Login lub e-mail Hasło   

Krojenie jako ostatnie życzenie

Dzisiejszy odcinek sponsorowany jest przez literkę G.
Wyświetlenia: 573 Zamieszczono 09/09/2013

Do tej pory jedynym znanym mi czymś z literka G jest tajemniczy punkt, którego odnalezienie jest szczytem marzeń i szczytem najgłębszej przyjemności.

Pora wieczorna kompletnie nie sprzyja do oglądania drastycznych scen, jakie dominują w tym dokumencie. Ale zawarta w nim tematyka jest na trzeba tyle wciągającą, ze nie jestem w stanie się temu oprzeć. Choć w tej kwestii jestem dość strachliwa. Wciągam się w to coraz bardziej i bardziej. Dlaczego? Skrajne emocje mogą wywołać podobne odczucia jak przy uzależnieniu od środków odurzających wywołujących radość, leki, rozdygotanie, czy rozdrażnienie. To takie fascynujące, a zarazem podniecające, w nie seksualnym sensie.

Nie znalazłam żadnego lepszego porównania. ID – kanał telewizyjny, w którym emitowane są ciekawe pozycje dokumentalne. Warto nim poświęcić choć godzinę z wieczornej sjesty. Ów omawiany przeze mnie serial składa się z odrębnych historii, które tworzą ze sobą stałe elementy fabuły i scenariusza.

Lekarz sadowy ma bardzo niewdzięczną profesje – wnikliwie bada zwłoki, po tym jak denat traci Zycie w niewyjaśnionych okolicznościach. Najczęściej są to nagle i tajemnicze zejścia. Ciało przewożone jest do prosektorium hrabstwa Bexar na Florydzie i tam niezwykle skrupulatnie badane w celu odnalezienia prawdziwej przyczyny śmierci danego człowieka. Doktor G. pomagają cały wysoko specjalistyczny zespól medycznych ekspertów oraz wiedza, doświadczenie i poprawne analizowanie faktów już znanych.

Wyniki różnych badań i analiz pozwalają potwierdzić lub wykluczyć samobójstwo, morderstwo, albo ujawniają się takie skutki codziennego, często niezdrowego trybu życia, które doprowadzają do naturalnego zgonu. Głębokie i merytoryczne wyniki sprawiają ze widz oswaja się z tak trudnym tematem, jakim jest śmierć.

W końcu dostrzega się ulotność i kruchość życia, z naciskiem na większa dbałość o zdrowie.

Podobne artykuły


17
komentarze: 93 | wyświetlenia: 2225
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1128
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1073
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 802
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 563
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 626
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 685
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 991
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 650
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 496
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 511
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska