Login lub e-mail Hasło   

Kosciol katolicki boi sie prawdy !

MOTTO: "Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań" Tadeusz Kościuszko
Wyświetlenia: 2.518 Zamieszczono 24/04/2013


 Właściwym antydotum przeciw chorobie o nazwie: Catolica-Idiotica (łacina) jest szczepionka o nazwie PRAWDA. Ta realna, obiektywna, oparta na faktach, informatywna, udowodniona, udokumentowana  przedstawiająca konkretne wydarzenia. Najlepiej te aktualne. Niestety, przedstawianie tylko faktów da wiele efektów ale nie wystarczy. Przykład: dziewczyna rodzi księdzu jego dziecko, on zamyka ją samą w pokoju, nakłada na uszy  słuchawki, aby nie słyszeć krzyków matki i dziecka. Przez te działania ksiądz uzyskuje upragniony efekt, dziecko umiera ! Ten fakt, to tylko 50% zła. Drugą połowę uzupełniają władze państwa! Bo prokurator umarza  dochodzenie karne przeciwko księdzu na podstawie zaświadczenia lekarza, które mówi, że rekacja księdza (czy jej brak) nie jest karalna, bo dziecko prawdopodobnie i tak by umarło (cytuję z pamięci). Zaświadczenie lekarza to jest "gdybanie" zgadywanka i przewidywanie przyszłości wnioskowane  na potrzeby katolickiego księdza. Władze powinny odebrać lekarzowi jego „legitymację służbowa„ czyli prawo do uprawiania zawodu. Zwykłemu Kowalskiemu lekarz takiego zaświadczenia nigdy by nie wydał. Kowalski ma obowiązek, przynajmniej moralny, odwieźć swoją partnerkę z bólami przedporodowymi do szpitala lub podjąć kroki aby bezpiecznie urodziła. Ksiądz takiego obowiązku nie ma, bo dziecka nie chciał. Władze takie wyjaśnienie zaakceptowały. Ksiądz katolicki żyje w Państwie Polskim na zasadach wyjątkowych, ponad prawem!  Reszty zła dokonał prokurator nieudacznik. Władze KK nagrodziły księdza za to, że niedopuścił do narodzenia bękarta, wysyłając go na Ukrainę, aby tam podrywał dziewczyny! Światli ludzie, którzy widzą "działalność" KK i zło, którego Kościół jest wylęgarnią powinni stworzyć organizację i forum, które będą pomagały tym, którym KK zrobił krzywdę. Obywatele, którzy potrzebują takiej pomocy pownni wiedzieć gdzie się o tą pomoc zwrócić. Osobny oddział tej organizacji powinnien zająć się sprawami krzywdzonych dzieci i młodzieży. Celem nadrzednym powinny być wysiłki w celu odsunięcia "duchowierców nadprzyrodzonych" od młodzieży szkolnej.  Szkody, które "nauki kościoła" wygłaszaja, a które są sprzeczne z resztą  realnego świata otaczającego młodych ludzi powoduje szkody i rozdwojenie jaźni  w wielu wypadkach na całe życie. Te wysiłki nie należy nazywać walką z Kościołem tylko, ujawnianiem prawdy o tej instytucji oraz wysiłki ratowania młodzieży przed zgubnym wpływem religii.
 

Osoba, która osobiście znała dwóch czeczeńskich morderców z Bostonu powiedziała: "to byli normalni i mili chlopcy, ale z czasem zaczęli się zmieniać, stawali się coraz bardziej religijni". Od siebie dodam, że kiedy osiągneli pełną świadomość religijną to zaczęli mordować. Naszym obowiązkiem jest uchronienie dzieci i młodzieży w Polsce od zgubnych wpływów religii. Zmierzajmy ku pozbawionemu strachów i duchów zdrowemu społeczeństwu poprzez mówienie PRAWDY o Kościele Katolickim!


Podobne artykuły


17
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1818
15
komentarze: 27 | wyświetlenia: 1202
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1099
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1215
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 718
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 579
13
komentarze: 32 | wyświetlenia: 820
13
komentarze: 45 | wyświetlenia: 1548
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 853
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 516
12
komentarze: 26 | wyświetlenia: 897
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 425
12
komentarze: 10 | wyświetlenia: 924
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 650
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 519
 
Autor
Artykuł  mojra  (www),  24/04/2013

@mojra:
@moira: Nie rzucam kamieniem w szkole. Nie przygotowuje koktajli.
a) Nawoluje, aby o kosciele katolickim glosic PRAWDE. Tak, jak Jezus nakazal !!
Prawdy boi sie ten, kto cos zdroznego ukrywa !
b) Opisany ksiadz i jego "czyn" to fakt.
Ksiadz katolicki przysiagl celibat, jak ta przysiega spelnia swoja role kiedy dziewczyna w ciazy?
c) Dobrze, ze to o ...  wyświetl więcej

Każda instytucja czerpiąca zyski z prania mózgów boi się ujawnienia prawdy. Ludzie mają wybór - tkwić w tej pralni albo z niej odejść i nie oddawać do niej mózgów swoich dzieci. Co do usunięcia religii ze szkół - jestem ZA. I jestem szczególnie za zakończeniem zmuszania mnie na płacenie za szkolne usługi kleru, tym bardziej, że moje dziecko z nich nie korzysta, bo zdaję sobie sprawę z ich wątpliwe ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  24/04/2013

@mojra: Ależ skąd, Mojro, to nie ten etap rozwoju... postęp cywilizacyjny w zdrowomyśleniu powinien być uwzględniany, tylko przerażający brak moralności przesłania ludziom branie z niego co dobre, a nie wszystko co podleci...

Zakrawarski, gratuluje kolejnego odwaznego artykulu. Poruszyles trudny i chyba nadal delikatny temat jak na Polske AD 2013.
Wydaje mi sie, ze masz bardzo interesujace spostrzezenia i analogie.
Zycze Ci powodzenia na Eiobie.

P.S.Jezeli mozesz uzupelnij polskie znaki diakrytyczne w tytule.

  mojra  (www),  24/04/2013

@youngcontrarian:
Dziekuje, nie mam klawiatury komputera z polskim alfabetem.
Nie jestem pewien, czy da sie zmienic litery w tytule artykulu na "polskie"

  Trebor,  12/05/2016

@Dyl Sowizdrzał: yntelygencie jak dajesz rady i chcesz się z kogoś ponabijać zrób to składnie i spójnie: " przede wszystkim przestań się onanizować - to jest aspołeczne, odkryj na nowo świat pachnący przygodą (często jednak mierzwą), zamiast pisać tu bzdety poszukaj na necie sobie jakiegoś analnego włamywacza, ktory co jakiś czas poprawi ci humor" - to radę masz taką by się onanizować czy się nie ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  25/04/2013

@mojra:

Wiara w sily duchowo-nadprzyrodzone, czyli w cos czego nie ma to najwiekszy bzdet !!!!!

@mojra:
Pisz swoje wlasne opinie, zdania, oceny, a nie pluj na innych, bo to tylko zle swiadczy o tobie !
Jesli jednak musisz pluc, to stan przed lustrem !!!!

  mojra  (www),  26/04/2013

@mojra:

Jak to po chrzescijansku?
Na milosc blizniego - mam nadzieje, ze ten wpis dostrzezony zostanie przez jednego z blisko 3500 oficjalnie zarejestrowanych przez antropologow i religioznawcow - bogow (nie chce obrazac politeistow) i.... Admina.

@mojra:
Rozumiem, ze TY zawierasz wiedze i wszelka informacje w hemoroidach.
Normalni ludzie maja to w glowach.
Pamietaj kiedy plujesz to stoj przed lustrem !!!

  eioba,  26/03/2017

@Dyl Sowizdrzał: masz płytkie myślenie dlatego metafor Biblii nigdy się nie domyślasz. Bierzesz wszystko dosłownie, więc tobie zapierdalac na innych a nie za innych myśleć.

@eioba: Wierzysz w to, ze jakas mistyczna istota stworzyla ogrom kosmosu ? Widzisz to mozliwe ?
Gdzie ta mistyczna osoba znajdowala sie zanim sama stworzyla swiat ?
Wierzysz w to, ze ta istota wyglada jak czlowiek mimo, ze nikt go nigdy nie widzial ?
Biblijne metafory moga byc ludzkiej wyobrazni mentalne potwory !
Nie mozesz wiedziec czy myslenie Dyla jest plytkie.
...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska