Login lub e-mail Hasło   

Zapraszamy do Szkoły Jogi Światła.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://yogalight.ru/index.php?option=com(...)emid=13
To jest czas na zmiany. Jeśli chcecie uczynić wasze życie szczęśliwym, pomóc sobie i innym,zapraszamy do Szkoły Jogi Światła.Nauczanie :medytacja, teoria i praktyka.
Wyświetlenia: 975 Zamieszczono 12/06/2013

"We szystkich czasach, ludzie marzyli o szczęśliwym i pełnowartościowym życiu, życiu bez ubóstwa, choroby, kłopotów, życiu w radości, bez podziałów i różnic, tj. życiu holistycznym w świecie holistycznym. Było wiele różnych nauk, przekonań, nurtów. A teraz jest czas, kiedy powstała Joga Światła, która wchłonęła wszystko co najlepsze! Joga Światła - to nie jest nauka, to jest samo życie, w Świetle i ze Światłem....."

"Twórczynią Jogi Światła jest nasza rodaczka w Rosji Pani Olga Ershova/Jerszowa. Czym jest Joga Światła? Tutaj jest to,co pisze Pani Olga w artykule "Co to jest Joga Światła i czym się ona różni od innych Jóg": " Za pomocą Jogi Światła możno odpowiedzieć na dowolne pytanie,istniejące w przyrodzie,wyjaśnić dowolne "niewyjaśnione " zjawisko.

Przede wszystkim należy zrozumieć,że wszystko jest ze Światła.Wszystko.Planety i gwiazdy,drzewa i trawa,wielblądy i gady,szafy i tory,a najważniesze- człowiek.

Pani Olga posiada dar, pozwalający adaptować to Światło dla otaczających ją ludzi , w leczeniu jakiejkolwiek choroby (pod warunkiem, że dana osoba chce się wyleczyć) i naucza posługiwać się tym Światłem, rozwijać zdolności człowieka."

Kontynuowano pracę nad sobą. Surja wprowadzała Światło słoneczne do neuronów, romrażając mózg i rdzeń kręgowy. Surja poszła dalej od swego Mistrza- Śri - Aurobindego, znalazła przyczynę śmierci człowieka. Jak się okazało, że to są czerwone energię,krew, żelazo . A życie w człowieku - to jest Słoneczko, właśnie słonecznymi energiami można oczyszczać i leczyć.Surja jest jednym z siedmiu Krystalicznych Starców naszej Planety, utrzymuje Portal Światła jest w stanie komunikować się z Duchami Świętymi. Surja - szefowa Kryształowej Rodziny Światła. Ona uzdrawia i naucza ludzi rozumieć siebie i innych, leczyć siebie, żyć bez bólu i strachu, i tych, którzy zdecydowali się odejść, odchodzić w radości.'     

Tłumaczenie z j. rosyjskiego na j. polski :

Ivona Krupa.               kresowianka

Artykuł  w całości  na stronie  oryginału   .
 

Podobne artykuły


41
komentarze: 45 | wyświetlenia: 140421
38
komentarze: 8 | wyświetlenia: 36692
37
komentarze: 25 | wyświetlenia: 60062
33
komentarze: 18 | wyświetlenia: 186140
26
komentarze: 13 | wyświetlenia: 41294
17
komentarze: 7 | wyświetlenia: 3840
44
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5750
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 59966
34
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2564
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2546
29
komentarze: 17 | wyświetlenia: 20430
32
komentarze: 39 | wyświetlenia: 17835
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 42892
24
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10221
 
Autor
Dodał do zasobów: kresowianka
Artykuł  Elba,  12/06/2013

Aby innych zapalić do "nowych" pomysłów, choćby były stare jak ten świat, ale dotychczas nie praktykowane powszechnie, to na prawdę trzeba "dać z siebie czadu"... Cichy głos, nawet rozsądku, zanika w hałaśliwych i błyskotliwych odgłosach życia - przez zaasfaltowane mózgi nie przebije się ani jeden promyk słońca... No Pasarán! To musi być już taka determinacja, jak pragnienie zaczerpnięcia powietrz ...  wyświetl więcej

  Elba,  12/06/2013

pomimo lewej nogi
co zawsze jest szybsza
i trzynastu czarnych kotów
co chadzają moimi ścieżkami
dobrze mi się idzie

mam darmowy karnet na słońce
wydawany co rano
przez Radość Istnienia

  kresowianka  (www),  20/06/2013

@Elba:
Ciesze sie ,ze lubisz zycie,zycie jest Swiatlo ,Swiatlo sloneczne,ktore jest w tobie i ktorym oddychasz, poniewaz Powietrze to tez Swiatlo,tylko bardziej uszczelnione.

  swistak  (www),  12/06/2013

Dusz błąka się w religijnym labiryncie w którym tylko idąc z Jezusem dojdziemy do optymalnego celu jakim jest zbawienie, przebóstwienie i życie wieczne. Inne "cudowne ścieżki" to ślepe zaułki dla oświeconych metodą chałupniczą przez szamanów wydrwigroszy!

  kresowianka  (www),  20/06/2013

@swistak:
W Jodze Swiatla nie ma praktykujacych szamanow, a uczniowie Surji medytuja jak Apostolowie. Zreszta mozesz do niej napisac,nawet skontaktowac sie przez Skype.

Joga jest znana od dawien dawna i jest to bardziej filozofia lub innymi słowami sposób na życie niż religia..sama od kilku lat biore korepetycje z jogii j rosyjski online przez skypa po czym praktykuje z Preply http://preply.com/pl/skype/kor(...)jskiegoDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska