Login lub e-mail Hasło   

Gdyby nie kościól!

Kłamstwo powtarzane staje się prawdą,a od pokoleń wysysane z piersi matek zostaje świętym dogmatem
Wyświetlenia: 2.138 Zamieszczono 02/11/2013

Nie pękaj ,bądź silny-, łatwo powiedzieć ,ale trudno być takim -to wręcz nie możliwe...,a jakże konieczne ,by nie zwariować do cna. Co ulica to kaplica,a na rzut kamieniem burdel.

Zamiast gruszek na wierzbie- rosną koszty utrzymania, kolejki do lekarza i szpitali,a pochowki w oczach drożeją....Nic za darmo-co do boga prowadzi-wieści klecha! .I scyzoryk w dłoni sam otwiera, kiedy złodziejstwo i nikczemność od najniższego szczebla aż hen do Warszawy wyziera, w dorobicie, przy obfitym korycie senatorowie,posłowie i ich kolesie w rządzie,samorządzie, o wartościach chrześcijańskich, polityce socjalnej ględzą od lat. ,a najwięcej o miłości bliźnich Noclegownie,przytułki zaś pękają w szwach,w kanałach też miejsca brak,...niedomyci,zawszeni zaropiali skomlą na chodnikach- jak spokojnym, być? Niedaleko od kościołów ,rezydencji,na rzut kamienia plejada banków..sznur limuzyn , w zaułkach,osiedlowych parkach zaś nędza,na wysypiskach niemowlęta kwilą,do beczek ich wrzucają,a księża ministrantów w zakrystii na kolanach huśtają,śmietankę każą zlizywać -spokojnym być?/,

Od lat emeryturka stoi,jakby viagry nażarła,za duża by z głodu zdechnąć,a za mała by dziękować,ze żyję.

. Bezdomni wrosły w krajobraz ulicy... złomu codziennie targają-do składnicy,mam cieszyć na ich widok?,Nie raz przed bramą pytają 'masz jakieś rupiecie-,a czemu do plebana ni e idziecie-pytam?Tam tylko wartości chrześcijańskie. , puszki od piwa kartony-nasza ewangelia zbawienia.-odpowiadają. Kim dla nich ojczyzna-jej honor i bóg?

.Byli orłami, obrońcami jej granic,,a teraz ich mają za nic,pod chmurką ich dom.

Okrutny los ,szydzi,śmieje i drwi z  ich nieszczęść,  wy  sami tworzycie go-powiadają.i

limuzynami z ochroniarzami spieszą na spotkania z biznesem,a  ich   w dupie mają ,w daczach z elektroniczną ochroną mieszkają

Wyciągają więc -do Kowalskiego dłoń ,zobojętniały mija ich -sam ma pustą kieszeń,a z ambony---błogosławieni ubodzy,albowiem posiądą żywot wieczny wola tłusty,obżarty pleban w pobliskim kościele...Musisz w stresach żyć. z tego powodu/?,To przecież sztuka miłości bliźnich w Najjaśniejszej, "nie lękajcie ",a grzebcie w śmietnikach ,w nich wasze zbawienie,-rozlegają jakby słowa wkrótce świętego JP2, to wasza druga Japonia.

Jedyna nadzieja . w IV-tej RP z Rydzykiem , Kaczyńskim Jarosławem i Macierewiczom Antonim i pod patronatem  niepokalanej-głosujcie na prawo i sprawiedliwość -nawołują!

Bizantyjski przepych kleru przyćmi wtedy ubóstwo , a winą obarczy żydów  , komuchów, "kto nie katolik-- do nowej Berezy pójdzie. Rodacy"nie lękajcie  -aleluja  i do przodu-Katolicka cnota jasnogórską   zaświeci jutrzenką zbawienia  i na  kresach-odebranych  nam silą -dopinguje Radio Maria

  - ile Rodaków taką prawda  nad Wisła żyje i gotowa jak przodkowie na szańcach polec?Podważać taką "prawdę" - zniewagę wartości ,uczuć religijnych-oskarża o bluznierstwo  itp....Nie ważne za sami lamią  prawo ,znieważają inaczej myślących i okradają skarb państwa. Ich cnota .. nie podlega krytyce. Od wieków odpowiadają przed historią i bogiem. Prawda w paciorku, ,pielgrzymkach ,zadymkach-,a puki one trwają- "jeszcze Polska nie zginęła d. A kto próbuje to obalić-to wróg! Jak w śród takich normalnie żyć?

O nędznej,zawszonej doli chłopów za sanacji, dramatycznej za okupacji,Niemców,bolszewików i partyzantów żywili- nie mówią,a hymny pochwalne pieją bandziorom,że braci ubijali za reformę rolną,odbudowę kraju

..Jeśli serce na talerzyku we łzach mamy im położę i odsłonię rozpacz istnienia tamtych ludzi śród których żyłem-to i tak prawda będzie -w-pomnikach zbrodniarzy"Ognia,Burego,"żołnierzyków wyklętych i męczenników poległych w drugim Katyniu pod Smoleńskiem .

Wartości katolickie i wszechobecna jej miłość bliznach pasują do tych faktów jak garbaty do ściany .Bez sumienia , litości w imię tych wartości parli na wschód,nawracali,zabijali i ujarzmiali, w Iraku Afganistanie w imię jakiego boga to czynią?Na skinienie czyjego palca "chlupcy malowani' w obcych krajach giną/?. Masowy rytualny mord-zwany wojną wysysamy z piersi matek Polak? Krzyż -symbol hańby pogańskiej na szyjach nosimy .Boże nigdy cię nie opuścimy,pobłogosław naszą walkę - wciąż modlimy i na wzajem się podlimy.

JP2 całował ziemie polską zroszoną ich krwią, o tym nie wspomniał,a  zdrajcę ojczyzny Stanisława błogosławił. Radio Maria  ostoją katolicyzmu nazwał i to sprawiedliwość ?
Zbrodnie stalinowskie w porównaniu z kościelnymi- watykańskimi to małe piwko..Kiedy kościół polski za zbrodnicze,zbójeckie czyny przeprosi kowalskich i klęknie przed nimi i przyzna ,ze wszystkie tragedie narodowe były z jego odziałem,ze gdyby nie on to Lech,Czech i Rus-byliby braćmi nie do pokonania Amen

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1251
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1036
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1122
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 799
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 760
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1910
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 594
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1054
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 565
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 909
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Szymonie, jak zwykle mocny tekst.
Obawiam sie jednak, ze gdyby Polskie plemiona nie przyjely chrztu w 966 spotkalby nas los wymarlych Prusow... Nasi wladcy musieli dokonac tego geo/teo-politycznego kroku aby biologicznie i cywilizacyjnie ocalic Slowian zachodnich przed zaglada.
Gdybysmy obstawali przy Perunach i Swiatowidach stalibysmy sie celem wypraw krzyzowych "chrzescijanskiej Eu ...  wyświetl więcej

  Remter,  03/11/2013

@youngcontrarian: Ja też tak myślę, po prostu nie było by nas. Ten system składa się z 3 bastionów, które są od siebie zależne. I nic nie dzieje się bez zgody drugiego. Jeżeli władza nie ma przyzwolenia Watykanu - musi prędzej czy później paść. Polityka jest tak samo zorganizowana jak kościół. Partie to są sekty, na czele których stoi taki, co nie da żadnego ruchu niezgodnego z jego podopiecznymi ...  wyświetl więcej

@Teresa Rembielińska: Przesadzasz, Tereniu.
Radio Maryja ma "słuchalność" (co za debil wymyślił ten termin?) na poziomie 3-4%, a telewizja Trwam "oglądalność" (autorstwo zapewne tego samego debila) 2-3%. To nawet nie jest margines, to marginesik marginesu. Poglądy tam prezentowane zawdzięczają swoją nośność mediom głównego nurtu, które u Rydzyka szukają pożywki dla własnej popularności. No ...  wyświetl więcej

  Remter,  03/11/2013

@Michał Aleksy Mentrak: Odbiór tych mediów ma zasięg ogólnokrajowy, gdzie nie pojedziesz to słyszysz z ust rodaków ich światopogląd. Natomiast swój pogląd na fundament chrześcijaństwa wyraziłam w art. http://eiba.pl/dn I dzięki tym sektom jak piszesz rozwinęła się myśl , ich własna narodowa... pozdrawiam;)

  Remter,  03/11/2013

@Teresa Rembielińska: Dodam jeszcze, że jeszcze bardziej niebezpieczna ... niż ta, która pokonała Rzym... dzisiaj ta myśl jest szerzona po całym świecie, jakoby była mądrością do zbawienia świata - nieuniknioną... a jest nią objawiona przez Syjonizm - Kabała, która nie ma nic wspólnego z tą.. jaką praktykowała cywilizacja przed potopem jak i po potopie do 4 wieku pne.

  Remter,  03/11/2013

@Teresa Rembielińska: Taką próbkę już przerobiliśmy lecz żadnych z niej korzyści nie wyciągnęliśmy... rejestratorem tej myśli był Adolf Hitler..

  swistak  (www),  03/11/2013

@swistak: A tobie brachu-to i święty boże nie pomoże,wstrząsy nie jednemu pomogły,,ale postępującej nieuleczalnej choroby jaką jest fanatyzm katolickiej-nikt nie uleczy

@swistak: straszyc, uragac i przeklinac to wasza domena

@miro von kässelbach: A kto straszy piekłem,pedofilia poniżą godność dzieci,a zbrodniarzy robi świętymi,zdrajcę,szpiega patronem Polski/,kto sprzedaje towar,którego nikt nie wiedział,nie dotykał/Czyż to nie oszustwo/ mości umiłowany w wiecznej cnocie?

Szymonie, jak zwykle, odważnie i uczciwie. Szacunek.

@Alicja Minicka: Pozdrawiam

Twoje slowa Szymonie jak zawsze miodem na skolatana dusze, pozdrawiam i zdrowia zycze

@miro von kässelbach: Jesteśmy w jednym kręgu,pozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska