Login lub e-mail Hasło   

Mieszkania na wynajem – czy warto?

Mieszkania na wynajem – czy warto?„Nie wierzę w emeryturę z ZUS-u” – te słowa Waldemara Pawlaka zawierają istotną prawdę – emerytura jest czymś, w co można wierzyć lub nie.
Wyświetlenia: 671 Zamieszczono 31/03/2013

Mieszkania na wynajem – czy warto?

„Nie wierzę w emeryturę z ZUS-u” – te słowa Waldemara Pawlaka zawierają istotną prawdę – emerytura jest czymś, w co można wierzyć lub nie. Nie jest ani dotykalna, ani mierzalna, ani przewidywalna, można ją jedynie szacować i w nią … wierzyć. Co dziwne, mimo tego, że staje się zjawiskiem pokrewnym fatamorganie, bardzo wielu ludzi właśnie o nią opiera swoje plany na przyszłość.

Wicepremier Pawlak w emeryturę nie wierzy i dlatego opiera swoją przyszłość o dobre relacje z dziećmi i oszczędności. Co jednak z tymi, którzy nie chcą obciążać dzieci, nie zarabiają rządowych pensji i naprawdę z trudem wiążą ze sobą przysłowiowe końce? Czy ograniczanie i tak skromnych wydatków jest jedynym wyjściem?

A gdyby tak … ktoś dopłacał do naszej przyszłej emerytury dodatkowe 1000 zł? Brzmi nierealnie? A jednak jest możliwe! Wystarczy w wieku 30-40 lat kupić na kredyt mieszkanie i przez lata pracy spłacać go z czynszu, by po osiągnięciu wieku emerytalnego (lub nawet wcześniej) cieszyć się z dodatku do pensji lub emerytury o tej wartości. W dodatku ochronionego przed inflacją lepiej niż nasze oszczędności na koncie w ZUS-ie!

Dlaczego warto?

Wynajmowanie mieszkania jest prostym, intuicyjnie zrozumiałym modelem biznesu. Każdy z nas gdzieś mieszka, znamy potrzeby najemcy. Dobrze kupione mieszkanie zapewnia stabilny dochód na długie lata, łączy zyski ze wzrostu wartości z bieżącym przypływem pieniężnym. Każdy może znaleźć dla siebie różne inwestycje i rozmaicie je uzasadniać.

Moje najważniejsze powody, dla których inwestuję w mieszkania to:

KONTROLA - Mam pełną kontrolę nad tą inwestycją. Mogę zrobić remont, zmienić sposób reklamy, obniżyć lub podnieść czynsz.
OKAZJE - mogę kupić mieszkanie w okazyjnej cenie. Złoto ani akcje nie dają mi takiej szansy.
PODATKI - Inwestycje w mieszkania są najniżej opodatkowane – nie muszę płacić podatku Belki od otrzymywanego czynszu. W niektórych przypadkach przez wiele lat mogę w pełni legalnie unikać płacenia podatku.
SPADEK - Mieszkanie zostawię w spadku swoim dzieciom.
LUDZIE – wynajmowanie mieszkania jest okazją do spotykania młodych i energicznych ludzi, którzy przyjechali do Krakowa na studia lub do pracy, zmieniają swoje życie, są pełni energii.

Przekonaj się sam i zacznij inwestować w nieruchomości.

szkolenia ---> www.biznestube.pl 

Podobne artykuły


7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1758
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 74301
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 648470
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 15237
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21687
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40620
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17529
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13202
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53409
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22805
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 18256
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23410
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska