Login lub e-mail Hasło   

5 Prostych sposobów jak odchudzać się w pracy

Poznaj tych pięć prostych sposobów jak odchudzać się w pracy. Tak to jest możliwe wystarczy i jest to prostsze, niż Ci się wydaje.
Wyświetlenia: 646 Zamieszczono 13/02/2013


Pobudka i bez śniadania, lecisz do pracy. W pracy jest czas tylko na wypicie kolejnej kawy i krótki lancz, a w między czasie podjadasz słodycze. Po ośmiu godzinach pracy i powrocie do domu bardzo chce Ci się jeść. Nakładasz sobie więc dodatkową porcję jedzenia i przejadasz się.

Tak to już wygląda życie w pracy. Kombinacja picia kawy i złego odżywiania się. Z czasem ten niezdrowy styl życia powoduje tycie.

Oto kilka sposobów, jak wyjść z tego niezdrowego stylu życia w pracy, który przyczynia się do Twojej nadwagi:

1. Nie opuszczaj śniadania

Na pewno słyszysz to od dawna, jednak przypomnę o tym po raz kolejny, bo jest to ogromnie ważne. Musisz, podkreślam musisz, jeść dobre śniadanie zanim pójdziesz do pracy. Jeśli budzisz się rano i nie chce Ci się jeść albo nie masz na czasu na jedzenie, to zrób sobie śniadanie do pracy.
Możesz przyjść do pracy trochę szybciej i tam zjeść śniadanie. Na pewno po przyjściu, przyjeździe do pracy zacznie Ci się chcieć jeść, jeśli wcześnie nie czułeś głodu.
Oto kilka artykułów, które mogą być pomocne

2. Weź ze sobą trochę owoców

Pracujesz masz krótką przerwę, jesz, a później znowu do pracy. Normalne jest, że po tych pięciu sześciu godzinach w pracy, zaczniesz odczuwać zmęczenie. Owoce są idealnym rozwiązaniem na ten problem. Dają Ci dodatkowy zastrzyk energii i jeszcze opanowują Twój apetyt, dzięki czemu nie będzie chciało Ci się tak dużo jeść, jak wrócisz z pracy.

3. Przygotuj się na podjadanie

Jak to mówią lepiej się przygotować, niż później żałować. Jeśli chcesz się ustrzec podjadaniu ciastek, batonów i innych wysokokalorycznych przekąsek, to musisz się przed tym odpowiednio zabezpieczyć.
Jednym z takich sposobów jest przygotowanie sobie gotowych przekąsek na wypadek „ataku głodu”. Oto kilka moich sugestii, co możesz zjeść, zanim sięgniesz po jakąś wysokokaloryczną przekąskę.
- małe opakowania orzechów
- różnego rodzaju owoce
- pełno ziarniste bułki
- w lodówce możesz trzymać serek farmerski

4. Przedawkowanie kawy

Cała nasza cywilizacja praktycznie żyje na kawie. Dla niektórych ludzi kawa stała się wręcz narkotykiem, bez którego nie mogą się obyć w ciągu dnia. Problem w tym, że picie zbyt dużej ilości kawy może sprawić, że na koniec dnia będziesz bez energii.

Nie mówię, że picie kawy jest złe. Filiżanka dziennie jest wręcz wskazana. Lepiej jednak będzie, jeśli nie będziesz wlewać w siebie kawy litrami. Zamiast tego pij zieloną herbatę albo zwykłą herbatę z cytryną. W ogóle najlepiej będzie, jeśli zaczniesz pić wodę, zamiast kawy.

5. Pułapka obiadowa

Powiedzmy, że jesz drugie śniadanie około 11 a obiad 16-17. Między tymi posiłkami jest całkiem sporo czasu i na pewno będzie Ci się chciało jeść. Zamiast więc nic nie jeść przez 5-6 godzin, a potem najeść się za dwóch, lepiej zafundować sobie lekką przekąskę:
- owoce
- jogurt,
- twarożek.
Zjadasz przekąskę, która nie jest zbyt kaloryczna i dzięki temu nie jesteś za bardzo głodny. W rezultacie nie rzucisz się na obiad jedząc za dużo.

Jak widzisz te wszystkie rady, które wypisałem nie są specjalnie skomplikowane i wymagające, żeby je wdrożyć w codzienne życie. Na pewno jednak ogromnie Ci pomogą w odchudzaniu i prawidłowej diecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prostych sposobach na odchudzanie przeznaczonych dla osób, które nie mają czasu, to zapraszam na mój blog: OdchudzanieDlaZajetych.plPodobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1613
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 919
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1194
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 466
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1038
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 792
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 588
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 738
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 726
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 510
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 999
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1126
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska