Login lub e-mail Hasło   

Polityka Unii Europejskiej jest nazistowska.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.fronda.pl/blogi/contra-gentil(...)64.html
To miliony dzieci, które zabijane są z pieniędzy podatników, przekazywanych na promowanie aborcji w Afryce czy w krajach europejskich
Wyświetlenia: 774 Zamieszczono 16/12/2013
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

Ogromne oburzenie wywołało w Janie Hartmanie porównanie Unii Europejskiej do hitlerowskich Niemiec. „Piramidalność bredni, jaką jest porównywanie Unii do hitlerowskich Niemiec, gna na wyprzódki z brutalnością chamstwa, jakim jest oskarżanie Unii o nazizm oraz bezbrzeżną pogardą dla ofiar Hitlera, które porównuje się najwyraźniej z 'ofiarami' EU, kimkolwiek miałyby one być” - napisał na swoim blogu filozof z Krakowa.

A ja żeby ułatwić profesorowi myślenie, przypomnę mu, kto jest ofiarą polityki prowadzonej przez Unię Europejską. To setki tysięcy, a może nawet miliony dzieci, które zabijane są z pieniędzy podatników, przekazywanych na promowanie aborcji w Afryce czy w krajach europejskich. Te ofiary mają własną, niepowtarzalną godność, którą – dokładnie tak samo, jak naziści odbierali ją Żydom – odbiera im się, dehumanizując ich, pozbawiając miana ludzi i określając płodami. I właśnie to jest powód, dla którego można i trzeba określać politykę Unii jako całości, mianem nazistowskiej.

 

Bo uznanie, że ktoś nie ma prawa do życia, bo jest młodszy od innych, i pozbawienie go miana człowieka, bo tak jest wygodniej jest właśnie nazizmem w czystej postaci. I tak długo, jak długo Unia Europejska nie zrezygnuje z promowania aborcji w innych krajach, tak długo, jak Komisja Europejska będzie promowała zabijanie nienarodzonych, uzasadniając to „interesem kobiet” (jak kiedyś usprawiedliwiano zabijanie Żydów interesem „rasy Panów”, tak długo określanie jej polityki mianem „nazistowskiej” będzie usprawiedliwione.

 

A pamięc ofiar nie obraża zestawienie ich z innymi ofiarami. Szczególnie, że aborcyjny Holokaust pochłania nieporównanie więcej ofiar, niż Holokaust w III Rzeszy. Czterdzieści pięć milionów osób rocznie, to wielokrotnie więcej, niż liczba ofiar Holokaustu. A rzeź niewinnych trwa też o wiele dłużej. Nie obraża pamięci ofiar Holokaustu przypomnienie, że współczesne władze, godzą się na masowy mord i finansują go kierując się tym samym paradygmatem myślenia, jakim kierował się Adolf Hitler skazując na śmierć Żydów.

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3021
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1128
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3407
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2725
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3797
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2174
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2221
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2179
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 904
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 641
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1691
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

  Areva,  17/12/2013

Unię Europejską i jej idee założyli ...chrześcijańscy wierzący politycy. Są katolickie oszołomy że UE jest kontynuatorem 3 Rzeszy tylko kłopot że w ich wypowiedziach świadczy że chrześcijanie kontynuowali 3 Rzeszę. NeoPoganizm jest odpowiedzią na przeszłe chrześcijaństwo które było dobre dla bardzo bogatej szlachty i bogatych księży, i popierała rzezie nad nie chrześcijanami, nad nieposłusznymi wo ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska