

Opanowane nowomową genitalizmu mass media urabiają czytelnika, widza i słuchacza 24 godziny na dobę, przekonując, że większość racji nie ma, że jest zaściankowa, ksenofobiczna i faszystowska.

Po miesiącach, latach takiej indoktrynacji przeciętny obywatel wreszcie macha ręką i godzi się na dyktat rozwrzeszczanej garstki. Taka sama strategia panuje w szkolnictwie. Z roku na rok genitalizm opanowuje coraz to nowe przyczółki. Media, szkoła, moda, film, prawodawstwo.

Jesteśmy właśnie świadkami zażartych bojów, jakie rozgrywają się w instytucji gdzie stanowione ma być prawo. Sejm stał się miejscem szokujących wydarzeń. Oto bowiem instytucja, której zadaniem jest przede wszystkim ustanawianie skali podatku dla obywatela, stała się miejscem gorszących ekscesów w wykonaniu aktywistów genitalizmu – pederastów i transwestytów, mówiąc bez ogródek: ludzi z zaburzoną sferą behawioralną, pragnących podnieść własne parafilie do rangi normalności. Tak jakby od tego, że marginalna grupka dziwaków uprawia takie a nie inne fiku miku, miało zależeć, że PKB wzrośnie, natomiast bezrobocie spadnie. Na wicemarszałka Sejmu dziwacy wystawiają osobę, która znana jest jedynie z tego, że w wyniku okaleczania własnego ciała, udaje, że jest kimś innym, niż jest.

Zaiste… olbrzymi walor polityczny i zasługa dla państwa: dać obciąć sobie prącie [Wątpliwe, że owa kreatura tego dokonała... choć udaje, że tak jest - admin]. Polityka z roku na rok obniża się do poziomu genitaliów. Jeszcze tylko lekkie wahnięcie w tylne partie i znajdzie się, za sprawą dewiantów, w samej d....

Kacio http://katonnajmlodszy.wordpress.com/

Jesteśmy świadkami rozplenienia się robactwa, na co pozwoliliśmy przez lekceważenie i zaniedbanie. Teraz robactwo uczy nas swojej robaczywej moralności i dyktuje nam swoje robaczywe prawa. A obecne w każdej epoce k... intelektualne opiewają robactwo, jego czyny, upodobania i rozmowy. Admin.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1241
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1034
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1115
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 793
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 757
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1910
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 591
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1050
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 554
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 561
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 904
 
Autor
Dodał do zasobów: mugol
Artykuł

Powiązane tematy

  hussair  (www),  07/02/2013

Co drugi dzień tematem dnia jest w portalach typu WP nic innego, jak wypsnięta pierś aktorki tudzież biały przebłysk majteczek.
Takim celebryckim ,,przypadkiem''. Zjawisko się nasila, powstaje pytanie, co jeszcze celebryci nam pokażą... Oczywiście niechcący. ;)

  pirx,  07/02/2013

@hussair: Strasznie pruderyjny jesteś.

  hussair  (www),  07/02/2013

@pirx: Przepraszam. Cholerna konserwa ze mnie. :)

  pirx,  07/02/2013

@hussair:To nie był zarzut, tylko spostrzeżenie. Nie musisz przepraszać. Nie ty jeden jesteś pruderyjny.

  hussair  (www),  07/02/2013

@pirx: Oki-doki.

  pirx,  07/02/2013

@hussair: Ja im starszy, tym bardziej konserwatywny się robię. Cenię tradycyjne wartości. Eiobowy ludek nie lubi mnie za to.

  hussair  (www),  07/02/2013

@pirx: Myślę, że podział w tych sprawach nie jest oczywisty.

  ulmed,  07/02/2013

"Kościół powiada nowożeńcom: kochajcie się, szanujcie, bądźcie sobie wierni, rozmnażajcie się i róbcie, co chcecie w łóżku, figlujcie na wszelkie sposoby, cieszcie się swoimi ciałami, również po to je macie. Nikomu nic do tego, co i jak będziecie robić w małżeńskim łożu." - i tak ma być!
Komu to przeszkadza? Czy zastanawiacie jakie będą skutki tej całej poprawności ? W niektórych krajach, co to wcześniej zostały 'wyedukowane' już to widać. Może warto uczyć się na cudzych błędach?

CYT.: "Tak. Kościół powiada nowożeńcom: kochajcie się, szanujcie, bądźcie sobie wierni, rozmnażajcie się i róbcie, co chcecie w łóżku, figlujcie na wszelkie sposoby, cieszcie się swoimi ciałami, również po to je macie. Nikomu nic do tego, co i jak będziecie robić w małżeńskim łożu."

Autor kpi czy o drogę pyta? Nawet dziś, w XXI wieku, tak pięknie to nie jest. A jak drzewiej bywało - warto

...  wyświetl więcej

@Janusz Dąbrowski:
Sorry - pomyłka - nie chodzi o "NIE i AMEN"., lecz "Eunuchy do raju" - tej samej autorki. A "NIE i AMEN" to książka, która warto przeczytać.

  ulmed,  07/02/2013

@Janusz Dąbrowski: Ucz się ucz, tego nigdy dosyć. Sama tę zasadę stosuję, czasem mi z tym trudno, ale cóż.
Kocha się i trzeba żyć dalej.

  mugol  (www),  08/02/2013

Janusz Dąbrowski przeczytaj http://www.szansaspotkania.net(...)awla_II a przestaniesz mieć XIX wieczne poglądy na seksDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska