Login lub e-mail Hasło   

Przepraszam, że głosowałem na lewicę

Chciałbym przeprosić całe społeczeństwo, że kiedyś byłem na tyle głupi, że głosowałem na lewicę. Przyznaję, że wierzyłem w słowa pewnego znanego lewicowego celebryty, że zapewni...
Wyświetlenia: 558 Zamieszczono 17/05/2014

Chciałbym przeprosić całe społeczeństwo, że kiedyś byłem na tyle głupi, że głosowałem na lewicę. Przyznaję, że wierzyłem w słowa pewnego znanego lewicowego celebryty, że zapewni Ojczyźnie lepszą przyszłość, ale myliłem się. To nie prawda. W naszym społeczeństwie szerzy się plugastwo. I postępowania polskiej lewicy są plugawe. Z zagranicy masowo ściągają kolorowi „goście”, którzy nie zawahają się czynić bałaganu. Rujnowana jest tradycja, która była budowana na naszych ziemiach przez tysiąclecia. Obecnie rządzący lewicowi POlitycy okradają społeczeństwo ze wszelkich kosztowności. Kiedy przemawiają w telewizji, czuć smród ich nieczystości. Ale każdy ma prawo do błędu.
Ale jest jeszcze nadzieja. Zreflektowałem się w ostatniej chwili i zmieniłem poglądy polityczne o 360 stopni. Zawsze stawiałem na przyjaźń i zaufanie międzyludzkie. Po prostu, żeby człowiek był człowiekowi człowiekiem, a nie wilkiem, żeby człowiek mógł żyć normalnie. Wiadomo, że człowiek jest człowiekiem, a praca jest pracą, dlatego powinna być godziwa i nie opierać się na wyzysku. Obecnie nasz system opiera się na niewolniczym wyzysku, gdzie większość tego, co zarobimy jest zabierana przez Rząd. I jeszcze jeden fakt, o którym się nie mówi publicznie- podatek VAT jest kaskadowy i pobierany jest na każdym szczeblu obrotu towarowego. Do w sumie sprawia, że większość tego, co zarobimy musimy oddać jawny6m złodziejom. Nasze podatki wydawane są na plugawe cele: zachęcanie do homoseksualizmu, do feminizmu, próby zniszczenia kościoła. Zastanawiam się jak mogłem się na to nabrać i po raz kolejny przepraszam, że moje dawne głosy wspierały ten system. Teraz postanowiłem głosować na Nowa Prawicę, w celu ukrócenia tego niecnego procederu, aby ludzie mogli żyć normalnie poza unią i w czystej suwerenności, żeby człowiek był człowiekiem, a praca pracą, aby złodzieje zostali odsunięci od koryta, aby zlikwidowana została moda na homoseksualizm i cała nieczystość i żeby rynek był na prawdę wolny.
Nie będę wspierał plugastwa! Nie zagłosuje na bandę homoseksualistów i złodziei.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1600
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 917
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1184
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 766
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 462
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1035
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 767
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 735
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1125
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Właśnie taką wodę z mózgu robi Nowa Prawica, kolego zmiana poglądów o 360 stopni nie jest zmianą ( wróciłeś do punktu wyjścia )

... o 180 stopni, to już by było coś. Też nie ufam Nowej Prawicy. Nikomu już w tym kraju nie ufam. Na stare lata opuszczam tę ziemię i jadę na wyspy...niestety...

Żadna partia nie jest dzisiaj do końca godna zaufania. Żyjemy w czasach, w których musimy wybierać pomiędzy większym a mniejszym złem niestety.

  oculus,  18/05/2014

Polskę nie położył komunizm ani też postkomunizm, Polskę położył przyrost naturalny, gdzie z 24 mln. państwa po wojnie, staliśmy się 40 mln. państwem po 35 latach rządów komuny i KRK do spóły. Mądry wie o czym mówię a głupiemu to nie potrzebne, bo i tak tego nie zrozumie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska