Login lub e-mail Hasło   

Dokąd zmierzasz Europo?

Świat się zmienia a także światowa kultura w której będą żyły nasze dzieci i wnuki będzie radykalnie różnic się od obecnej. Przeczytajcie wiec sprawozdanie o zmien...
Wyświetlenia: 1.226 Zamieszczono 01/10/2013

Świat się zmienia a także światowa kultura w której będą żyły nasze dzieci i wnuki będzie radykalnie różnic się od obecnej.

Przeczytajcie wiec sprawozdanie o zmieniającej się demografii świata. Zródło:Prognozy ludnościowe Eurostatu; prognozy ludnościowe ONZ.

Zgodnie z badaniami aby nacja/kultura przetrwała dłużej niż 25 lat współczynnik dzietności winien wynosić 2,11 (czyli na każdą rodzinę – parę powinno przypadać troszkę ponad dwójka dzieci) Jeśli jest mniejszy to dana kultura wyginie w sposób naturalny.

Dane historyczne potwierdzają iż żadna nacja nie przetrwała przy współczynniku dzietności 1.9. A odrodzenie się staje się niemożliwe przy współczynniku 1.3

Innymi słowy jeśli dwie pary posiadają po jednym dziecku będzie dwa razy mniej dzieci niż rodziców , jeśli teraz kolejne pokolenie tez będzie posiadać jedno dziecko to wnuków jest czterokrotnie mniej niż dziadków!!!

Kiedy  kurczy się populacja zamiera także kultura.

W 2007 roku współczynnik dzietności w krajach europejskich przedstawiał się następująco:

 

Francja     1.8

Anglia      1.6

Grecja      1.3

Niemcy    1.3

Polska      1.38

Włochy    1.2

Hiszpania 1.1

W europie w 31 krajach średni współczynnik dzietności wyniósł 1,38

Dane historyczne wskazują iż tej liczby nie da się już powiększyć!!!!

Na przestrzeni najbliższych kilkudziesięciu lat Europa jaka znamy przestanie istnieć

Jednak populacja europy nie zmniejsza się???

Dlaczego?

IMIGRANCI!

Większości to Muzułmańscy imigranci

Od roku 1990 wzrost ludności w europie w 90% pochodzi od społeczności Muzułmańskiej.

Jak już wiemy współczynnik dzietności we Francji wynosi tylko 1.8 Jednakże Muzułmanie francuscy mogą się poszczycić współczynnikiem 8.1

Południe Francji historycznie jeden z najgęściej zaludnionych chrześcijańskich terenów , w tej chwili posiada więcej meczetów niz. kościołów. We Francji 30 % młodzieży poniżej 20 lat to muzułmanie. W dużych miastach takich jak Marsylia, Nicea, Paryż ta liczba wynosi 45%. W roku 2027 co piąty obywatel Francji będzie wyznawca Allacha.

Według Raymonda Ibrahima i opisanej przez niego w książce „Powtórnie ukrzyżowani” islamskiej regule liczb gdy populacja islamska osiąga 35 –40% żądają oni wprowadzenia szariatu. Żądają tego SIŁĄ!!!!

w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 30 lat liczba ludności muzułmańskiej wzrosła od 82000 do 2,5 mln. 30-sto krotny wzrost. Obecnie znajduje się tam 1000 meczetów w 80% zamienionych z kościołów katolickich.

W Holandii  50% nowonarodzonych to muzułmanie i za około 15 lat będą oni stanowić polowe populacji Holandii. W Belgii obecnie 25% populacji to wyznawcy Allacha i 50% nowonarodzonych.

Szacunkowo przy obecnym wzroście to w 2025 roku 33% Europejczyków będzie wyznawcami Allacha!

Co dziwne Niemcy ogłosiły to publicznie. Oświadczyły iż spadku  przyrostu demograficznego nie da się już powstrzymać i około 2050 roku Niemcy mogą stać się państwem muzułmańskim.

Muamar  Al-Kadafi kiedyś powiedział pamiętne słowa cyt.: „Wygląda na to że Allach podaruje zwycięstwo islamowi w europie bez użycia broni, bez użycia mieczy, czy karabinów. Nie potrzebujemy terrorystów czy samobójczych ataków. Za kilka lat miliony muzułmanów w europie zamieni ja w kontynent na wskroś muzułmański”

Obecnie w europie zyje 52 mln muzułmanów  ta liczba w/g demografów podwoi się za 20 lat (dane są z roku 2007) Czyli za 14 lat bezie ich 104 mln. Obecnie kościół katolicki otwarcie przyznaje iż liczba muzułmanów na świecie przewyższa liczbę chrześcijan!

Zaznaczam iż nie interesuje mnie kto w co wierzy ale wolał bym aby nikt nie zmuszał mojej córki i żony aby chodziły w burkach a do tego zmierzamy.

Obecnie w Anglii powstają szkoły ogólno dostępne nie MUZUŁMAŃSKIE gdzie nauczycielki musza ubierać burki (aby nie ranić  uczuć muzułmańskich dzieci).

 Wygłąda na to iż  Europa się zmieni. Zmieni się i to bardzo!

Zaznaczam iż zamieszczone tutaj dane są ogólno dostępne, na ten temat można znaleźć wiele informacji i ja nie jestem autorem tych przemyśleń.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2181
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1213
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1063
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1119
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 535
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 791
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 640
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 677
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 486
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 978
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 620
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

A oni się dopiero budzą i nie wiedzą co z tym zrobić. Bo dla nich ważniejsza jest poprawność polityczna. Są po prostu ślepi. Głupiec, to ten, który jest ślepy pomimo, że widzi.

Źle się dzieje, nie dlatego, że Europa przybiera charakter muzułmański, ale dlatego, że religijność wypiera rozum i pokojowe współdziałanie i współistnienie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska