Login lub e-mail Hasło   

I nikt żywy nie odejdzie...

.Zycie jedno i nie pieści,szanujmy się puki czas, tak szybko uchodzi..
Wyświetlenia: 1.120 Zamieszczono 26/12/2013

Nikt poczęty płciowo żywy nie ujdzie, jednemu ponoć udało , w nowym testamencie ,   współcześni   niezależnie od rasy klasy martwi wędrują na wieczne spoczywanie .Na ziemi tylko to  sprawiedliwe-wszystkich jednako kocha  śmierć,a o sposobie umierania  ludzie decydują ..

Krótkie życie jak dziecięca koszula i  różnie zasrane, nie sposób  opisać, a biografie,grobowce , pomniki , "bóg,honor i ojczyznę " prawdy nie mówią...kogo dręczyli, komu sprzyjali,ze na rzez kowalskich posyłali?Ale  wartością narodową

dla  pokoleń są! Bezimienne mogiły  maluczkich- na tle ich

to dupa blada choć-mówią prawdę,że Mięsa armatniego  nigdy nie brakło!  Importuje się  go na zachód,do Iraku,Afganistanu.
-od zawsze    było  zródlem  nieszczęść , konfliktów   narodu,a   biznesem" " apostołów wolności i demokracji'"

Wierzyłem im i lokowałem w nich nadzieje , bokiem wyszły,,rozczarowanie topiłem w alkoholu.

Bufetowa podawała wódkę,ona nie zdradza,a wigoru dodaje,na jednej kobiecie i ojczyźnie świat nie kończy gruchała, piłem i myślałem o tobie , a macochę Ojczyznę przeklinałem, rano w lustrze zblazowaną twarz widziałem, nie poznawałem siebie . Wódka urojonych kochanków i     zazdrość mnożyła .W euforii alkoholowej upływało życie, białe myszki   przewracały pusty kieliszek, uciekałem wtedy do  knajpy,  w milczeniu drżącą ręką wychylałem kielich i prosiłem o jeszcze . Nie chciałem,a chlałem ,a wewnętrzny głos błagał"nie pij,nie pij" i całowałem w myślach twoje oczy we-łzach,bo ty mówiłaś te słowa wiele razy i przysięgałem" wtedy nigdy więcej nie wypiję" ,a piłem na drugą nóżkę,by lepiej się szło.”
Miałeś   dość ,pocztówkę przysłałaś "Nic dwa razy nie zdarza".  Najlepiej się chla ,gdy powód ma. Wznosiłem więc toasty" za nic dwa razy. Taksiarz wyrzucał pod bramą posesji. Pies skomlał,a brzózka

szumiała i niby matka prosiła 'nie pij synku' - toczyłem si ę tak w czeluści nihilizmu i przeklinałem dzień,w którym spotkałem ciebie..a ty we snach zamroczonych pachniałaś ogrodem marzeń , oddech twój , jak wiatr znad morza zrywał ze snu ,a butelka na stole pusta niby harfa pożądaniem grała .kto pil wie,

że rozwód z wódką ,trudniejszy niż z żoną  ,cierpienie i rozkosz krzyżowały szpady,a miłość zamieniała się w nienawiść i zdradę. Nie  poznałem siebie..

Do końca  życie  nie spotkać siebie  to   żałosne powiedziałem ,a ty to usłyszałaś i podałaś znów dłoń I zrozumiałem, jak się pościelę tak się wyśpię., na chwiejnych nogach ruszyłem ku trzeźwości. Piekielne pragnienia ze snu zrywały. Chroniczny brak alkoholu- męczarnią nałogowca.

Teraz doświadczenia ,a nie wiara prawdą  , na nich buduje świat! I kto podobnie czyni-to mój brat.

I proszę. bądź nadal  początkiem i końcem  i wszystkim ,wszystkim,bym był człowiekiem w twoim stylu na zawsze!Ty harfą   i  ogrodem marzeń, poematem pedagogicznym ,w galerii świata piękniejszej jawnogrzesznicy  nie ma! I nie pozwolę kamieniować nas za przeszłość! Marią Magdaleną do końca świata bądź,świętością czas,który łączy nas!,I  nie ważne ,że różnic wiele i czegoś  brak ,bóg w raju schrzanił tych pierwszych, nie warto droczyć o te drobnostki dziedziczne.

Bądźmy razem i osobno, jak ósemka, jednym punkcikiem złączonym .Małżeństwo , - znamy aż nadto z autopsji , szczęścia w nim co kot napłakał,a obowiązków,stresów multum. Miłość ,gdzie wolność i swoboda , a sztuka kochania w ósemce  , ucieleśnia istnienie tu i teraz . Nie metryka ,a hardość ducha daje skrzydła sokola , w podniebnych wędrówkach,oceanicznych żeglugach kreślą   one ósemki,szczęścia  , zmieniają wspomnienie o tym co minęło , takie skrzydła, - radość bez granic tworzyliśmy w ubiegłym roku. Cześć jego pamięci! Niepowtarzalne,romantyczne  ocali od zapomnienia ,a bać się co przed nami ,nieskończoności nie ma sensu,ku niej podąża świat.

  

Podobne artykuły


17
komentarze: 93 | wyświetlenia: 2225
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1128
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1073
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 802
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 563
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 626
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 685
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 991
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 650
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 496
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 511
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Szymonie , uwielbiam Cie i Twoje czasami nieuczesane mysli albowiem nie karmisz nikogo na Eiobie iluzjami... a juz z pewnoscia nie robisz tego w stosunku do siebie samego.
Zarchiwizowalem mnostwo Twoich artow i cytatow.
Dzis dodalem do tej kolekcji kolejny: "Szedlem ku trzezwosci na chwijnych nogach"... przekaze go moim przyjaciolom, z ktorymi przyszlo mi pracowac w roznych zapalnych ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: A ja dziękuje za wspaniały komentarz+wzmacniający nasze poglądy.W ebooku123 moje Zwichrowane życie +wydane w formie książkowej.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska