Login lub e-mail Hasło   

Donos

Żądam ukrócenia dywersyjnej działalności spamującej bezbożną, gejowską propagandą polskojęzycznej "piątej kolumny", która opanowała ten portal z zewnątrz i od wewnątrz.
Wyświetlenia: 3.955 Zamieszczono 15/02/2013

"Ponad 90% społeczeństwa to katolicy, a demokracja polega na tym, że uznaje się wolę większości" - wypowiedź uczennicy łódzkiej szkoły w roku 2013

* 

"Krzyż jest niezbedną pomocą szkolną do nauki religii tak samo jak szkielet do nauki biologii" - szkolny katecheta

*

 "Kto uwierzy i ochrzci się, będzie zbawiony, a kto nie uwierzy, będzie potępiony" - Jezus (Mk. 16)

Uprzejmie donoszę, że tzw.świeccy humaniści jak Dąbrowski, youngcontrarian aka haneczka0129 aka Mariusz Godlewski, burlasino, pablobodek, oculus, tengel, Bachir, ykes, Amicus i ich kolaboranci, do których należą: Gamka, Śmigielski, odyn, hussair, Elba, Areva, Dendra, aureola, darayavahus, golesz, tengel, crepitus, skrzydlate, zwyklak, Siciński, Dajcz, Minicka, dormidor, Molnar, graaza, Stasica, badmanners, pasjonatpl, Strzyżewski, Grysiak, chefdyz, eugen, Bernard, Forseti, melodi, Koczko, picassoo, aluette, Kowalski, jotko, Stanko, yoosh, Skalny Kwiat, taddyjkofee, Szczepanski, wiesio, Mirka, Alter Ego, vera, Noemi, Maruda i wielu innych bezkarnie wykorzystują wasz portal w celach przeprowadzania ateistyczno-syjonistyczno-gejowskiej indokrtynacji za pomocą prania mózgów i traktowania Eiobowian jak "bezmyślną trzodę".

Obecna sytuacja na Eiobie przechodzi wszelkie granice katolickiej przyzwoitości i moralności. Artykuły wyżej wymienionych grzeszników a zwłaszcza ich komentarze promują zwyrodniały relatywizm moralny i bezideowość. Ich światopogląd to luźno przymocowany, obracany przez zwodnicze wiatry świeckiego liberalizmu drogowskaz prowadzący wszędzie i donikąd.
Ponadto uprzejmie informuję, że wyżej wymienieni "rycerze i rycerki" czarnego antyreligijnego pijaru bezczelnie wykorzystują narzędzie szatana czyli internet do kwestionowania prawd objawionych zawartych w "Piśmie Świętym" - jedynym i niepodważalnym źródle wiary, moralności i wiedzy.
Zapamiętajcie, bluźniercy; internet i wikipedia NIGDY nie zastąpią "Słowa Bożego"!

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu Administrator - z nieznanych nam powodów - wydaje się faworyzować to towarzystwo wzajemnej adoracji nadając mu nieograniczone przywileje, nie żądając od niego żadnej odpowiedzialności. Domniemam, że ta ateistyczna mafia jest w jakiś sposób powiązana ze strukturami Eiobowej władzy. Atakowani ateiści - uciekają się do tzw. "wolności słowa", "demokracji" "świeckiego charakteru" Naszej Katolickiej Ojczyzny a zapędzeni w róg zasłaniają się ateistyczną abstrakcją jak "tolerancja", "prawa człowieka", "humanizm", "sekularyzacja" , "racjonalizm" i innymi "multikulti".
Proszę o ignorowanie tych obcych nam kulturowo "argumentów" i natychmiastowe przeprowadzenie czystki wśród użytkowników Eioby jak i Eiobowego personelu.
 
Szczytem cynizmu i obłudy - manipulowanej przez homo-ateistow liberałów i masonów Eioby - jest tolerowanie przez Admina pseudoartykułów i komentarzy autorstwa użytkownika ukrywającego się pod operacyjnym pseudonimem "youngcontrarian".
 
Poniżej podaje przykłady wyjątkowo prymitywnych replik youngcontrariana na pełne teologicznej metaforyki i metafizycznej głębi komentarze użytkownika "s" - niezwykle popularnego, powszechnie szanowanego i płodnego na łamach "Eioby" erudyty i autora licznych przebojowych, oryginalnych i pobudzających do refleksji artykułów.
Oto transkrypt jedenej z nich:
 
"użytkownik s." :
- To, jak będzie wyglądała Polska, zdecyduje i decyduje Jezus Chrystus Król. To ma być kraina wiecznych łowów gdzie bedą brzęczały miododajne pszczółki, a my będziemy łowić motyle. Do naszego stylu życia przyłączy się reszta Europy i świata. Musimy tylko wytrwać w wierze, adoracji i miłości Przenajświetszej Trójcy i skarbnicy wszelkich łask Królowej Nieba, Przenajswiętszej Maryji Dziewicy (...) więc módlmy się codziennie, aktualizując oddanie wolnej woli Bogu Ojcu. Niech się dzieje wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba. Nawet Lucyfer pracuje dla Boga, bo jest niewolnikiem pychy..."
youngcontrarian:
- W porządku .... Módl się, (s.) ale myśl w przerwach"
użytkownik "s." :
- w przerwach adoracji Przenajświętszej Trójcy, modlę się o twoje oświecenie.
Tu youngcontrarianowi z "intelektualną" pomocą przychodzi znany Eiobowy bezbożny satyr, Amicus:
-To znaczy, że jednak nie myślisz? :)
 
Jest to klasyczny przykład moralnej degeneracji Eiobowych żydo-bolszewicko-gejowskich bojówek powszechnie stosujących metodę stadnego osaczania osób o poglądach dominujących w Narodzie Polskim.
Proponuje jeszcze dwa  bulwersujące przykłady "eiobowych dialogów":
 
użytkownik "s." :
- Przeżyłem NDE, wiem, że jest w życie wieczne, kocham Trójcę i Maryję, ale nie pomogę Bogu leżąc na kanapie z pilotem w ręku.
"youngcontrarian":
- Wybacz "s.", ale nas raczej nie interesuje co Ty trzymasz w ręku leżąc na kanapie...
"użytkownik "s.":
- youngcośtam! Czytaj ze zrozumieniem. Nie leżę i nie trzymam. Wasze brudne dusze piorę i wyżymam."
*
użytkownik "s." :
- Widocznie jestem blokowany a u ciebie znowu wieje zły demon bo zabrakło miejsca dla Miłości.
W odpowiedzi prowokator "youngcontrarian" umieścił wyjątkowo nieprzyzwoity i prymitywny komentarz:
- Bakuje Ci miłości? Przykro mi z tego powodu... Może się ożeń... załóż rodzinę... Pozostają jeszcze katolickie agencje towarzyskie/wieczorki zapoznawcze... Nie wiem... bardzo chciałbym Ci pomóc, s. ...."
 
Tych "oratorsko-polemicznych arcydzieł" youngcontrariana nie można określić inaczej jak brutalną ingerencję w życie intymne użytkownika "s".
 
Tolerowanie w/w bardzo oczywistych przejawów ateistycznej, gejowskiej i antypolskiej dywersji przez właścicieli tego portalu jest wielce zastanawiające i podejrzane.

Najprawdopodobniej mamy tu do czynienie z przypadkiem ideologicznej infiltracji personelu Eioby, której Administracja najwyraźniej nie jest świadoma albowiem - w imię perwersyjnie rozumianego prawa i sprawiedliwości - nie tylko nie ukarano patologicznego bluźniercy ale wyróżniono umieszczeniem tego haniebnego wpisu w dziale "Komentarz dnia" i sztucznie wywindowano na czołowe pozycje w rankingu autorów...
 
Mało tego, wkrótce użytkownik "s." został czasowo zawieszony przyjmując ten akt dyskryminacji jak pierwsi Chrześcijanie; z wiarą, pokorą i godnością. Podobnych prześladowań doświadczył również ostatnio niesprawiedliwie zabanowany forumowicz "m".
"m." i "s." nie zapmnieliśmy o Was. Solidaryzujemy się z Wami. Łączymy się z Wami w modlitwie. Prosimy Boga o opamiętanie dla Eiobowego Poncjusza Piłata albowiem nie wie co czyni.
W imieniu zdrowych sił naszego w 90% hetero-katolickiego Eiobowego społeczeństwa domagam się od Admina zaprzestania represjonowania niewinnych, wielce zasłużonych użytkowników stanowiących intelektualno-patriotyczno-moralny kręgosłup tego portalu. Żądam ukrócenia dywersyjnej działalności spamującej bezbożną, gejowską propagandą polskojęzycznej "piątej kolumny", która opanowała ten portal z zewnątrz i od wewnątrz. Jej członkowie szerzą nieprawdziwe, do niczego się nie nadające informacje, notorycznie publikują niewłaściwą treść i bezkarnie uprawiają światopoglądową i obyczajową dywersję. 
Są oni zagrożeniem nie tylko dla tego portalu ale również dla biologicznej kondycji naszego społeczeństwa i polskiej racji stanu podważając nasze nierozerwalne międzynarodowe sojusze łącznie z konkordatem.
Oto wybrane przykłady materiałów graficznych i fotograficznych wykorzystywanych przez youngcontrariana do swoich "artykułów".
Oprócz obrazy godności wierzących hetero-Polaków często zawierają one wyraźne podteksty homo-pornograficzne żywcem wyjęte z Streicherowskiego pisma "Der Stürmer".
 
Apeluję do wszystkich użytkowników portalu Eioba, którzy mocno stoją na pozycjach chrześciajńsko-patriotyczno-heteroseksualnych o bojkotowanie bądź odrzucanie niesmacznych, niskojakościowych, antypolskich pseudoliterackich, nafaszerowanych quasifaktami i konfabulacjami "artykułów" youngcontrariana.
Najskuteczniejszą formą naszej samoobrony i ratowania reputacji Eioby byłoby solidarne minusowanie wszystkich jego - zwykle graniczących z infantylizmem - komentarzy.
Nie pozwólmy manipulatorowi "youngcontrarian" na przepoczwarzenie tego portalu w szmirowatą imitację Monty Pythona.
Oddani Bogu, dumni i zawsze świadomi powagi swojej misji dziejowej Prawdziwi Polacy to nie bezbożni, zniewieściali, zakompleksieni i obśmiewający swoją historię Anglicy.
Pragnałbym jednocześnie przestrzec Administratora Eioby i wszystkich wierzących i prawdziwych, praktykujących katolików będących jej użytkownikami. Zachowajcie czujność. Szanujmy się ale nie ufajmy nikomu.
Ateiści, homoseksualisci i ich poplecznicy rozciągnęli swoje macki na wszystkie sfery naszego życia. Jak długo potrzebowaliśmy czasu aby zdemaskować na Eiobie polskojęzycznego agenta "youngcontrarian"? Bezbożnicy, żydo-bolszewicy i geje są wsród nas i to nie tylko na tym portalu.
Może nim być każdy; wasz listonosz, nauczyciel waszych dzieci, sąsiad, brat a nawet proboszcz waszej parafii.
Walka z nimi jest trudna z powodu ich anonimowości i przebiegłości (niektórzy z nich mają wysokie "aj kju").
Nie rozpoznacie ich wg. wieku, płci czy rasy. Nie wyda ich wykonywany zawód, wygląd, sposób ubierania się, nawyki kulinarne.

Obudźcie się Eiobowianie! Obudź się Administratorze! Przestańcie ulegać ateistycznym iluzjom deprawującym ducha i ciało! Potrząśnijcie waszymi sumieniami! Wzmóżcie swoją patriotyczno-religijną czujność póki nie jest jeszcze za późno.
Jeżeli niniejszy donos nie będzie dla was wystarczającym ostrzeżeniem waszą ostatnią szansą na wieczne zbawienie będzie wysłuchanie nagrania umieszczonego pod tym linkiem: http://gloria.tv/?media=263016
 
Życzliwy
 
 
 
P.S.
Celem zapewnienia bezpieczeństwa, "nicki" prześladowanych i szykanowanych na Eiobie osób zostały zastąpione inicjałami.
 
Z ostatniej chwili.
Istnieją poważne dowody na to, że władający językiem polskim i regularnie odwiedzający Eiobę Benedykt XVI podjął dramatyczną decyzję o swojej przedwczesnej emeryturze po zapoznaniu się z artykułem "Otwarty apel do Herr Ratzingera z okazji Świąt Przesilenia Zimowego" autorstwa - eiobowego wroga wiary katolickiej nr 1 - youngcontrariana: http://www.eioba.pl/a/43s1/otwarty-apel-do-herr-ratzingera-z-okazji-swiat-przesilenia-zimowego#reply.
Sprawą w trybie przyśpieszonym zajął się Polski Episkopat, który prowadzi intensywne negocjacje z Episkopatem Stanów Zjednoczonych w sprawie ekstradycji youncontrariana (posiadacza podwójnego obywatelstwa) do Polski celem osądzenia i ukarania tego bluźniercy i pachołka szatana.
 
Jak informują watykańskie służby specjalne dochodzenie w tej sprawie jest w toku. Pełnomocnik Episkopatu do spraw delikatnych, światowej sławy detektyw Rutkowski jest już na tropie poszukiwanego.
Jeden z pięciu przywodców amerykańskich katolików kardynał Kardynał Timothy Dolan z Nowego Jorku zobowiązał się do pomocy przy zidentyfikowaniu i przekazaniu internetowego sabotażysty "youngcontrariana" w ręce władz polskich gdy tylko upora się z chwilowymi kłopotami finansowymi wywołanymi wypłacaniem odszkodowań domniemanym ofiarom domniemanych przestępstw personelu kościelnego na tle obyczajowym.
 
 
Osoby posiadąjace jakiekolwiek informacje dotyczące ściganego listem gończym homo-bolszewika i agenta imperium zła ukrywającego się pod pseudonimami "youngcontrarian", "haneczka0129", "Mariusz Godlewski" i najprawdopodobniej   "Дмитрий Кузьмин" mają chrześcijański obowiązek skontaktowania się z przedstawicielstwem dyplomatycznym Watykanu w Polsce, z odpowiednimi służbami przy Episkopacie Polski bądź z najbliższą placówką parafialną Kościoła Katolickiego. Zgłaszającym się zapewniona będzie pełna dyskrecja z zachowaniem tajemnicy spowiedzi-donosu... i nagroda pieniężna sponsorowana przez Zakon Redemptorystów. 
 

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 805
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1318
9
komentarze: 154 | wyświetlenia: 1085
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1943
9
komentarze: 618 | wyświetlenia: 1129
8
komentarze: 39 | wyświetlenia: 654
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1995
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1049
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 524
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 511
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 440
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104745
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1185728
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130764
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114448
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ,  15/02/2013

Nie boisz sie, ze ktos w to uwierzy ? :-))))

@palomita50: Podważasz "Aj kiu" czytelników? ;)))

  ,  15/02/2013

Uchowaj Boze ! Moze tylko swoje :-) Pierwszy raz zetknelam sie z naszym autorem czytajac jego artykul " Imperium milosci kontratakuje" i zglupialam. Nie bylo mnie dlugo na EIOBIE , a tu cos takiego :-) Po jakims czasie dopiero zajarzylam :-)

@palomita50: Admini pewnie mają teraz niezły ubaw... uganiając się za sugerowanymi linkami do sprawdzenia...;)

  eugen,  15/02/2013


youngcontrarian : psy szczekają a karawana jedzie dalej...
Więc jesteś karawaną i jedź dalej. Postaraj się udowodnic, moje spostrzeżenie - niektóre religie świata wręcz niwelują sens istnienia kobiet spychając je do roli najniższej w społeczeństwie - służące i prostytutki. Według moich obserwacji kobiety są po to stworzone przez Boga o aby tworzyc nowe życie i chronic życie. Wszystk ...  wyświetl więcej

@eugen:

Traktowanie przez rozne tradycje religijne 50% ludzkosci bylo i jest dla mnie wielka zagadka.
Nie zapominajmy, ze "chrzescijanskie" cywilizacje zachodnie (lacznie z USA) daly prawa wyborcze dopiero naszym prababkom czyli stosunkowo niedawno... O niektorych teokratycznych krajach islamskich nie warto nawet wspominac. Tam Panie maja problemy z uzyskaniem zwyklego prawa jazdy a

...  wyświetl więcej

  eugen,  15/02/2013


youngcontrarian : takiej analizy dotąd nikt nie prowadził ale w przypadku zagrożenia istnienia ludzi na Ziemi należy taką analizę przeprowadzic. To da pełen obraz o sensie istnienia niektórych religii, oraz jakiemu celowi one służą i zostały podporządkowane od chwili ich zawiązania - utworzenia. Zakładam, że wszelka oprawa wizualna religii jest celową zmyłką. Sensu należy szukac głębiej - w istnieniu życia ludzkiego na Ziemi i jego ochronie...

  Elba,  15/02/2013

Też chciałabym coś donieść, tylko nie wiem do kogo. Do Boga...? Chyba nie, bo on jako wszechwiedzący, wszystko wie. A że nie interweniuje, czyli nie wtrąca się, to po co mu w ogóle o czymkolwiek donosić...?
Religia i nauka są prostymi formami kontroli, stworzonymi przez elity na długo przed naszymi narodzinami w celu odebrania nam wolnej woli i wolności myślenia. Nasze umysły zostały schwyt ...  wyświetl więcej

  eugen,  15/02/2013

Elba, youngcontrarian: To jest to co wreście dostrzegliśmy- kobieta jako zło religijne czyli jako bluźniercza podstawa istnienie Świata ziemskiego. Jakie więc religie o szatańskich zamierzeniach unicestwienia rodzaju ludzkiego stworzonego przez przypadek decyzji szlachetnego Boga istnieją i mają się dobrze na Ziemi?
Działaj i pokazuj...

  Elba,  15/02/2013

@eugen: Masz rację. Przekręt z płcią męską jest jednym z tych najbardziej absurdalnych. Ani jeden mężczyzna sam się nie urodził. Każdy swoje narodziny zawdzięcza kobiecie, czyli proste jak cep, nie mógłby istnieć, gdyby nie kobieta - no chyba, że się sklonuje... ale najpierw musi go jakaś kobieta urodzić...
Oto niedźwiedzia wdzięczność...

  ulmed,  15/02/2013

@Elba: 100, ba 1000 000 % racji!

@ulmed: > 100, ba 1000 000 % racji! <

Ciekawe podejście, bo równie dobrze można powiedziec, że ani jedna kobieta samoistnie nie zaszła w ciążę. O pardon! Podobno był jeden taki przypadek, ale to było dawno, ...jakieś 2000 lat temu... :P

  Amicus,  15/02/2013

@Robert Molnar:E, nie tak znowu samoistnie ;) In vitro - wbrew pozorom - nie jest wynalazkiem współczesnej cywilizacji.

@Amicus: Chcesz powiedzieć, że Galilei, a dokładniej w miejscowości Nazaret, a jeszcze dokładniej w miejscowym szpitalu już znano tę technikę? To dlaczego jej nie opatentowali? :D

  Amicus,  15/02/2013

@Robert Molnar: Bo wtedy nie istniał jeszcze Urząd Patentowy ;)

@Amicus: To niech żałują! Mieliby wyłączność na kolejne "cuda". :)

  ulmed,  15/02/2013

@Robert Molnar: Muszę Cię zmartwić, bo dzieworództwo nie jest czymś niespotykanym w naturze. Niestety potrzebne jest jajo, facet mniej konieczny. :))
Jajo jest najważniejsze!

@ulmed: Tak, tak, ja tez oglądałem Sexmisję. :) Póki co, to ja muszę cię zmartwić : ( Oprócz patyczaków i innych żyjątek, Partenogeneza występuje tylko u kilku rodzajów jaszczurek. Niestety, człowiek - już lub jeszcze - nie jest na takim etapie rozwoju. :) .

@eugen:
Masz racje.
Zaczarowana religia to byla zawsze doskonala zabawa dla "duzych chlopcow".

Zauwazcie, ze nawet w Sredniowieczu "swieta" Inkwizycja palila na stosie "czarownice"... i czarne koty (niech mi jakis teolog wyjasni co te zwierzaki byly im winne?) ale nigdy... "czarownikow"...

  ulmed,  16/02/2013

@Robert Molnar: No, to dawaj, jakiś przykład u samczyka. :))

@ulmed: Proszę bardzo, z jedynej ludzkiej partenogenezy urodził się chłopczyk. :P

  ulmed,  16/02/2013

@Robert Molnar: Bez jaja? Chyba nie masz racji!

@ulmed: Jak to? Nie narodził się chłopczyk? Nie wierzę, zaprzeczasz boskiemu in vitro? :)

  ulmed,  16/02/2013

@Robert Molnar: Ja cały czas o jaju, bez jaja nie ma in vitro. Jajo jest podstawą wszystkiego, co się narodziło.

@ulmed: Nie prawda, Twoje trufle są bez jaj. Chyba się na nie skuszę. :)

  ulmed,  16/02/2013

@Robert Molnar: ależ proszę uprzejmie :))

  oculus,  16/02/2013

@ulmed: Kto urodził Adama i Ewę?

  eugen,  17/02/2013

@Elba: Czy od maleńkości nie wmawia się dziewczynkom, że są gorsze i przyzwyczaja się je do roli służcej pomimo, że są szybko zaradne a nawet pomagają braciszkowi się pozbierac kiedy się przewróci?
Chłopcy we wczesnej młodości to niedorajdy, beksy trzymające się spódnicy mamy, jakby byli opóźnieni w rozwoju umysłowym. Na siłę wmawia się im, że są przyszłymi panami, którym kobiety powinny us ...  wyświetl więcej

  Elba,  17/02/2013

@eugen: A więc po co się modlić, prosić, czy błagać...? Jak można brać i sięgać, jak po swoje - dziedziczne, wszystko to, co potrzebne jest nam do życia, przynależne z tytułu urodzenia się dzieckiem, a nie sługą Bożym... Każdy Ojciec inaczej obchodzi się ze swoim dzieckiem, a inaczej ze sługą - choćby najwierniejszym, bo dziedzicem jest tylko własne dziecię, zrodzone... :)

  Elba,  17/02/2013

@oculus: Idac Twoim tropem można by zadać jeszcze jeno pytanie retoryczne:
A z kim to dzieci Adama i Ewy (Kain, bo Abel został przez niego szybko wyeliminowany) miały swoje dzieci...? A może wtedy ludzkość inaczej się rozmnażała...?

  oculus,  17/02/2013

@Elba: Ja pytałem o Adama i Ewę a nie o Kaina.:)

  eugen,  17/02/2013

@Elba: Przekręcono odwieczne istniejące wokół nas prawa natury, zdeptano ważnośc tych co dają życie i je chronią, przekręcono sens modlitwy - to ci dopiero przekręt... i co jeszcze zauważymy?

  mugol  (www),  15/02/2013

yugocośtam!!!! Ta autokrytyka, to przejaw wyrzutów sumienia, co stawia Cię w jednym szeregu z antysemitami

  Amicus,  15/02/2013

@mugol: PLUS! Klasyczny komentarz klasycznego Świstaka :)

  eugen,  15/02/2013

@mugol: pomyśl o kobiecie która Ciebie urodziła, czy dla Niej Twoje istnienie miało jakiś sens jej miłości tworzenia Twojego życia? Czy nie jesteś jej coś winien? chociaż szacunek...

  swistak  (www),  15/02/2013

@Amicus: przyznaję, ze to bardzo zgrabny donos, Autor ma wprawę, bo pisuje je do Wyborczej

  Amicus,  15/02/2013

@swistak: Świstaku, nie gadaj tyle, tylko przywal mu Vassulą czy inną Valtortą, niech się zwinie z bólu cholerny Njujorczyk! :)
<<i jeszcze coś ci powiem na ucho, żeby nikt nie słyszał: lubię cię bardziej, niż myślisz ;) >>

Uprzejmie donoszę, że nie jestem kolaborantem. Jestem aktywnym członkiem (?!!!) homo-quasiateisto-liberalno-masońsko-njuejdżowsko-syjonistycznej jaczejki... :(( To w ramach osobistej ekspiacji...

  ulmed,  15/02/2013

@Janusz Dąbrowski: Słyszałeś jak w Izraelu krzyczeli na Radwańską - katolicka suka-.
jakeś taki zorganizowany to krzyknij analogiczne hasło, zmień tylko narodowość.
Sprawdzam :))))

  mugol  (www),  15/02/2013

@ulmed: tylko nie podpuszczaj do tego yugocostam, bo nam zlkiwidują eiobe!

  Amicus,  15/02/2013

@ulmed: A słyszałaś jak podczas tegorocznych ME w piłce kopanej nasi wspaniali, młodzi, "narodowi" chłopcy wołali do niebiałych zawodników "banan", "małpa" itp.? Słyszałaś czy nie? Sprawdzam! :)))

  swistak  (www),  15/02/2013

@Amicus: jak tam byłeś to pewnie chodziło o ciebie!!!

  Amicus,  15/02/2013

@swistak: Nadal cię lubię :)

  swistak  (www),  15/02/2013

@Amicus: ale czy mógłbyś sie postarac o taka reklamę jak ten cośtam

@swistak: Dla ciebie Świstaczku ...wszystko. Proszę, o to ona, nawet podpisana: http://z1.demoty.pl/fc4e0609ca(...)7fc9a46

  ulmed,  15/02/2013

@Amicus: Banan, małpa...To chyba nie jest nawet podobne, jeśli idzie o siłę działania. Prawie robi różnicę :))

  swistak  (www),  15/02/2013

@Robert Molnar: rozgryzłeś mój meldunek!

  oculus,  15/02/2013

@ulmed: w dzisiejszej interii oberwało się Sikorskiemu i Żydom. Komentarze mnie satysfakcjonują.

@Janusz Dąbrowski:
Januszu, juz dokonuje korekty i... przepraszam....
P.S.
Wydaje mi sie ze nad komentami przeszedl minusowy huragan "Sandy"...

@youngcontrarian: To nie był "Sandy", tylko "Kisiel-horda"! :)

@ulmed:
Ulko - nie słyszałem, aby ktoś tak krzyczał - nie byłem w tym czasie w Izraelu :). Natomiast słyszałem, ze ktoś słyszał. I jeśli to prawda z tymi wyzwiskami - to tylko jest to dowód, że chamskiej hołoty nigdzie nie brakuje, żaden naród nie jest od niej wolny. Jednocześnie oznacza to, że nie wszyscy Żydzi są beeee - podobnie jak nas, wszystkich Polaków, nie wolno oceniać po "wyczynac ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
Korekta dokonała się - nareszcie ktoś mnie usatysfakcjonował... :))

  ulmed,  16/02/2013

@mugol: Ja tylko o równoważności słów piszę. Nie można?

  ulmed,  16/02/2013

@oculus: Może wreszcie zaczniemy się szanować!
Na onecie, powiadasz!? Świat się kończy, czy co?

  oculus,  16/02/2013

@ulmed: Wczoraj czytałem na interii ale dzisiaj jest tego wiecej http://www.wprost.pl/ar/388287(...)anskie/

  ulmed,  16/02/2013

@Janusz Dąbrowski: Jeśli Polak wyzywa, to mówmy, że Polak wyzywa. Jeśli Żyd, to mówmy, że Żyd.
Jeśli Anglik kradnie, to mówmy, że Anglik ukradł, a nie, że u nas też kradną.
Skąd ta maniera, tam krzyczą Żydzi, a Ty od razu, u nas też krzyczą o bananach. Nie rozumiem tego samobiczowania polskiej skóry - my też jesteśmy (...).

@ulmed:
W tym właśnie jest problem - "NIE ROZUMIEM". Ulko - naprawdę? Bo nie sądzę...

@Janusz Dąbrowski: To samo, mówię i występuję pod własnym nazwiskiem,z otwartą przyłbicą

@Szymon Bachir:
Dobrze, że ponownie jesteś... :)

@Janusz Dąbrowski: Marsz ,marsz Dąbrowski...co ostało nam z tej Polski?Szacuneczek

  erase,  15/02/2013

Spawa jest prosta demokracja polega na tym że każdy mówi co chce a nie że większość dyktuje co jest dobre dla innych

@erase:
Czyzbys nawiazywal do wypowiedzi/aforyzmu lodzkiej uczennicy cytowanego na wstepie donosu?
Niby macie racje... ale nonsens pomnozony przez miliony - mimo wszystko - nadal pozostaje nonsensem...

  swistak  (www),  16/02/2013

@youngcontrarian: wzorem "wybiórczej", gdzie też pisujesz donosy na Polaków, organizujesz sondaże polityczne w gimnazjach i podstawówkach, Z tysiecy listów zawsze coś można wybrać, zwłaszcza to co pasuje, a nawet cytaty do humoru zeszytów.

  swistak  (www),  16/02/2013

@youngcontrarian: haneczka0129 i jeszcze Mariusz Godlewski. Mnożysz się na eioba w tempie takim, jak króliki w Australii, albo plaga szczurów na wysypisku !

Nie ma to jak poprawić sobie humor z rana :) W takim razie i ja donoszę, odnośnie cytatów z początku artykułu:
1. że w Polsce demokracja jest niedemokratyczna.
2. że w szkołach uczą religii opartej na kłamstwie.
3. że cheścijanizm jest religią gnębiącą inne wyznania (światopoglądy), a zatem jest religią zła.
Donoszę, że większość społeczeństwa o tym wie i ma to głęboko w d......

  ulmed,  16/02/2013

@Mariusz Godlewski: Nie donoś, nie donoś, bo to bardzo brzydko. W szkole byłeś pewnie skarżypytą.

  swistak  (www),  16/02/2013

@youngcontrarian: haneczka0129 i jeszcze Mariusz Godlewski. Mnożysz się na eioba w tempie geometrycznym, jak króliki w Australii, albo plaga szczurów na wysypisku !

  mugol  (www),  16/02/2013

@swistak: Mógłbyś sobie zmienić nick na "Mariusz Dąbrowski", a nikt by z ciebie nie kpił ze strachu przed adminem!

  eugen,  16/02/2013

@mugol: Mugolku odważne oświadczenie , nawet teraz mi Twoja "mordka" przypadła do gustu...

@swistak:

Artykuł '' Donos'' jest super ! {Poprawiłeś mi nastrój , uwielbiam Twoje poczucie humoru . Też Cie lubię . Przesyłam całuski :))

Grunt to rąbać prosto w oczy,koli,boli prawda, katolik jej i krytyki nie znosi, nienawidzi-artykuł satyra na czasie i niepodważalny,proszę o jeszcze, dumny jestem-że w tych szeregach figuruje moje tatarskie nazwisko z rodowodem okreslonym pieczołowicie w tym artykule ,pozdrawiam

  mugol  (www),  17/02/2013

@Szymon Bachir: Jest dowcip o gejach, Tatarzynie i Kozaku. Gwałcił Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma, po prostu ścisnął pośladki...

@mugol: Czy tylko na takie obelgi stać,kiepskim jesteś sługusem czarnych namiestników boga,
,na przeszkolenie do o.Rydzyka biegiem marsz! po olej do głowy!

  mojra  (www),  17/02/2013

@Szymon Bachir: Zraniono twoja tatarska dumę narodową a właściwie to du...

  eugen,  17/02/2013

@mojra: Uważaj , dla mnie Tatar zawsze kojarzy się z dumą, trwałością zasad wpojonych przez przodków, zaradnością, szczególną szlachetnością innej religii niż katolicka oraz wewnętrzną siłą.
U Tatara szabla przodka to więcej niż jakieś tam istnienie, to jest u nich wręcz talizman świadczący o ich dumie i odwadze. A Ty czym możesz się pochwalic , tylko swoim przemijajacym bez celu istnieniem? obrażaniem narodowości innej niż jest Twoja?

  mojra  (www),  17/02/2013

@eugen: chodzi ci o śmierdzące, siekane szablą przodka stare mięso ?

  eugen,  17/02/2013

@mojra: każda narodowość ma swoje zwyczaje i rytuały jak również może mieć różne religie - taka jest Polska.
Nigdy nie będziesz wiedział co jesz z podanych mięs, czym było karmione i podrasowane. Mało kogo jest teraz stać na swoją hodowlę. Stare mięso w wyrobach ? a jakie kupisz do 10 zł kilo posiekane w wyrobie?

  mojra  (www),  18/02/2013

@eugen: wykryto na zachodzie. że tatar to mieszanina z woła, starej kobyły i osła i

  eugen,  18/02/2013

@mojra: swego czsu była dyskusja na temat Żydów (Teresa R.) i tam dano komentarz o rasach ludzi zamieszkujących Polskę, genotypy - to jest dosłownie tygielek. Czystej rasy nie znaleziono - wszystko to zlepki z uwidocznieniem przewagi. W pewnych kręgach dokonuje się badania swoich genów aby określic kim się tak naprawdę jest. Prawo "pierwszej nocy" opierało się na uzdrowieniu genów. Pan, np. Hrabia ...  wyświetl więcej

  oculus,  18/02/2013

@eugen: Czy mozesz powiedzieć coś więcej na temat tego testu, jakieś konkrety?

  eugen,  18/02/2013

@oculus: Oczywiście, bardzo trudno jest teraz kupic- uzyskac składniki (są absolutnie nie toksyczne a wręcz naprawiają uszkodzone DNA). Efekt jest szokujący no i to bardzo a bardzo prościutki ale inteligentny test, jak wszystko co w naturze. Ja bym testował Posłów i Senatorow , nie wspominając o Ministach i Hierar... no może, ale mając zapewnioną na stałe osobistą obstawę.

  oculus,  18/02/2013

@eugen: miało być więcej, no rozumiesz.:)

  eugen,  18/02/2013

@oculus: Receptura -wymaga sterylności, trzeba wręcz zmusic (kasa) podbieracza komponentów z natury (są trzy nierozłączne jak Trójca) do ich wybiórczego w czasie pozyskania i wstępnego dokładnego oczyszczenia. Resztę wykonujesz w swoim małym laboratorium. Dokładnie po 3-4 tygodniach tester (względnie naprawiacz DNA) jest gotowy.
Przedawkowanie jest wręcz nie możliwe, no może nadmierna ale n ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  18/02/2013

To, jak będzie wyglądała Polska, zdecyduje i decyduje Jezus Chrystus Król. To ma być kraina wiecznych łowów gdzie bedą brzęczały miododajne pszczółki, a my będziemy łowić motyle. Do naszego stylu życia przyłączy się reszta Europy i świata. Musimy tylko wytrwać w wierze, adoracji i miłości Przenajświetszej Trójcy i skarbnicy wszelkich łask Królowej Nieba, Przenajswiętszej Maryji Dziewicy (...) więc ...  wyświetl więcej

  ,  18/02/2013

@swistak: "Kochaj blizniego swego jak siebie samego" - znasz to ?

  Amicus,  18/02/2013

@palomita50: Zna, ale nie stosuje ;)

@Amicus:
CYTUJE: "Zna, ale nie stosuje ;)"
--------------------------------------------------------------------
Zapewne podobnie jest u niego z metodami antykoncepcyjnymi....

  eugen,  18/02/2013

Zaproponujmy Swistakowi określenie swojego genotypu , może wtenczas podniesie przyłbicę "św Jerzego"
i poda swoje prawdziwe imię.
Swistak - nie przystoi "rycerzowi Chrystusa Króla" miec nie rodowe miano.

  Amicus,  18/02/2013

@eugen: Marmota marmota też nie brzmi najlepiej, choć trochę jakby poważniej ;)

  swistak  (www),  18/02/2013

@Amicus: lepiej niż ja, zadowolą was chłopcy z klubu "Ostryga". Potańcujecie se, tylko idąc tam załózcie skórę.

  eugen,  18/02/2013

@swistak: aleś trafił kulą o płot , przed wejściem nie zapomnij zdjąc koloratkę.
Może daj już spokój z "gierkami" - z Twoich wypowiedzi i tekstów wyłania się obraz "zakutego fanatyka".
Nic na siłę, a wiecej zdobędziesz. Zmiany nazwy Polska na Królewstwo Chrystusa nawet nie proponuj, wywołasz rewolucję, która zmiecie wszystko w co tak mocno wierzysz.
Swoją drogą, masz Swój cel życia - szcześc Boże Twojej drodze ale poluzuj i troszkę humoru.

  Elba,  18/02/2013

@swistak: No i kto by pomyślał ...? http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=318208691579741&set=a.187313811335897.52205.100001718387491&type=1&theater

  swistak  (www),  18/02/2013

@Elba: Znudziło ci się bieganie ze Strażnicą po domach ?

  Elba,  18/02/2013

@swistak: Ze strażakami się nie kumpluję, wystarczy mi bieganie z papierami do je ZUS-a...?

  swistak  (www),  18/02/2013

@Elba: Króla jeZUSa. Też biegałem i mam emerytureczkę

Niezwykle zręcznie napisany donos. Dobra szkoła - język oficjalny, formalny, okraszony "eleganckim" sarkazmem. Ja też takie czasami piszę - ostatnio tu w Anglii, wskazując na błędy organizacyjne w Tesco.

Ale tak w głębi ducha myślę, że za tym wszystkim stoi grawitacja, pomiędzy " racjonalizmem a (NDE) teizmem. A jeśli grawitacja - to przyciaganie i miłość i ... zasmażka.

  wiesio,  19/02/2013

@gwizdek:
:-))))))

  wiesio,  19/02/2013

Contrarian,człowieku,kto pisze donosy na samego siebie? :-))))))))

@wiesio:
Swistak twierdzi, ze to podswiadome wyrzuty sumienia...

  hussair  (www),  19/02/2013

Winnych powiesić!!
;)

  wiesio,  20/02/2013

@hussair:
Ty chyba zwariowałeś. Ty też jesteś na liście!
Co tu jest grane? Jakiś klub samobójców czy co? :-(((((((((((

  Gamka  (www),  20/02/2013

Uprzejmie donoszę, że autor tego Donosu tj. youngcontrarian :) zwinął moje serduszka ♥ i wstawił do artykułu ! i to bez pisemnej zgody i nie umieścił mnie na w/w liście donosicieli !
No ja rozumiem autora, że zapomniał, bom ostatnio gościem na Eiobie :-) ale w końcu autora moje ♥ serduszka do czegoś zobowiązują ♥♥♥ no a lista to lista :D
Donoszę wszem i wobec na ♠ Youngcontrariana ♠
☺Gamka ♥

@Gamka:
Szanowna... przepraszam zyczliwa donosicielko.
Postulaty zawarte w Twoim donosie zostaly juz uwzglednione.

  Gamka  (www),  20/02/2013

@youngcontrarian: :( a ♥ to gdzie :(( ♥
donos to donos ! :) oddaj ♥ w tekście!
( przecież to o zwiniecie ♥ to był żart :(

  Gamka  (www),  20/02/2013

@youngcontrarian: a wiesz, ze Cie lubię ♥

@Gamka:
Wiem ... o czym swiadczy kolor serc, ktore wlasnie wstawilem.... :-)

  Gamka  (www),  20/02/2013

@youngcontrarian: ;))) .....dziękuję ......

Gamko, po raz kolejny uwzglednie Twoje postulaty...

  Gamka  (www),  20/02/2013

@youngcontrarian: :)))) ...widzę, że mas słabość do eiobowego motylka Gamki ♥

  eugen,  20/02/2013

@Gamka: I to podobno kobieta - Obroniłaś rycerską szarżą youngcontrarian -ina. W pewnym senie, w swoim cyklu artykułów przedstawił podsumowanie jednej z religii i jej Przywódcę. Tym razem to był przywódca z charyzmą, niezmiernie inteligentny i znający wszystkie zapiski ,których wiernym nigdy nie będą udostępnione - po co mieszac maluczkim w ich "główkach". Tytuł artykułu jest zapewnie zakończeniem ...  wyświetl więcej

  Gamka  (www),  20/02/2013

@eugen: Nie podobno...ale kobieta z krwi i kości, .... Eugenie Ciebie też lubię :) i przykro mi, że czytam o Twoim zniknięciu z Eioby :(
Nie musisz zazdrościć Youngcontrarianowi ;-)bo dusza motylka należy wyłącznie do najbliższych ;-))) a Motylek Gamka ma swoje przekonania, i nikt i nic nie może tego zmienić !
Pozdrawiam ciepło ♥ Ciebie Eugenie i dziękuję za wiele mądrych rad i słów ...  wyświetl więcej

  eugen,  21/02/2013

@Gamka: Dziękuję Motylku - mały ruch skrzydełek w Japoni a trzęsienie w Watykanie... Ruszam w drogę , mam nadzieję, że zrealizuję kolejny etap moich planów.

@Gamka:

"Perhaps one day, sometime in the future, without any reason, without warning, You will feel lonely. Then think of me. And I will come in your dream." - Exupery

  Gamka  (www),  25/02/2013

@youngcontrarian:
..."Do not follow me, because I do not know how to drive. Do not walk ahead of me, because I can not keep up behind you. Just go with me and be my friend ..".... >Albert Camus<
Dziękuję Youngcontrarian ... będą tu z Tobą i z Wami Wszystkimi ... myślami i sercem ... i moim mottem od zawsze i od mojego pojawienia się na Eiobie :-)
"Friends are angels who lift us up when our wings forget how to fly ... >Antoine de Saint-Exupéry<Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska