Login lub e-mail Hasło   

Wytworzenie potrzeb dewiacyjnych

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ligaswiata.napisala.pl
Zabijając lub deformując naturalny czynnik środowiskowy wytwarzamy amoralne potrzeby i dewiacyjne przejawy życia
Wyświetlenia: 2.008 Zamieszczono 14/02/2013

Demoralizacja podwaliną niewolnictwa społecznego. 

Brak zaufania, lojalności, szczerości, zrozumienia, wierności, zamiana ról społecznych, modyfikacja genetyczna, zbyt wysokie wymagania społeczne, co do roli samca alpha i zmienna faza kreacji nowej sfeminizowanej kobiety wpływają na wspomaganie procesów patogennych będących elementem świadomej depopulacji poprzez wprowadzenie amoralnych zachowań seksualnych i obyczajowych.

Amoralność i dewiacje w służbie depopulacji i demoralizacji społecznej.

Zabijając lub deformując naturalny czynnik środowiskowy wytwarzany amoralne potrzeby i dewiacyjne przejawy życia oparte na określonych celach przekształceń społecznych.

Bi oraz homoseksualizm zmieniają definicje rodziny, płci, ról społecznych...

Wytworzenie nowych środowisk bytowych opartych na nowych amoralnych zasadach współistnienia płci, wpłynie na rozwój nowych ras, gatunków i podgatunków kreowanych genetycznie...

Ten proces w logiczny sposób obrazuje destrukcje społeczeństwa w oparciu o amoralne założenia okultyzmu w procesie przekształceń społecznych.

Dewiacja jako czynnik akceptacji, tolerancji i wymuszenia zmian społecznych za pomocą postępu wprowadzonego drogą demokracji i liberalizmu względem amoralnych pojęć i zachowań!

Kult ciała, seksizm, koedukacja, zatracenie ról społecznych, impotencja i sterylizacja zmieniają naturalny porządek rzeczy bazujący na dwu płciowości społecznej.

Zatrącając granice pomiędzy płciowością, zatracamy naturalny proces prokreacji oraz współistnienia...

Impotencja, strach... Podobnie jak zamienne formy seksualne ukształtowane poprzez promocje medialna rodzą się w głowie jako alternatywne wyjście z sytuacji - braku akceptacji, wierności czy rozluźnienia norm społecznych, które nie kształtują silnej woli i mocnych więzi społecznych, ale patogen prostego amoralnych rozwiązania. 

Formy te stają się sposobem na kreacje alternatywnego życia opartego na niebezpiecznych i zdawkowych relacjach seksualnych opartych na ryzyku, oraz odkrywaniu podsuniętych poprzez manipulacje psychologiczna nowych form koegzystencji na podłożu mentalnym i seksualnych, które w dłuższym okresie czasu wpływają na podświadomą  zmianę wartości życiowych, upodobań seksualnych oraz wartości moralno - etycznych.

Cały ten seksualny schemat spostrzegania świata jest zaprogramowanym procesem przekształcenia życia społecznego poprzez kreowanie amoralności i dewiacji w celu uzyskania określonych form relacji społecznych...

Można to nazwać hodowlą doświadczalną, w której nacisk kładziony jest na manipulacje genetyczną (GMO, invitro…) oraz psychologiczną oparta na pornografii, koedukacji i wytworzeniu prądów feminizujących i homoseksualnych ...

Jednoczesne zabicie, ośmieszacie i liberalizacja norm społeczno moralnych położyła kres pierwotnym zasadom moralnym egzystującym na podłożu rodzinnym i partnerskim...

Wszystko to zagraża miłości, prawdzie, spójności i wierności związków  tradycyjnych nacechowanych tradycjonalizmem partnerskim...

Kłamstwo, wolność oparta na popędach, nałogach, zaszczytach zawodowych i pieniądzach... Doprowadziła do absurdu życia w oparach nonsensu niebędącego formą radości i szczęścia, ale wyścigu prowadzącego do upadku gatunku ludzkiego.

 

Wojciech Dydymus Dydymski

 

http://ligaswiata.napisala.pl/2012/08/nie-dajcie-sie-zastraszyc-homoseksualizm/

http://ligaswiata.napisala.pl/2012/08/rewolucja-homoseksualna/

http://ligaswiata.napisala.pl/2012/05/deprawacja-calkowita/

 

 dydymus true blood

Podobne artykuły


26
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5271
16
komentarze: 0 | wyświetlenia: 14412
17
komentarze: 23 | wyświetlenia: 7237
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 6854
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 4707
17
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3378
15
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4308
21
komentarze: 19 | wyświetlenia: 16276
31
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5887
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 5246
29
komentarze: 140 | wyświetlenia: 4133
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 8842
13
komentarze: 55 | wyświetlenia: 21609
16
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5425
16
komentarze: 46 | wyświetlenia: 3265
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska