Login lub e-mail Hasło   

Masz potencjał - naucz się go używać

W naukach szamańskich mówi się, że wszyscy ludzie mają taką samą naturę. Nie oznacza to, że są tym samym bytem. Nie jesteśmy częściami jednego bytu, ale bytami indywidualnymi.
Wyświetlenia: 894 Zamieszczono 10/06/2013

W naukach szamańskich mówi się, że wszyscy ludzie mają taką samą naturę. Nie oznacza to, że są tym samym bytem. Nie jesteśmy częściami jednego bytu, ale bytami indywidualnymi.

Każdy jest odrębny, wyjątkowy, o czym świadczą choćby nasz kod DNA czy odciski palców.

Podobnie każdy ma specjalny potencjał. Ma szczególne predyspozycje. Nigdy nie są one takie, jak u drugiej osoby - mogą być podobne, ale różnią się.

Dlatego nie chodzi o to, by kogoś kopiować, ale żeby żyć i rozwijać się na własny sposób.

Ten własny sposób jednak według szamanów powinien mieć pewne cechy.

Jedną z nich jest moc, obecność mocy w naszym życiu. Czy jesteś szamanem, uzdrowicielem, czy nie, powinieneś znać moc i dysponować mocą. Nie jest ona zarezerwowana tylko dla nielicznych. Wszyscy ją mamy. Wszyscy mamy manę. I wszyscy powinniśmy nauczyć się jej używać.

To jeden z warunków, by nasze życie było pełnym doświadczeniem.

Dlatego dobrze jest kończyć różne kursy, nawet kiedy nie zostajemy zawodowcami. Pomagamy sobie w odczuciu i rozwoju zdolności związanych z mocą.

Wobec śmierci to nie twoje teorie, słowa, dyplomy będą miały znaczenie, ale twoja moc. Śmierć nie jest egzaminem teoretycznym, ale praktycznym. To egzamin z poziomu m.in. twojej świadomości i twojej mocy.

Życie też jest takim egzaminem wielokrotnie.

Dlatego uczenie się tego, co nie przynosi ci realnych efektów, nie ma większego sensu. Pomyśl poważnie o mocy. Masz moc, jest w tobie. Są sposoby, by ją rozwijać. Jak? Trzymaj się systemów i ludzi, którzy już to osiągają, jak np. huny. Ale są i inne. Ja korzystam z wielu systemów. Np. z bon. Odczuwam wielką moc w czasie praktyk dzięki temu, że otrzymałem przekaz od lamy.

Podobnie stosując psychotronikę odczuwam moc, jako że mój nauczyciel to człowiek pełen mocy.

Nie chcę być ani taki, jak lama, ani taki, jak inny nauczyciel. Ich obecność jednakże, ich poziom mocy pomaga mi rozpoznać moją własną. I uważam, że bez nich nic bym nie osiągnął - nie dostrzegłbym niczego ponad własnym zarozumiałym ego i nie wyjrzałbym dalej niż czubek nosa.

Bez innych jesteśmy skazani na egoizm, a egoizm to zaślepienie. Ludzie pomagają nam odczuć nasze ego, rozpoznać nasze słabości, uświadomić je sobie - bo tylko w ten sposób można doświadczyć mocy.

Jeżeli czujesz się słaby wobec życia i śmierci, to dobry moment, by zacząć pracę nad sobą. Możesz skorzystać ze stworzonych przeze mnie kursów huny, możesz udać się na inne szkolenie. Zrób coś, pracuj, działaj, a przede wszystkim powołaj taki zamiar (mana'o), a na efekty nie będziesz długo czekać.

www.muninszaman.blogspot.com

www.ezosocial.pl

Podobne artykuły


27
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5196
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 19393
27
komentarze: 35 | wyświetlenia: 4354
43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 22453
34
komentarze: 33 | wyświetlenia: 5408
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 6588
31
komentarze: 83 | wyświetlenia: 4617
24
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10086
20
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6498
19
komentarze: 15 | wyświetlenia: 7231
17
komentarze: 11 | wyświetlenia: 7529
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 10704
16
komentarze: 21 | wyświetlenia: 3110
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2009
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  hussair  (www),  10/06/2013

Tak jest, mniejsza o tytuły ksiąg i imiona mistrzów. Trzeba poczuć Moc i zawierzyć intuicji. Reszta się podłoży. Czołem!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska