Login lub e-mail Hasło   

To jest wojna Izraela z Koreą Północną

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://marucha.wordpress.com/2013/04/07/(...)e-31813
Korea Północna nie uznała Izraela za kraj i głośno potępia traktowanie wygnanych Palestyńczyków.
Wyświetlenia: 877 Zamieszczono 07/04/2013

Zobaczmy na tytuły w „polskiej” prasie:

Gazeta Wyborcza: „Korea Północna: Atak na USA zatwierdzony. USA: Kolejna prowokacja, która zwiększy izolację”

Dziennik.pl: „Koreę Północną trzeba traktować jak Andersa Breivika”

Rzeczpospolita: „Armia Korei Północnej „zatwierdziła” atak nuklearny na USA”

Itepe itede. Widać kto rządzi polskimi mediami.

A prawda jest zupełnie inna.

wiadomo, USA jest izraelskim wasalem, nie ukrywają tego nawet żydowscy liderzy – w 2001 roku Ariel Sharon powiedział: „Za każdym razem gdy coś robimy, mówicie mi, że Amerykanie zrobią to lub tamto. Chcę powiedzieć jasno: nie obawiajcie się amerykańskiej presji na Izrael. My żydzi kontrolujemy USA i Amerykanie o tym wiedzą. http://rense.com/general45/sharonsinfamouscomment.htm

Czy można mieć wątpliwości, że to co się dzieje w rzekomym konflikcie Korei Północnej z USA nie jest wynikiem presji Izraela? Jak się okazuje, Izrael ma wystarczająco mocne powody by nienawidzić Koreę Północną.

W artykule „Tajna wojna Izraela z Koreą Północną” http://www.tomatobubble.com/israel_northkorea.html przypomniano kilka ważnych faktów, o których nie dowiemy się ze ścierwomediów.

  • Korea Północna nie uznała Izraela za kraj i głośno potępia traktowanie wygnanych Palestyńczyków.
  • Wspomaga zaawansowaną technologią wojskową kraje arabskie, które są na liście wrogów Izraela.
  • W 2007 Izraelskie lotnictwo zbombardowało syryjskie laboratorium wojskowe zabijając 10 koreańskich naukowców.
  • Są doniesienia o tym, że Korea Połnocna zaopatrzyła niektóre kraje arabskie w broń jądrową.
  • Zatopienie torpedą południowo-koreańskiego statku w 2010 roku, co o mało nie wywołało konfliktu wojennego pomiędzy obiema Koreami, było operacją fałszywej flagi Izraela, który posiada niemieckie supernowoczesne łodzie podwodne. Południowo-koreańskie śledztwo wykazało, że torpeda była właśnie produkcji niemieckiej!
  • Syjonistyczny Hollywood promuje wojnę z Północną Koreą już od kilku lat. Np. film „Czerwony Świt”, który zrealizowano w 2010, a wypuszczono w 2012, opisuje totalnie absurdalną inwazję Korei Północnej na USA.

W wojnie z Koreą Północną, syjoniści używają więc amerykańskiego wasala, kóremu z kolei służy Korea Południowa, aby za wszelką cenę wszcząć tam wojnę. Lider północnokoreański być może ma na sumieniu wiele rzeczy, ale na pewno nie jest samobójcą. Podobnie eskalowane były konflikty z Irakiem, Libią czy Syrią, ale tym razem dla syjonistów nie będzie to jednak lekka przeprawa – zarówno Chiny, jak i Rosja nie będą się biernie przyglądać zbrodniczym działaniom syjonistów w tym regionie.

Kurt Nimmo widzi konflikt koreański w jeszcze szerszej perspektywie. W artykule „Globalna elita przygotowuje nową wojnę koreańską tak, by wybuchła w tym samym czasie, co ekonomiczna implozja” (http://www.infowars.com/global-elite-preparing-new-korean-war-to-coincide-with-economic-implosion/) Nimmo twierdzi, że Rezerwa Federalna przygotowuje upadek ekonomii po to by wprowadzić autorytarne rządy globalne. Potrzebny jest jednak pretekst, a może być nim właśnie wojna z Koreą. Wybuch nowej bańki spowodowanej masowym dodrukowywaniem pieniędzym, tzw. quantative easing, jest pewny, a nastąpi już niedługo. Spowoduje on nową serię „pomocy” dla banków, tzw. bail-outów, oraz zanik resztek ekonomicznego wzrostu.

Banksterzy zawsze używają depresji w inicjowaniu wojen, nie tylko dlatego że wojna jest sposobem na wzbogacenie kompleksu militarno–przemysłowego, ale przede wszystkim dla konsolidacji majątku i władzy. Wojna jest także sposobem na przymus do posłuszeństwa wobec ludności, a w USA w warunkach pokojowych jest to bardzo trudne, gdyż Amerykanie są uzbrojeni.

Szkoda, że Nimmo nie dodaje, kim są ludzie z Rezerwy Federalnej i tzw. „globalna elita” i komu służą. Widać, że te media „alternatywne” też mają swoich panów…

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1295
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 795
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1426
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2074
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1625
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1025
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 511
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2139
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 458
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1007
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1034
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1531
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 803
 
Autor
Dodał do zasobów: mojra
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  07/04/2013

Naturalnie obydwa kraje łączą tysiące powiązań ekonomicznych i kulturowych.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska