Login lub e-mail Hasło   

Wzbudzanie mocy i zaufanie do siebie

Każdy z nas w życiu czemuś, komuś ufa. Ostatecznie jest to ktoś. Za doświadczeniami mocy, energii również stoi ktoś. To my sami. To nasza natura.
Wyświetlenia: 1.151 Zamieszczono 20/06/2013

Każdy z nas w życiu czemuś, komuś ufa. Ostatecznie jest to ktoś. Za doświadczeniami mocy, energii również stoi ktoś. To my sami. To nasza natura. Pełna możliwości i właściwości paranormalnych.

W życiu polegamy na swoich umiejętnościach. Praca z mocą, uzdrawianie, istota haipule również należą do umiejętności.

Możesz nauczyć się przyciągać do swojego życia wiele rzeczy, jak pieniądze. To nie jest kwestia tylko techniki. Możesz wykorzystywać różne techniki, a nawet nie używać żadnej z nich, a rzeczy i osoby będą przyciągane.

Podobnie jest z uzdrawianiem.

Wiele osób uważa, że jeżeli poznają technikę, to wszystko będzie dobrze. Techniki są ważne. Ale niewystarczające.

Mogą pomóc ci rozwinąć pewne zdolności, właściwości, lecz same w sobie nie mają mocy.

Istotne jest to, by umieć otworzyć się i wzbudzić moc, by doświadczyć jej we wnętrzu. Wtedy technika jest natchniona.

Moc płynie z ducha a nie z umysłu. Są techniki bazujące na umyśle, ale nie są one tak głębokie i tak odpowiednie, jak techniki szamańskie, duchowe. Do technik tych należy wykonywane przeze mnie dla klientów haipule.

Doświadczają oni nie tylko wpływu na ciało, co mogą zapewnić do pewnego stopnia techniki umysłowe, ale również na wewnętrzne sfery egzystencji, na relacje, na stosunek do rzeczywistości.

Moc to coś innego od zwykłej energii, o jakiej na ogół się myśli - moc, o którą chodzi w szamanizmie. Huna ma dwie nazwy: "mana" i "ki". Gdybyśmy mieli podać różnicę, to jest ona taka, jak między duchem a ciałem. Energia ki to energia ciała. Nawet słowo "ciało" po hawajsku, jedno ze słów je określających to "kino" (ki-no).

Mana z kolei odnosi się do ducha i naszej natury. To moc pochodząca z podstawy naszego bytu, to boska, twórcza ekspresja.

Warto odróżniać te dwa rodzaje siły. Obie są istotne. Istnieją jednak techniki oparte zasadniczo na energii ki, na kino, czyli na ciele. Można przekazywać energię z ciała do ciała. Można przykładać dłonie nad chore narządy. Można manipulować energią poprzez umysł.

Ale nie osiąga się głębi skuteczności many.

Tym różni się szamanizm od niektórych metod psychotroniki.

Tu wzbudzamy moc i ufamy swojej duchowej naturze. Nie manipulujemy umysłem. Ufamy, że wszystko stanie się we właściwy, doskonały sposób (zasada huny PONO).

Nie twierdzę, że techniki oparte na manipulacji są niewłaściwe. Zaznaczam jedynie, że uzdrawianie szamańskie - jak wykonywane przeze mnie haipule - różni się od metod często związanych z bioenergoterapią, które przez to, że nie korespondują z duchowym, boskim porządkiem (PONO), mogą czasami wyrządzić szkodę.

Energia ki może być w nich przytłaczająca, obciążająca, zniewalająca. Zamknie ona przestrzeń i duchowe doświadczenie osoby uzdrawianej. Częstokroć zwiąże z uzdrowicielem, niekiedy nawet podda go jego władzy.

www.muninszaman.blogspot.com

Podobne artykuły


27
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5196
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 24751
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 140374
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 19497
27
komentarze: 35 | wyświetlenia: 4354
31
komentarze: 83 | wyświetlenia: 4617
24
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10086
43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 22453
41
komentarze: 45 | wyświetlenia: 140021
17
komentarze: 11 | wyświetlenia: 7529
17
komentarze: 7 | wyświetlenia: 3813
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2009
16
komentarze: 21 | wyświetlenia: 3110
 
Autor
Artykuł  mojra  (www),  20/06/2013

W pisowni szaman od szatana różni się tylko jedną literą. W kontaktach z nimi nie ma różnicy!

  Areva,  20/06/2013

Mojra/świstak/mugol nudzi ci się? Coś ty się tak ludzi uczepił-wyzywając porównując wszystkich do demonów bo dlatego że te osoby nie są ultrakatolikami i niepodzielają twojej nienawiści i twojego zdania.

  mojra  (www),  20/06/2013

@Areva: czy to twój lekarz rodzinny?

  Areva,  21/06/2013

@mojra: weś psychiatrycznie się zbadaj- ty wszystkich atakujesz nienawiścią za nic. Pieprzysz o miłości a tobie tyle nienawiści (że pewnie od dostajesz od tego orgazmu)-a potem taki katolik dziwi się że jest traktowany trędowaty przez innych-ludzie boją nienawistnych niepoczytalnych chorych psychicznie osób, szczególnie agresywnych nienawistnych zachowaniu. Promujesz aresztowanych pedofilów, zbocz ...  wyświetl więcej

  Elba,  20/06/2013

BÓG JEST i GO NIE MA
Bóg jest, jeśli dotykasz Transcendencji, jeśli dotykasz Tajemnicy Życia. Bóg jest, jeśli odkrywasz i urzeczywistniasz go w sobie. Jeśli nie obcujesz z Tajemnicą, nie obcujesz z Bogiem. Jeśli nie praktykujesz duchowego życia, czy to przez medytację, modlitwę, czy to przez naukę, przez kontemplację i tworzenie sztuki, czy przez głębokie relacje z ludźmi oparte na miłości, ...  wyświetl więcej

@Elba: Super! Bóg jest wtedy, kiedy ja chcę, żeby był! (świat kwantowy istnieje wtedy, gdy dokonujemy jego obserwacji). Pozdrawiam ... i spadam do pracy.

  Elba,  21/06/2013

@gwizdek: To jest odkrycie na miarę tego, że Ziemia nie jest płaska...
„Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.'' - William Shakespeare.
Tak samo jest i z Bogiem! Mówisz, że go kochasz, a zamykasz przed nim swoje serce...

@Elba: Bo miłość to ulotny stan, który łatwo może zdmuchnąć byle polny wiatr. Dlatego gdy kochamy, to jesteśmy zapatrzeni w nasze wyobrażenie tej miłości a nie w drugą osobę z krwi i kości. Boimy się, że ten cudowny obrazek księżniczki, może nam ktoś podstępnie zabrać i zostaniemy sam na sam ... ze "zwykłą" kobietą.

Wiesz Elba, przerastasz mnie intelektualnie - znasz tyle różnych ciekawych

...  wyświetl więcej

  Elba,  21/06/2013

@gwizdek: To Twoja sprawa, Ty dowodzisz swoim JA:)
A MIŁOŚĆ to boska energia, taki naturalny super stan. Delektuj się nią, odczuwaj w teraz - a nie zwiedzie Cię na manowce... zatracenia i rozproszenia. Gdy prześlesz mi tą energię, odczuję ją jak powiew wiatru, przyjmę i oddam wzmocnioną, więc bez huraganu się nie obejdzie..., ale to przeczyszcza kanały jak wdech i oddech - tak ona się rozpr ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska