Login lub e-mail Hasło   

III Wojna Światowa ante portas.

Czy III Wojna Światowa wybuchnie jeśli podżegacze wojenni nie zostaną w porę unicestwieni ?
Wyświetlenia: 1.383 Zamieszczono 08/05/2014

 ...

Dosyć łatwo przewidzieć rozwój wypadków na Ukrainie w ciągu najbliższego miesiąca.

 

Na 25 maja wyznaczono wybory prezydenckie.

 

 Aktualny „rząd” Ukrainy nie jest zainteresowany tym, żeby te wybory się odbyły. Wręcz przeciwnie. Wynik wyborów 25 maja może być tylko jeden. Cały świat dowie się, że Jaceniuk nie ma prawie żadnego poparcia. Może okazać się, że nawet we Lwowie obecne władze nie zdobędą większości. Ludzie mają zupełnie dosyć rządów ludzi nieuczciwych i niekompetentnych, a za takich uważają Jaceniuka i jego bandę.

 

 Z tego, jaki będzie wynik wyborów na Ukrainie zdają sobie także sprawę nawet najgłupsi z doradców CIA.

 

 W tej sytuacji jedynym wyjściem, jakie mogą zaproponować, jest storpedowanie wyborów i zrzucenie winy na Putina. - Nie zrzucenie winy na Rosję, albo Rosjan, tylko na Putina.

Te wszystkie bajeczki o Putinie: - co Putin chce? Co Putin myśli? Do czego Putin dąży? - mają jeden cel. Chodzi o to, żeby na wypadek kolejnych klęsk nieudacznej polityki amerykańskiej, nie zamykać sobie drogi do współpracy z Rosją. - Winien jest tylko i wyłącznie bardzo zły Putin, wcielenie szatana. Putin, który nie chce poddać się egzorcyzmom.

 

 Plan A już poniósł sromotną klęskę. Zamiast majdanienia na Placu Czerwonym mamy 80% poparcia dla polityki Putina, a niepopierający piszą listy z żądaniem interwencji na Ukrainie, wyłapania morderców podpalających budynki razem z przebywającymi w nich ludźmi oraz szczujów przysłanych z Polski, Żądają nabicia szczujów, tradycyjnym zwyczajem na pale, żeby zdechli ku chwale ojczyzny.

 

 W przygotowanym przez amerykańskie miernoty planie B, jest jedynie wypchnięcie szrotu militarnego na Ukrainę. Dodatkowo wepchnięcie innego rodzaju szrotu przestraszonym sąsiadom. W tym nielotów wszelkiego rodzaju do Polski gdzie na „sprzęt” oczekują pułki debeściaków przeszkolone przez agentów CIA.

 

 Do realizacji planu B konieczne są krwawe jatki wprowadzające i utrwalające demokrację. - Wojna domowa według wzoru jakim jest poszukiwanie broni masowego rażenia w Iraku.

 

 Rosjanie żądający wbicia na pal szczujów nasyłanych przez redakcje polskich mediów, chcą zapobiec realizacji zmontowanego przez amerykańskich „strategów” planu B.

 

Czy Putin ulegnie żądaniom obywateli Federacji Rosyjskiej?

Czy plan B zostanie zrealizowany?

Czy palowanie polskich szczujów jest jedyną szansą na uratowanie światowego pokoju ???

Czy III Wojna Światowa wybuchnie jeśli podżegacze wojenni tacy jak Sikorski i Applebaum nie zostaną w porę unicestwieni ?

 

 Oto są pytania !!!

 

...

Podobne artykuły


16
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1988
38
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3626
26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 11684
16
komentarze: 53 | wyświetlenia: 2990
11
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1523
11
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1507
11
komentarze: 36 | wyświetlenia: 1708
6
komentarze: 0 | wyświetlenia: 777
20
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1741
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 10888
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 23312
27
komentarze: 75 | wyświetlenia: 2804
 
Autor
Artykuł  real,  08/05/2014

Każda wojna wybucha na żądanie. Kiedy wróg wewnętrzny już nie działa - trzeba zająć się wrogiem zewnętrznym. O tym nie my decydujemy a Ci co zarządzają Ziemią. Sikorski i wielu innych, to tylko nakręcone maskotki. Wojna przynosi bogactwo oczywiście władcom.

Adamie, histeryczne reakcje polskich mediow na sytuacje na Ukrainie odczytuje jako naszą bezsilność i frustrację po kompletnym fiasku "samozwańczego eksperta od Ukrainy aka lidra Europy" pana Sikorskiego przy realizacji “Polskiej misji cywilizacyjnej na Wschodzie", który swoim oksfordzkim akcentem przekonywał całą Europę do poparcia kijowskiego Majdanu? Europa ślepo polegała na jego domniemanym do ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Young, jesli Janukowycz mial poparcie wiekszosci to dlaczego uciekal
wywozac pieniadze samochodami ? Niszczac dowody swojego udzialu w zbrodniach.
W jednym tylko pokoju, w swoim palacu, mial trzy kandelabry kazdy po 90 tysiecy dolarow.
Zlote krany w lazience ! Zlote kije do golfa ! Normane, zdrowe ??
Zauwazyles u kogo sie schowal ?
Nie razi Cie, ...  wyświetl więcej

Doskonalym podsumowaniem marsowych min pana Sikorskiego jest wystapienie Michaela Emersona (eksperta brukselskiego think tanku Centrum Studiów nad Polityką Europejską), ktory otwarcie postuluje pozostawienie Ukrainy w sferze buforowej między Rosją i Zachodem z wojskami rosyjskimi jako "peacekeepers (sic!). Ten pomysł staje się coraz poważniejszą pokusą dla zachodniej Europy...
Co Pan na to Panie Radku?

@_serpico_:
"Zimnej wojny"?
Jakiej zimnej wojny?
Nie zauważyłeś, że zacząć się może wojna gorąca i że wielu do gorącej wojny dąży?

Youngcontrarianie - nie poznaję Ciebie. Wybacz - to nie Twój poziom. Wiem, że nie jesteś autorem tego... nie wiem, jak określić ten tekst, ale Ty go zamieściłeś. Jako przestrogę, prowokacyjnie? Aby pokazać, że i "takie" argumenty niektórzy mają?

Nie jestem zachwycony obecnymi władcami Ukrainy i niektórymi ugrupowaniami "majdanowymi". Nie jestem zachwycony globalna polityką amerykańską. Wpr

...  wyświetl więcej

@_serpico_:
Faktycznie - zapędziłem się. To p. Adam Jezierski zamieścił tekst. Chyba za bardzo podniosło mi się ciśnienie podczas czytania?! :)

@Janusz Dąbrowski:
Widziałem domy o milionach okien
A w każdym oknie czaił się ból
Widziałem twarze, miliony twarzy
Miliony masek do milionów ról

Ciemny tłum kłębił się i wyciągał ręce
Wciąż było mało i ciągle chciał więcej
I wciąż nie starczało, ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Strach nie pozwalał głośno o tym mówi

...  wyświetl więcej

Szlachetny Putin zupełnie niewinnie cierpi za knowania Sikorski i- Applebaum, a wart jest pokojowego Nobla za Czeczenię, Gruzję i Ukrainę. Tylko patrzeć, aż nas batem zapędzi do szczęścia.

Adam Jezierski - zapomniałeś o planie C. Dziś możesz dobrze pisać o Putinie, a jutro być może będziesz musiał dobrze pisać o Putinie.

@Hamilton Starszy:
Znając amerykańskie plany wojenne, opublikowałem zanim zaczęła się rozróba na Ukrainie dwa artykuły.
Doktryna Putina:
http://eiba.pl/4 na początku grudnia 2013
i wcześniej. Na początku listopada:
Jaka powinna być polska polityka wschodnia: ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska