Login lub e-mail Hasło   

Udany seks, czyli kilka słów o erekcji

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://modanaurode.pl/2017/11/11/udany-s(...)rekcji/
Zaburzenia erekcji dotykają coraz większej liczby mężczyzn. Według najnowszych statystyk problem dotyczy ponad 150 milionów z nich....
Wyświetlenia: 967 Zamieszczono 28/12/2013

Niewątpliwie duży na to wpływ ma zmiana trybu życia. Jeszcze kilkanaście lat temu przeciętny mężczyzna znacznie więcej się ruszał i był statystycznie chudszy.

Dziś znaczna część zawodowo czynnych przedstawicieli płci męskiej prowadzi raczej statyczny tryb życia. Dodając do tego stres na jaki są narażeni w pracy i niezdrowy sposób odżywiania, mamy gotowy przepis na łóżkowe kłopoty. Sprawę pogarsza fakt, że znaczna część mężczyzn, u których problem zaczyna występować, nie próbuje go w jakikolwiek sposób rozwiązać.

Przyczyn takiego postępowania należy szukać z jednej strony w narosłych przez lata mitach krążących wokół erekcji, z drugiej w obawie przed nadwątleniem męskiego ego.

Niestety efektem takiego postępowania jest jedynie pogłębienie problemu, które w dłuższej perspektywie może doprowadzić nawet do rozpadu związku czy małżeństwa. Erekcja, czyli wzwód, umożliwia odbycie aktu seksualnego z najukochańszą osobą, jej brak w dłuższej perspektywie staje się przyczyną wielu frustracji.

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

Przyczyn zaburzeń erekcji należy szukać zarówno w czynnikach fizycznych jak i psychicznych. W przypadku cyklicznego powtarzania się problemu niezbędna jest konsultacja z lekarzem, bowiem może on być objawem wielu innych chorób takich jak cukrzyca, przerost prostaty czy też kłopoty z układem krwionośnym. Jak się jednak okazuje na wiele z przyczyn mamy bezpośredni wpływ.

Tym samym ograniczając czynniki ryzyka możemy zminimalizować możliwość wystąpienia u nas kłopotów ze sprawnością seksualną w łóżku. Chcąc ją jak najdłużej zachować musimy nauczyć się walczyć ze stresem. Nie chodzi tu tylko o ten związany z wykonywaną pracą, ale także o stres związany z obawami przed niesprawdzeniem się w łóżku. W drugim przypadku idealnym rozwiązaniem może okazać się szczera rozmowa z partnerką. Kolejnym ważnym czynnikiem, który należy przynajmniej ograniczyć, są wszelkiego rodzaju używki jak alkohol czy papierosy, które mają destrukcyjny wpływ na możliwość osiągnięcia pełnego wzwodu.

Równie ważne jest odpowiednie odżywianie. Warto zrezygnować z tłustych i smażonych mięs na rzecz gotowanych ryb i warzyw, a także zwiększyć ilość spożywanego błonnika, którego źródłem jest m.in. pieczywo razowe. Powinniśmy również zadbać o wagę naszego ciała i nie dopuszczać do nadwagi czy otyłości. Dodatkowo warto także zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Nie chodzi tu wcale o przerzucanie setek kilogramów żelastwa na siłowni, ale chociażby o codzienny kilkunastominutowy spacer po świeżym powietrzu, który pozwoli nam nie tylko na poprawę zdolności fizycznych, ale zapewni również odrobinę relaksu

Zobacz więcej na Modanaurode.pl

Podobne artykuły


71
komentarze: 22 | wyświetlenia: 17721
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6027
30
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4119
30
komentarze: 30 | wyświetlenia: 2475
29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 11792
28
komentarze: 14 | wyświetlenia: 5471
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 11058
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3600
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 67135
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21583
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 27712
23
komentarze: 44 | wyświetlenia: 2701
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3319
 
Autor
ArtykułNatomiast proponuję autorce zając się innymi tematami w przestrzeni publicznej ... doradzanie zostaw lekarzom specjalistom!

Warzywa zdecydowanie mają pozytywny wpływ na erekcję. Szczególnie marchew i pietruszka. Problemy mogą być z przymocowaniem.

Lekarz przepisze tylko środki pobudzające. Aby być w pełni sprawnym seksualnie trzeba pamiętać nie tylko o diecie ale rownież o wysiłku fizycznym.
Poza tym na libido mają również wpływ walory zewnętrzne partnerki......faceci tak mają :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska