Login lub e-mail Hasło   

Naklejki dekoracyjne - pomysł na udekorowanie wnętrz

Naklejki dekoracyjne to świetny sposób na ożywienie wnętrza np. pokoju dziecka albo nadanie drugiego życia starej szafie czy meblom w kuchni.
Wyświetlenia: 699 Zamieszczono 23/05/2014

Naklejki dekoracyjne są doskonałym pomysłem, który można wykorzystać w czasie aranżacji wnętrz domu czy też mieszkania. Można je naklejać na wielu elementach np. na ścianie, suficie, meblach czy też drzwiach. Niewielkim nakładem kosztów jesteśmy w stanie ubarwić - zmienić charakter czy też klimat danego pomieszczenia.

Instalując naklejki dekoracyjne na meble musimy mieć na uwadze to, by nie zakłócić harmonii danego pomieszczenia. Ważne zatem jest to, by naklejki odpowiadały charakterowi i klimatowi aranżowanego pomieszczenia. Naklejanie zbyt wielu elementów ozdobnych może zniweczyć nasze działania aranżacyjne doprowadzając do tego, że w nasze wnętrza wkradnie się niepożądany chaos estetyczny. Naklejanie tego typu elementów winno być zatem przeprowadzane w przemyślany sposób, gdyż tylko wtedy w pełni będziemy zadowolenie z efektów jakie niosą ze sobą naklejki na ścianę.

Rzeczywiste przedmioty w formie naklejek to temat kierowany przeważnie do osób, które posiadają bogatą wyobraźnię oraz indywidualny gust estetyczny. Naklejki ścienne przedstawiające różnego rodzaju sprzęty oczywiście nie dadzą nam możliwości skorzystania z nich lecz pełnią one bardzo ciekawą formę niepowtarzalnej dekoracji. Nie wszystkim jednak tego typu efekt przypadnie do gustu, lecz warto mieć na uwadze to, że taka możliwość w ogóle istnieje i jest dostępna. Może sami z czasem się na nią zdecydujemy.

Bardzo często naklejki ścienne można spotkać w pokojach dziecięcych. Naklejki te nie są stosowane tylko na ścianach, lecz również w tym przypadku na sufitach meblach czy też łóżeczkach dziecięcych. Bardzo ciekawy efekt dają trójwymiarowe kolorowe naklejki z bohaterami bajkowymi naszych pociech. Jeszcze inną alternatywą są naklejki na ścianę, które po zmroku świecą.

Naklejki ścienne są w pewnym stopniu odpowiednikiem fototapety w mniejszej skali. W momencie, gdy nie będziemy mieli specjalnego pomysłu na to w jaki sposób zmienić konkretne wnętrze, warto zastanowić się nad rozwiązaniem w formie naklejek na ścianę – są one stosunkowo tanie, a dają nam ciekawe efekty. Zastosowanie jest bardzo szerokie - od pokoju dziecięcego, poprzez przedpokój, salon, czy nawet kuchnię.

Podobne artykuły


23
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1615
33
komentarze: 99 | wyświetlenia: 7378
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4114
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3340
22
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1811
20
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1459
20
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1708
19
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1910
18
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1626
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 8965
18
komentarze: 30 | wyświetlenia: 62174
16
komentarze: 6 | wyświetlenia: 3145
17
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4146
 
Autor
Artykułfajne fajne:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska