Login lub e-mail Hasło   

Na co zwracać uwagę przy zakupie infrazonu fryzjerskiego?

Odpowiednio wyposażony salon fryzjerski to jeden z kroków do wielkiego sukcesu. Zobacz co w profesjonalnym salonie powinno się znaleźć.
Wyświetlenia: 2.692 Zamieszczono 26/05/2014

Na co zwracać uwagę przy zakupie infrazonu fryzjerskiego.

infrazonikInfrazon fryzjerski to nic innego jak wielofunkcyjne urządzenie, które powstało specjalnie z myślą o profesjonalnych i luksusowych salonach fryzjerskich. Tego rodzaju sprzęt daje możliwość przeprowadzenia wielu bardzo korzystnych dla naszych włosów kuracji. Przy jego pomocy bowiem wykonamy między innymi takie zabiegi jak trwała ondulacja, trwałe prostowanie włosów, suszenie, dekoloryzacja czy też farbowanie włosów. Infrazony fryzjerskie czy też inaczej mówiąc klimazony są bardzo pomocne również w walce z takimi problemami jak łysienie, wypadanie włosów, przetłuszczanie się włosów czy też łupież jak również są bardzo pomocne w przypadku problemów związanych z rozczesywaniem włosów. Jak widać tego typu urządzenia mają bardzo szerokie zastosowanie. Niemniej jednak zanim ostatecznie zdecydujemy się na zakup infrazonu fryzjerskiego trzeba wiedzieć na co zwrócić uwagę przy jego zakupie.

Wersja urządzenia

Na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim dostępne są trzy typy infrazonów fryzjerskich. Są to infrazony stojące, wiszące oraz na statywie. W przypadku salonów fryzjerskich o mniejszej powierzchni najlepiej sprawdzą się infrazony wiszące. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu infrazon fryzjerski nie jest mobilny, bowiem na stałe jest przymocowany do ściany. Infrazony stojące stanowią świetny wybór do dużych lokali i co ważne są bardzo mobilne i można je przesunąć w dowolnie wybrane przez siebie miejsce.

Szczególnie zwróć uwagę na…

Będąc na etapie zakupu infrazonu fryzjerskiego w pierwszej kolejności zwróć uwagę na możliwość regulacji temperatury oraz wyposażenie w kilkustopniowy nawiew i timer. Bardzo dobrze jeśli infrazon fryzjerski wyposażony jest w dwa tryby – manualny oraz automatyczny. Nie bez znaczenia jest także fakt czy infrazon fryzjerski jest wyposażony w funkcję obracania.

Dodatkowe funkcje

fukcjeNa rynku są również dostępne infrazony fryzjerskie wyposażone w dodatkowe funkcje. Mam tutaj na myśli między innymi obecność lampy ozonowej, która daje możliwość przeprowadzenia kompleksowej ozonoterapii włosów. Dzięki temu infrazon stanie się znakomitym urządzeniem przeznaczonym do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Niektóre modele infrazonów fryzjerskich są także wzbogacone o niebywale przydatny, dotykowy ekran LCD, który pełni rolę panelu sterowania, który daje możliwość ustawienia dowolnie wybranych parametrów. Najnowsze modele infrazonów fryzjerskich posiadają również funkcję słuchania muzyki. Owa funkcja na pewno w dużej mierze uprzyjemni czas klientom salonów fryzjerskich. Niektóre z najnowszych modeli infrazonów fryzjerskich posiadają również przewodnik głosowy, które w dużej mierze ułatwia obsługę tego rodzaju sprzętu.

Estetyczny wymiar

Kupując infrazon fryzjerski warto zwrócić również uwagę na jego wygląd zewnętrzny. Większość najnowszych i najnowocześniejszych modeli infrazonów dostępna jest w kolorze czarnym lub srebrnym. Niemniej jednak zdarzają się również modele białe i perłowe. Warto pamiętać o estetycznym wymiarze tego rodzaju urządzeń fryzjerskich, bowiem one również decydują o eleganckim i stylowym wnętrzu danego salonu fryzjerskiego.

Dobrze przemyślany zakup

Decydując się na zakup profesjonalnego infrazonu fryzjerskiego warto dokładnie zastanowić się nad jego wyposażeniem. Trzeba pamiętać bowiem, że tego rodzaju sprzęt nie należy do najtańszych i zbyt pochopnie podjęta decyzja może okazać się niekoniecznie dla nas dobra i korzystna. Jedno jest pewno, kupując infrazon fryzjerski warto postawić na modele renomowanych firm, bowiem zakup tego rodzaju sprzętu to inwestycja na długie lata. Pamiętajmy także o tym, iż posiadanie infrazonu fryzjerskiego w salonie w znacznej mierze podnosi jego prestiż a także daje szansę na wyróżnienie swojego zakładu na tle konkurencji.

Autor: http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/

Podobne artykuły


16
komentarze: 110 | wyświetlenia: 737
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 964
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 398
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 969
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 741
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 528
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1681
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 456
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 997
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 437
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 928
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 530
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 507
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 830
10
komentarze: 13 | wyświetlenia: 373
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska