Login lub e-mail Hasło   

Medialna nagonka na Janusza Korwina Mikke

jest to komentarz z jedne z portali internetowych
Wyświetlenia: 2.832 Zamieszczono 23/05/2014


Trwa bezpardonowa nagonka medialna na Janusza Korwin-Mikke i Kongres Nowej Prawicy. Przybrała ona w Polsce charakter epidemii opartej na kłamstwach i fałszerstwach jego wypowiedzi. Pop-propagandowe media niemieckie i sefardyjsko-amerykańskie, nadające w języku polskim (Proniemiecka – TVN, Polsat, Onet.pl, WP. pl, Interia.pl, RMF, Zet i inne) a także Polska Czerwono-Różowa Falanga (Promoskiewska – TVP, GW, Tok-Fm, Gazeta.pl) oraz Czarna Falanga Rydzykowo-Pisowska (Watykańska – TV Trwam, TV Republika, Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie i Niezalezna.pl) prześciga się w napaściach i mnożeniu absurdalnych oskarżeń.

Skłania mnie to do wniosku że w KNP należy upatrywać jedyną Propolską Autentyczną Siłę, która jest w tej chwili na tyle zorganizowana by realnie zagrozić Układowi YetiYelity.

au 2012Gazeta Polska Codziennie 22 maja 2014 – manipulanckie porównanie KNP i Ruchu Palikota (będącego tak naprawdę ramieniem WSI/UB, jak niegdyś partia X i Samoobrona)

Wygląda to na jakąś wewnętrzną wojnę z Wielkim Zagrożeniem , ze Śmiertelnym Wrogiem. Tymczasem ten wróg zbliża się zaledwie do poziomu 10% głosów tych wyborców którzy zadeklarowali chęć udziału w wyborach. Jednakże pop-propaganda uznała za ryzyko taki wynik KNP i Janusza Korwin Mikkego, ponieważ spełnienie się tego scenariusza na Eurowyborach doprowadziłoby do obnażających złodziejstwo i absurdy UE wystąpień Korwina Mikkego na Forum Międzynarodowym czyli na posiedzeniach Europarlamentu. Spowodowałoby też, że trudno byłoby jego i program gospodarczy KNP ignorować w mediach masowych. Głoszone przez niego poglądy, jeśli osiągną popularność 10% w tym roku, grożą też możliwością realną zdobycia przez KNP poparcia na poziomie 20% w wyborach do Polskiego Sejmu, w 2015 roku. To doprowadziłoby radykalny nurt społeczny, w tym także Wolnych Ludzi do głosu i odblokowało wiele inicjatyw narodowych. Spowodowałoby też być może wcielenie w życie zdecydowanie korzystnych dla Polski programów gospodarczych. Banksterski plan uczynienia z Polski rezerwuaru taniej siły roboczej, zostałby wtedy bardzo mocno nadwerężony. Zmniejszenie podatków doprowadziłoby do dużego wzrostu PKB i redukcji bezrobocia. To wszystko jest nie na rękę międzynarodowym koncernom i NWO, wypowiedziano więc Korwin Mikkemu i KNP wojnę powodowaną panicznym strachem przed rzeczywistym rozliczeniem Złodziei i Zdrajców Polski oraz możliwością wcielenia w życie radykalnego programu Wielkiej Zmiany Gospodarczej.

Korwin-Mikke na pewno w jednym ma rację – taka Unia Europejska jaka jest jest tworem szkodliwym. Nie dość że nie daje nam żadnej gwarancji bezpieczeństwa, co widać po działaniach na Ukrainie i jej reakcji na zagrożenie Polski ze strony Rosji. Taka Unia Europejska jest bezpośrednim sprawcą masowej kradzieży funduszy, gdyż socjalistyczny mechanizm jest przechwytywany z łatwością przez biurokratyczne sitwy i międzynarodowe konsorcja, które za nic maja interes Polaków, a dbają wyłącznie o swoją kabzę.Ten niesłychany atak na KNP i Mikkego jaki obserwuję, każe mi zrewidować moje wątpliwości co do jego osoby na jego korzyść.  

Dochodzę do wniosku, że eurogłosowanie jest doskonałą okazją dla Wolnych Ludzi i Ruchu Wolnej Polski do podjęcia ryzyka i wykonania testu próby sił, między tym co nowoczesne i naprawdę WOLNE, a tym co wsteczne i będące kontynuacją NIEWOLNICZEGO STAREGO PORZĄDKU. Jeżeli KNP i Korwin-Mikke dostanie się do Parlamentu Europejskiego będziemy też mieli możliwość przez rok przetestować jego działania na arenie międzynarodowej przed prawdziwymi wyborami w Polsce.Jestem przekonany że tak bezpiecznej okazji testu długo nie będziemy mieć, system prawny w Polsce robi wszystko żeby odroczyć rejestrację Zrzeszenia Słowian i redukuje nasze szanse na zorganizowanie się do wyborów w 2015 roku.

Długo się zastanawiałem czy zająć zdecydowane stanowisko polityczne i poprzeć formację Korwin-Mikkego swoim głosem. Nie namawiam nikogo do niczego – zresztą Wolni Ludzie mają to do siebie, że nie są podatni na sugestie, czy manipulacje. Zachęcam jednak wszystkich wahających się, tych którzy uważają że ich głos będzie stracony jeśli zagłosują na Korwina Mikkego, by poszli na całość. Ryzyko jest niewielkie – innego reprezentanta faktycznej zmiany w Unii Europejskiej nie mamy. Zachęcam też tych którzy nie głosowali do tej pory żeby zagłosowali na niego. Rok obserwacji to dosyć żeby zweryfikować realizację czyichś obietnic – na bezpieczną odległość od naszego kraju.

Jeśli KNP się sprawdzi będzie można ją poprzeć w 2015, jeśli nie zbojkotować te wybory do Sejmu w 2015. Jedno i drugie pozwoli się Wolnym Ludziom policzyć – zobaczymy dzięki tym prostym działaniu ile mamy siły – w procentach przed wyborami w 2019. 


Ewentualny bojkot Wyborów w 2015 roku przez Wolnych Ludzi i tych którzy popierają Nasz Program Ruchu Wolnych Ludzi dla Wolnej Polski, jak i poparcie głosami Wolnych Ludzi KNP w tych wyborach (jeśli zrealizuje ona swoje zapowiedzi programowe w Europarlamencie) da nam doskonałe rozeznanie własnego poparcia i pozwoli skutecznie zorganizować się politycznie w latach 2016-2018.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1386
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1245
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 789
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 670
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 823
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 543
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 499
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Bez rewolucji w Polsce nie obali się elit żydowskich, które przyszły do nas ze wschodu z sowietami. Władzę zdobywa się mieczem a nie dobrymi chęciami. Rewolucja francuska, wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych, październikowa w Rosji, wojna polsko - bolszewicka i wiele innych o wolność, trzeba było okupić krwią. Korwin, to nie figura w grze, a pionek, bez zaplecza zbrojnego.

  real,  23/05/2014

@oculus: https://www.youtube.com/watch?(...)rWhu7mo Potrzebna jest nam motywacja, czyli motyw i akcja. Rewolucje zawsze wybuchały wówczas kiedy chciano przejąć władzę, lecz każda z nich była zaplanowana przez
Żydo - masonów. To ich potomkowie nękają od tysiącleci narody. Organizacja Syjonistyczna powstała w XIX wieku a jej zadaniem - ...  wyświetl więcej

@real: Czy złodziej odda dobrowolnie to co ukradł?. Nie odda i będzie walczył o zachowanie kradzionej rzeczy. Oni ukradli nam Polskę i należy im tą Polskę odebrać siłą a nie pieprzeniem o bezkrwawym przejęciu władzy. Mądrzy i dobrzy ludzie nie maja władzy, władza należy do ludzi złych, którzy potrafią przemocą ją utrzymać.

  real,  23/05/2014

@oculus: Musi powstać podziemie, które wytnie - któregoś dnia pasożyta z korzeniami. Przecież otwarta wojna - to barbarzyństwo. Polskę można odzyskać , lecz tylko mądrze. Wpierw należy zadbać o prawdziwe elity, które będą mogły coś zdziałać. I nie poddać się emocjom, jakimi w nerwach się posługujemy. Wróg jest wszędzie - nawet w kościele.

@real: Długo nie było wojny w Europie i ona już się zaczęła. Tylko wojna wprowadzić może nowe porządki. Tak działa ten świat zwierząt w którym żyjemy, ciągła walka o przetrwanie o lepsze jutro dla własnej rodziny i kraju.

  real,  23/05/2014

@oculus: Tylko strach może ich sparaliżować. Dlatego oni dotąd - go na nas stosują z perfekcją. Na łobuza jest bat. I dopóki nie powstanie siła, jaka rozliczy to towarzystwo - nic się nie wydarzy.

@real: Ten system już się kończy, żyjemy w nowej epoce, epoce internetu, gdzie jawność zwycięża.

  real,  23/05/2014

Czy można głosować na dzieci oprawców - jacy w okrutny sposób niszczyli tych, którzy byli Polakami, chociażby ojciec Kwaśniewskiego. Dzisiaj mamy PRL - bis , tylko kiedy ich ojcowie nie byli pasożytniczo nastawieni na grabież, ci kradną tyle ile się uda ukraść. Wszystko położyli na łopatki - tak działa zaborca.
A tym, że JKM daje im popalić - nie trzeba się przejmować.

  real,  23/05/2014

nie tutaj..

  oculus,  23/05/2014

Może się myliłem w pierwszej wypowiedzi o zbrojnym zapleczu Korwina Mikkego. Dzisiaj jego rycerzami są internauci, tak jak kasa zastępuje armaty. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem nie skończy się to słomianym ogniem i zwycięstwem złodziei, którzy od 25 lat okradają Polskę. Głosuję na arta.

  oculus,  23/05/2014

Jednak Mikke nie jest kryształowy
Marco.Kon. : Kim jest Korwin-Mikke i dlaczego ? W dniu 22.05.2014 o godz. 12.00 w Warszawie (sąd okręgowy dla Warszawy Pragi) odbyła się w trybie wyborczym rozprawa z powództwa Bartosza Józwiaka, prezesa Unii Polityki Realnej przeciwko Januszowi Korwin-Mikkemu. Janusz Korwin-Mikke nie stawił się na rozprawie, nie pojawił się również żaden jego prawny pełnom ...  wyświetl więcej

JKM głosi wszystkie zakazane poglądy, nie zwracając uwagi na logiczną spójność swoich wypowiedzi.
Tych zakazanych poglądów jest tak wiele, że wychodzi z tego dwugodzinna tyrada.
W taki sposób JKM wywołał entuzjazm studentów i młodych pracowników Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego.

BYŁEM !!!
WIDZIAŁEM I SŁYSZAŁEM !!!

  harwes  (www),  29/05/2014

Nie ma to jak się tłumaczyć nagonką ....

  momzt  (www),  29/05/2014

Korwin-Mikke i Nowa Prawica zawsze byli poszkodowani przez te złe media :D

  ,  29/05/2014

A czy JKM czasem sam nie dziękował Polsatowi za obiektywność?
https://www.youtube.com/watch?(...)i4T-dsZ

Uściślijmy. Chodzi ci o polityka, który powiedział to?

http://korwin-mikke.pl/najwyzs(...)fil/291

Jeśli tak, to bez komentarza.

Niestety taka jest prawda. JKM i KNP nie należą do establishmentu i salonu elit w Polsce, dlatego stacje TV typu TVN tak mocno je dyskredytują. Ale naród zaczyna czytać między wierszami.

Ja może dodam coś od siebie. JKM mimo kontrowersji jakie w okół sibie stwarza jest politykiem który ma poglądy niezmienne od 40 lat. Jest politykiem który serio ma na względzie dobro Polski (przynajmniej wg jego) i wierzy w to co robi (kto nie wierząc ładowałby co wybory 100tysi swojej kasy, a wyborów przegrał 16). Program wolnościowy jaki serwuje nowa prawica opiera się na poglądach noblistów w d ...  wyświetl więcej

  katkaa  (www),  06/06/2014

JKM miałby dużo wyższe poparcie gdyby ograniczył się do mówienia o gospodarce i rynku. Jego wypowiedzi o kobietach, gwałtach, pedofilach, Hitlerach niestety są tylko pożywką dla dziennikarzy, którzy oczywiście umieszczą w artykule tylko tą część rozmowy i czytelnik nie wyrobi sobie opinii o całej wypowiedzi. Dlatego wg mnie Pan Janusz to raczej filozof, polityk z niego bardzo marny, ale podobają mi się jego poglądy. Są zdrowe.

Nagonka miała racje, pokazuje swoje oblicze w PEDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska