Login lub e-mail Hasło   

Słuchaj swojej intuicji

Czakry są zmysłami i za ich pomocą dociera do nas wiedza z subtelnych poziomów. Ponieważ życie w zewnętrznym aspekcie wyrasta z aspektu energetycznego (...)
Wyświetlenia: 1.175 Zamieszczono 28/06/2013

Czakry są zmysłami i za ich pomocą dociera do nas wiedza z subtelnych poziomów. Ponieważ życie w zewnętrznym aspekcie wyrasta z aspektu energetycznego (o czym przekonują nawet fizycy kwantowi), otwartość na ten aspekt i jego znajomość jest kwestią życia... i śmierci...
Bardzo często jednak negujemy głos intuicji. Bardziej interesuje nas głos ciała (ku) lub głos umysłu (lono). By rozwiązywać problemy, opieramy się na ku i lono a nie na kane.
Dlatego tak bardzo błądzimy w życiu. Stajemy się schematyczni (i krytykanccy) z powodu kierowania się lono, matematyczni i wyrachowani, albo otępiali, zmysłowi, impulsywni z racji kierowania się ku
A to kane powinno prowadzić nas przez życie. Kane to nasz duch, nasza duchowa natura. Kane to my. Lono i ku są tylko narzędziami. Mówi się o nich "śr

ednie ja" i "niższe ja", ale w rzeczywistości nie są one wcale żadnymi "ja". Sens "średnie ja" i "niższe ja" widzę w ten sposób, że kane, czyli my sami, przejawiamy się na poziomie ciała i umysłu. Wtedy ten nasz aspekt przejawiający się czy też ów przejaw można nazywać "niższym ja" albo "średnim ja". Niemniej to, poprzez się przejawiamy, nie jest nami, nie jest żadnym "ja".
Ciało to tylko nagromadzenie materii i energii a umysł to tylko suma zjawisk uczuciowych i myślowych. W tym nie ma "ja". Dlatego budując na ciele i umyśle nie budujemy na sobie. Czujemy się wyobcowani. Nasze życie nie należy do nas, jesteśmy niezrealizowani.
Gdy słuchamy głosu kane zaczynamy przejawiać się odpowiednio na poziomie "niższego ja" i "średniego ja". W sposób poprawny używamy ciała i umysłu. Stają się narzędziami naszej prawdziwej woli a nie czymś, co nas determinuje, co określa nasz sposób bycia.
Tak jak w każdej chwili docierają do naszej świadomości (IKE) informacje od ku i lono, mamy również kontakt z informacjami od kane. Musimy w tym momencie zdecydować czy będziemy podążać za głosem ciała i umysłu, czy ducha.
To dramatyczny nierzadko wybór, od którego zależy całe nasze życie. Nasze pieniądze, nasz związek, nasze zdrowie, nasze relacje z innymi i nasza duchowa ścieżka.
Naucz się słuchać głosu swojego serca. Kahuni skupiają we wnętrzu serca i brzucha uwagę. Tak można nawiązać w sercu kontakt z kane. Tylko dzięki temu kontaktowi nasze życie nabiera sensu. Bez niego wydaje się ono absurdalne.

www.muninszaman.blogspot.com

Podobne artykuły


27
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5195
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 19392
43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 22453
34
komentarze: 33 | wyświetlenia: 5408
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 10704
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 6588
29
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5398
20
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6498
19
komentarze: 15 | wyświetlenia: 7230
43
komentarze: 155 | wyświetlenia: 17351
39
komentarze: 22 | wyświetlenia: 4764
16
komentarze: 18 | wyświetlenia: 7570
17
komentarze: 60 | wyświetlenia: 3909
15
komentarze: 44 | wyświetlenia: 2182
 
Autor
Artykuł  swistak  (www),  28/06/2013

Bóg jest osobowy i mówi wprost w objawionych ludzkości orędziach http://archiwum.voxdomini.pl/m(...)p3.html wsłuchiwanie się w swoje myśli pozwala Szatanowi podrzucać wśród nich swoje sugestie. Bez odwzajemnienia Bogu żywemu, Jego Miłości, jesteśmy igraszką w rękach szamanów i innych sług piekła

  Elba,  28/06/2013

@swistak: Dla ciebie ziemia ciągle jest płaska... i niech ci tak będzie. Tylko po ki czort próbujesz przekonywać do tego innych...

  Amicus,  28/06/2013

@Elba: Twój komentarz nasunął mi odkrywczą myśl, że to kształt mózgu może się bezpośrednio przekładać na postrzeganie kształtu innych obiektów, np.Ziemi ;))

  Elba,  28/06/2013

@Amicus: Wszak intuicja człowiekowi zawsze dobrze podpowiadaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska