Login lub e-mail Hasło   

Życzenia dla moich przyjaciół

To jest taki okres w roku, kiedy naszym bliskim i dalszym, rodzinie, przyjaciołom i znajomym składamy życzenia, ofiarowując im jednocześnie dobre emocje i łącząc się z nimi na z...
Wyświetlenia: 1.654 Zamieszczono 23/12/2013

To jest taki okres w roku, kiedy naszym bliskim i dalszym, rodzinie, przyjaciołom i znajomym składamy życzenia, ofiarowując im jednocześnie dobre emocje i łącząc się z nimi na zasadzie empatii. Słowo ma magiczną moc, wielokrotnie już o tym pisałem. Dlatego przywiązuję aż tak ogromną wagę do życzeń Bożonarodzeniowych, bo magiczne słowa nakładają się na magiczny czas zimowego przesilenia. W wielu kulturach okres ten to symboliczny przełom, kiedy słońce wyłania się z otchłani i zaczyna się nowy początek.

Słów nie za dużo, ale ważnych. Życzę Wam drodzy przyjaciele - Green, Kwiatuszkowi, Noemi, Graazie, Setowi, Jackowi, Vivi, Hussairowi, Zbysławowi,Hamiltonowi, Alicji, Youngowi, Januszowi, i innym wspaniałym ludziom piszącym na eiobie, z którymi nieraz dyskutowałem, spierałem się - wielu wspaniałych tekstów, entuzjazmu, dobra, twórczych projektów, miłości, pięknych ludzi wokół siebie. Spełniajcie marzenia i zarażajcie nimi innych. Niech to będzie najlepszy rok w Waszym życiu.

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1127
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 457
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1028
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 782
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 609
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 792
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 551
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 531
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 487
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 983
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 803
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 391
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 849
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 819
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 474
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  seta1212,  23/12/2013

Janku Twoja wiedza i wrażliwość jest zawsze niepowtarzalna i oczekiwana.Myślę , że wszyscy czekamy zawsze na Twoje arty. Więc i w Nowym Roku niech Cię pióro nie zawodzi...))

@seta1212: Dziękuję! Wzajemnie.

  vivi91,  23/12/2013

Panie Janie, szczerze życzę szczęścia, zrozumienia i miłości w każdym dniu Nowego Roku.
Pięknych, ciepłych chwil w tym wyjątkowym czasie, wypełnionego zapachem startego cynamonu i słodkich pomarańczy

@vivi91: Pięknie! Dzięki. Ja życzę najpiękniejszych tekstów, bo czytanie ich jest samą przyjemnością.

  vivi91,  23/12/2013

@Jan Stasica: dziękuję:). z Twoich ust taka pochwała to duży zaszczyt:)

  greenway,  23/12/2013

Janie bardzo się cieszę, że spotkałam Cię tu na eiobie, ponieważ tym samym zaczęła się dla mnie fascynująca intelektualna przygoda - podróż w nowe światy. To właśnie dzięki Twoim przemyśleniom spojrzałam na wiele spraw inaczej, w ogóle świat odsłonił wiele nowych ścieżek, ukazał wiele barw. Sprawiłeś swymi dociekaniami, że zaczęłam się głębiej zastanawiać nad wieloma pytaniami, dotyczącymi naszej ...  wyświetl więcej

@greenway: To ja zapewne powinienem być wdzięczny za to, że spotkałem na tym forum takich ludzi jak Ty. Twoje teksty pojawiają się rzadko (dla mnie za rzadko), ale są piękne i dopracowane w każdym calu. Ja Tobie życzę, abyś nie zatraciła tej wspaniałej wrażliwości, która tak często wprawiała w wibrację najbardziej subtelne struny mojej duszy. Życzę Ci, byś obdarzała swą wrażliwością innych. Pogodnych i dobrych świąt.

  greenway,  23/12/2013

@Jan Stasica: dziękuję Janie, oby ten niezwykły czas napełnił Twoje serce otuchą. Wiele ciepła i spokoju. :))
Myślę, że jest gdzieś taka przestrzeń, gdzie nasze myśli się spotykają. :))

Życzę Panu, by nadal pisał Pan takie teksty, które po przeczytaniu zostają z człowiekiem. Przywracające nadzieję w to, że słowa jednak są w stanie coś zmienić na lepsze. Przez te niemal dwa lata było ich już tu sporo - oby pojawiło się jeszcze więcej!
Życzę również satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości, pogody ducha, a także otaczania się takimi ludźmi, którzy będą w stanie wywołać uśmiech na twarzy bez względu na okoliczności.
Wesołych Świąt!

@Anna Wróbel: Pani Aniu, serdecznie dziękuję. Nie jestem pewien, czy jest Pani tą panią Anią, którą znam i która była moją uczennicą, ale tak czy owak, życzę Pani wielu wzruszeń i sukcesów w przyszłym roku. Dobrych i pogodnych świąt.

@Jan Stasica: Tak, tą. Również dziękuję za życzenia.

  Noemi*,  23/12/2013

Święta to najbardziej rodzinny i magiczny czas w roku, gdy składamy sobie życzenia, zasiadamy przy wspólnym stole, na chwilę zapominamy o problemach i waśniach... Janku, życzę ci spełnienia w każdej dziedzinie życia, byś mógł w pełni cieszyć się tym niezwykłym klimatem i niech w ten magiczny czas, życie marzeniom dotrzymuje kroku.:-)

Drogi Janie... Dziekuje za zyczenia. To wielki zaszczyt byc zaliczonym do grona Twoich przyjaciol.

Wszystkim wierzacym i niewierzacem w byty i zjawiska nadprzyrodzone zycze Wesolych Swiat Przesilenia Zimowego (na polkuli polnocnej).
Nadmienię, że na przedchrześcijańskiej Słowiańszczyźnie znane były one pod nazwą Godowe Święto. Zatem drodzy przyjaciele i zwlaszcza moje Eibowe klony ś

...  wyświetl więcej

Z Narodzeniem Bożym Cię, Janie, oraz Wszystkich! I niech będą zbywały się Twoje życzenia! Niech nowy, 2014, rok będzie szczęśliwym dla nas! :)

Dzięki!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska