Login lub e-mail Hasło   

Wyznanie geja: homoseksualiści chcą zniszczyć rodzinę

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.fronda.pl/a/wyznanie-geja-hom(...)64.html
Powoli w koszernych mediach przebija się prawda, że to polityczni pedofile na plecach gejów galopują po adopcję dzieci. Wystarczy udawać homoseksualistę by się do nich dobrać.
Wyświetlenia: 737 Zamieszczono 01/03/2014

Dlatego też powstały drakońskie prawa by je zabierać pod byle pretekstem biologicznym rodzicom /świstak/

 

„Jestem homoseksualistą i jestem przeciwko gejowskim „małżeństwom”. „Celem praw gejów jest wyłącznie zniszczenie rodziny” – mówił francuski gej, Jean-Pier-Delaume Myard. Francuski homoseksualista Jean-Pier-Delaume Myard udzielił wywiadu włoskiej gazecie katolickiej „La Nuova Bussola Quotidiana”.

Powiedział, że „wyłącznym celem” ruchu na rzecz „praw gejów” jest „zniszczenie rodziny”. Myard wskazał, że „trzeba przerwać ciszę” na temat prawdziwej natury ruchu homoseksualnego. Wielu homoseksualistów „nie ma nic wspólnego” z „gejowskim lobby, którego wyłącznym celem jest zniszczenie rodziny”.

Myard uważa, że od lat siedemdziesiątych gejowska społeczność w USA rości sobie prawo do mówienia za wszystkich homoseksualistów „by zniszczyć małżeństwo i rodzinę”. Początkowo gejów wspierały feministki. Potem homo-lobby przeniosło się z USA do Unii Europejskiej, gdzie otrzymuje „astronomiczne” dofinansowania.

Myard mówił też ostro o tym, że geje wykorzystują dzieci to propagowania swoich celów ideologicznych. Kładą nacisk na „prawo dla dziecka” zamiast po prostu na „prawa dziecka”. Mówi, że w młodości sam chciał mieć dziecko, by przekazać mu spadek i być jego dobroczyńcą.

Dziś już tego tak nie widzi, myśli wyłącznie o interesie samego dziecka. „Społeczność LGBT we Francji i w Europie jest stworzona przede wszystkim z bojowników, którzy [osiągają] swoje ideologiczne cele brutalnymi metodami” – powiedział. Przyznał też, że ponieważ jest homoseksualistą, który sprzeciwia się celom homo-lobby, otrzymuje często pogróżki.

Otrzymał nawet informację, że zostanie „skremowany” albo zastrzelony w razie wojny domowej. „Ruch LGBT redukuje homoseksualizmów do ich tożsamości seksualnej. To jest obelga... która tak naprawdę prowadzi do nierówności” – stwierdził i dodał, że homoseksualiści chcą być po prostu „kobietami i mężczyznami”, a ich seksualna orientacja dotyczy wyłącznie ich prywatnego życia.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1503
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1139
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 849
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1109
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 709
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 403
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 548
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1173
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 517
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 933
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 672
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 688
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1532
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 735
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  mugol  (www),  02/03/2014

Etatowi odrzucający! Ile wam płacą za ten odruch wymiotny na widok prawdy!

  Hali,  02/03/2014

@mugol: Oni ci odpowiedzą jedno ; iż ich poglądy są inne i dlatego odrzucają a żeby śmieszniej było to wpiszą, że jest to spam ... tylko tyle potrafią , gdyż brak jest im argumentów. Ich złości jedno, iż nie nadążają za myślą przeciwną ich myśleniu i wypowiadaniu się. Są to bardzo nieszczęśliwi ludzie - ponieważ świat nie kręci się koło ich pępka i rozumu w majtkach ... jaki chcą lansować ...

  mugol  (www),  02/03/2014

@drzazga:Tu jest pies pogrzebany http://eiba.pl/4

Rozpaczliwe wyznanie księdza: celibat niszczy rodzinę.

@Hamilton Starszy: A Ten znowu swoje. Byle coś napisać - nie ważne co.

  Hamilton,  03/03/2014

@matimef: brzmi tak samo idiotycznie jak tytul tych wypocin.

  Magda K.,  03/03/2014

Myślę, że większym problemem jest fakt, że dzieci w ogóle trafiają do domu dziecka i spotykają się z krzywdą, niż to, że jakiś procent nowych opiekunów może mieć orientację homo. Temat jest obłudnie rozdmuchany. Że niby dla dobra dzieci. Dla dobra dzieci to się robi zupełnie inne rzeczy, a nie tępi homoseksualizm.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska