Login lub e-mail Hasło   

Nieeezależni Obserwatorzy: - Mamy nowego Rektora !

Wybory Rektora zawsze wzbudzają duże zainteresowanie kadry naukowej.
Wyświetlenia: 1.472 Zamieszczono 05/04/2013
div>
 
...
 
Siedzieliśmy w Stołówce Uniwersyteckiej.
Pinkel Hrumpiggs znalazł jakieś drobniaki i postawił wszystkim herbatę bez cytryny.

 -        Kto wygra wybory na stanowisko Rektora? Jak myślicie ? – zagaiła Foolly Smallfish.

-        Jak dobrze wiesz, to po co się pytasz? – Sunia była w fatalnym humorze. Dało się zauważyć od razu.

-        Foolly tylko tak, żeby o czymś porozmawiać. –  wtrąciłem.

-        Jak wie, to niech powie. – ciężko będzie. Sunia idzie na całość.

-         Dziś jest siedemnasty, a wybory będą dwudziestego drugiego. Foolly. Wyniki wyborów muszą być już dawno ustalone. – Pinkel rozpoczął w pojednawczym tonie.

Nie lubię tego. Pinkel podrywa. Równo. Wszystkie dziewczyny. Coś okropnego. !!!

-         Dr Firedaag zrezygnował z kandydowania. Cały  Uniwersytet o tym gada.

-        Słyszałem, że Posen też zrezygnuje i kandydować będzie prof. Żaro Dagg z Wydziału Stosunków. – Udało mi się rozluźnić ciężką atmosferę, przez wtrącenie najnowszego dowcipu o Bliźniakach.

-        Tak właśnie będzie, ale opozycja wystawi prof. Borsukiewsky’ego i prof. Borsukiewsky zostanie wybrany zdecydowaną większością głosów. – Ogłosiła triumfalnie Foolly mocno ściszając głos.

W tym momencie przysiadł się do nas mgr Duddek z Wydziału Historycznego.

-        Przepraszam. Czy Panie i  Panowie Profesorowie rozmawiacie o Wyborach Rektora, które mają odbyć się w przyszłym tygodniu?

Obrzydzenia, z jakim Sunia spojrzała na mgr Duddek, nie da się opisać słowami, ze względu na brak adekwatnych słów w słowniku jakiegokolwiek języka.

-        Tak, właśnie zastanawialiśmy się : co teraz będzie po rezygnacji doktora Firedaag'a? Czy pana, panie magistrze, też interesują takie sprawy??? – dr Smallfish jest genialna. Zawsze mówiłem !!!

-        Myślałem, że Pani Profesor coś wie na temat, kto będzie kontrkandydatem profesora Dagg'a...mmm – Magistra zatkało. – Pani Profesor jest Kierownikiem  Zakładu Szyfrowania u prof. Rykansky’ego. Myślałem, że Pani Profesor  wie wszystko...  – Duddek wił się jak...

To, że wszystko wie, to nie znaczy, że mówi takim palantom, jak magister Duddek. Foolly ustawiła sobie target i za chwilę wciśnie magistra w podłogę. Nawet Sunia uśmiechnęła się znacząco.

-        Panie magistrze; Były kiedyś dwa bardzo rozindyczone Indyki. Jeden chciał drugiemu dołożyć i drugi chciał pierwszemu dop*******ć. Uzbroili się w hakownice pełne haków. Niech magister wyobrazi sobie, że jeden i drugi (nie wiedząc o sobie wzajemnie) zgłosili się do prof. Rykansky’ego o poradę przed przystąpieniem do ostatecznej bitwy. Profesor obu skierował do mnie. Jednego umówiłam na rano, a drugiego na popołudnie. Obydwu kazałam pokazać haki.

Rudy Indor powiedział, że wie na pewno, iż Indor Pstrokaty jest chory na wstydliwą chorobę, która to choroba, gdy tylko znajoma Wiewiórka opowie o niej w mediach, skompromituje całkowicie Pstrokatego Indora.

Pstrokaty Indor powiedział, że córka Rudego Indora pracuje w Szpitalu dla Kotów, w którym leczą się również inne zwierzęta chore na Kocią Chorobę, i  taż że córka nielegalnie przekazuje  tatusiowi informacje objęte tajemnicą lekarską.

Następnego dnia zaproponowałam  Komisarycznemu Zarządowi Związku Indorów Amerykańskich,  żeby  do udziału w Święcie Dziękczynienia wytypował Białego Indora.

Dla pana, panie magistrze Historii wszystko powinno być jasne.

Zawsze mówiłem, że Foolly Smallfish to jest KLASA.

Zawsze mówiłem.

 

Dr Cat Mrucuss

...

Podobne artykuły


18
komentarze: 14 | wyświetlenia: 6120
28
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1937
24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2428
22
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5355
22
komentarze: 41 | wyświetlenia: 2455
12
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1042
9
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1643
30
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4868
22
komentarze: 19 | wyświetlenia: 6794
24
komentarze: 20 | wyświetlenia: 8532
72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 109750
71
komentarze: 34 | wyświetlenia: 10914
23
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4008
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska