Login lub e-mail Hasło   

Co robić, żeby być atrakcyjną kobietą i jak pozbyć się kompleksów?

Większość kobiet posiada lub posiadała kompleksy. Paradoksalnie, najczęściej nie podobają się nam nasze części ciała, które są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzny.
Wyświetlenia: 819 Zamieszczono 17/02/2014

 Większość kobiet posiada lub posiadała kompleksy. Paradoksalnie, najczęściej nie podobają się nam nasze części ciała, które są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzny (piersi, pośladki, wargi sromowe, brzuch, czy nogi). Sama kiedyś także miałam kompleksy i wiem, jak negatywnie mogą one wpłynąć na nasze samopoczucie, a także czerpanie radości z seksu z partnerem. Spróbuj jeszcze nie myśleć o tym, jak cudowne będzie Twoje życie, kiedy pokonasz własne ograniczenia i zaczniesz cieszyć się takim życiem, o jakim zawsze marzyłaś.

Kompleksy są wytworem naszej psychiki. Najprościej można stwierdzić, że są to przekonania danej osoby na istotny dla niej temat, które wywołują pojawianie się negatywnych emocji, takich jak wstyd, lęk, strach, czy złość. Jednak w tym momencie, mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Przekonania, to coś, co można kształtować i zmieniać! Przyszedł więc czas, aby przestać się osądzać.

Poczucie własnej wartości i atrakcyjności jest kluczowe dla tworzenia naszych relacji z otoczeniem. Jakość Twojego związku z samą sobą, stanowi wartość, którą wprowadzasz do związku z drugim człowiekiem. To coś, czym możesz się podzielić emocjonalnie i seksualnie. Pamiętaj, że im bardziej jesteś wartościowa i seksowna dla siebie, tym bardziej jesteś atrakcyjna dla innych.

Jesteś jedyna i niepowtarzalna! Nie ma drugiej takiej jak Ty! Właśnie w tym, tkwi sekret Twojej wyjątkowości. Kiedy czujemy, że przepełnia nas miłość do siebie, doznajemy jej w nadmiarze i dzięki temu możemy nią obdarzyć drugiego człowieka. Popatrz w lustro i znajdź jak najwięcej swoich atrybutów piękna. Kiedy nauczysz się dostrzegać swoje mocne strony, łatwiej Ci będzie zaakceptować słabości. Doceniaj własne zalety i pielęgnuj je. Troska o siebie, pozwala nam tworzyć uczuciowy związek z samą sobą. Dlatego, zachęcam Cię, abyś od dziś robiła wszystko, żeby czuć się ZADBANĄ. Każda kobieta ma wiele obowiązków, ale pamiętaj że nie powinny być one ważniejsze niż Ty sama.

Każda kobieta jest niepowtarzalna ale i każda kobieta ma w swoim wyglądzie jakieś mankamenty. Mają je nawet kobiety, na które spoglądasz na ulicy i myślisz "jaka piękna". Przestań doszukiwać się u siebie niedoskonałości, ponieważ nawet nie zdążysz zauważyć, kiedy urosną one do kolosalnych rozmiarów i zaczną przysłaniać Ci rzeczywistość. A może już się tak stało?

Koniec z porównywaniem się do modelek. Nikt nie jest idealny, a i gusta są różne. Analizując każdą naszą wadę, zapominamy jednocześnie o naszych zaletach. Każda kobieta ma jakieś walory i atuty! Wystarczy je tylko odkryć! ;)

Być może okaże się wtedy, że ten ogromny tyłek to w rzeczywistości wspaniała pupa, którą za którą lubi złapać Cię mężczyzna, a te jak Ci się dotychczas wydawało małe piersi, to dwie cudowne brzoskwinki, które tylko czekają aby uwolnić je z kajdanów biustonosza, by móc oddać się zmysłowym pieszczotom partnera?

Artykuł, który właśnie czytasz, wzrok który śledzi ten tekst i ujawniające się przy nim przekonania sprawiają, że już teraz możesz poczuć, jak z każdym kolejnym zdaniem, Twoje ograniczenia odsuwają się od Ciebie, po to aby zniknąć i pozostać niezauważalnymi, a na ich miejscu pojawiają się nowe i dające wiele radości spostrzeżenia dotyczące własnej osoby.  Niech twórcza część Twojego umysłu, zacznie wskazywać Ci każdego dnia wszystkie Twoje walory i atuty, tak aby ten przyjemny stan występował coraz częściej.

Czasami zanim uda się nam zauważyć najprostsze sposoby działania i myślenia o sobie, musimy spojrzeć na siebie oczami kogoś innego. Kogoś kto darzy nas miłością, wdzięcznością lub serdecznością. Co dzięki temu udaje się Ci dostrzec? Co dzięki temu udaje Ci się usłyszeć? Co dzięki temu udaje Ci się poczuć? Sprawdź to teraz.

Od tej pory coraz częściej będziesz się czuć, tak jak chciałabyś siebie widzieć i im bardziej, zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany w odbieraniu własnej osoby , tym bardziej zaczną to potwierdzać otaczające Cię osoby.

Tymczasem, żegnam się z Tobą, wierząc głęboko, że uda Ci się osiągnąć wszystkie pozytywne zmiany w postrzeganiu własnej osoby. 

Źródło: http://kobieta-wamp.pl/uncategorized/kompleksy/

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1500
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1137
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1107
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 706
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 400
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 541
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1169
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 514
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 931
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 669
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 686
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1532
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 733
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska