Login lub e-mail Hasło   

Bydlęta niemieckie.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://3obieg.pl
Oto baran, siedzący w studio, bo na cielaka za stary...
Wyświetlenia: 2.291 Zamieszczono 22/06/2013

Bydlęta niemieckie

 

Istnieje powiedzenie, że gdyby Goebbels żył, to Niemcy by nie wiedzieli, że przegrali wojnę. I być może to prawda, ale tylko w stosunku do Niemców. Bo dla nas goebbelsowska propaganda niemiecka jest taka jak niemiecka reklama, niemiecki dowcip i niemiecki film erotyczny: prymitywna, parciana, chamska i prosta jak schemat hebla. Sęk w tym, że u nich wszystko jest proste i dosadne, bo Niemcy to proste umysły som, o refleksji trybika w maszynie i działaniach kowalskim młotem. Niemiec nie mógł wymyślić hodowli jedwabników, za to świetnie hoduje bydło, transportuje bydło i obchodzi się z bydłem. Rozumie je. Trust mózgów.

 

Przecieram oczy z niedowierzaniem, gdy słyszę bzdury opowiadane o niemieckim filmie propagandowym “Nasze matki, nasi ojcowie”. Oto baran siedzący w studio, bo na cielaka za stary, opowiadał jak to Niemcy popełnili błąd niechcący, bo się nie przygotowali, gdyż zabrakło im pieniędzy (mieli 18 mln EUR budżetu) i zamiast kręcić sceny w Ameryce i z wojskiem amerykańskim, to musieli szybciutko przepisać scenariusz na Polskę. I tam no tego, nie zdążyli się dowiedzieć, że to nie Polacy zabijali Żydów ale Niemcy. Barani łbie – nie pamiętam twojego nazwiska – a raczej bydlaku niemiecki, przecież ta parciana propaganda była przygotowywana z założenia i to widać.

 

Wszystko się zgadza i wyjaśnia: żydów zabijali Naziści, a ci Naziści jak się okazało to byli goście mówiący łamaną polszczyzną z polskimi przepaskami na ramionach i literami AK. Proste? Niemieccy filmowcy to zbadali, odkryli i oto zakomunikowali całemu światu – film został sprzedany do 60 krajów.   W normalnych warunkach taki film zostałby wyśmiany wszędzie gdzie by go pokazali przez historyków, polityków, krytyków i był elementem dowcipów młodzieży o tym jak to hitlerowskie szwaby, które wywołały wojnę nagle robią z siebie obrońców Żydów, a z napadniętych i walecznych Polaków robią antysemitów. Merkel musiałaby przepraszać na kolanach za manipulację.

 

Ale tak nie będzie, nie żyjemy bowiem w normalnych czasach. Żyjemy w czasach gdy Polska na zachodzie graniczy z niemieckimi bydlętami i w której się panoszą niemieckie bydlęta – te pierwsze to przymiotnik (Jakie?) ci drudzy to zaimek (Czyje?).

 

Niemieckie bydlęta z zagranicy posiadają bezczelność i chamstwo zamiast godności i honoru, które pozwalają dziś z uśmiechem opluwać tych których napadali, zabijali, torturowali i grabili przez ponad pięć lat. Atakują publicznym kłamstwem naród który najbardziej skrzywdzili. Bo to Polacy nie Żydzi byli najbardziej skrzywdzonym narodem przez Niemców!

 

Żydzi tracąc miliony rodaków zyskali własne państwo, a Polacy tracąc większą ilość rodaków (gdyby nie atak niemiecki nie byłoby sowieckiego) utracili państwo, kwiat młodzieży, elity, dobytki, ziemie, ciągłość historyczną i kulturową, nie odzyskując jej do dzisiaj. Żydzi stracili najgorszych, prostych, niewykształconych, biernych – Polacy stracili najlepszych, najodważniejszych i najlepiej wykształconych. Życie dla człowieka jest równe innemu życiu w wymiarze osobistym, rodzinnym, ale już dla narodu nie.  Utrata 10 profesorów uczyni większe spustoszenie w narodzie niż 100 wieśniaków. Może to i brutalne, ale prawdziwe.

 

I teraz przez te przymiotnikowe niemieckie bydlęta z zachodu mamy w Polsce wysyp zaimkowych niemieckich bydląt, które są bo im służą. To naprawdę nie byłaby sztuka obronić się przed prymitywnym niemieckim wypaczaniem historii i nazywaniem ofiary katem, gdyby nie te bydlęta niemieckie, jak pewien fałszywy profesor odbierający niemieckie ordery i granty, sam nieźle plujący na Polaków, jak pewien premier zdrajca, który działa w imię niemieckiej racji stanu i niemieckiej racji kasy, jak pewien leciwy reżyser, który odkrywa w sobie nową narodowość akurat wspieraną z niemieckich pieniędzy. To redaktorzy i dziennikarze mediów, których akty własności i sponsorzy mówią wszystko; to szefowa pewnego instytutu sztuki filmowej, która ładuje miliony w filmy o seksie i nieletnich prostytutkach, a nie potrafi sfinansować filmu o “Zaporze” i wielu innych bohaterach.

 

Gdyby nie to stado bydląt w naszej ojczyźnie, służące wnukom właścicieli pamiętnych bydlęcych wagonów, zarzucilibyśmy światową opinie publiczną setką świetnych filmów, urządzilibyśmy kampanię dyplomatyczną (gdzie są noty rogacizno Sikorski?!), pokazy, wybudowali piękne muzea, napisali setki książek i wydali tysiące artykułów prasowych oraz materiałów telewizyjnych. Ale jak to robić jeśli nawet nasz parlament jest zdominowany przez niemieckie bydlęta? To w końcu niemieckie bydlęta z Senatu,  nie potrafią nazwać po imieniu ludobójstwa na Wołyniu i upamiętnić setek tysięcy ofiar, które zginęły bezdyskusyjnie w strasznych męczarniach, z rąk UPA i tylko dlatego, że byli Polakami, mieli polskie pochodzenie lub nie chcieli sami Polaków zabijać. Może jakby była propozycja dnia antynazisty służącego w Wehrmachcie, to szybko by uchwalili? Wszak żywa historia, wnuk takowego nami rządzi. Niestety zabici i zakatowani, kobiety ciężarne z rozprutymi brzuchami, zakopane i palone żywcem polskie dzieci nie miały wnuków.

 

Co nawet bydlęta niemieckie powinny rozumieć.   I pewnie rozumieją i to wykorzystują.

Napisane przez: Tomasz Parol

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1581
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1198
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1006
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 837
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 946
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 878
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 924
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 540
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 869
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 756
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 759
 
Autor
Dodał do zasobów: Zbysław Śmigielski
Artykuł

Powiązane tematy

CYTUJE:
"Istnieje powiedzenie, że gdyby Goebbels żył, to Niemcy by nie wiedzieli, że przegrali wojnę."

Dokladnie tak Niemcy odebrali zakonczenie I wojny swiatowej. Po prostu Narod Niemiecki od czasow Napoleonskich nie doswiadczyl na wlasnej skorze zniszczen wojennych i obecnosci wojsk okupacyjnych w swoim Faderlandzie
Dopiero jak "podludzie ze Wschodu" zaczeli "deptac" w 1944

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  22/06/2013

@youngcontrarian: w innym komentach kontrujesz te tezy, byle tylko siać zamęt!

@swistak:
Swistaku, walcze z kazdym przejawem fanatycznego nacjonalizmu, plemienno-religijnego szowinizmu, wieloma innymi "-izmami" ... w szczegolnosci zas z idiotyzmem... Szkoda, ze tego nie dostrzegasz w moich artykulach.

***

Poniższe przeslanie dedykuję zwłaszcza młodym Niemcom.

To, że dany naród ma wspaniałą kulturę i przemysł/technologię nie upoważnia go do niew

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  22/06/2013

@youngcontrarian: nie mam kompleksów w stosunku do bezideowych otyłych piwoszy z powodu autostrad i samochodów.

Zbysławie! Trochę ironicznego dystansu.

  oculus,  22/06/2013

Niemcy wysłali swojego agenta Lenina do Rosji, by zrobił tam rewolucję i jesień średniowiecza narodowi rosyjskiemu. http://www.wykop.pl/ramka/1562(...)dowski/

  robertr,  23/06/2013

Bydlęta niemieckie zrobiły film, który sprzedany zostanie do 60 krajów i pogłębi pewne opinie o Polakach. Możemy sobie dyskutować - nic tego nie zmieni - chyba że sami zrobimy jakiś dobry film i też go sprzedamy. Ogólnie zachowujemy się jak ktoś wypięty w oczekiwaniu na kopniaka.
Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku dyskusji o muzeum wypędzonych. Zamiast polemizować, proponuję zrobić ...  wyświetl więcej

  lechu20,  23/06/2013

@robertr: Wiesz w czym problem? W tym, że na pomnikach wszędzie w Polsce widzę zamiast Niemców jakichś hitlerowców? Co to byli za jedni ci hitlerowcy? Nie ma takiego narodu! Hitlera do władzy wybrał w demokratycznych wyborach naród niemiecki, wiedzieli co robią! A tu wszędzie w Polsce mowa o ''hitlerowcach'' i wybielanie szkopów, którzy i tak niedługo znów na s zaatakują. U mnie, na Pomorzu wszyst ...  wyświetl więcej

@lechu20:

Lechu, nie bede sie spieral z Toba co do rozmiaru "rugow" niemieckich na Pomorzu AD 2013. Jestes blizej tematu.
Ostatnio widzialem na Dolnym Slasku pieknie odremontowane przez nowych NIEMIECKICH wlascicieli/inwestorow stare poniemieckie zamki, ktore gnily i byly w ruinie jeszcze 10 -15 lat temu...
Jak my to mowimy w Ameryce: You can't have it both ways...

W

...  wyświetl więcej

  lechu20,  23/06/2013

@youngcontrarian: Tylko twój problem polega na tym, że ci co chcą lekcji religii chcą zarazem lekcji historii. Z kolei przeciwnicy historii to zazwyczaj przeciwnicy religii. To tak jeśli już spojrzeć na polityków.

W mojej miejscowości Niemiec wszystko co zarobi pcha do syna za Odrę. W Polsce w nic nie inwestuje. Budynki po oborach i magazynach stare, zabytkowy pałacyk, w którym mieszka sta

...  wyświetl więcej

@lechu20:
Znow musze sie z Toba zgodzic, Lechu...
Moja znajoma Lucie Langford - czeska zydowka, ktora przed Sobiborem uratowala polska rodzina z Siedlec napisala wlasnie swoja biografie.
Zdala "rekopis" do wydawcy i to nie kogo innego ale do slynnego Collinsa ...dostala od nich nawet wysoka zaliczke... Po przeczytaniu Pani redaktor naczelna - zachwycona trescia - zastrzegla so ...  wyświetl więcej

  Elba,  23/06/2013

Nie uwłaczając czteronożnym - najgorsze zawsze są kundle dwunożne służące obcemu panu za miskę strawy...

  lechu20,  23/06/2013

@Elba: Czyli Herr Tusk liebe Junge Frau Angeli?

  Amicus,  23/06/2013

@lechu20: "Herr Tusk liebe Junge Frau Angeli"
W baaardzo wolnym tłumaczeniu: "panie Tusk, kocham chłopaka pani Angeli".
;)

@Amicus: Dokłanie tak, lecz na myśli miałem co innego. A mości pan nie zajarzył, że to nie jest poprawny niemiecki, a dojczopodobna paplanina z częściowo polskimi słowami napisana celowo dla humoru? Czyżby mocium pan był krypto germanofilem?

  Amicus,  23/06/2013

@lechu20: Więcej luzu, wakacje za pasem :)

  Amicus,  24/06/2013

@lechu20: Żadnym tam "krypto", tylko całkiem jawnym! Nad moim biurkiem wisi ogromny portret Adolfa, żonę wytresowałem w konwencji 3xK (Ordnung muss sein!), a orzechy włoskie rozłupuję panzerfaustem.
Sind Sie zufrieden, Herr Lechu der Zwanzigste? ;)

@Amicus: Oj straszne rzeczy napisałeś ;)
p. s. wypraszam sobie zwrot ''Herr''.

@Amicus: Jakie wakacje?

  Amicus,  24/06/2013

@lechu20: Nie ciesz się za bardzo, na pewno nie podatkowe ;)
Jeśli nie dostaniesz latem urlopu (odpukać!), to może obejrzyj sobie chociaż "Wakacje z duchami"?
Pozdrawiam serdecznie! :)

  lechu20,  23/06/2013

''Żydzi tracąc miliony rodaków zyskali własne państwo, a Polacy tracąc większą ilość rodaków (gdyby nie atak niemiecki nie byłoby sowieckiego) utracili państwo, kwiat młodzieży, elity, dobytki, ziemie, ciągłość historyczną i kulturową, nie odzyskując jej do dzisiaj.''

Dokładnie to samo zawsze myślałem. Podpisuje się pod powyższym. Autor pięknie ubrał to w słowa.

Ostre słowa , ale prawdziwe. Ta wredna propaganda nie może być pozostawiona bez protestu i komentarza.
I to ciągłe bleblanie o "wypędzeniach" Jakie ku..wa WYPĘDZENIA !! To skutek ich własnej bandyckiej agresji. Jak by siedzieli w domu na dupie ("Pociągi pod specjalnym nadzorem" - Hrabal) , to dalej by mieli Schlesien i pikno Erika
(Auf der Heide blüht ein kleines Blümelein und das heißt Erika - umpa , umpa) nie musiała by teraz tęsknić do verlorenes Land.

  Amicus,  23/06/2013

@blackader: Dokładnie tak - popieram!

  lechu20,  23/06/2013

@blackader: Chcieli zyskać więcej, a tylko stracili. Powinno to być przestrogą dla innych ekspansjonistycznych agresorów. Historia zna wiele takich przypadków. Swego czasu Persowie najeżdżali Grecję i Macedonię, aż w końcu wojska grecko-macedońskie pod wodzą Aleksandra podbiły całą Persję.

Poleciłbym też - http://eiba.pl/c0

To tylko je4dna strona patriotyczna,a gdzie ta zaplamiona hańbą,krwią niewinnych,mordowanych w imię boga honor i ojczyzny pod biała czerwoną flagą?Nie neguję zbrodni hitlerowskich i stalinowskich oglądałem je oczyma dziecka,oglądałem też i zbrodnie akowców,sądzę,ze nie tylko ja

  lechu20,  24/06/2013

@Szymon Bachir: Nikt tu pod tym artykułem nie napisał, że lekarstwem na niemiecki szowinizm ma być polski nacjonalizm. Tu nie chodzi o zemstę na Niemcach, ale o pamięć, o prawdę i oto aby wojna już się nie powtórzyła!

@Szymon Bachir: no nie mogłem się doczekać że akowce były najgorsze

  ulmed,  23/06/2013

"...posiadają bezczelność i chamstwo zamiast godności i honoru, które pozwalają dziś z uśmiechem opluwać tych których napadali, zabijali, torturowali i grabili przez ponad pięć lat. Atakują publicznym kłamstwem naród który najbardziej skrzywdzili. Bo to Polacy nie Żydzi byli najbardziej skrzywdzonym narodem przez Niemców!"
A my ocieramy plwocinę i - Polacy, nic się nie stało. Uczą nas moresu.

@ulmed:
NAWIAZUJAC DO CYTATU:
"Bo to Polacy nie Żydzi byli najbardziej skrzywdzonym narodem przez Niemców!"

.Bycie czystym etnicznie Polakiem dawalo wieksze szanse przezycia wojny niz bycie zydem (bez wzgledu na obywatelstwo).
To wlasnie zydow a nie Polakow przeznaczono do 100% -ej fizycznej likwidacji... chociaz strach pomyslec co by bylo z nami i innymi Slowianami gdyby Hitler jednak wygral wojne na Wschodzie...

@youngcontrarian:

"Generalplan "Ost" w dokumentach norymberskich.

  ulmed,  23/06/2013

Los dla nas http://wpolityce.pl/wydarzenia(...)ych-rod

I jeszcze jedna perełka: "Szef Ziomkostwa Ślązaków skrytykował kanclerz Angelę Merkel za nieuregulowanie kwestii odszkodowań dla Niemców, którzy po wojnie zmuszani byli do pracy przymus

...  wyświetl więcej

Ostry tekst na miarę skandalu
Deutschland, Deutschland über alles.
Polska sobie pokrzyczy poprotestuje a film i tak zostanie
Deutschland, Deutschland über alles.
za 20 lat będziemy oglądać ten serial jak dokument historyczny
Deutschland, Deutschland über alles.
mentalność unterNiemców nie jest przypadkowa
Deutschland, Deutschland über alles.
...  wyświetl więcej

@DONATello:
Maszerujac w rytm twojego sarkazmu mozna to podsumowac:
"Deutschland, Deutschland über alles" aka "Gott mit Uns" CONTRA "Boze cos Polske"

Zobaczymy komu kibicuje Pan na wyskosciach... mysle, ze Polsce ostatecznie jego syn jest Jej Krolem...

@youngcontrarian: Ha ..dobre podsumowanie
Ja na jego miejscu kibicowałbym Chińczykom ...albo chlałbym z rozpaczy nad swoim spapranym dziełem.
P.S ciekawe czy jego syn wie, że dostąpił tego "zaszczytu" i czy ktoś pytał go o zgodę?

@DONATello:
ADMIN, MOJA NOMINACJA NA CYTAT/PYTANIE TYGODNIA:
"P.S ciekawe czy jego syn wie, że dostąpił tego "zaszczytu" i czy ktoś pytał go o zgodę?"

Sa tylko trzy osoby na Eiobie, ktore moglyby pokusic sie o odpowiedz na to bardzo logiczne pytanie :-)

  Amicus,  24/06/2013

...a ja już nie nadążam z tym odminusowywaniem ;)

  andrzejs,  24/06/2013

Niekoniecznie rozumiem zadymy, która się dzieje wokół tego filmu. Niemcy, tak samo jak inni: Polacy, Rosjanie, Amerykanie..., Żydzi, robią "historię pod siebie". I nie ma co się na to zżymać, bo my robimy tak samo. Tyle tylko, ze my robimy ja jak kompletni, nieudaczni amatorzy.
Cokolwiek by o tym filmie nie mówić, Niemcy cholernie odważnie pokazali swoje skurwysyństwo, choć zaraz obok pokaz ...  wyświetl więcej

@hussair: Czasem poczytuję "Do rzeczy", ale ich niektóre artykuły są zwyczajnie przesadzone.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska