Login lub e-mail Hasło   

Plaga gwałtów w brytyjskich taksówkach

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.pch24.pl/plaga-gwaltow-w-bryt(...),i.html
Dziennikarka BBC Radio, Sam Mason została zwolniona z pracy za to, że ośmieliła się zamówić taksówkę z „nie-azjatyckim” kierowcą.
Wyświetlenia: 795 Zamieszczono 19/07/2013

Chciała wysłać 14-letnią córkę do domu swoich dziadków. Operator korporacji odmówił. Stwierdził, że jej prośba miała charakter „rasistowski”. Mason odpowiedziała wówczas: „To nie twoja 14-letnia córka, prawda?” Rzecznik BBC uznał, że uwagi dziennikarki były całkowicie nie do przyjęcia i 24 godziny później kobieta została wyrzucona z radia.

 

Wielka Brytania pogrążona jest w epidemii gwałtów i pedofilii. Wiele udokumentowanych przestępstw seksualnych zostało popełnionych przez muzułmańskie gangi, uwodzące nieletnich. Młode dziewczęta są odurzane narkotykami, torturowane i gwałcone.

 

Niedawno sąd brytyjski orzekał w sprawie tzw. gangów pedofilskich, a już brytyjskie media wstrząsane są doniesieniami o gwałtach na kobietach, popełnianych przez muzułmańskich kierowców. Liczba tych przestępstw rośnie lawinowo do tego stopnia, że jeden z sędziów wydał ostrzeżenie, mówiące o tym, iż „żadna kobieta nie może czuć się bezpiecznie podróżując taksówką”.

 

Wg raportu londyńskiej policji średnio co roku tylko w Londynie ma miejsce około 1125 ataków na tle seksualnym. Większość dot. gwałtów z udziałem taksówkarzy.

 

Statystyki te nie odzwierciedlają rzeczywistej skali problemu. Policja niechętnie dzieli się swoimi danymi, a wg najnowszego raportu ministerstwa spraw wewnętrznych, tylko co dziesiąta ofiara gwałtu zgłasza przestępstwo na policję.

 

Ogólnokrajowe media brytyjskie donoszą jedynie o bardzo głośnych gwałtach, wiele innych jest przemilczanych. Więcej na ten temat można dowiedzieć się za pośrednictwem gazet lokalnych.

I tak niedawno w Londynie sąd skazał na siedem lat więzienia Mohameda Hacene-Chaoucha za gwałt na 24-letniej pasażerce. Hacene-Chaouch - Algierczyk, ojciec pięciorga dzieci zaatakował kobietę w Soho, w centrum Londynu.

 

Policja aresztowała również Anshula Sharma, 23-latka, który został oskarżony o gwałt na 19-letniej kobiecie w Windsorze.

 

W Blackburn, Talib Hussain został oskarżony o seksualną napaść na 16-letnią dziewczynę, pasażerkę taksówki. W Blackpool 8 lipca, Turek, Top Fatih został oskarżony o zgwałcenie w swojej taksówce 18-letniej kobiety.

 

6 lipca w Shrewsbury, Ahmet Baser został skazany na siedem i pół roku więzienia za zgwałcenie nieletniej dziewczyny w swojej taksówce.

 

W Berkshire,Arshad Arif w maju stanął przed sądem za dwukrotne zgwałcenie 17-letniej dziewczyny. 16 maja w Oldham, Tamur Yaqubzostał skazany na osiem lat więzienia za usiłowanie gwałtu na 15-letniej dziewczynie w swojej taksówce. Yaqub to ojciec szóstki dzieci. W Hemel Hempstead w dniu 7 maja Mashain Pitchei został skazany na cztery lata więzienia za gwałt na 20-letniej pasażerce itd.

 

Lista dot. taksówkarzy gwałcicieli jest długa. Nic dziwnego, że w Londynie i innych miastach zaczynają pojawiać się korporacje taksówek, zatrudniające wyłącznie kobiety.

 

Korporacja taka ma powstać m.in. w Bristolu, gdzie dziennikarka radia BBC, Sam Mason została zwolniona po tym, jak poprosiła o „nie-azjatyckiego" kierowcę, który miałby zawieźć jej 14-letnią córkę do domu dziadków. Mason powiedziała operatorowi, że „nie chce faceta w turbanie. Najlepiej, żeby kierowcą była kobieta”. Operator odmówił rezerwacji samochodu. Oskarżył dziennikarkę o rasizm. Nagraną rozmowę przesłał do stacji BBC. Po 24 godzinach kobieta otrzymała wypowiedzenie z pracy.

 

 

Źródło: GI, AS.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1284
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 789
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1616
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1013
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2042
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1418
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 450
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 823
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 791
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 504
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1524
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2126
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1024
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

Lubieżny znajduje tylko lubieżne informacyjki. Bo magnes zła przyciąga tylko opiłki rozpusty.

  swistak  (www),  20/07/2013

@świnia: nie licz pieprzenie przed rozbiorem, bo gwałciciele nie przepadają za wieprzowiną!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska