Login lub e-mail Hasło   

"Antysemityczna" arytmetyka strat żydowskich podczas II WŚ

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://marucha.wordpress.com/2013/04/25/(...)e-32253
Żydów w II Wojnie Światowej zginęło ok. 500,000. Gojów podczas II WŚ zginęło ok. 60 milionów. Stosunek 120:1
Wyświetlenia: 1.470 Zamieszczono 25/04/2013

W wyniku II WŚ zginęło ok. 8 milionów Polaków.  Polska utraciła w sumie ok. 12 milionów Polaków (zmiany granic, emigracja, wywózki do Niemiec i do Rosji) – czyli 33% swoich obywateli. Polskich Żydów podczas II wś zginęło ok. 200,000. Stosunek 40:1.

Większość Żydów uciekła do żydo-bolszewickiego ZSRR, aby potem wrócić z NKWD i UB i mordować Polaków.

II odcinek serii – Sowieci ewakuują Żydów – archiwum żydowskiej agencji prasowej JTA ujawnia, gdzie się “podziała” większość brakujących wybrańców. W 5 kolejnych doniesieniach agencji Jewish Telegraphic Agency (JTA) Żydzi własnymi słowami informują o losach “zaginionych i jakże cudownie odnalezionych wybrańców”.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/04/13/ii-odcinek-serii-sowieci-ewakuuja-zydow-archiwum-zydowskiej-agencji-prasowej-jta-ujawnia-gdzie-sie-podziala-wiekszosc-brakujacych-wybrancow

Głównym celem zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej byli Polacy, a nie Żydzi.

Największym wrogiem Żydów w Gettach byli sami Żydzi.

Hanna Arendt żydówka z Nowego Yorku twierdzi  w „ Eichmann w Jerozolimie”, że gdyby nie współpraca elit żydowskich – Judenratów – które sporządzały szczegółowe listy proskrypcyjne dla Niemców, Niemcy nigdy nie byliby w stanie tak skutecznie przeprowadzić akcji zagłady Żydów

To tyle o judenratach. Inne pole współpracy to dwie osobne instytucje Policja Żydowska i Żydowskie Gestapo – słynna trzynastka (ul Leszno 13). Warto wspomnieć również o brutalności policji żydowskiej w Gettach i przy wyłapywaniu Żydów. Jeśli policjant żydowski nie wypełnił dziennej normy odstawiania rodaków do transportu, potrafił zaprowadzić własna matkę lub siostrę, o czym pisze żydowska autorka, Hannah Arendt  w „Eichmann w Jerozolimie”.

Uciekinierów z Getta szukało najbardziej skutecznie Żydowskie Gestapo (Polskiego Gestapo nigdy nie było). Ginęła wtedy cala polska rodzina – matka, ojciec, dzieci i kuzyni wraz z jednym ukrywającym się Żydem.

Żydowscy gestapowcy i kolaboranci Gestapo w Warszawie: http://warszawa.getto.pl/index.php

Wyszukaj w bazie danych, po angielsku Gestapo agent (People),  po polsku Kolaboranci (Ludzie). Szukaj (trzynastka) (wydarzenia)

Inny przykład kolaboracji Żydów z Niemcami to Chaim Rumkowski – król Getta w Łodzi. Pomagał Niemcom w Łodzi w wywożeniu Żydów, aby wyjechać ostatnim transportem. Do Łodzi przybył w 1892 r. w ramach dużej fali emigracyjnej Żydów z obszaru … mu niechętnego, zwano go “Chaimem Groźnym” lub “królem Chaimem”. A gdy mówią: Litzmannstadt Ghetto, odpowiadam: To nie getto, to miasto pracy.

Powstanie w Getcie to opór zbrojny i akt zawodu i desperacji niedobitków Policji żydowskiej, wysługującej się Niemcom, którzy nie chcieli się pogodzić na wysłanie ich na zagładę w obozach koncentracyjnych jako ostatnich.

Powstanie Warszawskie to intryga Józefa Retingera – Żyd, masona szara eminencja i agenta syjonizmu, któremu udało się dotrzeć do Warszawy i namówić część dowództwa AK w Warszawie do powstania, wbrew stanowisku Rządu na Uchodźstwie w Londynie i wbrew dowództwu AK.

Józef Retinger był plastrem dla naczelnego wodza Władysława Sikorskiego i towarzyszył mu wszędzie, ale akurat nie w katastrofie na Gibraltarze.

W wyniku powstania zginęło 200, 000 Polaków; 200,000 cywilnej ludności Warszawy w obozie zagłady KL Warschau (zamordowanych przez Niemców – to nie był obóz pracy, to był obóz zagłady). KL Warschau był również wykorzystany przez po zakończeniu wojny przez żydowskie NKWD do wymordowania następnych 200 tysięcy Polaków.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1317
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 744
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 981
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1054
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1024
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 770
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 426
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 560
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 541
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 855
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1372
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 405
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 466
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 621
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 969
 
Autor
Dodał do zasobów: mojra
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  27/04/2013

"Żydów podczas II wś zginęło ok. 200,000." W większości pewnie sami się wymordowali mimo wysiłków administracji niemieckiej, która chcąc uniknąć rozlewu krwi wysyłała ich do takich kurortów jak Auschwitz, Treblinka, Majdanek i inne. Unikam wulgaryzmów, skomentuję to najłagodniej jak potrafię: weź ty mojro długi rozbieg i pierdolnij łbem o betonowy słupek, to cię natchnie i pozwoli napisać artykuł o tym jak niewdzięczni Żydzi mordowali faszystów.

  Amicus,  27/04/2013

@Hamilton Starszy: Moja - od jakiegoś czasu - absencja komentarzowa też wynika m.in. z tego, że unikam wulgaryzmów. Tak więc ostatni natłok takich i temu podobnych (nie zawsze w sensie tematycznym) artykułów i (odpowiednich) komentarzy sprawia, że częściej milczę, niż mówię/piszę. Co mi zresztą na zdrowie (psychiczne) wychodzi.
P.S. Bardzo ci dziękuję, za zwrot "pierdolnij głową w betonowy ...  wyświetl więcej

  Amicus,  27/04/2013

Errata do powyższego (mojego) komentarza:
Jest - głową.
Winno być - łbem.
;)

  Hamilton,  27/04/2013

@Amicus: mogę zostać dożywotnio zbanowany, ale nie wycofam się, bo uważam, że tego typu teksty urągają setkom tysięcy pomordowanym, kimkolwiek by oni nie byli. Najgorsze jest to, że te bzdury piszą osobnicy nawiedzeni przez orędzia, przesłania, proroctwa i inne pierdoły. Jeśli chodzi o głowę, to gdybym miał taką to bym na niej siedział. Łeb to właściwsze określenie.

  swistak  (www),  27/04/2013

@Hamilton Starszy: Jak dodamy tych co złapali, do tych co zagazowali i tych co skremowali i tych co się przez to nie urodzili to kreatywnym księgowym z Kongresu Żydów wychodzi coś 15 mln nie gojów.

  swistak  (www),  27/04/2013

@Amicus: W arcie są linki wyjaśniające gdzie wyparowali Żydzi dodani przez syjonistów do holokaustu! Wystarczy puknąć się łbem młotka w głowę!

  Amicus,  27/04/2013

@swistak: Jednych rajcują liczby, inni przejmują się KAŻDYM ludzkim cierpieniem. Ja - w swej "lemingowej" naiwności - należę do tej drugiej grupy. A ty, Świstaczku - w swej "chrześcijańskiej miłości" - do której?

  mojra  (www),  27/04/2013

@Hamilton Starszy: wpadnij sobie do Maruchy i tam komentuj! Link na górze arta.

  Hamilton,  27/04/2013

@swistak: zgadza się, ale jeśli ktoś pisze, że zginęło 200 tys. Żydów podczas II wojny światowej jest takim samym ikreatywnym idiotą.

  mojra  (www),  27/04/2013

@Amicus: Cierpienie uszlachetnia i oczyszcza grzeszną, obleśna i rozpustną duszę. Dlatego życzę Ci z okazji tego że jesteś, bo myślisz, jak najwięcej cierpienia i nieszczęść. Nie pożałujesz.

  Hamilton,  27/04/2013

@mojra: dodając art identyfikujesz się z jego treścią, tym samym bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego treść. Nie można rozpowszechniać kretyńskich treści i jednocześnie umywać ręce.

  mojra  (www),  27/04/2013

@Hamilton Starszy: To pierwsza próba uczciwego policzenia ofiar holokaustu do którego syjoniści dodali Żydów osiedlonych w ZSRR. Podaj swoje wyliczenie i porównaj z tym co głosi w propagandzie Izrael. Od razu staniesz się antysemitą i faszystą.

@mojra: uczciwa? 200 tys. ofiar wśród polskich Żydów? To już na wstępie dyskwalifikuje ten tekst. Dużo i szybko biegaj między betonowymi słupkami. To uszlachetnia.

@Hamilton Starszy: prawda potrafi wyprowadzić z równowagi, co?

  Hamilton,  27/04/2013

@Marek Klimczak: "Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją" - marszałek Piłsudski . O moją równowagę nie musisz się martwić.

  Hamilton,  28/04/2013

@swistak: Niemcy wywozili Żydów, a oni uciekali do USA (kajakami, czy wpław?), albo do Rosji Sowieckiej przez linię frontu z dziećmi i tobołkami. Swistak trzeba być chorym z nienawiści, albo mieć wyskrobany mózg żeby tak pieprzyć. Lepiej nie pukaj się po łbie, bo zostaniesz perkusistą.

  mojra  (www),  28/04/2013

@Hamilton Straszny: http://blogbiszopa.pl/2010/07/(...)letych/ Bogaci Żydzi pozbyli się balastu w postaci biednych Żydów, by dziś mieć pretekst do wyłudzania pieniędzy od "Polaków" rządzących naszym krajem.

  Hamilton,  28/04/2013

@mojra: jak zwykle zachwycasz intelektem. Żydzi wywołali wojnę, pozbyli się uboższych braci, a po 80 latach wyłudzają pieniądze. Genialny plan. Ile od ciebie wyłudzili?

  mojra  (www),  28/04/2013

@Hamilton Starszy: Straszny z ciebie ignorant. Może ci się rozjaśni jakim kajakiem pływali Żydzi http://eiba.pl/dt

  Hamilton,  28/04/2013

@mojra: królowo logiki, cesarzowo intelektu, w jednym artykule stawiasz tezę, że nie było pogromu Żydów, bo pouciekali za granicę, w innym opisujesz jak nieskuteczne były te ucieczki.

  mojra  (www),  29/04/2013

@Hamilton Starszy: Królu obłudy i ignorancji! Może byś coś czytał poza wyborczą i strażnicą

@mojra: nie wiedziałem, że muszę mieć twoją zgodę. To co czytam i oglądam jest wyłącznie moją sprawą i g... ci do tego.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska