Login lub e-mail Hasło   

Tortury, których przeżyć byś nie chciał!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://theanonimowi.blogspot.com/2013/07(...)ia.html
Tortury? Tak! Najgorsze kary, po prostu nie ludzkie...
Wyświetlenia: 3.120 Zamieszczono 16/07/2013

Tortury - jedne z najgorszych kar, miały na celu zadawanie bólu (fizycznego, psychicznego czy moralnego). Prawda jest taka, że te metody to najgorsze rzeczy wymyślone przez człowieka, nawet dzikie zwierzęta nie robią czegoś takiego (zwierzętami kierują zasady przetrwania!). Na całe szczęście w naszych czasach takich rzeczy już się nie preferuje...

Żelazna Dziewica


Pudło o kształcie kobiecej sylwetki z kolcami w środku. Torturowany był coraz bardziej raniony wraz z zamykaniem się drzwi.

Widełki Heretyków


Solidne narzędzie przymocowane do szyi, paskiem, opierało się na torsie i wbijało w podbródek. Przy każdym najmniejszym ruchu wywoływało ból.

Obcinacz do Uszu


Była to maska, którą nakładało się na głowę. Wystarczył jeden szybki ruch i ucinała uszy.

Piła Tortur

Karanego wieszano do góry nogami i cięto piłą na połowę, była to kara za najgorsze przewinienia, więc musiała boleć.

Byk z Brązu

Postać miała otwór u góry, którym to skazaniec wchodził, gdy wszedł, podkładano ogień pod byka. Przerażające były krzyki, które wydobywały się z wnętrza sztucznego zwierzęcia.

Mokre Krzesło


Tortura szczególnie stosowana na kobietach. Krzesło wraz ze skazaną zanurzano w wodzie tak głęboko jak nalegały władze.

Czaszkozgniatacz

Składał się z metalowego "kapturka", który zakładano na głowę i z podstawy, która znajdowała się na brodzie i oczywiście ze śruby, którą dociskano całą konstrukcję do czaszki. Kat wolno dokręcał śrubę łamiąc głowę.

Kocia Łapka

Człowieka wieszano na ścianie, a katy zdzierały z niego skórę za pomocą poręcznych grabi.

Oczyszczanie Duszy


Kiedyś kler myślał, że za pomocą spożycia wrzącej wody i zjedzenia rozżarzonego węgla oczyści duszę. Tak naprawdę to była tak jakby "przystawka" następnych tortur.

Kołyska Judasza


Za jej pomocą, karani byli boleśnie torturowanie. Byli przywiązani do uprzęży i zrzucani lub powolnie opuszczani kroczem na metalową piramidę.

Co sądzicie o tych torturach? Czy to "coś" jest ludzkie?!

zdjęcia: Google.com

Podobne artykuły


13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1477
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 136671
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 2380
28
komentarze: 14 | wyświetlenia: 5597
24
komentarze: 45 | wyświetlenia: 3994
20
komentarze: 15 | wyświetlenia: 24038
19
komentarze: 6 | wyświetlenia: 10342
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2660
13
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1367
12
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1721
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 893
 
Autor
ArtykułTo coś jest tak wynaturzone jak i skrzywiona psychika ludzka przez lata indoktrynacji religijnej. Teraz są inne metody "wynaturzania" z humanitaryzmu przypisanego człowiekowi. Oprócz ostatnich manipulacyjnych podrygów kościoła jako instytucji żerującej na przyzwyczajeniu ludzi do tradycji, tak stosuje się odwieczną metodę chleba i igrzysk - w naszych czasach te igrzyska odbywają się poprzez media ...  wyświetl więcej

  arturant,  17/07/2013

Powinni w katechizmach umieszczać takie opisy katolickiego miłosierdzia. Kościół mordował w bestialski sposób od 2 tyś lat. , a teraz sie martwią aborcją ,to dopiero hipokryzja.

Nie zagłosuję aby nie propagować.Aż strach pomyśleć ilu na świecie jest takich lub gorszych popaprańców jak FritzlDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska