Login lub e-mail Hasło   

Kod daty urodzenia (∞) – my i pozostałe charaktery

Jesteśmy taką osobowością, z takimi cechami charakteru jakie przynieśliśmy sobie w dniu urodzenia
Wyświetlenia: 3.555 Zamieszczono 17/01/2014

Dla lepszego zrozumienia mojej idei o KDU proszę czytać pozostałe opracowania.

Dzień urodzenia jest wyjątkowym dniem, ponieważ w tym dniu nastąpiło samodzielne życie, i wówczas panowały takie, a nie inne energie. Więc jest bardzo ważne by uchwycić dokładną godzinę pierwszego oddechu noworodka, bo właśnie takie energie jakie w tym momencie w tym otoczeniu się znalazły nadają mu osobowość.

Na przestrzeni wieków w różny sposób analizowano człowieka. Były to kładzione kabały, horoskopy, przepowiednie. Cechy charakteru z pewnością przyporządkowano w oparciu o zachowania poszczególnych ludzi, a więc analizie byli poddani najpierw najbliżsi, a później dalsi. Ktoś wpadł na pomysł, aby liczbom przyporządkować litery. Pitagoras alfabet łaciński uporządkował wg liczb od 1 do 9 w kolejności znaków liter (bez „ą, ę, ó itd.) występujących w alfabecie.

Świat jest związany ze znakami matematycznymi od momentu jego tworzenia się. Jednym słowem jesteśmy związani z matematyką - od początku z liczbami.

„Wielcy” osobowościowo znają surowe i logiczne zasady swojego działania. Boją się ciągów płynących z tzw. „objawień” z naszych Jaźni. Też boją się korzystania i zastosowania wiedzy z wielu dziedzin np. parapsychologii. Boją się wprost powiedzieć, przyznać, że rozwiązanie danego tematu przyszło do nich w czasie snu.

Wiele osób trzyma przy poduszce notes, by zaraz, natychmiast zapisać treść „snu”.

Wiadomo, że żyli ludzie z jakimiś zdolnościami (telepatia, jasnowidzenie, radiestezja itd.), więc mieli lepiej rozwiniętą podświadomość, lepiej jej słuchali. Właśnie ona podpowiadała rozwiązania w danym temacie zainteresowań. Jeżeli ktoś pracuje nad rozwiązaniem nurtującego tematu to w to rozwiązanie tematyczne włączają się nasze Jaźnie tj. podświadomość, świadomość, nadświadomość. Jeżeli umiemy odbierać informacje tych Jaźni wówczas mamy ułatwione życie. One wykonują pracę będąc w ciągłym zatrudnieniu przez całą dobę – jeżeli zadamy jakieś zadanie myślowe do wykonania.           

Ta TRÓJCA tych Jaźni jest w każdym z nas.

Jeżeli twierdzimy, że świat zwierząt posługuje się instynktem, to ten instynkt w człowieku jest właśnie nazwany podświadomością. Przecież człowiek zaczął swoje istnienie na ziemi od zachowań instynktownych. Ta Jaźń była bardzo silnie rozwinięta. Obecnie dalej uwidoczniona jest w zwierzętach. Dzieci do około trzech lat mają bardzo dobrze te Jaźnie rozwinięte, są jasnowidzące, mogą relacjonować nawet poprzednie bycia na Ziemi i ziemi. Później w miarę wzrastania, zdolności te stopniowo zanikają z uwagi na przebywanie w realistycznym, skomputeryzowanym świecie.

Zawsze jest podświadomościowe przygotowanie, a później rozumowe zachowanie. Jak ktoś twierdzi, że jest realistą to znaczy, że nie słucha, nie chce słuchać tego co podsuwa jemu podświadomość (instynkt). Proszę pamiętać, że podświadomość, ten instynkt zawsze podsuwa prawidłowe, bardzo szybkie rozwiązania jakiegoś tematu.           Ten przekaz trwa ułamek sekundy.

Więc niejednokrotnie trzeba też nauczyć się milczeć w czasie stresujących rozmów. Jak milczeć? Głębiej i powoli oddychać, by ten czas poświęcić na to co chce się powiedzieć - by później powiedzieć.

Rozwiązywanie problemów przez rozumowe (świadomościowe) działania nie słuchając podświadomości prowadzi do wydłużenia akcji w jakimś temacie. Po finale następuje myślowe cofnięcie się w czasie. Okazuje się, że problem mógł być rozwiązany lepiej i szybciej jeżeli byśmy postąpili zgodnie z pierwszą myślą – zawsze płynie z podświadomości podsuwanie myśli, które mogą być zrealizowane, a które w większości negujemy. Tego trzeba się nauczyć.

Obrazowo, to podświadomości (intuicji) odpowiada prawa półkula mózgu, a lewa świadomości, logice. Więc prawa półkula to kot, a lewa to pies. One istnieją, żyją na zasadzie jak „pies z kotem”. Winniśmy dążyć do tego aby te półkule pracowały na jednej wspólnej fali – zdarza się, że jest ugoda między kotem i psem, ale tylko z tym kotem, a nie innym. Natomiast nadświadomości (sfera duchowa) odpowiada dosłownie środek głowy i w środku mózgu jest to tzw. siódma czakra nazwana czakrą ciemieniową, korony, „100 spotkań” promieniująca kolorem fioletowym.

Idealną współpracą tych Jaźni (tej trójcy) mogą się pochwalić dwie panie, które mieszkają w dużej odległości od siebie i nie znają się, a zainteresowane są dosłownie upodabnianiem i utożsamianiem z lalką Barbie.

Pierwsza pani to Jocelyn Wildenstein ur. 05 sierpnia 1940 r. to KDU: 5 – 8 – (4) – 5 = 9, mieszkanka USA. Druga pani to Valeria Lukyanova ur. 23 sierpnia 1985 r. to KDU: 5 – 8 – (4) – 5 = 9 , mieszkanka Ukrainy.

Obydwie panie posiadają te same liczby w kodzie daty urodzenia tzw. KDU. Zwięzłe cechy charakteru tych pań wg kolejności liczb zapisanych w KDU są następujące:                                                     kolekcjoner, obieżyświat – zdobywca, wojownik – (romantyk, rewolucjonista) – kolekcjoner, obieżyświat = mediator, metafizyk.          

Te Jaźnie wspaniale odbierają w większości panie z uwagi na wiele czynników płynących z ich wnętrza, np. macierzyństwo.       Mówi się, że panie posiadają dodatkowe zmysły. Dlatego lepiej się rozumieją bez słów i są bardziej wrażliwe na otaczający je świat. Mówi się też, że jakieś pary rozumieją się bez słów. Więc w każdej z tych osób są wspaniale te Jaźnie otwarte na informacje, bodźce płynące od drugiej osoby (telepatia).

Nazwijcie imionami te Jaźnie i rozmawiajcie z nimi. Proście o wszystko i dziękujcie im, bo one są w każdym z nas. Tak jak kod daty urodzenia tzw. KDU.

Jeżeli my wszyscy i nasi wielcy będą lepiej odbierać, czuć te Jaźnie to będziemy lepsi i bardziej odkrywczy. Nauczmy się tego.

W każdym KDU jest zawarta informacja o naszych Jaźniach, naszych cechach charakteru. Wzór podstawowy: A – B – C = D, a rozbudowany o człon E = A + B to wzór jest następujący: A – B – (E) – C = D.

Znak przerwy, myślnik „–” nie jest znakiem działań matematycznych, służy do oddzielenia poszczególnych członów od siebie dla lepszej czytelności.                                                                                                                                                                            Przypisane członom funkcje: człon A – reakcje na podświadomość, człon B – reakcje na świadomość, człon C – reakcje na nadświadomość, człon D – reakcje uzewnętrzniane publicznie, człon E – reakcje podświadomości i świadomości. Te reakcje też można oceniać, więc: - człon A : B = jak się ma nasza podświadomość do świadomości i na odwrót, - człon E : C = jak się ma nasza podświadomość i świadomość do nadświadomości. Oceny proszę szukać w moich poprzednich opracowaniach o KDU.

Mimo, że jestem autorem KDU sam jestem zaskoczony informacjami płynącymi z tych układów liczb, tak jak w powyższym przypadku tych pań – ten sam układ liczb i dosłownie ten same zainteresowania. Jak bliźniaczki. Coś niebywałego.

Znaczeń tych Jaźni i innych tematycznych określeń proszę szukać na Eiobie i np. przez wyszukiwarkę Google.

Przepraszam czytających - w podglądzie to opracowanie ma całkiem inne ułożenie wierszy. Po zatwierdzeniu wiele się prrzesuwa. Nie umiem tego poprawić.

Podobne artykuły


8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 10434
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15316
43
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6564
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 6068
30
komentarze: 38 | wyświetlenia: 5341
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3946
25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7706
21
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1671
19
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1684
 
Autor
Artykuł  Elba,  18/01/2014

O to w tym wszystkim chodzi, by człowiek myślał, że jest zakodowanym programem i nie wiedział, że jest on mu narzucony z zewnątrz jak uprząż na konia, aby od samego początku nie czuł się wolną istotą. Dlatego jedną z najważniejszych potrzeb człowieka jest określenie i rozumienie sensu swego życia. A oto i on. A razem z nim wybranie, misja do spełnienia oraz eskalacja woli. Czując się wybranym, wyj ...  wyświetl więcej

@Elba: Szanowna Elbo – dziękuję za zainteresowanie tym opracowaniem będąc w uprzęży – ja, my wszyscy. Ze wszystkich stron jesteśmy ograniczani w zachowaniach przez różne organizacje rządowe i pozarządowe, są i nawet tymi wchodzącymi do łóżek. Siła woli panującym (w grupie) narzuca drugiej osobie właśnie ubranie się w te poszorki, które ograniczają wyjście przed szereg. Kiedy to się dzieje? A no dz ...  wyświetl więcej

  Elba,  19/01/2014

@Lucjan Mieczysław Parfianowicz: Polska jako partner to wg http://czary.pl/numerologia/li(...)pliczna liczba 7... Ha, ha ha... Pasuje jak ulał!
Marzy, abyś go podziwiała i kochała, ale nie za bardzo wie, jak do tego podejść dlatego często nie robi po prostu nic. Powiedź mu wprost, czego chcesz, a to dostaniesz. Jest niezależny ...  wyświetl więcej

  Elba,  19/01/2014

@Lucjan Mieczysław Parfianowicz: Rozumieć życie z poziomu serca - to jest jedyna prawda. Być świadomym energii i jej wpływów na nasze życie. Zrozumieć jak bardzo nasze myśli potrafią przygniatać i obciążać nas samych… nie ma znaczenia jak nazwiesz te energie - one istnieją naprawdę...

@Elba: jak weźmiemy w innych językach pisownie POLSKA to będą i inne liczby, bo będą tak właśnie nas odbierać biorąc pod uwagę tak jak Pitagoras ułożył alfabet języka łacińskiego. Nie posługuję się Elbo innymi liczbami przyporządkowanych alfabetom, a jest ich kilka. A co to za Polska z liczbą 7? Pozdrawiam Sław

@Elba: tak Miła Elbo - one istnieją. Jesteśmy bombardowani ze wszystkich stron. My też produkujemy energie, które jednym odpowiadają innym nie itd. Narzucamy sobie, i innym poszorki, okiełznania - to też są energie. Narzucają nam i to bardzo ci Wielcy ze świeczników (minister Zdrojewski narzuca nam nowy sposób opłat za radio i tv, mimo, że ja jej nie chcę), nie mówiąc o kościele. Groźne są promien ...  wyświetl więcej

No właśnie Sław, policz kod duszy a będzie to ciekawsze, niż zajmowaniem się maskami. Pozdrawiam:)

@Danuta Wachowska: witaj - przecież Ty to umiesz ja nie - licz ten "kod duszy" (a co to jest?), pokaż wszystkim, a czemu nie dajesz coś od siebie. Może to opracowanie o "Kodzie duszy" to będzie właśnie to to. Ja nic o maskach w opracowaniu nie piszę. Odsyłam do wpisu „Elby” i mojej dalszej dyskusji. Pozdrawiam! Sław

@Lucjan Mieczysław Parfianowicz: Przecież pisze na Eiobie o tym co robię. Zajmuję się rozwojem duchowym. Pozdrawiam:)

@Danuta Wachowska: To czemu mi każesz liczyć co jest abstrakcją. To to wiem, że piszesz, tylko nie rozumiem czemu ja mam pisać to czego nie ma i jest rozwój duchowy Twoją działką. Ja taki mądry nie jestem - znam KDU bom autor tego KDU. Podaj swoje KDU to wyliczę Twój KDU, a rozwój Tobie pozostawiam. Poz. Slaw

@Lucjan Mieczysław Parfianowicz: Tak tylko żartowałam, bo przecież dusza nie może mieć kodów. Robiłeś mi kiedyś te wyliczenia. Pewnie gdzieś je mam. Zobacz mojego bloga : www.danutawachowska.pl
Pozdrówka:)

@Danuta Wachowska: To dla żartów nic więcej nie napiszę!!!

Odkrywanie kim jestem nie doprowadzi mnie do tego, kim chcę być... a czy z tego kodu można to wyczytać ?

@Teresa R.: Szanowna Tereso R.! Zachęcam przeczytać pozostałe moje opracowania. KDU określa cechy charakteru, predyspozycje. Nie mówi o zawodzie, choć mogą być sugestie. Te same predyspozycje można wykorzystać we wszystkich zawodach np. aktorstwo to liczba trzy. To to to aktorstwo można wykorzystać w różnych zawodach, nie koniecznie na deskach teatru, przed kamerami. Pragnienia zawsze są, a czy da ...  wyświetl więcej

  Remter,  19/01/2014

@Lucjan Mieczysław Parfianowicz: Próbowałam, lecz jestem widocznie zbyt tempa w odczycie ... pozdrawiam;)

@Teresa Rembielińska: Pani Tereso to jest bardzo proste wzór:A - B - C = D wzbogacony o człon E = A + B to ten wzór wygląda następująco A - B - (E) - C = D. Ja się urodziłem 01.01.1944 to wyliczenia KDU są następujące człon A = 0 + 1 = 1;
człon B = 0 + 1 = 1; C= 1 + 9 + 4 + 4 = 9; E = 1 + 1 = 2. Te wyliczone dane wstawiamy do wzoru rozbudowanego KDU 1 - 1 - (2) - 9 = 2. Wstawiamy teraz zwię ...  wyświetl więcej

a mój kod 25.1.53 ile?

@diana60: to 7 - 1 - (8) - 9 = 8. Zwięzłe cechy charakteru to: epikurejczyk, fantasta - perfekcjonista, szef, pionier - (zdobywca, wojownik) - mediator, metafizyk = zdobywca, wojownik - toć to wszystko jest w moich opracowaniach KDU (1-15) - proszę czyta wg kolejności. Nie ma w nich odpowiedzi - to proszę pytać. Pozdrawiam Sław

  vivi91,  19/01/2014

@Lucjan Mieczysław Parfianowicz: czy ja mogę też poprosić swój?

@vivi91: No pewnie Vivi ......Pozdrawiam SławDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska