Login lub e-mail Hasło   

Rozwój świadomości po Fali 2012r.

Fala światła z 2012 roku miała za zadanie podnieść świadomość ludzi na ziemi. Czy tak się stało? Warto zbadać na sobie.
Wyświetlenia: 2.357 Zamieszczono 05/01/2014

http://pl.wikipedia.org/wiki/Smugi_chemiczneŚwiadomość jest największym skarbem, jaki człowiek może uzyskać na Ziemi i zachowywać na wieki. Zasób świadomości jest bramą, przez którą zdąża się w kierunku oświecenia. To przepustka do "Nieba" i utraconego niegdyś Raju.

Są różne poziomy świadomości, w zależności od tego, kto jak postrzega. Najważniejsze jest być świadomym samego siebie. Wówczas otwierają się drzwi coraz głębszego poznania. Człowiek wychodzi ze swojej skorupki ego i widzi inny świat, którego do tej pory nie postrzegał.

Większość ludzi Ziemi, nie widzi zmian, jakie przyniosła nam Fala 2012r. Trwają dalej zamknięci w swojej skorupce ego i widzą tylko starą, swoją przestrzeń. Świat się zmienia dla tych, co chcą widzieć zmiany, co są otwarci na inną rzeczywistość. Wyszli  na świat, ze swojej ego -  skorupki.

Dla nich powstaje nowy świat, niezwykle kuszący swoim pięknem. Jest w nim przyjaźń ludzi o podobnym sposobie myślenia, zamiast krępujących związków małżeńskich. Jest łatwość zdobywania podstawowych środków do życia. Stąd  rodzi się przyjemna praca, zamiast przymusowego zniewolenia ku ciężkiej i stresującej pracy. 

Zdrowie jest na porządku dziennym, gdyż podwyższona świadomość niweluje wszelkie zakłócenia w organizmie. Choroba powstaje z chaosu w umyśle, który wprowadza bałagan w ciele. Tak rodzą się choroby, które są tłumione lekami, zamiast usuwać pierwotną ich przyczynę.

Leki chemiczne powodują, że człowiek zatraca jasność postrzegania i żyje w całkowitym śnie. Ludzie starzy są podtrzymywani sztucznie przy życiu, którego nie postrzegają. Przedłuża się ich cierpienie, aby tym karmić istoty jaszczurze.

Poza naszym postrzeganiem, istnieje polityka kosmiczna, którą dostrzegają nieliczne istoty z wysokich poziomów świadomości. Z jednej strony jesteśmy truci przez wrogie nam cywilizacje, aby uśpić naszą świadomość i być dalej niewolnikami starego systemu.

Z drugiej strony Przewodnicy Ziemi i Opiekunowie, przemycają do istot świadomych siebie, ogromną wiedzę z dziedziny kosmicznej, kwantowej i duchowej. Ta wiedza jest propagowana, przez niezależne media  w Internecie, w książkach czy prasie.

Kto jest chętny rozwijać swoją świadomość, ten otrzyma dostęp do jej podwyższania. Najważniejsze jest oczyszczać swój organizm, oraz nie spożywać trucizn, które blokują poziom świadomości. Odgruzować należy zabetonowaną szyszynkę przez fluor, aby odnaleźć kontakt z własną duszą. Ona wie co jest dla nas dobre, a co szkodzi.

  Są nieliczne pasty do zębów bez fluoru, które nie szkodzą. Można pić wodę destylowaną, dla wymiany  wody w ciele, której jest około 90%. Wodę z kranu można wlewać do szklanych słoi, aby wypuszczać z niej chlor, przez kilka godzin odstania. Osobiście kasuję przy tej okazji z wody, pierwotną informację, przy pomocy koralików z mikroorganizmów, oraz napełniam ją krzemionką.

Fala 2012 miała za zadanie, zastymulować świadomość ludzi i podnieść jej dotychczasowy poziom. Niestety zatrute organizmy, nie tak łatwo jest przebudzić. Stąd zmiany wzrostu świadomości, będą przebiegać wolniej. Na przestrzeni wielu lat, może nastąpić istotna zmiana, gdy dorosną dzieci z innym DNA. Wówczas ludzkość będzie mogła się przebudzić.

Prawdziwa ewolucja, to zmiany w świadomości. Wzrastać powinna twórczość, zamiast starej metody odtwarzania starych schematów działania. Świat w dziedzinie technologii się bardzo zmienił. Natomiast metody szkolnictwa na pamięć, bez zrozumienia, dalej obowiązują. Tym samym jest blokowana świadomość dzieci, a rozwijana rywalizacja, budująca ego - osobowość.

Jaszczurom zależy na tym, aby świadomość ludzi nie wzrastała, gdyż powoduje to wyzwolenie z ucisku. Niewolnik nie może być świadomy, gdyż nie można nim wówczas sterować. W Piśmie Św. jest napisane, że " żaden niewolnik nie może wejść do królestwa niebieskiego". Niebo jest dla ludzi wolnych, a nie dla jaszczurzych niewolników.

Świadomość kosmiczna otwiera człowieka na prawdę o sobie i świecie. Wykrywa wszelkie manipulacje na rodzie ludzkim, przez istoty poza ziemskie. Kto chce być wolną istotą, musi podwyższać swą świadomość i poznawać siebie. To podstawa wzrostu ewolucyjnego.

Nie dajmy się dalej trzymać w niewoli, bo Fala 2012, przyniosła nam możliwość wyzwolenia ze starych schematów świadomości. Wolna wola jest furtką,  dla osobistych decyzji, wyjścia z więzienia, lub trwania w nim dalej. Albo poniesiemy świadomość i bogactwo, które nie przemija,  albo zakopiemy skarb w ziemi.

Przeszłam w życiu wiele wyburzeń, po których przyszły nowe doświadczenia. Niczego nie żałuję i jestem chętna na każde wyburzanie starych murów, które przynoszą  mi wielkie "łał". W Nowym Roku życzę wszystkim czytelnikom odwagi i ciągłego "łał".Szokujące uzupełnienie mojego wpisu z hipnozy, z istotami jaszczurzymi, które niszczą ludzkość:

http://porozmawiajmy.tv/kosmiczne-czystki-leszek-i-alex/

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1588
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 911
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1180
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1197
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 765
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 748
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 457
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1028
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 583
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 731
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 505
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 721
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 992
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Areva,  05/01/2014

Zmiany świadomości przeszło tylko 1 % społeczeństwa (jeśli faktycznie tylu jest :()-która nie jest ani uzależniona duchowo od żadnych relig czy świętych ksiąg, czy ,,duchownych", czują swoje serca i jemu udają;)

@Areva: Jest nadzieja na więcej:)

  Remter,  05/01/2014

Była nadzieja na Sowietikusa , lecz on poległ jako świadomość, a teraz Technikus próbuje go zastąpić, w budowie boga . To bardzo niebezpieczna gra! Co jeszcze ta miernota zwierzęca wymyśli aby zwabić do siebie wierzących w nią ... Czy o taką świadomość się rozchodzi http://www.youtube.com/watch?v(...)iwhUqUc

  Areva,  06/01/2014

@Teresa Rembielińska: ideologię gender wymyślił kościół katolicki (i wpadła z pedofilskimi tekstami wesołowskiego i innego księdza lepstusa który swoim tekstem ,,że dzieci mają pragnienia seksualnie zaspokajać dorosłych" zainteresowała się nim prokuratura podejrzewając go czy nie jest wplątany w szajkę pedofilską) a zapoczątkował szajs gowin i kk jak tylko się dowiedzieli że UE będzie ścigać opraw ...  wyświetl więcej

  Remter,  07/01/2014

@Areva: Zauważ, iż wszystkich zmian w myśleniu dokonywali tak zwani "wierzący". Ta ideologia gender jest na rękę kościołowi ... ma teraz wroga z jakim należy walczyć i oto chodzi... aby ludzie zmienili o nim zdanie .. bo inaczej on wykończy ludzi ... pozdrawiam;)

  oculus,  05/01/2014

Tu mam też coś ciekawego http://www.youtube.com/watch?v(...)N1B2e_o

@oculus: Znam ten temat z NTV, której jestem fanką:)

W drogę! Dobry kierunek... i moc Ducha. Gratulacje.. Pozdrawiam

@Marcin Sznajder: W drogę daleką ale przyjemną:)

Aha, i wzajemnie Danuto - to "wow!" jest najpiękniejsze w życiu - szczególnie, gdy niepowstrzymywany zachwyt jest jak ten zapamiętany z dziecięcych lat, gdy radosne odkrywanie było istotą egzystencji :)

@Skalny Kwiat: Właśnie tak. To dziecięce odkrywanie intymności wszechświata:)

@Danuta Wachowska: :)

@Skalny Kwiat: Zobacz Kasia ten seans hipnotyczny, który uzupełnia ten wpis:http://porozmawiajmy.tv/kosmic(...)i-alex/

  Areva,  06/01/2014

Kto was tak urumienia?

@Areva: "wow", tak działa:)

  Elba,  07/01/2014

Powiedziano nam, że musimy znaleźć sobie wielu przyjaciół, że samotność jest zła. Zaszczepiono w nas strach przed samotnością i zdolność do używania innych ludzi, by zapewnić sobie ich towarzystwo. Nie nauczono nas, co to jest przyjaźń, jak stać się przede wszystkim przyjaciółmi, aby przyjaźnie mogły przychodzić do nas spontanicznie, bez ryzyka, abyśmy mogli również przebywać bez trwogi w swoim wł ...  wyświetl więcej

@Elba: zapraszam odsłuchać tego wykładu:http://porozmawiajmy.tv/co-jes(...)hubert/

  greenway,  07/01/2014

@Elba: witaj. Cieszę się, że znów będę mogła czytać Twoje opinie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.:)

@Elba: nareszcie wróciłaś :) Kobieto, komentuj i rozmawiaj - światełek nigdy nie dość :)

  Elba,  07/01/2014

@Skalny Kwiat, @greenway, @Danuta Wachowska: Tak sobie tu zaglądnęłam, by rozejrzeć się po starym eiobowym podwórku... a tu wszystko jak za dawnych lat. Oświeconych jak na lekarstwo, hamulcowi mają się dobrze... Pewne problemy techniczne blokujące mi dostęp do większości artykułów i autorów sprawiły, że sobie odpuściłam ten portal. Dziś zmieniłam oprogramowanie... i jest ok. Mam nadzieję, że tylko to było problemem, że wolność słowa i myślenia jest tu nadal honorowana.

@Elba: Dzięki za szczerość Elba. Pozdrawiam i zachęcam do czytania:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska