Login lub e-mail Hasło   

Kto atakuje kościół ten atakuje Polskę

to co w strukturach demokratycznych jest normalne, w feudalnych rodzi szok i przerażenie
Wyświetlenia: 5.435 Zamieszczono 10/03/2013

Kto atakuje Kościół, ten atakuje Polskę - oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński w Sosnowcu. Nawiązał do rządowych planów m.in. zmian w Funduszu Kościelnym, które uznał za atak na podstawy funkcjonowania Kościoła.  Zaznaczył też, że nie są to pierwsze tego typu działania w Polsce. - W 1991 roku różne elementy czerwone, liberalne rozpoczęły atak na Kościół, atak bardzo ostry, niekiedy bardzo brutalny - dodał.


Kościół jest atakowany. I to atakowany zewsząd. A ataki te są:

bezpardonowe,
obrzydliwe,
bestialskie,
okropne,
ostre,
zawzięte,
zmasowane,
nienawistne,
zażarte,
wściekłe,
brutalne,
bezprecedensowe,
nagminne,
obraźliwe,

Kto za tym stoi:

Żydy, masony, lewacy, żydokomuniści i zwykli komuniści, pedały, lesbije, lemingi, Niemce i telewizja TVN.

" Podczas kolędy wchodzę do mieszkania. Tam staruszka, staruszek, duży telewizor i patrzę, a oni oglądają telewizję TVN i głupieją, no głupieją" - ojciec Tadeusz.

To materiał na scenariusz filmu grozy. Staruszkowie włączają telewizor, a tam TVN, a potem napięcie tylko rośnie. Gorączkowo szukają pilota. Wreszcie jest. Usiłują przełączyć się na telewizję Trwam, pilot zawodzi. To sprawa wrednego wnuczka, który wyciągnął baterie. Dostają zawału i schodzą z tego świata, obciążeni śmiertelnym grzechem oglądania niewłaściwych treści nie doznają zbawienia.


Co jest atakiem (tu wstaw przymiotnik z listy powyżej):
 
- brak twojej zgody ze stanowiskiem Watykanu w sprawie in-vitro, aborcji, homoseksualizmu i ateizmu.
- krytyczny stosunek do ojca zawsze dyrektora, Tadeusza Rydzyka, jego  RM i TV TRWAM.
- krytyczny stosunek do nauki religii w szkole.
- polemika z katolickimi mediami tzw. „niezależnymi”.
- jakiejkolwiek krytyka Kościoła Katolickiego lub jego stosunku do przeciwników światopoglądowych.
- jakichkolwiek nawiązanie do pedofilii i homoseksualizmu w Kościele Katolickim.
- w przypadku wskazania komukolwiek z kręgu Kościoła Katolickiego lub katolickich mediów jakichkolwiek przejawów
nietolerancji i ksenofobii.
- polemika na temat dogmatów religijnych.
- jakiekolwiek zastrzeżenia w stosunku do komisji majątkowej.
- jakakolwiek polemika z katolickimi dziennikarzami, np. panem Terlikowskim.
- domaganie się przejrzystości finansów kościelnych.


Pamiętaj jeśli ulegasz w/w atakom, nie przeciwstawiasz się im, to nie jesteś "prawdziwym Polakiem"  Jesteś Żydem, masonem, żydokomunistą, pedałem, lesbiją, lemingiem. Nie jesteś nawet człowiekiem. Za tym wszystkim stoi szatan.

Co nie jest atakiem na kościół:.

- krytyka księdza Kazimierza Sowy, ks. Mieczysława Puzewicza, ks. Józefa Tischnera, ks. Adama Bonieckiego,  ks. biskupa Życińskiego, od czasu do czasu można też  walnąć w ks. biskupa Pieronka
- krytyka Tygodnika Powszechnego
- krytyka kanału Religia TV

Tutaj krytyka jest nie tylko dopuszczalna, ale nawet wskazana.

W telewizji poseł wspomina o FAKCIE, iż Kościół Katolicki w przypadku odkrycia pedofilii w swoich szeregach, nie informował odpowiednich władz, tylko bawił się w ukrywanie i przenoszenie delikwentów do innych parafii.

Mamy bezpardonowy ATAK na Kościół Katolicki!

Homoseksualiści z Włoch, po wypowiedzi Benedykta XVI, iż są grzeszni i nie zdolni do prawdziwej miłości protestują.

Mamy bestialski ATAK na Papieża!

Redaktorzy z mediów katolickich wypisują na temat homoseksualistów i ateistów  różne niewybredne indektywy i używają sobie porównując ich do nazistów, komunistów, czy wmawiając im różnego rodzaju zaburzenia psychiczne, które powinni leczyć. Oburzeni ateiści i homoseksualiści odpowiadają, że są to brednie…

Mamy zmasowany ATAK na katolickie media.

Ksiądz podczas mszy, potępia każdego kto ma czelność nie zgadzać się z nauczaniem Kościoła Katolickiego w KAŻDEJ kwestii. Ma do tego prawo, ale każdy podejmujący polemikę, nie zgadzający się z jego stanowiskiem…

ATAKUJE księdza i Kościół Katolicki!

Pytasz gdzie podziały się pieniądze zbierane na ratowanie stoczni gdańskiej, toż to  ATAK na ojca zawsze dyrektora i KK.

Telewizja pokazuje wypadek spowodowany przez pijanego biskupa (współczuję temu człowiekowi i uważam, że w tej sytuacji zachował się bardzo przyzwoicie).

Toż to ATAK na kościół. Po co pokazywać takie rzeczy.

Te ataki doprowadziły do takich absurdów, iż pan poseł Andrzej Jaworski pisał o atakach i dyskryminacji katolików, nawet wtedy, gdy PL LOT odwołało loty do Rzymu!  

Jedynym prawem pozostaje nam pokorne milczenie i przyzwolenie na wszystko, gdyż jesteśmy przecież grzesznikami i nieświadomymi swego zagubienia owieczkami. Mamy cierpliwie milczeć , czekać i modlić się, a być może i na nas kiedyś spłynie łaska wiary i zaczniemy widzieć ten ogrom wspaniałości Kościoła Katolickiego, księży, papieża i wszystkich innych związanych i podążających za jego nauczaniem. Może zauważymy wreszcie tę nieomylność i prawo do orzekania co dla maluczkich jest dobre, a co złe.

Każda próba, jakiejkolwiek polemiki, niezgody, podjęcia konwersacji, będzie traktowana jako ATAK i należy te ataki zwalczać z całą stanowczością. Dyskusja, wątpliwości czy zastrzeżenia nie są wskazane, są grzeszne.

Proboszcz z Szonowa Walenty Kozioł w woj. opolskim podczas pogrzebu powiedział o zmarłej:

"jakie życie, taka śmierć", "z kim poprzestajesz, takim się stajesz""nie znała boga, była alkoholiczką" , a jej rodzinę porównał do serialowej rodziny Kiepskich. Żałobnicy w czasie mszy wychodzili z kościoła .

Nie podoba ci się takie zachowanie? Wychodzisz z kościoła. Atakujesz kościół. Oni mają prawo pouczać.

Ks. dr Piotr Siołkowski proboszcz z Czernikowa na stronie internetowej parafii pisał:

”9 października podczas wyborów na terenie naszej parafii 207 osób oddało głos na Ruch Palikota, czyli m.in. na homoseksualistę, antyklerykała, zmienioną tożsamość płci, wojujących z Kościołem, naszą wiarą i religią. Nie wierzę w to, że te 207 osób to są tylko ateiści, jehowici. Niestety, to są tzw. katolicy. Mówię o tym, bo uważam, że te osoby to są wrzody na ciele, jakim jest Parafia – każda, nie tylko nasza. Żeby uzdrowić ciało, wrzody trzeba usunąć. A już wiemy, jakie to ugrupowanie, na które ci pseudokatolicy oddali głos: usunąć krzyż z Sejmu, sal lekcyjnych, szpitalnych; wyrzucić religię ze szkoły, pozwolić w Polsce na związki „pedalskie” (homoseksualiści i lesbijki)”

To nie jest odosobniony przypadek, kiedy "duszpasterze" zmieniają się w politruków, optujących za jedną "słuszną partią polityczną", namaszczając przyszłych posłów, senatorów, wójtów i burmistrzów. Głosowanie na nieprawidłową partię polityczną powinno zostać uznane za grzech śmiertelny. Po wyborach powinniśmy iść do obowiązkowej spowiedzi.

Drodzy ojczulkowie jeżeli chce się uczestniczyć w  życiu politycznym, to z całym dobrodziejstwem inwentarza i najlepiej z otwartą przyłbicą. Bez tych pełnych obłudy deklaracjach o neutralności politycznej. Nawet dzieci wiedzą która partia jest tą dobrą.

Można wejść na ring, ale nie wypada potem beczeć i marudzić, że oberwało się w dziób.

Tego typu polityczne działania kleru świadczą o jego bezradności w pracy duszpasterskiej. Ze swoimi argumentami coraz słabiej trafiają do serc i umysłów wiernych, a wtedy trzeba zrobić to za pomocą zakazów i nakazów prawnych głosami namaszczonych polityków. Celem ostatecznym będzie zastąpienie konstytucji biblią, a na czele dotychczasowego Trybunału Konstytucyjnego stanie ojciec zawsze dyrektor. Panowie w purpurowych sukienkach, w XXI wieku nie można jednocześnie pieprzyć  o godności człowieka, kazać się całować po łapach i mówić o swojej "służebnej" roli. To przestaje być  normalne i moralne. 

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1571
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3335
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1117
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3015
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2720
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1599
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2136
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3719
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 632
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 895
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2133
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2214
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Hamiltonie, grauluje tekstu. Swietne i zarazem szokujace przyklady z polskich realiow.

Wprawdzie badania opinii publicznej nadal wskazuja przewage PO... jedna mala potyczka pana Tuska przed lub w czasie wyborow moze wszystko diametralnie zmienic... A co bedzie potem.. moze to co opisalem w swoim ubieglorocznym satyrycznym tekscie:

"Po wygraniu najbliższych wyborów siły katolicko-na

...  wyświetl więcej

  Remter,  10/03/2013

Obłudna gra zarówno kościoła , który za darmo jeszcze nic nie uczynił .. jak i partii , która siłą pragnie wejść do rządu .. a w tym wszystkim dzieją się rzeczy wręcz karygodne .. zarówno ze strony parlamentu jak i rządu .. Na dzisiaj Rzeczpospolita nierządem stoi i nie ma takiej siły autorytarnej , która mogłaby tych fircyków postawić do rozliczenia ..

  Elba,  10/03/2013

Każdy ma rację i jednocześnie myli się... Zupełnie jak z tym kotem Schredingera, każdy wybór kwantowy prowadzi do "rozszczepienia" naszych światów i niczego nie jesteśmy pewni, dopóki nie zajrzymy do pudła z kotem lub bardziej z Pandorą.
Już sam zamiar dokonania pomiaru (oceny) nie jest zdarzeniem zdefiniowanym obiektywnie.
Dla zewnętrznego obserwatora otwarcie pudełka może być opisa ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/03/2013

@Elba:
Niutonowski opis naszej rzeczywistości nie zdaje egzaminu w badaniu cząstek elementarnych, należało stworzyć nowe narzędzia. Wynika to m.in. z faktu, że najmniejszy przyrząd badawczy w sposób istotny zakłóca badane obiekty. Jednak zastosowanie metod badawczych typowych dla fizyki kwantowej do opisu naszej rzeczywistości, w tym socjologii byłoby równie karkołomne. Celem artykułu jest ...  wyświetl więcej

  Elba,  10/03/2013

@Hamilton Starszy: Polskie partie nacjonalistyczne, a raczej konserwatywno-nacjonalistyczne, budują na bazie chrześcijaństwa. No bo niby na czym innym mają budować, skoro Rzecz Pospolita właśnie na tym została zbudowana ... Mamy greckie podejście do prawdy (istnieje prawda obiektywna) - łacińskie prawo (posłusznemu nie dzieje się krzywda) - moralność chrześcijańską ... Takie są fakty!
Inną ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  10/03/2013

Hamiltonie! Mówisz partia a myślisz Lenin. Atak na partie to atak na bóstwo Lenina a za to kara śmierci. Dzis atak ma Kosciół, to nie atak na stowarzyszenie pedofili tylko na Boga! Jak ktoś lubi sie kopać z koniem to jego sprawa ale grozi mu śmierć duszy i wieczne potępienie. Pierzesz lemingom mózgi jak wykładowca WUMLu czyli tak jak to robił Wyższy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu, Widać, że nauka nie poszła w las, bo powraca w wybiórczej i na eioba!

@mojra: >> Hamiltonie! Mówisz partia a myślisz Lenin. <<

Twierdzisz, że wiesz lepiej co myślą inni? A skąd ta wiedza? Przeczytałaś w czarodziejskiej szklanej kuli, czy miałaś objawienie?
Napisałaś też: "Dzis atak ma Kosciół, to nie atak na stowarzyszenie pedofili tylko na Boga!"

Toż to sama prawda. Dziś - to kościół atakuje, wszystko i wszystkich, nawet boga. ALE

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  10/03/2013

@swistak: Więc, bzykaj sobie dopóty, dopóki packa ciebie nie sięga! :)))

  Hamilton,  10/03/2013

@mojro:
Całkowicie się z tobą zgadzam, chociaż nie kończyłem WUML-u. Mój poziom umysłowy i możliwości poznawcze były zbyt niskie. Analogii jest znacznie więcej niż się wydaje.

Komuniści mieli 97 procentowe poparcie
Kościół ma 97 procent wyznawców
Komuniści likwidowali swych przeciwników w gułagach
Kościół na stosach
Komuniści mieli urząd kontroli prasy i

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  10/03/2013
  Hamilton,  10/03/2013

@swistak:
"Współpraca ze Związkiem Radzieckim gwarantem naszych sukcesów i bezpieczeństw." Brzmiało podobnie. Z frazesami się nie polemizuje.

  swistak  (www),  10/03/2013

@swistak:
Świstaku - i Ty mówisz o BZYKANIU?!!! A fuj! Nooo.... Chyba, że chodzi wyłącznie o akt prokreacji - pojedynczy, bez nieskromnych myśli, takie bezmyślowe i prawie bezczuciowe bara-bara.

  Hamilton,  10/03/2013

@swistak:
Jesteś typową ofiarą indoktrynacji. Elba pisze nie bez słuszności o kocie Schredingera. To prawo jaśniej sformuował marszałek Piłsudzki. "Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją". Ty tak nałykałeś się tych swoich "jedynie słusznych" poglądów, że nawet taka prawda do ciebie nie dociera. Jeśli ktoś myśli inaczej, musi brać za to srebrniki. Aby ci było łatwiej ułożyć to w twoich ciasnych szufladkach powiem ci, że tych srebrników jest 30, albo 666. Wybierz co wolisz.

Dzięki Bogu - są jednak prawdziwi Polacy, którzy z niewiarygodnym poświęceniem, narażając się na ośmieszanie (nie mylić ze śmiesznością!), opluwanie, obryzganie błotem itp. itd. bronią swoimi bohaterskimi piersiami znanych, powszechnie uznanych wartości i jedynie słusznych zasad - własnych zasad, co zrozumiałe. A dlaczego skarżą? Bo chodzi o skojarzenia. A Polak kojarzy. No, może nie każdy, ale PR ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  10/03/2013

@swistak:
Oj, Świstaku, Świstaku... Pomieszało Ci się już wszystko dokumentnie. Pojmuję, ze wg Ciebie KK - to Bóg?

  swistak  (www),  10/03/2013

@swistak:
Pokaż mi choć jeden cytat z Biblii potwierdzający twoje słowa. Zacytuj mi choć jedną wzmiankę o Kościele Katolickim, a nie Kościele jako wspólnocie ludzi wierzących w Boga i żyjących wg jego zasad. Nie z kościelnych encyklik czy katechizmów, ale z Biblii, która jest ponoć Słowem Bożym. Czekam.

  Remter,  10/03/2013

Patrzę na te wypowiedzi .. i aż zapragnęłam aby nasz kraj powrócił do nazwy własnej jaką posiadał i przekreślił raz na zawsze jarzmo chrześcijańskie narzucone siłą i pod dyktat Rzymu , czyli cywilizacji nam obcej bo łacińskiej ..

  swistak  (www),  10/03/2013
  Remter,  10/03/2013

@swistak: Piekło to Ty nam ze swoją watahą na tym portalu ukazałeś .. szczególnie w ohydnych komentarzach kierowanych do tych, którzy tworzą ten portal .. Zapytuję się ; czy jesteś trollem , którego nasłano do ubliżania każdemu .. kto nie uznaje instytucji KRK za swoją własną .. Zapominasz o jednym ; iż w NT nie ma już Żyda ani Greka .. lub katolika czy też chrześcijanina , muzułmanina , itd ..

  swistak  (www),  10/03/2013
  Elba,  10/03/2013

@Teresa Rembielińska: Nie brakuje tu płatnych pachołków KRK, partii, rządu, obcych wywiadów (np. hasbara)... Wszak bezrobocie mamy duże, więc żadna praca nie hańbi...! http://demotywatory.pl/4067876

  swistak  (www),  10/03/2013

A propos premiera Kaczyńskiego...

"Do żołnierza pilnującego wejścia do kancelarii premiera podchodzi staruszek i prosi:
- Panie oficerze, ja tak bardzo chciałbym się widzieć z premierem Kaczyńskim...
- Proszę pana - tłumaczy wojak. - Jarosław Kaczyński nie jest już Premierem
- No tak. Dziękuję - mówi staruszek i odchodzi. następnego dnia sytuacja się powtarza

-

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  10/03/2013

Gratuluję i proszę o jeszcze

To wyjaśnijcie mi w końcu, jak to było z tym Jagiełłą, a potem z Kazimierzem Jagiellończykiem. Bo z wypowiedzi współczesnych patriotów wynika, że oni z Polską walczyli. Nie rozumiem. Jakaś wojna domowa była czy jak? Przecież Krzyżacy cały czas mieli błogosławieństwo Kościoła, więc atak na Krzyżaków to atak na Kościół, a atak na Kościół to atak na Polskę. A ja głupi cały czas myślałem, że to nasi b ...  wyświetl więcej

  Amicus,  11/03/2013

@pasjonatpl: "Przecież Krzyżacy cały czas mieli błogosławieństwo Kościoła, więc atak na Krzyżaków to atak na Kościół, a atak na Kościół to atak na Polskę. "
Krótko, prosto i logicznie, ale obawiam się, że do zakutych fanatycznych łbów nawet taka "oczywista oczywistość" nie dotrze ;)

Boże broń przed proroctwem z twego epilogu;)

@Skalny Kwiat: Amen:)

"Można wejść na ring, ale nie wypada potem beczeć i marudzić, że oberwało się w dziób."
Można opowiadać bajki, ale nie wypada się dziwić ,że ludzie kiedyś wydorośleją.

  mojra  (www),  12/03/2013

Po wejściu Polski do UE spełni sie marzenie JP II o ponownej ewangelizacji i nawróceniu jewropejsów gotowych ze strachu o życie przyjąc Islam!

  wiesio,  13/03/2013

Super art! Czapki z głów, mistrzu.

Niezłe, zabawne i trafne w wielu miejscach. Wszędzie się tacy trafią. Nie wiedzą że powinni milczeć gdy nie mają nic wartościowego do powiedzenia. Ot tałtajstwo.

Człowiek rodzi się, żyje i umiera najczęściej "śpiąc" w błogiej nieświadomości.
Zasady odróżniają nas od zwierząt, a etyka chrześcijańska jest idealnym modelem społecznym.
Wiadomo model modelem, a ludzie to świnie są i wszystko z czasem przekręcą.

Ateizm i ta niby wolność skłania się do rozpasania. Najpierw siłowe promowanie homoseksualizmu, po drodze eutanazja, aborcja. Aktu

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  28/05/2013

@wookasz: Coś ci się popieprzyło. 18 lutego 1386 roku Jadwiga i Jagiełło uroczyście zawarli związek małżeński w katedrze na Wawelu. Jadwiga miała 12 lat. Wszystko zgodnie z ówczesnym prawem kanonicznym. To właśnie "bandyckie" władze laickie poniosły wiek kontaktów seksualnych do poziomu 15 lat, a małżeństwa do 18 i 21. Nie znam żadnego dokumentu ONZ preferującego pedofilię i zoofilię, natomiast je ...  wyświetl więcej

Do listy ataków na KK dodałbym jeszcze domaganie się konstytucyjnie gwarantowanej równości wyznań. W jej ramach między innymi tego, żeby każda religia była uprawiana przez jej wiernych kosztem własnym, a nie kosztem wyznawców innych religii i niewierzących.
Katolicy, to złodzieje, i to jest fakt obiektywny, wszak rękami swojego kleru i skorumpowanego z nim wyznaniowego, naruszającego Konsty ...  wyświetl więcej

Szkoda, że głos na artykuł można oddać tylko jeden raz.

Powinno być tak: politycy swoją drogą, Kościół swoją drogą i każdy z nas swoją drogą.

@marcelbcaa: własną drogą za własne pieniądze.

  Tekmata11  (www),  26/10/2013

Wiara TAK, polityka NIE :)

  Dje0mbaa  (www),  30/10/2013

Ciekawe kiedy KK sie zawali?

@Dje0mbaa: Kiedy ludzie zmądrzeją w ostatnim bastionie katolicyzmu, czyli w naszym pięknym słowiańskim kraju ;)

Dlaczego wciąż niektórzy mają pretensje do Kościoła?

@da0mbakas:
No wlasnie. Nareszcie glos 90% Polakow na tym portalu.
Daombakasie, wierzacy Rodacy,
Czy wyobrażacie sobie życie bez skromnych sług bożych, którzy kosztem wielu wyrzeczeń; w nędzy, głodzie i chłodzie przez wieki wiedli Was przez morze ognia, krwi i łez?

acia i siostry, spróbujcie sobie uzmysłowić apokaliptyczne konsekwencje barbarzynskiej amputacji duchowie

...  wyświetl więcej

@da0mbakas: Jeśli ojciec z Torunia i jego ferajna chcą rozdawać polityczne karty muszą się liczyć z polityczną oceną. W tym tyle kościoła, wiary i Boga co kot napłakał.

@youngcontrarian:
TAK;)

  ka0rwi0nka  (www),  18/11/2013

Jak myślicie, kiedy KK sie zawali?

Artykuł powyższy doskonałym przykładem "rzeczywistości medialnej " Kościoła katolickiego...
Ktoś powinien stosować go jako encyklopedyczny przykład efektu "pralni umysłów" wraz z większością poniższych komentarzy oczywiście. Piękna prawie esencja...

...i powyższych komentarzy :-)

Świetny tekst. Szkoda, że tak nas (Polaków) ten kościół dzieli i oddala od siebie...

  mohika1on  (www),  18/04/2014

Dlaczego wciąż niektórzy mają pretensje do KK?

@mohika1on: z tego samego powodu dla którego kościół rości sobie prawo do władzy świeckiej wbrew konkordatowi, który jest umową o rozdziale państwa i kościoła.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska