Login lub e-mail Hasło   

Ucieczka z "Łodzi Piotra"!

Bóg Ojciec Dał nam Swojego Jedynaka, byśmy Go czcili, szanowali, do Niego, i tylko do Niego zanosili swoje prośby i westchnienia.
Wyświetlenia: 1.127 Zamieszczono 11/02/2013

Choć papież Benedykt XVI był kłamcą i miliony osób, swoją „posługą” wyprowadził na manowce, to jeszcze kilka słów poświęcę jego osobie.

Rezygnacja z tak zwanej posługi duszpasterskiej, którą media w różny sposób przekazały światu, powinna być sygnałem dla tych, którzy jeszcze się wahają, którzy jeszcze nie podjęli decyzji odejścia od największej sekty!

Pan Jezus Chrystus, biednemu rybakowi znad jeziora Genezaret, a także innym Apostołom, przyrzekł, że będzie z nimi po wszystkie dni, aż do skończenia świata. Słowa powyższe są dobitnym dowodem na to, iż owe przyrzeczenie, nie dotyczyło tylko Apostołów, którzy dawno temu zmarli, ale również było udziałem tych, którzy i dzisiaj pokładają nadzieję w Boskiej Ofierze Złożonej na Krzyżu.

Papieże, w tym papież Benedykt XVI, z Ofiary Syna Bożego nie robili sobie kompletnie nic.

Bóg Ojciec Dał nam Swojego Jedynaka, byśmy Go czcili, szanowali, do Niego, i tylko do Niego zanosili swoje prośby i westchnienia.

Papieże, dali Wam, katolicy, „Marię” i dziesiątki pośredników, przed którymi padacie na swoje twarze.

Może dotrze to wreszcie kiedyś do Was, że niebawem odejdzie jeden sługa szatana, którego za kilka tygodni, zastąpi inny przedstawiciel jego świty.

Może dotrze wreszcie kiedyś do Was to, że to Pan Jezus Chrystus Jest Jedyną Drogą i Kierunkiem do Boga Ojca!

Mojemu artykułowi nadałem tytuł: UCIECZKA Z „ŁODZI PIOTRA” i choć w katolicyzmie, o żadnej łodzi sterowanej Boskim Rękoma być nie może, to tytuł niech pozostanie iście tytułem przewrotnym.

A najdoskonalszym potwierdzeniem słabości, nie tylko ciała papieża, ale również jego duchowego jestestwa, niech będą słowa, które być może jutro, pojutrze, czy za tydzień, będą wybielane do tego stopnia, że, aż kredy zabraknie we wszystkich sklepach Europy.

A co na pożegnanie powiedział BXVI?

Cytuję:

"Aby kierować łodzią św. Piotra i głosić Ewangelię (...) niezbędna jest siła zarówno ciała, jak i ducha, która w ostatnich miesiącach osłabła we mnie na tyle, że muszę uznać moją niezdolność do dobrego wykonywania powierzonej mi posługi.

To prawda, by głosić Ewangelię wszelkiemu stworzeniu, by wypełniać szlachetną misję nawracania pogan, niezbędna jest przede wszystkim siła ducha, której papież Benedykt XVI i inni papieże, nie posiadali.

Właściwie, o czym ja mam jeszcze pisać?

Przecież papież Benedykt XVI jest poganinem, który z wiarą w Pana Jezusa nie ma nic wspólnego i w zasadzie to już wszystko, na ten, wcale nie smutny, tylko normalny temat!

PS

Jest również i inna opcja papieskiej abdykacji, skoro papież Benedykt XVI, niebawem przebywać będzie w zamkniętym klasztorze.

To oczywiste, że mógł być przez „miłosierną opozycję”,  do abdykacji zmuszony! Ale czyżby w tak szacownej Instytucji, miał że być stosowany siłowy nacisk na  najwyższą katolicką głowę?

W Watykanie?

Żarty sobie KerenOr stroisz!

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1612
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 670
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1168
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 775
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 659
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 743
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1032
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 968
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 397
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 481
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 385
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 629
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 524
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 472
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 455
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  11/02/2013

Kerenorku ! Nic nie uratuje łba pryncypała przed pietą NMP

  Areva,  04/12/2013

Jeśli Jezus jest jedynym Bożym dzieckiem to kim my Jesteśmy. Jeśli Bóg jest przybranym Ojcem to kto jest naszym prawdziwym Ojcem? Anioły mają w biblii tytuł Synów Bożych a my nie, oni zostali stworzeni przez Boga jak my a jakoś nie jesteśmy w biblii określeni jako dzieci boga tylko przybrani to jakby my byli wyrwani z innej bajki-albo ktoś schrzanił tłumaczenie biblii na amen że skutkuje z około 39000 (jeśli nie urosło) odmian chrześcijaństwa.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska