Login lub e-mail Hasło   

Z woli boga?

z bożej woli kościół naród niewoli i za ich datki życie podli
Wyświetlenia: 959 Zamieszczono 05/08/2013

Z woli boga   powstał  świat,   goryczy w nim co gwiazd  na niebie. To   wina Adama i  Ewy.Z diabłem kumali , z raju kopa dostali. I  z tej przyczyny   rządzą  skurwysyny.Podatki  płać ,na tacę dawaj.A    on   z nami  jak  cichociemny-!
W piwnicy Kowalskiego też -?
Oczywiście -
Takiego wala-kowalski nie ma piwnicy ripostuje Jasio!
Kłamstwa   księżom  zazdrości  diabeł!  Sodoma i Gomor - to małe piwko- co wyrabiają!Jeszcze trochę i ziemia  się rozsypie.
Czy  wtedy ulepi  skromniejszą Ewę,a Adama wyposaży w doskonalsze parametry,  dziewica spłodzi  mądrzejszego syna -Nie da się  ukrzyżować. ?
Puki co  świat  podli i modli..Ewy  płodzą  komandosów, morderców i  zdobywców kosmosu..   Na księżycu   pierwsi   katolicy,a chcieli  przednimi bezbożnicy z lajką syberyjska.-,synowie Allacha tez statki  rychtują,a  Chińczycy.  w  nim spacerują., jak  ,życie    ujrzą   .Murowana wojna gwiezdna.,wyprawy krzyżowe o obronę   wiary poczną.
 między  religiami,Boga swojego tam każda zechce mieć. Wszechmogący   bez zabijanie-nie   istnieje!
Jam zazdrosny,innych przede mną nie będziesz miał- powiedział  Abrahamom,Mojżesz-om.I   lud  w obronie jego.murem stoi. Z nim na sprzączkach  pasów   mordowali.  W powstaniach i wojnach , jak muchy w rosole padali. z jego imieniem nasi przodkowie ,  do       władzy i   wolności od wieków  golgotą taką i idziemy I dupa blada!
. Czym różnią katoliccy rzeźnicy. od synów Allacha.?, Za wartości ubijają jedni i drudzy..
 
  Watykan.miliony istnień  posłał do piachu., a  pokój głosi , kuma z dyktatorami.  .JP2 ich ziemie całował  -.,a do braci kowalskich wolał"nie lękajcie się".   Nie lękają ,w   zaplombowanych bombonierkach z Afganistanu wracają .
Boga    ukrzyżowali  dla władzy  a  kowalski,  jaką ma wartość?Po każdej klęsce narodowej  jak królik. rozmnaża.Miłość bliźniego i  słowa"nie lękajcie -sprawily - ,że miejsc  pracy  brakuje, sanacja wróciła.A wszechobecny,, głuchego  ,ślepca  udaje.
Lasy umierają , ryby zdychają. Tlenu i wody ubywa,a mamona  mozgi wywraca, , lud modli i podli.,w śmietnikach  grzebie  . Monopole wódczane,kościelne ,ubezwłasnowolniają, ,zniewalają,manipulują.Recepty na dobrobyt i zbawienie  piszą .Na świecie   bez   nich   też nic się nie dzieje, .Po co  sąd ostateczny-; .samozagładą zrobią bum rzekł duch święty do boga-złażą z  drzewa  ,od maczugi, zaczną   ,Innego boga wymyślą  ,kogoś   ukrzyżują.,a  szamanów ,magów nie zabraknie.
 I  puki  ziemia  się kręci,  na niej piekło    ,bez sądu o\statecznego. trwa,  trawka rośnie , źródełka biją,a Coca-Coli i wódki w bród. ., Religie gwarantuj  paszporty do nieba. ..Łatwo  się płodzi a jeszcze łatwiej zabija .Świat wokół   tego kręci.A bóg , Lucyper ?.
Kto  ich  boi  ? Babcia  różańcowa i jej wnuczek/..Reszta to biznes  i  sztuka wielka.Sprzedawać towar,którego nikt  nie widział.,zdrowemu chorobę wmawic .z kłamstwa prawdę,z mózgów  wodę. tylko  kuglarze watykańscy i ich dupo-lizy najlepiej potrafią! Krzyżami     o   Smoleńsk - Katyń nawalają ,  na kolanach skomlą   ,"ojczyznę sanacyjna racz nam dać panie,puko co dał rokosz,nawalankę krzyżami , nierówno ściętą brzózkę pod Smoleńskiem i żałobne rocznicy po wielkim Lechu .Nie zapomniał
,o   kolejkach  przed zamkniętymi drzwiami szpitala, wzroście  kosztów  utrzymania ..Zamiast  dziękować trójcy świętej ,dziewicy wiecznej
 lepiej  się upij bracie! ,Łatwiej  patrzyć  jak  gruszki na wierzbie , a ,święci na cokołach połyskują Nie  rzucaj się,.,życie  chwilką.,bądź wdzięczny,że  trwasz,
a  od myślenia - my  monopoliści .Aborcja grzechem,  Polska  kościołem,a  -danina  krwi w świętej sprawie-radość w niebie!
 W 1939 roku  tak też  głosili, z walizami złota  zwiali ,a  kowalskich zostawili  okupantom , Ojciec walczył szabelką ,by  mogli złoto wywieść z kraju!
  Tuskom,Walesom,Kaczyńskim podobni do ojca   dali władzę,”I w śmietnikach chleba szukają , a Radio Maria  o miłości bliźniego  śpiewa . Kościoły i kaplicy przy każdej ulicy, a na rogatkach i autostradach  kurwy  !
 Japonię,Irlandię  taką zbudowali ,a mimo to. na nich   głosują . Choroba narodowa? Wartości   nie na prawdzie,a przekonaniach.w cieniu krzyża produkują  jak przed wojną  !
Kto Polak na bagnety, obca przemoc wzięła szablą odbierzemy -śpiewamy,a gówno. mamy,przegrane wojny, powstania, a zgody narodowej zero.To  honor,bóg,ojczyzna? Miejsc świętych  , więcej niż  do pracy.Narkomania ,alkoholizm,bezrobocie rozboje i prostytucja,a polityki socjalnej zero..Arogancja   i biurokracja.mafia i patologia władzy,koneksje polityczne i ignorancja  maluczkich ..Żaden kraj katolicki  nie ma   tyle obłudy  co my!Polak brzmi dumnie? Szanuj czas  ,  który masz,polityka to kurwa,-mawiał mój ojciec..

Podobne artykuły


12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1114
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 918
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 828
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 648
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 580
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 476
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1131
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 812
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 980
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 675
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 485
8
komentarze: 105 | wyświetlenia: 579
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  05/08/2013
  annamu,  06/08/2013

@swistak: Odpieprz się od tatarów, sprawdź swój genotyp, a może się okazać, że jesteś zwykłym "kundlem".

I jak cię nie lubić?

  swistak  (www),  06/08/2013

@Szymon Bachir: też cię kocham i nad twoim losem szlocham!

@swistak: Kurczę rozbroiłeś,plusa dałem.,,rycerzu ,obrońca katolicyzmu,bądź pozdrowiony,zdrowaśki zamowię w RM sukces y w walce z heretykami

  annamu,  06/08/2013

@swistak: to jest żałosne wyznanie nadętego katolika...

  annamu,  06/08/2013

@Szymon Bachir: Heretyków stworzyli katolicy - to są i byli tacy ludzie co się nie zgadzali z" ogłupieniem".
Mieli i mają zdrowe oczy i uszy a ponadto nie mają "zatkanego" rozumu.

@annamu: No właśnie..ale z zatkanymi u nas bez liku,w sejmu i rządzie ,w opozycji i pod brzózką smoleńską...a pod w cnotliwą wiecznie tysiące-pielgrzymki zadymki rozpoczęły..pozdrawiam

  annamu,  06/08/2013

swistak Prawo życia niezależnie od wyznania - co się wzniesie musi upaść, im wyżej się wzniesie tym bardziej grozi mu roztrzaskanie "nadętej mordy". Nigdy nie lekceważ dawnych kultur i ucz się na ich przykładzie.
Połączenie zasad i mądrości judaizmu, chrześcijaństwa i islamu, oraz wyodrębnienie "szlachetnych kamieni" ich mądrości zakończy raz na zawsze bratobójcze wojny zmierzające w ostateczności do wyniszczenia gatunku ludzi na Ziemi.

@annamu: Pozdrawiam

  annamu,  06/08/2013

@Szymon Bachir: Też pozdrawiam i doceniam Twoją mądrość życiową.

  rekurent,  06/08/2013

Mocno prawdziwie.
pozdrawiam

  annamu,  06/08/2013

Tatarzy osiedleni w Polsce to nie" lud roboczy" ale wyższa rasa (szlachta). Więc nie przynależność religijna ale geny, a raczej teraz ich "mieszanka" kształtują zachowanie, rozumowanie oraz inteligencję wrodzoną a nie nabytą.
Zawsze jest aktualna stara prawda "Poznasz Pana po cholewkach", "chłopu zawsze słoma z butów wyjdzie".
Jeśli krytykujemy jakąś rasę lub się o niej lekceważąco w ...  wyświetl więcej

@annamu: Pozdrawiam.Twardowski z diabłem grał i nie pękał...

Jak zwykle prawdziwie i boleśnie, pozdrawiam serdecznie.

@Krzysztof Mrozowski: Pogodnych dni punie Krzysztofie

@Szymon Bachir: Szymonie miało być bez "panie", bardzo dziękuję, pogoda mi sprzyja właśnie kończę urlop, pozdrawiam bardzo serdecznie i słonecznie :-)

@KrzyszDobrze Krzysztofie,bądź dalej odkrywcą i demaskatorstwo działał,milo ciebie znać po imieniu,pozdrawiam.Wróciłem z Kołobrzegu,był festiwal kultury indyjskiej-magia,pachnica,Wedy itp:Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska