Login lub e-mail Hasło   

„Ja chcę skurwić naród polski”

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://marucha.wordpress.com/2013/04/04/(...)e-31737
„Ja chcę skurwić naród polski” to słowa Żyda Urbana przy zakładaniu tygodnika NIE – jako credo polityczno ideowe.
Wyświetlenia: 988 Zamieszczono 04/04/2013

Kształtowanie pożądanych postaw społecznych i wzorców osobowych to wielkie zadanie i odpowiedzialność rządu, rządzących, partii politycznych, mediów, organizacji społecznych, liderów, elit… w trosce o dobro państwa, kraju, narodu, obywateli.

Ponieważ rządzą ci, co rządzą – to jest tak jak jest. I nie jest tak jak być powinno. Oni realizują swoje cele – zniszczenia Polski, polskości, kraju, narodu, każdego z osobna.

To wojna trwająca już od dawna. Ta wojna jest jest zaplanowana i prowadzona konsekwentnie już od dawna. Propaganda jest jednym z najważniejszych broni tej współczesnej „Niewidzialnej Wojny”.

„Ja chcę skurwić naród polski” to słowa Żyda Urbana przy zakładaniu tygodnika NIE – jako credo polityczno ideowe. Wulgaryzacja języka, norm społecznych, postępuje w niewiarygodnym tempie – to tylko 20-30 lat to tylko jedno pokolenie.

To samo robi Żyd Michnik w swoich mediach – finansowanych ze „zgniłego zachodu”. „Opozycja Demokratyczna” przez USAid i National Endowment for Democracy (NED). Złupili potem Polskę w ramach – złodziejskiej prywatyzacji, transformacji ustrojowej w zaprowadzaniu tej Demon-Kracji.

To również fenomen Bęgowskiego–Grodzkiej, mającej zniszczyć tkankę moralną narodu, zastąpić ideologię marksizmu–leninizmu nowa ideologią homoseksualizmu – perwersji i nihilizmu. Ciekawe kto finansował te kosztowne operacje zmiany płci i kto finansuje kampanie medialne?

85% prasy i mediów w Polsce jest w rękach niemieckich. [A dokładniej: żydowsko-niemieckich - admin]

To wszystko zabiegi żydogermanizmu i żydomasonerii odwiecznych wrogów Polski mających na celu zniszczyć Polskę.

* Szerzenie zgorszenia społecznego * Działania przeciwko porządkowi społecznemu – norma społecznym i moralności * Działania mające na celu osłabić moralność, patriotyzm, obronność kraju – podobnie jak narkotyki osłabiają wartość bojowa armii.

To są wszystko czyny karalne w świetle obowiązującego prawa.

To ta sama metoda, jak rzucanie ulotek do żołnierzy w czasie Rewolucji Bolszewickiej, aby się poddali, nie walczyli po stronie „ krwiopijców i wyzyskiwaczy” i przeszli na stronę Armii Czerwonej pod komendę światłych żydobolszewików walczących o sprawiedliwość społeczną (dla siebie oczywiście)

Propaganda żydogermańska MA OLBRZYMIĄ SIŁĘ OGŁUPIANIA. Propaganda jest bronią silniejsza niż karabiny i czołgi. Służy wyłącznie do tworzenia zastępów propagandzistów, a ci mają coraz to większe oddziaływanie. To proces obliczony na lata. Jest to agresja przeciw państwu, przeciw jego obywatelom, celem, której jest zniewolenie, podbój i grabież. Jest to akt AGRESJI przeciw państwu – trzeba ogłosić stan wojny z Agresorem.

Warto podać kilka przykładów i jakie są skutki tak prowadzonej wojny.

W czasie wojny w Jugosławii 1991 r. miedzy Chorwacją a Serbią uruchomiono „Eagel Project. Ok. 1000 Agentów CIA i niemieckiej BND (Bundes Dienst) pracowało nad tym projektem. Polegało to na tym, ze wyławiano lub pisano negatywne artykuły o Serbach. Było to „dorabianiem mordy” Serbom. Posądzono Serbów, broniących swojego kraju, o wszelkie możliwe zbrodnie. W efekcie wszystkie hotele nad pięknym Adriatykiem zmieniły właściciela – stały się własnością Niemców. I na tym ten biznes polega.

Inny przykład to „wojna o opium” w 1846r., kiedy to Imperium Brytyjskie chciało podbić Chiny. Anglicy przemycali tonami opium do Chin. Spowodowało to utratę zdolności bojowej armii Chińskiej. Cesarz chiński zorientował się w tej podłym podstępie i zabronił dystrybucji opium w Chinach Anglii nie udało się podbić Chin.

A u nas w Polsce zdradzieckie rządy, najwyraźniej skorumpowane przez wrogów Polski, postępując zgodnie z zaleceniami swoich Panów, jak najbardziej NIE zwalczają narkotyków. Wraz z przemianami „demokratycznymi” zaczął się problem narkotyków, którego za komuny nie było.

Matka Polka

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1284
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 789
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1616
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1013
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2042
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1418
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 450
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 842
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 791
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 504
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1524
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2126
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1025
 
Autor
Dodał do zasobów: mojra
Artykuł

Powiązane tematy

  Remter,  04/04/2013

Naród , który zatracił swoją suwerenność - nie jest narodem tylko pomiotem.. To jest walka bogów, kto ma media - ma wszystko .. Urban to świetny obserwator .. skurwić można jedynie kogoś , kto tego chce .. a jak się spojrzy na moralność medialnego przekazu, to króluje Sodoma i Gomora. Ktoś taki, jak Urban, który potrafił złożyć Nazistom donos na własnych rodziców - Demon w ludzkiej skórze - ma rad ...  wyświetl więcej

  ykes,  04/04/2013

Nasz kraj to niezwykle istotny gracz na arenie międzynarodowej. Próbujemy zatajać to wszystko co się u nas dzieje, dlatego trzeba działalności szpiegów z zewnątrz, aby informowały prosty lud o bieżących wydarzeniach. Sorry Mojra, ale kimkolwiek jest Marucha, jest najgorszym z możliwych wyborów na źródło światopoglądu. I cała twoja młodość psu w d..., tylko dlatego że zawracasz sobie głowę marnymi teoriami spiskowymi.
A Urbana czytać lubię, bo jęzor ma cięty i uśmiechnąć się można.

I co, udało mu się?

  ulmed,  04/04/2013

Jak widać.

Polacy sami kurwią na przestrzeni dziejów zawdzięczając głownie swoim wodzom,wladzy i przewodniej sile narodu -kościółkowi,ą Urbanowi do pięt poniektórzy nie dorośli,to prawda, Polacy z wartosciami katolickimi krytyki o sobie i prawdy nie lubią,a intencje autora stoją murem w jej obronie,każdy ma wolność słowa puki co w Polsce,a monopol na prawdę tylko kosciol i jego partyjni przydupasy

  mojra  (www),  06/04/2013

@Szymon Bachir: teraz wiem skąd czerpiesz natchnienie! Czytasz swojego idola i NIENAWIDZiSZ to co Polskie, pewnie patrząc w lustro nie widzisz tam Polaka, bo byś się poderżnął przy goleniu!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska