Login lub e-mail Hasło   

Dzień urodzenia!

Przychodząc na świat mamy odgórnie dany tzw.posag urodzeniowy. Składa się na to dzień, miesiąc i rok urodzenia. Wszystkie czynniki są bardzo ważne i mają ogromny wpływ na...
Wyświetlenia: 2.819 Zamieszczono 17/04/2013

Przychodząc na świat mamy odgórnie dany tzw.posag urodzeniowy. Składa się na to dzień, miesiąc i rok urodzenia. Wszystkie czynniki są bardzo ważne i mają ogromny wpływ na nasze życie. Są ludzie co mają szeroko pojęte - SZCZĘŚCIE i gwiazdy im sprzyjają oraz tacy co ich gwiazda urodzinowa nieco przyblakła i czego dwa razy nie zrobią to i raz nie mają. W dużym stopniu zależy to od dnia przyjścia na świat i tak urodzeni w:

Poniedziałek - temu dniu tygodnia patronuje księżyc, czyli żywioł - woda. Mają niesamowicie rozwiniętą intuicję. Postępują często wbrew zdrowemu rozsądkowi, ale dobrze na tym wychodzą. Sa to ludzie gotowi zawsze i wszędzie nieść pomoc innym, są bardzo wrażliwi i niestety podatni na zranienie, potrafią wtedy zamknąć się w swojej skorupie i być niedostępnym dla nikogo. Towarzyszy im upór i są pracowici, ale też szybko się poddają, jeżeli coś im nie wychodzi. Mają wybujałą wyobraźnię a księżyc obdarza ich talentami artystycznymi.

Wtorek - dzień Marsa; ludzie wojowniczy i gniewni, nie zapominają wyrządzonych im krzywd, są uparci i wyznaczają sobie konkretne cele. Mają skłonności do działań spontanicznych a często i brawurowych. Są inteligentni ponad przeciętną, pomysłowi, spostrzegawczy i potrafią błyskawicznie reagować w ekstremalnych sytuacjach.
W uczuciach też nie lubią się z nikim dzielić, są podejrzliwi i skłonni do mitomanii.

Środa - dzień Merkurego, ludzie weseli, energiczni i wypośrodkowani. Głodni wiedzy, nowości na każdym etapie życia.
Merkury jest bardzo wszechstronny i dlatego obdarza urodzonych w środę wieloma zaletami, talentami, choć uposaża ich też w smykałkę do interesów, często cwaniactwa i przekupstwa.
Ugodowi i przyjacielscy ale kochając bywają zaborczy. Są zawsze tam gdzie coś się dzieje i żyją w wiecznym pośpiechu.  Mają zdolności adaptacyjne i potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji.
 
Czwartek - dzień Jowisza, ludzie wytrwali i mądrzy. Są odpowiedzialni, nie należą do gawędziarzy i marudów, cenią sobie precyzję i konkrety. Oszczędni w słowach ale za to ich czyny mówią same za siebie. Dzięki uporowi wychodzą nawet z pozornie beznadziejnych sytuacji, przeważnie ludzie sukcesu.
U uczuciach brzydzą się kłamstwem nie lubią zmian partnerów, wolą stabilne uporządkowane życie. Mają trzeźwość umysłu i wielkie pokłady życiowej rozwagi.
 
Piątek - dzień Wenus, czyli ludzi artystów, kruchych i zagubionych, często nie akceptowanych przez otoczenie. Potrafią rozpłakać się na zawołanie, nad każdym się litują i widzą we wszystkich pokłady dobra, często poprzez to wykorzystywani i brani za naiwnych.
Kochają luksus i cenią sobie doznania zmysłowe, mężczyźni uchodzą za mistrzów alkowy a kobiety są bardzo wymagające. Miłość dla płci pięknej jest najważniejszą rzeczą na świecie, ludzie wierni i romantyczni. Często lubią otaczać się ludźmi którzy coś znaczą w życiu społecznym.
 
Sobota - dzień Saturna, ludzie którzy mają najmniej szczęścia w życiu. Realiści nie bujający w obłokach, często stawiani do odpowiedzi poprzez życiowe sytuacje. Nic im z przysłowiowego nie ba nie spada, o wszystko muszą walczyć i sobie zapracować. Trudniej im ułożyć sobie życie osobiste, nie szukają przygód i frywolności, cenią porządek i uczciwość, dla nich ognisko domowe jest najważniejsze!
Nie ryzykują, unikają eksperymentów i dwuznacznych sytuacji. Często nie przywiązują wagi do wyglądu.
 
Niedziela - dzień Słońca, mimo mało pochlebnych opinii są to ludzie mający najwięcej  farta w życiu, pogodni, optymistyczni i zakładający zawsze na - TAK! Tym samym wszystko im się udaje, nie mają porażek życiowych, spokojnie to o czym marzą osiągają, spotykają samych odpowiednich ludzi na swojej drodze, szczęście do późnych dni ich nie opuszcza!Są optymistami. W magiczny sposobów przyciągają okazje i sprzyjające sploty okoliczności. Są uparci, przebojowi i działają błyskawicznie. Mają silnie rozwinięty instynkt dominacji i kochają władzę.
 
Wymienione powyżej cechy są jednak składowymi numerologii i astrologii. Mogą być albo uwydatniane albo tłumione w zależności co ma silniejszy wpływ na daną osobowość!

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1305
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1049
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 968
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 735
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 756
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1015
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 552
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 418
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 850
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 397
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1359
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 960
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 616
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 536
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 440
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  hussair  (www),  17/04/2013

Do pioruna, zgadza mi się. :)

  *Karo*  (www),  17/04/2013

a jaki dzień, tak na marginesie;)

  hussair  (www),  17/04/2013

@*Karo*: Wstydzę się przyznać. ;)

Całe szczęście, że doczytałam do ostatniego zdania... Bo mnie się nie zgadza ;) Czytałam również o cechach ludzi urodzonych w poszczególne dni tygodnia i zgoła inaczej były te cechy przedstawiane...

Trochę się zgadza, bo tak jak napisałaś wpływ na nasze zycie ma wiecej elementów niż tylko data urodzenia. Np. Ja jestem dzieckiem ur. w czwartek czyli dzień Jowisza, a z kolei znak zodiaku Baran więc opiekunem jest Mars. Pasuje też do mnie opis jarzebiny w horoskopie drzew. życie i nasza osobowość czasem jest tak skomplikowana i na pozór posiada sprzeczne elementy które jednak tworzą harmonijną c ...  wyświetl więcej

  vivi91,  17/04/2013

Niedziela! Niedziela! Niedziela! :):)

@vivi91: Och, Ty szczęściaro! Jak byś urodziła się w poniedziałek, to byś dopiero wiedziłą co to znaczy wyć do Księżyca, od ciągle powtarzających się nieszczęść!

  vivi91,  17/04/2013

@gwizdek: oj Kochany, podzielę się z Tobą wszystkim! już sie nie smutkuj:)

@vivi91: OK, od dzisiaj po niedzieli jest ... niedziela, a potem wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i potem znowu podwójna niedziela. W ten sposób przez dwa dni bedę miał tyle słońca ile vivi91. Sprawiedliwość musi być na świecie!

@gwizdek: ... a czym się ze mną podzielisz?

  vivi91,  17/04/2013

@gwizdek: władzą, optymizmem i dominacją - pasuje?

  vivi91,  17/04/2013

@gwizdek: dobrze prawisz:)!

Aha! Wszystko się zgadza, urodziłem się w poniedziałek. Ale pech!

  Areva,  17/04/2013

Piątek się zgadza

  Elba,  18/04/2013

Niedziela też pasuje - słoneczności przesyłam :)

  elena  (www),  18/04/2013

zupełnie nie pasuje do mnie opis urodzonej we wtorek, nie jestem ani gniewna, ani waleczna a brawurowość jest mi obca :)

  hussair  (www),  20/04/2013

@elena: Rety, ten wtorek to jakaś katastrofa. :)

@elena: Bo to zależy również, o której godzinie - czy było to tuż przed środą, czy zaraz po poniedziałku. Sprawdź dni przylegające: w poniedziałek rodzą się durnowato smutni, a w środę durnowato weseli. Może masz coś z tego?

  elena  (www),  26/04/2013

@gwizdek: w połowie między poniedziałkiem a środą :)

  JA to ja,  18/04/2013

Oj, moje cechy najwidoczniej są tłumione. Nic się nie zgadza ;p

  hussair  (www),  20/04/2013

@JA to ja: Bo musisz zaśpiewać sobie tak...
http://www.youtube.com/watch?f(...)s6-nCNc
...i przestać się tłumić.
I wtedy sprawdź ponownie. ;)

@hussair: Zaśpiewałam. Nie pomogło, ale pewnie dlatego, że ja śpiewać nie umiem ;p

w moim przypadku - pudło :))

Skoro tylu się zgadzało ..dlaczego by i mnie się miało nie zgadzać?
W zasadzie pasuje, choć to może i z wiekiem ulegać może pewnym modyfikacjom, choćby na wskutek doświadczeń życiowych. Szkoda tylko że nie uległem jednej "zalecie" inaczej być może byłbym "ustawiony". :<Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska