Login lub e-mail Hasło   

Kuba Wojewózki został oblany moczem, nie kwasem!

Kto kupą wojuje ten kupą obrywa! Iście gówniana sprawa..
Wyświetlenia: 1.269 Zamieszczono 27/10/2013

Ciągle słychać w mediach o kontrowersyjnym wydarzeniu, jakie miało miejsce przed siedzibą Eski Rock. Napadnięto samego Kubę Wojewódzkiego, miał rzekomo zostać oblany kwasem.

Jednak prawda o tym zdawałoby się, banalnym wydarzeniu, prawdopodobnie nie zostanie ujawniona. Dlaczego? Za sprawą samej ofiary napaści kwasowej - Wojewódzkiego. Kuba Wojewódzki zdaje się utrudniać policjantom dochodzenie prawdy. Odmówił on przekazania oblanych tajemniczą cieczą części garderoby.

Oddał tylko podkoszulek, jednak ów podkoszulek nic policji nie daje, ponieważ schowany głęboko pod ubraniem, nie ucierpiał w czasie ataku.

Czapka bejzbolówka jak i okulary, które zostały oblane, własnoręcznie umył, jednak o ich oddaniu do ekspertyzy nie może być mowy. Pomimo tego, że Wojewódzki bardzo się "sadził" w TV, czego to sprawcy ataku nie zrobi, boi się jak diabeł święconej wody jego zidentyfikowania i odnalezienia.

Wszystko wskazuje na to, iż odważny młodzieniec uwieczniony na zdjęciach monitoringu miejskiego, zasili już bardzo obszerne grono "nieznanych sprawców". A to przez to, iż paradoksalnie, to ofiara "kwasowej napaści" ma o wiele więcej do stracenia, niż jego sprawca!

Podczas ewentualnego przesłuchania śledczy na pewno wydusiliby ze sprawcy szczegóły ataku, jak i wiedzę o rodzaju cieczy, jakiej użył. Ten tajmniczy koktail kojarzy się raczej z ubikacją, niż ze złowrogą, żrącą substancją chemiczną. Rezultaty śledztwa byłyby niszczące dla samego Wojewódzkiego. Napastnikowi grozi raczej łagodny wymiar kary w zawieszeniu, zaś do głównego pajaca TVNu przylgnęłaby cuchnąca moczem z roztworem ekstrementów historyjka. Hipsterzy, bywalcy stołecznych salonów, mieliby ubaw na sam widok Wojewódzkiego, i bezczelnie zatykaliby ręką nos przy każdorazowym kontakcie z nim.

Z pewnością nieraz usłyszałby bolesny rechot po umyślnej omyłce co bardziej bezczelnych kolegów zwracających się do niego publicznie „Kupo”, a nie „Kubo”. Co gorsza, nie wiadomo jak zareagowałaby rzesza jego fanów. Ich nieskalany dotąd idol miałby wyraźną rysę na swym wizerunku jajcarza. No i kwestia udziału w reklamach. Która firma chciałaby, aby jej produkty były kojarzone ze stolcem…? Chyba tylko jedna. OSRAM.

(Źródło nieznane)

Za:

http://kefir2010.wordpress.com/

http://pressmix.eu/

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1252
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1036
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1122
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 800
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 760
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1911
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 594
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1054
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 566
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 910
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ,  28/10/2013

Na upartego w moczu można doszukać się kwasu...

  ulmed,  29/10/2013

Nie uważam, by oblewanie, tego pana, czymkolwiek było dobrą metodą. Lepiej, po prostu, olać.
Wolę IGNOR.

  Hamilton,  30/10/2013

"Wszystko wskazuje na to, iż odważny młodzieniec uwieczniony na zdjęciach monitoringu miejskiego, zasili już bardzo obszerne grono "nieznanych sprawców". Nie przepadam za Wojewódzkim, ale nie przyłączę się do grona obrońców obszczymurka, bo kto kupą wojuje ten kupą obrywa!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska