Login lub e-mail Hasło   

Wojnę o Krym trzeba wykorzystać.

... Gdzie Rzym, gdzie Krym? Gdzie Gazeta Wyborcza? Gdzie redaktor Michnik? Gdzie radio Tokfm? Gdzie p. Paradowska? Prawo, w tym przypadku międzynarodowe, jest jak płot. - Tygr...
Wyświetlenia: 1.307 Zamieszczono 20/03/2014

 ...

Gdzie Rzym, gdzie Krym? Gdzie Gazeta Wyborcza? Gdzie redaktor Michnik? Gdzie radio Tokfm? Gdzie p. Paradowska?

Prawo, w tym przypadku międzynarodowe, jest jak płot. - Tygrys przeskoczy. Wąż się prześlizgnie. Bydło się zatrzyma.

Trzoda z Tokfm, która siebie nazywa trzódką, stoi i gapi się tępym wzrokiem na to, co jest za płotem prawa międzynarodowego.

Zwycięstwo w wojnie o Krym należy wykorzystać !!!

Dlaczego zwycięstwo? Wojna o Krym nie zakończyła się remisem.

Jest triumfator. Są ci, którzy ponieśli sromotną klęskę.

Jestem, jak zwykle, wśród zwycięzców. Od samego początku stawiałem na sukces Putina. Stawiałem na podział Ukrainy już 15 lat temu, a kilka lat temu, publikowałem na temat konieczności podziału Ukrainy. Publikowałem w Internecie. Do dziś nikt nie usunął tych publikacji sprzed 5-6 lat i kto bardzo chce może poszukać dowodów na to, że nie kłamię. Pokazywałem na przykładzie państwa, w którym jest 60% obywateli jednej narodowości i 40% obywateli drugiej narodowości. W takim państwie każde głosowanie będzie sposobem policzenia, kogo jest więcej. Ci, których jest 60% będą za demokracją. Ci których jest 40% będą za dyktaturą. Wszyscy będą za czystkami etnicznymi. W dalszej perspektywie za ludobójstwem.

Jak wykorzystać zwycięstwo w wojnie o Krym?

Zwycięzców nikt nie sądzi. To jest fakt. Sądzi się pokonanych. Tak należy zrobić także w tym przypadku. Należy zrobić sąd nad tymi, którzy do klęski przyczynili się najbardziej. Sąd nad tymi, którzy jeździli na Majdan podburzać do rewolucji. Tymi, którzy otworzyli na Majdanie fastfoody. Sąd nad tymi, którzy rozdawali na Majdanie butelki z wódką, butelki z benzyną i inną śmiercionośną broń. Im należy zrobić proces. Surowo osądzić należy tego, który powiedział Jaceniukowi, że albo podpisze „porozumienie na kilka godzin”, albo zostanie trupem. Red. Michnikowi skojarzyło się z mózgiem Jaceniuka na papierze podetkniętym przez Sikorskiego. Takie są skutki oglądania przez red Michnika propagandowych filmów nakręconych w kraju krowich pastuchów. Redaktorze !!! To nie jest propagandowe moowie na temat wspaniałości US. Tu nie będzie happy endu. Nie zapanuje amerykańska demokracja gdyż dokonano ludobójstwa i wszyscy, którzy nie mogli znieść smrodu demokracji amerykańskiej, zostali wymordowani przez pozytywnego bohatera. To nie propagandowy film o pseudoprawdziwej historii. Inna sprawa, że red. Michnikowi Sikorski myli się z Putinem. Nie należy nadużywać redaktorze. Należy uczyć się przegrywania na trzeźwo.

Procesy tych łajdaków, to nie jest jedyny sposób wykorzystania zwycięstwa w wojnie o Krym.

Trzeba się uczyć od triumfatorów.

Minister Ławrow to geniusz sztuki dyplomacji. Minister Ławrow to żywy dowód na to, że My Słowianie nie musimy mieć agentów CIA na stanowisku Ministra Spraw Zagranicznych. Krym został zdobyty bez jednego wystrzału. Tę operację wojskową powinni studiować nasi generałowie. Oni muszą wreszcie czegoś się nauczyć. Do tej pory bez jednego wystrzału zginęli jedynie dowódcy wszystkich rodzajów sił zbrojnych w komplecie z kapelanami wszystkich wyznań. Warto wojnę na Krymie wykorzystać do weryfikacji „ekspertów” i doradców rządu i Prezydenta RP. Część ekspertów politologów pracujących na państwowych uczelniach wysłać na emeryturę, albo zwolnić z roboty. Tam, gdzie nie jest to możliwe, należy „ekspertów” przesunąć do innych zajęć, takich jak np. dbałość o czystość parkietów w rektoracie … W każdym razie odsunąć „ekspertów” od zajęć ze studentami.

Wojna o Krym została wygrana. Należy ponownie przemyśleć występujące problemy geopolityczne i geostrategiczne. W związku z wojną o Krym zamilkł zupełnie stale poprzednio obecny głos premiera Izraela. Krym jest malutki wobec Rosji. Ale to niczym jest wobec małości Izraela w zestawieniu z rozciągającym się od Sahary Zachodniej u wybrzeża Atlantyku, aż do Indonezji światem muzułmanów.

Zwycięstwo w wojnie na Krymie należy wykorzystać !!!

Koniecznie !

Adam Jezierski.

...

Podobne artykuły


27
komentarze: 41 | wyświetlenia: 5928
20
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1696
16
komentarze: 53 | wyświetlenia: 2942
11
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1427
11
komentarze: 36 | wyświetlenia: 1659
18
komentarze: 73 | wyświetlenia: 5090
30
komentarze: 24 | wyświetlenia: 4603
26
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3792
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4163
24
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1982
23
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2534
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2409
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3388
 
Autor
ArtykułOt dobrze, panie Adamie! Artykuł - niby gwóźdź w lipowe drewno: jednym ciosem :)
Gratuluję serdecznie!

I o tym, jak jeszcze można wykorzystać wojnę o Krym :))
http://www.rp.pl/artykul/9158,(...)es.html

@_serpico_:
Ach, jak zwykle, przekręcasz:) Wesoło mi ot z czego http://www.rp.pl/artykul/9158,(...)s.html, ale nie z powodu “wojny”

“Otwiera się znowu szansa, by wrócić do idei specjalnych relacji z USA. Do niedawna była ona mrzonką, bo nie życzyła ich sobie Ameryka, teraz można ponownie spróbować

...  wyświetl więcej

@_serpico_:
Neutralne zwrócenie “kolego” nie mówi o pretensji na przyjacielskie stosunki. Coś tam u Ciebie nie działa? No przepraszam :)

http://www.rp.pl/artykul/9158,(...)es.html

@_serpico_:
Nic z Twojej ostatniej wypowiedzi nie zrozumiałem, na pewno głupcem jestem:)
Pozdrawiam też.

@_serpico_:
Tłumaczenia z polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski to jest bardzo śliska sprawa.
Klasyczny przykład to cztery okrążenia Tu154 nad lotniskiem w Smoleńsku, w oczekiwaniu na decyzję Kaczyńskiego w sprawie lądowania przy zerowej widoczności, przetłumaczone z rosyjskiego na "cztery podejścia do lądowania".
Było to tłumaczenie "niby" zawodowego tłumacza...:(

@_serpico_:
Dziękuję za wyjaśnienie, Kolego! Słowo “kolega” w stosunku do Ciebie używam (i używałem) w tym sensie, że Ty, tak samo, jak i ja, tracisz pewny czas na napisanie “Komentarzy Dnia” na ulubionym portalu EIOBA:) Zrozumiale, z tego nie wychodzi, że musimy mieć wspólne stanowisko. Inaczej mówiąc, jesteśmy kolegami w naukowym znaczeniu tego słowa. I w żaden sposób nie mogłem zrozumieć ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
Zgadzam się absolutnie!
Powiem więcej. Jestem pewny, że gdyby w tej wieży na lotnisku smoleńskim był ktoś, kto dobrze zna język polski, to katastrofy udało by się uniknąć…

  wiesio,  26/03/2014

@Дмитрий Кузьмин:
Gdyby obsługa z wieży kontrolnej znała polskie przekleństwa wtedy na pewno udałoby się uniknąć tej katastrofy.

@wiesio:
Tak, Wiesio! W krytycznej sytuacji tylko jedno rodzone mocne słowo może zmienić wszystko.

  barkarz  (www),  26/03/2014

Czy była wojna o Krym? W ,mediach chyba.

  awers,  16/04/2019

@barkarz: była, teraz już nie ma. Popatrz ma kroniki tej niewojny

  awers,  16/04/2019

Obrzydliwa, imperialna propaganda utrzymuje się tu wciąż wśród REKOMENDOWANYCH. Skandal!

@awers:
Oto jak Pan Filatow - fanatyczny minion poroszenkowskiej hunty - proponowal rozwiazac problem Krymu:
"Нужно давать мразям любые подобные обещания, гарантии и идти на любые уступки. А вешать… Вешать их надо потом".
>>>Nalezy obiecac tym gnidom wszystko co zechca, dajmy im gwarancje i idzmy im na ustepstwa. A wieszac ich nalezy potem.<<<
Proponuj ...  wyświetl więcej

@awers:
Czy nie zauważasz nadał aktualnej analizy. Typowej dla moich evergreenów.

@awers:
Prawda w oczy kole.

@awers:
Ten artykuł jest więcej niż aktualny ...-:)))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska